Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#701 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 02.10.2008 – 15:49

Цитата

На хвилі? Пане, нагадаю, що Тимошенко ледь встигла це довести до результату і власне сам аукціон проходив вже після її відставки, бо було незручно його відміняти. Яка, в біса, ейфорія осінню 2005 року, після Меморандуму та та відставки першого помаранчевого уряду?
не буду давати комент до цього поста, просто мені пртивно відстоювати позиції наших політиків

Цитата

По-перше цього ніколи не буде. По-друге - Ви погано знаєте політиків.

[i]Верховна Рада відхилила закон про внесення змін до закону про Кабінет Міністрів, прийнятий 2 вересня.
Зокрема , пропозиції Президента України про відхилення цього закону підтримали 224 народних депутати з 446 зареєстрованих у сесійній залі.
Водночас, парламент відмовився переборювати вето Президента на цей закон.
Пропозицію про вето
ви не умієте сприймати жартів ). хоча і в цьому жарті є доля правди. звичайно депутати ніколи не приймуть закон що їх обмежуватиме при нашому недалекому суспільстві. проте можливо колись і не тільки в мріях це суспільство усвідомить себе і знайде в собі сили поставити політикум на рейки.
  • 0

#702 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.10.2008 – 16:01

Перегляд дописуSotnik (2.10.2008 16:39) писав:

За це їй респект.
Але нащо було з самого початку весь цей цирк з т.зв "неконституційними" законами влаштовувати? Яка була мета цього демаршу БЮТ?

Вам нагадати звинувачення в державній зраді? Вам нагадати, що витворяли президент з секретаріатом?
Цим демаршем вони добряче отримали по зубам - сподіваюсь, що їх це чомусь навчило.
  • 0

#703 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 16:53

Перегляд допису-=VJ=- (2.10.2008 17:01) писав:

Вам нагадати звинувачення в державній зраді? Вам нагадати, що витворяли президент з секретаріатом?
Цим демаршем вони добряче отримали по зубам - сподіваюсь, що їх це чомусь навчило.
навряд чи навчило, а от можливість для розпуску ВР дало.

Повідомлення відредагував YuraSh: 02.10.2008 – 16:54

• 0

#704 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 17:16

Сьогодняшнє скасування цих законів не усуває загрози розпуску парламенту.
Схоже, що ПР взяла курс на перевибори. Незалежно від того, буде відтворена поновлена коаліція чи ні, у Януковича є можливість розпустити зРаду щляхом складання мандатів.
І на перевибори ПР піде вся в "осліплюючо-білому", в той час як БЮТ і НУНС в лайні по самісенкі вуха.
  • 0

#705 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 17:37

Перегляд дописуYuraSh (2.10.2008 17:53) писав:

навряд чи навчило, а от можливість для розпуску ВР дало.

Навчило, навчило. Президент вже відступив, а секретаріату кілька днів і не чути. Сподіваюсь, що це надовго.
  • 0

#706 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 02.10.2008 – 19:38

Перегляд дописуSotnik (2.10.2008 16:39) писав:

За це їй респект.
Але нащо було з самого початку весь цей цирк з т.зв "неконституційними" законами влаштовувати? Яка була мета цього демаршу БЮТ?

Все дуже просто! Захист, а кращий захист це напад цими законами БЮТ показало НУНСу, що вони політична сила яка має великий вплив в державі і якщо якість там чиновники задумають не тільки виконувати те, що вони повинні, але й хотітимуть управляти державою хоча цим повинні займатися «інші люди». Ніхто не любить коли тебе змішують з болотом.
А з безхребетними політиками з НУНСу тільки так і потрібно вони повністю « лягли» під Секретаріат президента. Особливо слухаються людей які зовсім не є партійними лідерами. Ось і вся мета!
  • 0

#707 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 20:50

Перегляд допису-=VJ=- (2.10.2008 18:37) писав:

Навчило, навчило. Президент вже відступив, а секретаріату кілька днів і не чути. Сподіваюсь, що це надовго.
ви що не чули його заяви про можливий розпуск парламенту?
  • 0

#708 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 08:58

Перегляд дописуYuraSh (2.10.2008 21:50) писав:

ви що не чули його заяви про можливий розпуск парламенту?

Чув, звісно. Сподіваюсь, що це лише бравада для збереження залишків політичного обличчя, хоча з кулуарів доходять чутки про те, що ніякої коаліції він не хоче і збирається штовхнути країну на нові перевибори.
  • 0

#709 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 10:52

Перегляд допису-=VJ=- (2.10.2008 17:01) писав:

Дурня.
Якщо Тимошенко діставали з боку Президента, то замість приймати безглізді законий, розвалювати коаліцію й провакувати позаічергові вибори, треба було рішуче заявити, що Президент дістав і гідно піти у відставку, першим вийшовши з коаліції. Тоді би винними були НУНС із Президентом начолі.
Дурню зробила, навіть трохи неочікувану.
Певно, якісь в неї радники дурні.
Але з огляду на вихід із ПР Чорновола, остання теж доклалася до дурні.
Учергове виграв Президент, що мене, як його виборця, тішить. Хоча втіха мала...

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 09:58) писав:

Чув, звісно. Сподіваюсь, що це лише бравада для збереження залишків політичного обличчя, хоча з кулуарів доходять чутки про те, що ніякої коаліції він не хоче і збирається штовхнути країну на нові перевибори.
Якщо БЮТ раз підставив, то хто тепер гарантуватиме, що він не зробить це вдруге?
Хто теер БЮТу віритиме?
Хіба що я і ви, бо нам з ним владу не ділити.
  • 0

#710 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 11:15

Перегляд дописуzav (3.10.2008 11:52) писав:

Якщо Тимошенко діставали з боку Президента, то замість приймати безглізді законий, розвалювати коаліцію й провакувати позаічергові вибори, треба було рішуче заявити, що Президент дістав і гідно піти у відставку, першим вийшовши з коаліції.

раз вже таке було і спрацювало погано - другий раз геть не спрацює. Тому цей варіант був найкращим.
  • 0

#711 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 13:39

Перегляд дописуzav (3.10.2008 10:52) писав:

Дурня.
Якщо Тимошенко діставали з боку Президента, то замість приймати безглізді законий, розвалювати коаліцію й провакувати позаічергові вибори, треба було рішуче заявити, що Президент дістав і гідно піти у відставку, першим вийшовши з коаліції. Тоді би винними були НУНС із Президентом начолі.
Дурню зробила, навіть трохи неочікувану.
Певно, якісь в неї радники дурні.
Але з огляду на вихід із ПР Чорновола, остання теж доклалася до дурні.
Учергове виграв Президент, що мене, як його виборця, тішить. Хоча втіха мала...

невеликий комент щодо безглуздих, на перший погляд, дій політиків. майте на увазі шановні що ні ви ні я не знаємо усього що робиться там на горі за хмарами. і причини, що побуджують до таких дій наших політиків нам не відомі. тому дурнями в першу чергу виглядають ті хто вважає дурнішим когось.
  • 0

#712 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 16:04

Перегляд дописуБогуслав (3.10.2008 14:39) писав:

невеликий комент щодо безглуздих, на перший погляд, дій політиків. майте на увазі шановні що ні ви ні я не знаємо усього що робиться там на горі за хмарами. і причини, що побуджують до таких дій наших політиків нам не відомі. тому дурнями в першу чергу виглядають ті хто вважає дурнішим когось.
Та як не дивись, про що не знай, але якщо політична сила протягом одного місця голосує за геть протилежі закони, то ясно - безглуздя.
Чого БЮТ домігся за останній місяць?
Коаліції нема.
У відставку треба було подасти ще тиждень тому.
Чергові перевибори.
Жодної з проблем, які мали місце до 02.09 не вирішено.
Де здобуток?

Повідомлення відредагував zav: 03.10.2008 – 16:07

• 0

#713 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.10.2008 – 23:44

Перегляд допису-=VJ=- (1.10.2008 14:03) писав:

Не я перший починав - не мені і закінчувати. Особисто я ніколи рахунки ні з ким не зводив і нічиї пости не рахував.

1. Націоналізація підприємств, в яких чітко, з усіма можливими доказами буде доведена незаконна приватизація з порушенням законів того часу, коли підприємство приватизовувалось.
2. Жорсткий контроль за відкритістю аукціонів, розконсервування приватизації.
3. Спрощення проблем з землею - дозвіл на продаж, складання Земельного Кадастру.
4. Прирівнювання економічних злочинів до кримінальних за суворістю покарання. Зміна генерального прокурора, кадрова чистка прокуратури, виборність судей.
5. Імперативний мандат, змішана система виборів.
6. Доробку в Україні повного циклу створення ядерного палива.
7. Контрактну армію.
8.
І т.д., і т.п. Довго перераховувати.
Особисто мене наразі в першу чергу цікавить програма підтримки села, як я її собі уявляю - щоправда схожого нічого поки що ніхто з депутатів не створив.

Хто вище подумав про диктатуру - їй-бо, я вам, панове, дивуюся.
Спрощення проблем із землею Тимошенко не зробить - це точно. Бо лиш за минулий рік її кабмін прийняв додаткові закони для ускладнення будівництва на власній землі.
Наприклад, якщо раніше можна було самому складати проект, то тепер кабмін зобов*язав платити у три різні установи додатково чималі кошти (не кажучи вже про подорожчання самого оформлення в два рази), щоб отримувати "ліцензування", "авторський" і "технічний" нагляд. Причому прораб ще й має до цього додати копію диплома про вищу освіту...ґґґ...... Янукович відпочиває.

Цікаве в неї й ставлення до армії. Бо оплату перебування рос. флоту вона переглядати не хоче; на паради не ходить, боєздатність демонструвати вважає "зайвою витратою". Для самої ж армії цьогоріч кошти не збільшилися, а зменшилися.
  • 0

#714 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 03.10.2008 – 23:49

А хто і як може переглянути оплату за флот? Головні світові гопники навійть европейських дипломатів криють матом, а чого їм церемонитися з нами?
  • 0

#715 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 23:54

Перегляд дописуБлискавиця (4.10.2008 00:44) писав:

Наприклад, якщо раніше можна було самому складати проект, то тепер кабмін зобов*язав платити у три різні установи додатково чималі кошти (не кажучи вже про подорожчання самого оформлення в два рази), щоб отримувати "ліцензування", "авторський" і "технічний" нагляд. Причому прораб ще й має до цього додати копію диплома про вищу освіту...ґґґ...... Янукович відпочиває.

Це Ви про це?

ПОСТАНОВА
від 11 липня 2007 р. N 903
Київ

Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури

Відповідно до статті 11 Закону України "Про архітектурну діяльність" (687-14) Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити такі, що додаються:
Порядок здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта архітектури:
Порядок здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ

Щоправда я тоді не зрозумів сенсу фрази "Янукович відпочиває". І тим паче не можу зрозуміти, до чого тут тема гілки.

Цікаве в неї й ставлення до армії. Бо оплату перебування рос. флоту вона переглядати не хоче

Є підстави? Ми вже хоча б сплатили борг?

на паради не ходить, боєздатність демонструвати вважає "зайвою витратою".

Треба ж таке - і я теж. Особливо в світлі подій в Лозовій, Новобогданівці та Броварах.

Для самої ж армії цьогоріч кошти не збільшилися, а зменшилися.

Я бачив бюджети - там начебто все інакше виглядає. Чи то я десь не там дивився?
  • 0

#716 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 13:24

Перегляд дописуzav (3.10.2008 16:04) писав:

Та як не дивись, про що не знай, але якщо політична сила протягом одного місця голосує за геть протилежі закони, то ясно - безглуздя.
Чого БЮТ домігся за останній місяць?
Коаліції нема.
У відставку треба було подасти ще тиждень тому.
Чергові перевибори.
Жодної з проблем, які мали місце до 02.09 не вирішено.
Де здобуток?

отож радіти треба, дастть Бог і ці запліснявілі динозаври вимруть від електорального голоду.
  • 0

#717 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 14:39

БЮТ у своїй політиці керується популізмом й нехтує українською національною ідеєю, його дії залежать від кон'юктури політичної ситуації. З такими не визначеними принципами Юля запросто може знищити все українське. І будемо ми малоросами- без мови, традицій, перетвоемся в стадо безликих людей, для яких важлива тільки ковбаса , можливість послухати російський шансон та подивитись по ТВ в яких трусах ходить Ксенія Собчак....Хіба ми не варті бути українцями і про це гордо заявляти ? Я люблю українську мову, наші пісні я люблю Україну! І ніяка Юлька , яку б "народну" косу вона не мотала , не введе мене в оману.
  • 0

#718 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 16:42

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.10.2008 15:39) писав:

БЮТ у своїй політиці керується популізмом й нехтує українською національною ідеєю, його дії залежать від кон'юктури політичної ситуації. З такими не визначеними принципами Юля запросто може знищити все українське. І будемо ми малоросами- без мови, традицій, перетвоемся в стадо безликих людей, для яких важлива тільки ковбаса , можливість послухати російський шансон та подивитись по ТВ в яких трусах ходить Ксенія Собчак...

:) ;) ;) буває ж таке
  • 0

#719 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 17:49

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 17:42) писав:

:) ;) ;) буває ж таке
Буває. Популізм нищить прагнення до більшого, вбиває ініціативу, а за великим рахунком приводить до деградації суспільства.
Популізм - ідеологія дегенератів.
Саме популізм знищив древній Рим, коли плебсу дали всі права громадян, а для підкупу і лояльності давали "хліба і видовищ". Врешті решт цим "громадянам" нічого більш стало не треба. Тільки давай, давай, давай... Більше хліба, більше видовищ...
Коли готський вождь Алларих подивився на це бидло, то сказав, готуючись до битви: “Чим густіше трава, тем легше її косити”.
Популізм робить народ бидлом.
  • 0

#720 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 17:55

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 00:54) писав:

Це Ви про це?

ПОСТАНОВА
від 11 липня 2007 р. N 903
Київ

Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури
Не скасована?

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 00:54) писав:

Є підстави? Ми вже хоча б сплатили борг?
Не ми, а вона: Президент запропонував врахувати у бюджеті 2009 року, а прем'єр відмовилася... наче.

Перегляд дописуБогуслав (4.10.2008 14:24) писав:

отож радіти треба, дастть Бог і ці запліснявілі динозаври вимруть від електорального голоду.
Ну, так. БЮТ, НУНС, трохи ПРегіони...

Повідомлення відредагував zav: 04.10.2008 – 17:58

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних