Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#561 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2008 – 08:45

Перегляд дописуShiver (10.09.2008 23:04) писав:

Вітя вже нічого в цій країні не може. Тому ніяких перешкод для виконування своїх обіцянок немає.

Нагадати його постійні призупинення наказів кабміну?

Перегляд дописуSotnik (10.09.2008 18:26) писав:

Де новий проект конституції від БЮТу?

Ну от, а Ви переймались

Блок Юлії Тимошенко завершив роботу над змінами до Конституції. Головне нововведення, яке пропонує БЮТ, - встановлення в Україні парламентського правління, пише КоммерсантЪ-Україна в статті "БЮТ встав на шлях виправлення".

"Є так званий "останній варіант". І хоча, швидше за все, технічні правки вноситися до нього ще будуть - концептуальні позиції залишаться незмінними", розповів один із заступників розділу фракції БЮТ. Він же повідомив, що над розробкою проекту Конституції працювала група, в яку входило близько 20 представників БЮТ. Як пише Ъ-Україна, принциповою відмінністю від Конституції, що діє, в тексті нового основного закону є зміна форми правління в Україні. "Ми виходимо з пропозицією встановити парламентську форму правління, але із збереженням поста президента з повноваженнями на зразок тих, які зараз є в Германії", сказав народний депутат від БЮТ Валерій Камчатний. Крім того, за словами Камчатного, новий проект Конституції від БЮТ передбачає реформування системи місцевого самоврядування, правоохоронних органів і виборчої системи.

• 0

#562 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 11:57

Перегляд допису-=VJ=- (11.09.2008 09:45) писав:

Ну от, а Ви переймались...
Я переймався? Я спокійний як танк!
Той факт, що про проект конституції від БЮТ згадали тільки вчора, свідчить як раз не на їхню користь. Нащо ж тоді приймали разом з комуняками та ПР закони, які кромсають нині діючу конституцію, якщо вже готовий цілісний проект нової? А відповідь тут дуже проста - щоб розвалити коаліцію.
  • 0

#563 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 11.09.2008 – 12:17

Цитата

Нагадати його постійні призупинення наказів кабміну?
Вітя колись сказав - "Балога - це я!"
Тому вважаю, що сьогодні йде протистояння між Балогою і Тимошенко. І думаю, що це вірно. Сьогодні він ж ніхто фактично без Балоги.
  • 0

#564 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 12:43

Перегляд дописуSotnik (11.09.2008 12:57) писав:

Нащо ж тоді приймали разом з комуняками та ПР закони, які кромсають нині діючу конституцію

Який саме закон зачіпав діючу конституцію?
  • 0

#565 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 12:58

Наприклад закони про кабмін, про СБУ, про слідчі комісії. Не питайте у мене, в чому саме вони не відповідають діючій конституції. Я не юрист. Якщо це Вас цікавить - пошукайте самі. Сьогодні Кириленко давав прес-конференцію і пояснював. Сказав, що це буде викладено на сайті НУ НС.
До того ж, закон про кабмін був прийнятий всупереч коаліційній угоді, де саме про нього було окремо оговорено.
  • 0

#566 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 13:20

Перегляд дописуSotnik (11.09.2008 13:58) писав:

Наприклад закони про кабмін, про СБУ, про слідчі комісії.

Жоден з них нічого в конституції не змінював. Ще приклади?

Не питайте у мене, в чому саме вони не відповідають діючій конституції. Я не юрист. Якщо це Вас цікавить - пошукайте самі.

Ви неуважно читаєте мої дописи - я не лише шукав, я знайшов, проаналізував та виклав свої думки з цього приводу.
На відміну від деяких людей, які тільки й вміють кричати лозунги та штампи.

До того ж, закон про кабмін був прийнятий всупереч коаліційній угоді, де саме про нього було окремо оговорено.

ось повний текст коаліційної угоди - скажіть мені сторінку, де там "окремо оговорено", хочу поглянути.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 11.09.2008 – 13:20

• 0

#567 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 13:51

Сторінка 100.
  • 0

#568 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 14:14

Перегляд дописуSotnik (11.09.2008 14:51) писав:

Сторінка 100.

Ну? Проект закону було розглянуто і прийнято, що не так?
До речі, зауважте, скільки інших пунктів з того переліку було реалізовано, а скільки ні - як Вам ця цифра? Ані імперативного мандату (провалено завдяки НУ), ані скасування недоторканості (аналогічно), ані конституції (НУ+ПР), ані виборів міського голови (тут вже особисто президент став на захист). По факту коаліційна угода вже давно недійсна, як на мене.
  • 0

#569 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 14:33

Не прикидайтеся, ніби не зрозуміли.
Невже Ви вважаєте, що саме цей, прийнятий БЮТ і комуністами при участі ПР, проект закону про кабмін мався на увазі в коаліційній угоді?

Чесно кажучи, мені просто набридло обговорювати цю Мару, "вдову" при живому чоловікові. Адже саме це - вдову - символізує її зачіска, коса-"запаска". Нудить від одного її вигляду...
  • 0

#570 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 15:05

Перегляд дописуSotnik (11.09.2008 15:33) писав:

Не прикидайтеся, ніби не зрозуміли. Невже Ви вважаєте, що саме цей, прийнятий БЮТ і комуністами при участі ПР, проект закону про кабмін мався на увазі в коаліційній угоді?

Мався інший, і він був прийнятий, чи не так?
От тільки пан президент почав надто зловживати його положеннями - довелось підкоригувати.

Адже саме це - вдову - символізує її зачіска, коса-"запаска".

Гуцулки прикра­шали свої уплітки мідними бляшками або декоративними ґудзи­ками. Найчастіше уплітки укладали навколо голови декілька разів у вигляді вінка. Можна було побачити і грубу косу, в яку вплітали червоні шнурки — кісни­ки. Косу укладали навколо голови. Подібну зачіску носили й на Полтавщині. Слід підкреслити, що в Україні жінки заплітали коси по-різному; дівочі коси оздоблювали національними прикрасами. Характерна особливість дівочих уборів полягала у тому, що верх голови (маківка) завжди залишався відкритим. Тому вбран­ня мало вінкоподібну форму

(с)Національні зачіски України

Нудить від одного її вигляду...

Нудить - не дивіться і не обговорюйте, в чому проблема? Мене он від деяких інших тем нудить - так я туди і не заходжу.
Будьте послідовні, врешті-решт.
  • 0

#571 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 15:56

Ги... Оце новина! Виявляється, що Юля - гуцулка! :D
Мені абсолютно паралельно, як прикрашали свої голови гуцулки.
І що там понаписували бумагомараки про Полтавщину в тій книзі про національні зачіски... Схоже, що їхньої ноги тут не бувало ніколи.
Я знаю як це було на Русі з давньої давнини. І як це зараз, сьогодні трактується серед людей на Полтавщині.
  • 0

#572 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.09.2008 – 01:05

Не прикидайтеся, ніби не зрозуміли.
Невже Ви вважаєте, що саме цей, прийнятий БЮТ і комуністами при участі ПР, проект закону про кабмін мався на увазі в коаліційній угоді?

Чесно кажучи, мені просто набридло обговорювати цю Мару, "вдову" при живому чоловікові. Адже саме це - вдову - символізує її зачіска, коса-"запаска". Нудить від одного її вигляду...
Коаліційна угода? Вона не виконувалася жодною із сторін. Як партії прийшли до парламенту, то відразу кожна почала працювати виключно на себе.
Прийнали закон про кабмін? Це чудово. Нехай вже припинеться це двовладдя.

Де можна почитати всі ті зміни?
Але вже з того, що я почув, можу зробити висновки. Люди, це подих України. Ми відстали на чотирнадцять років у тому болоті. І зараз приймаються ті проєкти і закони, які наші політики заморозили назавжди (а заморозили майже все).
  • 0

#573 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.09.2008 – 08:21

Стало досить цікаво стежити за подіями, що відбуваються. Конфлікт веде до руйнації економіки, ціни ростуть, недавно навіть зупинилися торги на певний час на фондовій біржі, бо акції впали до критичної позначки, а політики бавляться в демагогію. Таке враження, що в Президенти будуть балотуватися всі, хто хоч має 0,001% рейтингу. Дурдом! Юля, як завжди, строїть з себе вічно пригноблену і ображену і роздуває наколо дачі свідчень в прокуратурі скандал, роблячи заяви на своїй прес - конференції. Ющенко поступає досить виважено і хитро - є дані про виклик на допит в СБУ Медведчука, напевно Президент хоче зв'язати всі ланки ланцюга, вказує на те, кого він вважає змовниками. І перевибори, напевно, таки будуть - є інформація, що вже орендуються площі під політичну рекламу, та і в нас, у Львові, вже НУНС намета ставить час від часу і ВО "Свобода" вже газети роздає із своїм проектом Конституції в додаток. Почалася гонка за владу, Юля скинула всі маски, та воно і не дивно. Свого часу вона здала Пашу Лазаренка, а без нього вона була б пересічною бізнес - леді, а тепер здасть Ющенка.
  • 0

#574 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 08:34

Перегляд дописуТемний ангел (12.09.2008 09:21) писав:

Стало досить цікаво стежити за подіями, що відбуваються. Конфлікт веде до руйнації економіки, ціни ростуть, недавно навіть зупинилися торги на певний час на фондовій біржі, бо акції впали до критичної позначки, а політики бавляться в демагогію. Таке враження, що в Президенти будуть балотуватися всі, хто хоч має 0,001% рейтингу. Дурдом! Юля, як завжди, строїть з себе вічно пригноблену і ображену і роздуває наколо дачі свідчень в прокуратурі скандал, роблячи заяви на своїй прес - конференції. Ющенко поступає досить виважено і хитро - є дані про виклик на допит в СБУ Медведчука, напевно Президент хоче зв'язати всі ланки ланцюга, вказує на те, кого він вважає змовниками. І перевибори, напевно, таки будуть - є інформація, що вже орендуються площі під політичну рекламу, та і в нас, у Львові, вже НУНС намета ставить час від часу і ВО "Свобода" вже газети роздає із своїм проектом Конституції в додаток. Почалася гонка за владу, Юля скинула всі маски, та воно і не дивно. Свого часу вона здала Пашу Лазаренка, а без нього вона була б пересічною бізнес - леді, а тепер здасть Ющенка.
Які маски вона скинула? Конкретно по пунктах.
Викликавши Юлю і Медведчука до прокуратури свідчить про виваженість президента?
Коли це ціни падали?

Щодо індексу нашої економіки, то він впав в першу чергу через вступ до СОТ. Бо монополія укр. виробників на нашому ринку зникла. Европейські товари якісніші і дешевші за наші. І це чудово. Доречі, цей індекс вже місяць як росте й надалі ростиме.
  • 0

#575 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.09.2008 – 08:45

Виклик до прокуратури свідчить про виваженість вже тому, що Президент хоч якось захищається від випадів у свою адресу і не сидить, склавши руки, і чекає коли Юля забере в нього решту повноважень. Вона колись шалено хотіла посадити Президента, тепер, коли побачила, що після коаліції з ПР їй ця посада не світить хоче бути прем'єр - міністром, а посаду Президента, можливо, взагалі скасувати. Ціль її політичного життя - це боротьба за владу будь - якими засобами. Ціни не падали, але і не росли такими темпами, а тих якісних європейських товарів я взагалі не бачу ні в магазинах, ні в супермаркетах, які були до всутупу до СОТ, такі і лишилися, хіба Китайського непотребу прибавилося. А що до масок, то тут очевидно - вона сама заявляла, що піде в коаліцію з ПР хіба після того, як її "викрадуть інопланетяни і проведуть досліди" :ggggg: , а тепер стало зрозуміло, чого вона хоче, ще одна зірвана маска - це ставлення до Медведчука, колись це було втілення зла, а тепер вона працює із паном Портновим, його улюбленим юристом.
  • 0

#576 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 09:25

Перегляд дописуБілий Дракон (12.09.2008 09:34) писав:

Щодо індексу нашої економіки, то він впав в першу чергу через вступ до СОТ. Бо монополія укр. виробників на нашому ринку зникла. Европейські товари якісніші і дешевші за наші. І це чудово. Доречі, цей індекс вже місяць як росте й надалі ростиме.
шо це за індекс такий?

Стало досить цікаво стежити за подіями, що відбуваються. Конфлікт веде до руйнації економіки, ціни ростуть, недавно навіть зупинилися торги на певний час на фондовій біржі, бо акції впали до критичної позначки, а політики бавляться в демагогію. Таке враження, що в Президенти будуть балотуватися всі, хто хоч має 0,001% рейтингу.
А ні Ющенко, а ні Юлька в обвалі індексу ПФТС не винні. Це загальносвітова тенденція. Індекс ПФТС впав на величину яка поступається лише китайській величині падіння.
  • 0

#577 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 09:50

Перегляд дописуБілий Дракон (12.09.2008 02:05) писав:

Де можна почитати всі ті зміни?

Вище я про них писав.

Конфлікт веде до руйнації економіки, ціни ростуть, недавно навіть зупинилися торги на певний час на фондовій біржі, бо акції впали до критичної позначки

Який конфлікт? :ggggg: Ви хоч трохи за світом слідкуєте?
Унікальні збіги ряду чинників створили хороші, можна навіть сказати інкубаторні умови для України починаючи з моменту проголошення її незалежності в 1991 році. Проте, зараз можна констатувати різке погіршення зовнішньополітичної обстановки і виникненням ряду нових ризиків, що несуть могутні загрози українській державі. Перш за все, це пов'язано з глобальною економічною кризою. Найкращим чином цю ситуацію можна проілюструвати на прикладі США, які є серцем міросистеми. Процеси, що протікають тут, найкращим чином ілюструють ті складнощі, з яким зіткнулася модель фінансового капіталізму. Накладаючись на екологічні і соціальні чинники, вони формують простір для наймогутнішої, всеосяжної суперкризи в історії людства.
(с)Глобальна суперкриза і ризики для України

Юля, як завжди, строїть з себе вічно пригноблену і ображену і роздуває наколо дачі свідчень в прокуратурі скандал, роблячи заяви на своїй прес - конференції.

Звісно. виклик за свідка прем"єр-міністра в розпал кризи його стосунків з президентом з приводу справи про отруєння, з якої вже не сміється тільки лінивий, і допит його протягом п"яти годин - це не привід для заяв.
Як можна щось казати про виваженість і хитрість - я взагалі дивуюся.
  • 0

#578 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 10:25

Перегляд дописуТемний ангел (12.09.2008 09:45) писав:

Виклик до прокуратури свідчить про виваженість вже тому, що Президент хоч якось захищається від випадів у свою адресу і не сидить, склавши руки, і чекає коли Юля забере в нього решту повноважень. Вона колись шалено хотіла посадити Президента, тепер, коли побачила, що після коаліції з ПР їй ця посада не світить хоче бути прем'єр - міністром, а посаду Президента, можливо, взагалі скасувати. Ціль її політичного життя - це боротьба за владу будь - якими засобами. Ціни не падали, але і не росли такими темпами, а тих якісних європейських товарів я взагалі не бачу ні в магазинах, ні в супермаркетах, які були до всутупу до СОТ, такі і лишилися, хіба Китайського непотребу прибавилося. А що до масок, то тут очевидно - вона сама заявляла, що піде в коаліцію з ПР хіба після того, як її "викрадуть інопланетяни і проведуть досліди" :ggggg: , а тепер стало зрозуміло, чого вона хоче, ще одна зірвана маска - це ставлення до Медведчука, колись це було втілення зла, а тепер вона працює із паном Портновим, його улюбленим юристом.
1. Це не виваженість. Президент всім показує, що прокуратура його лялька. Як в країнах третього світу.
2. Нам не потрібно дві посади з широкими повноваженями. Треба прем’єр із усіма повноваженями, що обирається парламентом. Потрібен цар? Чемодан, вокзал РФ.
3. Цілью будь-якого нормального політика-лідера є це керівництво державою. Прагненя посту президента це злочен? Тоді Ющенко найкраще приуспів у ньому. :wub:
4. Ціни ростуть завжди. Можуть плавно, можуть стрибками. Вступ до СОТ у нас відбувається поступово.
5. Коаліції БЮТ з ПР ще немає. А коли буде, то тоді й обвинувачуй Юлю. Али у тому, що вона недотримала слово про НЛО.

Перегляд допису-=VJ=- (12.09.2008 10:50) писав:

Вище я про них писав.
Не те, що ти писав, а текст оригіналу.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 12.09.2008 – 10:25

• 0

#579 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 11:15

Перегляд дописуБілий Дракон (12.09.2008 11:25) писав:

Не те, що ти писав, а текст оригіналу.

В тому, що я писав, я давав і лінки на оригінали прийнятих законів.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 12.09.2008 – 11:15

• 0

#580 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 11:26

Перегляд допису-=VJ=- (12.09.2008 12:15) писав:

В тому, що я писав, я давав і лінки на оригінали прийнятих законів.
Наведи посиланя ще раз.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних