Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#661 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.09.2008 – 16:23

А про бензоводорослі від Тимошенко вжесьте забули?
http://www.tereveni....showtopic=10611
http://www2.pravda.c.../5/17/75947.htm
Як писав хтось у коментах на укрправді...

Цитата

Отже маємо:

1) Новозеландська компанія вже принаймні два роки виготовляє той біодизель і навіть не підозрює про "унікальних українських науковців".

2) Незважаючи на цю унікальну пропозицію і весь час зростаючі за цей час ціни на пальне ця унікальна компанія чомусь досі на стала більшою за Shell та BP разом узяті.

3) Незважаючи на наявність унікальної альтернативи дурні новозеландці платять під два долари за літр бензину. http://www.consumer.org.nz/newsitem.asp?do...%20Commissioner

Нещасні, у них нема унікальної Йулі.
ПЕС. Шевченко писав щоденники російською, бо їх мали розуміти цербери, що цензурували написане ним...
  • 0

#662 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.09.2008 – 10:15

Не знаю, як там Тимошенко, а лідер фракції - Іван Кириленко своє стовлення до подій в Грузії висловив: (тут) Навіть не знав, що, виявляється, Грузія є агресором... Напевно, баго чого Путін Юлі пообіцяв за таку позицію. Може ще пан Іван скаже, що потрібно незалежність сепаратистів визнати. Ото сміху було б - РФ, Нікарагуа і Україна :8: - держави, що визнали незалежність Абхазії і Південної Осетії. Ну нічого, сподіваюся, що захід України покаже на дострокових виборах Юлі велику електоральну дулю. До Львова виступати в центрі міста їй вже їхати думаю не варто...
  • 0

#663 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 26.09.2008 – 16:43

Ніколи воровці до кінця не вірив, але наявність у фракції бют людей типу Косіва, Мовчана, Яворівського, Шкіля якось заспокоювала. Проте хтось добре сказав - що кожен має свою ціну. От їх воровка і купила... Як і Лукяненка...

Цитата

«Левку Григоровичу!

Мушу зазначити, що, на жаль, не можу вживати загальноприйнятну форму ввічливості й поваги у таких випадках (Шановний), бо ваша аморальна поведінка мені давно відома. Тому лукавити не хочу. Проте я ніколи публічно про ваші неблаговидні вчинки не висловлювався, дотримуючись етики політв’язня.

Порушити мовчанку мене змушує мій громадянський обов’язок українського патріота. Бо вважаю, що ваш нещодавній випад проти Президента України наносить шкоду Україні, в даному випадку ви б’єте не по В. Ющенку, ви наносите удар по Україні. Перекручення вами фактів, тенденційність і лукавство в оцінці нинішньої ситуації, спроба всю вину за негаразди звалити на Президента і показати в рожевому світлі «пухнасто-білого» Прем’єра свідомо спрямовані на введення в оману українських громадян.

Ось що ви пишете: «Надання Вам (Президентові. – Авт.) широких прав... створило б в Україні страшний хаос, яким не проминула б скористатися Москва для перетворення України в Малоросію».

Це з ніг на голову ставите, прекрасно знаючи, що якраз 2 вересня прокремлівська більшість ПР–БЮТ, всупереч нормам Конституції, проголосувала за позбавлення Президента інструментів для здійснення ним своїх конституційних повноважень у царині зовнішньої політики та безпеки держави. Цього якраз і добивається Москва: нейтралізувати Президента, аби покарати його за принципову позицію стосовно російської агресії проти Грузії, а також за заходи проти свавільної поведінки Чорноморського флоту РФ на території України. Це дуже не сподобалося і Кремлю, і нашому Прем’єру.

Ви також оплакуєте нібито «безпідставні звинувачення голови Уряду в злочині».

Давайте поміркуємо, на користь чи на шкоду Україні пішли дії Прем’єра, якими вона ще у квітні заблокувала використання нафтопроводу Одеса–Броди за призначенням, тобто постачання нафти в Україну з альтернативних російським каспійських джерел. Заблоковано також видобуток енергоносіїв на Чорноморському шельфі, бо знову ж таки Прем’єр відмовила у співпраці всім потужним західним компаніям, які мають для цього необхідні технології та фінансові можливості. Зірвано підписання угоди з канадською компанією про співпрацю в атомній енергетиці. Отже, вимальовується послідовний ланцюг дій, спрямований на те, аби не дозволити Україні позбавитися від енергетичного монопольного зашморгу Росії.

Усі ці підривні заходи Ю. Тимошенко намагається заховати за пропагандистською ширмою нібито боротьби з корупцією. Що ж до корупції, то вам добре відомо, чим займаються чільні гравці Юлиної команди як у центрі, так і на місцях: всі ці губські, осики, яценки й інші. Хіба не підривають обороноздатність держави наполегливі спроби розвалити армію через недофінансування Збройних сил і небезпечні авантюри з негайним переведенням комплектування Армії на контрактну основу, що є нереальним і неприпустимим.

Або спроби змінити Конституцію в такий спосіб, щоб установити диктатуру двох антиукраїнських кланово-мафіозних партій. Стосовно Конституції, то вам добре відомо, що саме Ю. Тимошенко у 2005 році заблокувала реальну можливість повернення до редакції Конституції 1996 року через скасування незаконних рішень від 8 грудня 2004 року. Якраз за розпорядженням Ю. В. було заблоковано депутатське звернення до Конституційного Суду з цього приводу. Пізніше вона лукаво пояснювала, що це сталося через те, що нібито Конституційний Суд був недієздатним. Це відверта брехня, бо подання було готове ще в лютому 2005 року, а Конституційний Суд став недієздатним лише наприкінці серпня 2005 року. Ось коли було розбалансовано систему державного управління, головним ідеологом якого був В. Медведчук, із яким Ю. Тимошенко тепер тісно співпрацює і через якого Кремль здійснює координацію дій Прем’єра Тимошенко.

І ще про те, хто дійсно грає на руку Кремля. 17.09.2008 року Тимошенко, пояснюючи радикальні економічні рішення Росії щодо України, заявила: «Я думаю, що за всі такі радикальні рішення щодо України відповідальність несе особисто Президент Ющенко. Тому що коли якимсь країнам оголошуються інформаційні війни, і коли країни ображаються і принижуються, то, безперечно, Україна чекає удару у відповідь. І тому за все, що відбуватиметься поганого у відносинах між Україною і Росією, я думаю, що персональну відповідальність несе Віктор Ющенко, Президент України».

Виявляється, каже Прем’єр, Україна веде інформаційні війни проти Росії. Це ж Україна ображає і принижує Росію. Ось чому Росія час від часу оголошує Україні торговельні війни. Геніальне відкриття Прем’єра, чи не правда? Хіба не про це весь час теревенять у Кремлі й їхня п’ята колона в Україні? Чим же тоді відрізняється позиція Ю. Тимошенко від Кремлівської чи, наприклад, Петра Симоненка? Виходить, що й ви, Левку, поділяєте позицію Прем’єра?

Ваш випад проти Президента не випадково збігся з масованою інформаційною й політичною атакою на Президента з боку Тимошенко, за розробленим у Кремлі сценарієм спецоперації проти України. Ви просто тупо виконали замовлення Тимошенко. Звичайно, ви їй потрібні, бо, прикриваючись вашим авторитетом, легше дурити патріотично налаштований електорат. Можна було б ще якось зрозуміти, якби ви говорили про певні недоліки і помилки Президента раніше. Сьогодні ж справжній український патріот мав би закликати Прем’єра припинити здійснювати шкідливі дії для національної безпеки, прагнучи лише одного – посісти найвищу владу. А Президенту пропонувати рішучіші заходи зі зміцнення національної безпеки.

Чомусь ви, Левку, відмовчувалися у 2005 році, коли Ю. Тимошенко остаточно почала переорієнтовуватися на вчорашніх кучмістів, великий мафіозно-олігархічний космополітичний капітал всупереч проголошуваним нею ж гаслам про необхідність відлучити від політики і влади бізнес. А діяла навпаки. Чого варта її команда від великих «А» до великого «Я» (Абдулліна, який породив відомого Бакая, і Яценка з його зловісною роллю у тендерній палаті, решті діячів між цими двома я давав характеристики ще перед виборами 2006 року). Ще тоді, у 2005 році, у категоричній формі я виступив проти формування цієї команди і попереджав, чим це закінчиться для України. Ви ж мовчали, як у рот води набрали.

Незважаючи на умовляння Ю. В., я покинув цей мафіозний зброд, публічно пояснивши свій вчинок.

Я розумію, що теперішній ваш ганебний вчинок має своє підґрунтя у вашій аморальності, політичному пігмействі і користолюбстві. Факти? Їх чимало. Для прикладу, наведу лише деякі. Я був шокований, коли ви в селі Семиполки на чернігівській трасі вбили своїм автомобілем жінку, яка переходила вулицю. Більше того, ви ще намагалися по-блюзнірськи обмовити покійну, що нібито вона була п’яна, хоч це була огидна брехня. Сталося це на початку 1992 року. Мені було страшно спостерігати вас після цього жахливого випадку веселим, у доброму настрої. Не гризло сумління колишнього парторга юридичного факультету Московського університету Лук’яненка.

Я добре пам’ятаю, як ви плазували перед Президентом Кравчуком і руйнували Українську республіканську партію, аби заручитися його ласкою, бо дуже хотілося поїхати послом до Канади. Крім посміховиська для України, посол більше нічого доброго у цій прекрасній країні не зробив.

За потурання небезпечним авантюрам Ю. Тимошенко вона вам щедро віддячувала. Ви виклянчили депутатський мандат для доньки вашої дружини, Ю. В. не скупилася на щедрі подарунки, які ви з приємністю приймали, як, наприклад, подарований вам на день народження в 2007 році автомобіль джип марки «Лексус». Ці (і не тільки) подачки ви відробляєте ганебними вчинками проти України в цей важкий і відповідальний для неї час. І не треба вдавати, що Лук’яненко не розуміє, що відбувається, які ставки і на кого поставлено у Кремлі. Там же навіть не приховують, що через Тимошенко Кремль мріє перетворити Україну на свою колонію, використовуючи її маніакальне прагнення влади (про це відверто говорили в ефірі радіо «Ехо Москви» 18.09.08 відомі ідеологи російського імперіалізму А. Проханов, М. Шевченко). А такі, як Лук’яненко, платять ганьбою і безчестям. А чи була не показна, а справжня честь? Це вже тема окремого дослідження. Та нехай про це скажуть ті, кому випало перетинатися з Лук’яненком на довгих в’язничних дорогах. Їм є що розповісти.

З огидою,

Степан ХМАРА».
http://obkom.net.ua/...9-24/1035.shtml
  • 0

#664 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.09.2008 – 19:02

Перегляд дописуWeber (26.09.2008 17:43) писав:

Що тут скажеш. Після цього можу лише з огидою говорити про Хмару.
Ще коли він просто істерики клеїв - то таке. Але оце - це вже за межами будь-яких норм.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 26.09.2008 – 19:03

• 0

#665 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 08:05

Перегляд допису-=VJ=- (26.09.2008 19:02) писав:

Ще коли він просто істерики клеїв - то таке. Але оце - це вже за межами будь-яких норм.
А Ви не емоціями, а аргументами! Як Хмара. :8:
  • 0

#666 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 18:03

Перегляд дописуWeber (27.09.2008 09:05) писав:

А Ви не емоціями, а аргументами! Як Хмара. :8:

Поки що я в цій гілці аргументи бачу здебільшого лише свої, тому кому б вже закидати таке, але не мені.

Там нема аргументів, кожне речення, яке не візьми - або пропаганда, або брехня.

"всупереч нормам Конституції," - це визначає не Хмара, а конституційний суд
"проголосувала за позбавлення Президента інструментів для здійснення ним своїх конституційних повноважень у царині зовнішньої політики" - жоден закон з проголосованих не стосувався зовнішньої політики.
"нейтралізувати Президента, аби покарати його за принципову позицію стосовно російської агресії проти Грузії" - Москва поки що навіть Лукашенку, який у неї на повідку сидить, але не визнав Осетії, нічого не зробила, їй зараз не до України взагалі. Пан Хмара демонструє повне незнання реалій політичного та економічного стану Росії.
Далі пішов звичний набір, яким Балога вже продзвенів вуха усім за останні півроку - він вже не раз тут розбирався, мені просто ліньки це робити.
А те, що пан Хмара повністю дублює в своєму листі маячню придуркуватих роспатів - то взагалі поза всякою критикою. Вже кому б, як не йому, знати, що коли кремлівські шавки кричать, що вони когось купили, то це значить, що їм його купити якраз не вдалося - це вже було неодноразово.

Як правильно сказав один з коментаторів до цієї новини - "Лук'яненко написав критику, а Хмара - пасквіль. Лист Лук'яненка - це думка, а Хмари - донос", причому скомпільований з пропаганди секретаріату президента, це легко зрозуміти кожному, хто слідкував за останніми подіями.
Я вже не кажу про те, що пан Левко пішов з політики сам, а Хмара вилетів з неї, як типовий зрадник, коли образився за занизьке на його думку місце в списку і перебіг на іншу сторону, обливши при цьому помиями усіх колишніх соратників. І з того часу про нього не було чути нічого - лише запахло виборами, відразу активізувався і Хмара, мабуть сподівається, що оцінять і знову візьмуть до ради.
  • 0

#667 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 18:36

Цитата

Тепер україномовні держслужбовці мали би взяти собі факультатив російської для роботи у південних і східних регіонах, - запитали ми у бютівця Ігоря Гриніва.
- Я її знаю, - скупо відповів Гринів.
Відверта відповідь. Інший бютівець Андрій Шкіль каже, що те, що вони голосували за закон про держслужбу тільки у першому читанні, в цілому закон теж пройде, тільки вже без статей щодо права двомовності для офіційного діловодства. Насправді, несерйозна “відмазка”, бо коли закон містить неприйнятні світоглядні речі, депутати відмовляються за нього голосувати, відправляючи на доопрацювання. Дехто з помічників депутатів-бютівців каже, що їхні патрони до голосування цей закон у вічі не бачили: що сказали зранку проголосувати, те й вони голосували.
Матеріал звідси http://unian.net/ukr...ews-275218.html

І на це маєте аргументи?
  • 0

#668 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.09.2008 – 19:45

Перегляд допису-=VJ=- (27.09.2008 19:03) писав:

Поки що я в цій гілці аргументи бачу здебільшого лише свої, тому кому б вже закидати таке, але не мені.

Там нема аргументів, кожне речення, яке не візьми - або пропаганда, або брехня.

Лист Лук'яненка - це думка, а Хмари - донос", причому скомпільований з пропаганди секретаріату президента, це легко зрозуміти кожному, хто слідкував за останніми подіями.

так то воно так, але з моєї політичної точки зору... ви, пане '-=VJ=-', звісно праві, але на мій погляд частково. бо аж занадто фанатично відстоюєте чесність БЮТ...

З моєї політичної точки зору не так важливо хто скільки вкрав, але несприймається метод комунізму, тобто ручного управління економікою держави, як то у трудоголіків... Я так спостерігаючи, зробив висновок, що ви теж трудоголік, так як і ЮВТ. В мене є друг трудоголік, що отримує зарплатню меншу ніж я, ледащо, притому що я отримую дуже низьку зарплатню...

Але в Україні кожен сам собі бажає бути хозяїном на своєму господарстві, і справжньому господарю непотрібні такі господарі як ЮВТ, що беруть на себе обовязки, не в змозі їх виконати, що будуть відбирати права і обовязки справжніх господарів, та неякісно їх виконувати...
  • 0

#669 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.09.2008 – 20:14

Перегляд дописуWeber (27.09.2008 19:36) писав:

І на це маєте аргументи?

Якби був депутатом - мав би. А так їхню внутрішню кухню я знаю не настільки добре, тому вигадувати щось не буду, як там вони голосують.
Стосовно ж закону - обговорювати закони можна, але робити висновки варто лише після прийняття, оскільки інколи вони разюче змінюють свій вигляд за час від подання до прийняття.

Перегляд дописуDarkLordVillis (27.09.2008 20:45) писав:

на мій погляд частково. бо аж занадто фанатично відстоюєте чесність БЮТ...

Нічию чесність я не відстоюю, окрім хіба що своєї. Все мною написане - це лише мій особистий погляд на речі. І я ніде не стверджував, що він ідеально правильний. Він просто мій, і все.
  • 0

#670 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 11:39

Перегляд допису-=VJ=- (27.09.2008 20:14) писав:

Все мною написане - це лише мій особистий погляд на речі. І я ніде не стверджував, що він ідеально правильний. Він просто мій, і все.
Ви так як мій брат Тарас, що є фанатичним юлєфаном і жодні аргументи на нього не впливають... Але маю надію, що юлєфанів не більше 20% серед її виборців, а решта просто лоханулися... ;)
  • 0

#671 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.09.2008 – 11:54

Фанатизм в політичних прихильностях до добра не доводить. Втім фанатизм взагалі згубне явище у будь-якій сфері. Тривожні почуття викликає той факт, що фанатичні прихильники БЮТу сильно нагадують фанатичних прихильників Партії Регіонів.
Які вважають своїх лідерів мало не святими і навіть всерйоз пишуть з них ікони.

Фанатичні прихильники ЮВТ не визнають очевидних фактів відсутності української ідеології у діях ЮВТ, не визнають очевидних промахів та помилок своєї лідерки, що дуже схоже на дописи пана Віджея. Заплющують очі на явний обман виборців і різкі зміни курсу на прямо протилежні.
Це все більше нагадує сектанство.
  • 0

#672 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.09.2008 – 12:46

У розділі Політика та Економіка пан Віджей написав близько 900 дописів, більшість з них спрямована на беззаперечний позитивний імідж БЮТУ та Юлії Тимошенко. Кому не ліьнки, порахуйте, скільки дописів пан Віджей зробив у темі Юлія Тимошенко. Впевнена, що жоден інший користувач стільки дописів про одного і того ж політика не набив.
То як це називається?

Блискавиця: флуд і флейм видалено.
  • 0

#673 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 12:54

Перегляд дописуБлискавиця (28.09.2008 13:46) писав:

У розділі Політика та Економіка пан Віджей написав близько 900 дописів

878

Перегляд дописуБлискавиця (28.09.2008 13:46) писав:

більшість з них спрямована на беззаперечний позитивний імідж БЮТУ та Юлії Тимошенко. Кому не ліьнки, порахуйте, скільки дописів пан Віджей зробив у темі Юлія Тимошенко.

Заради цікавості порахував - 148. Це 16% від загальної кількості дописів в цьому розділі, отже щодо "більшості" Ви вкотре збрехали.
А якби мали хоч крихту неупередженості, яка має бути у модератора, то повидаляли б і свій флуд теж.
Втім я на це навіть не сподівався.
Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.2.

ПС. У Смітнику є видалені звідси дописи, там є й мій, а також усне попередження пану. Стосунки з модератором з приводу неупережденості модерування з*ясовуються приватним листуванням. Надалі ставитиму відсотки.
  • 0

#674 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.09.2008 – 12:19

Перегляд допису-=VJ=- (26.09.2008 19:02) писав:

Ось уже й старенького Лукяненка УРП відправила на пенсію...
http://obkom.net.ua/...9-29/1125.shtml
Ще одна втрата для воровки...
  • 0

#675 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 29.09.2008 – 12:41

Перегляд дописуWeber (29.09.2008 13:19) писав:

Нажаль, це ще одна втрата для народу...
Такі люди, як Лук'яненко, Хмара, були моральним взірцем для людей. Постатями, які втілювали боротьбу, безкомпромісність, непідкупність...
І от маємо те, що маємо... А вірніше - не маємо більше таких моральних еталонів, на які можемо рівнятися...
А воровка, як Ви кажете... Вона собі ще купить. Для неї це не втрата.

Повідомлення відредагував Sotnik: 29.09.2008 – 12:42

• 0

#676 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.09.2008 – 12:47

Ще одна куплена бандитом для ідіота партія.
  • 0

#677 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.09.2008 – 13:13

Ось уже й старенького Лукяненка УРП відправила на пенсію...
http://obkom.net.ua/...9-29/1125.shtml
Лук’ненко бачить у що перетворився президент. Разом із іншими адекватними людьми пішов від нього.
  • 0

#678 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 29.09.2008 – 13:28

Якась однобока адекватність. Пішов від президента, а прийшов до Тимошенко... Хіба він не бачить, що являє собою Юля?
  • 0

#679 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.09.2008 – 13:46

Перегляд дописуSotnik (29.09.2008 14:28) писав:

Якась однобока адекватність. Пішов від президента, а прийшов до Тимошенко... Хіба він не бачить, що являє собою Юля?
І не лише він пішов. Буде ЮТ дуріти, підуть і від неї.
  • 0

#680 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 21:06

Банкова готова до депортації Тимошенко
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних