Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#541 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.09.2008 – 11:00

Перегляд дописуVakuolka (9.09.2008 11:57) писав:

Довожу до відома, що 4 вересня на прес-конференції в Івано-Франківську Симоненко чітко заявив, що комуністів в коаліції БЮТ+ПР небуде.
Я мав на увазі ситуативні голосування разом з БЮТ і ПР. Комуністи, можливо, і хочуть у цю коаліцію, але не можуть через особливості свого електорату.
  • 0

#542 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.09.2008 – 11:11

Перегляд дописуТемний ангел (9.09.2008 12:00) писав:

Я мав на увазі ситуативні голосування разом з БЮТ і ПР. Комуністи, можливо, і хочуть у цю коаліцію, але не можуть через особливості свого електорату.

Ви навіть не можете розрізнити ситуативні голосування та коаліцію?
  • 0

#543 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 11:24

Розрізнити я можу, бо сам писав у своєму сьогоднішньому першому дописі в цій темі про не можливість коаліції між БЮТ, ПР і КПУ. А там де писав про торги за посади, то це стосувалося Литвина, на наступний раз буду висловлюватися точніше. Комуністи дружать з тими, з ким їм вигідно дружити, а на публіку розказують казки. А у теперішньому форматі коаліція, думаю не відновиться. Як Ющенко, так і Тимошенко перейшли межу неповернення.
  • 0

#544 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.09.2008 – 11:30

Перегляд дописучортеня:) (5.09.2008 17:00) писав:

Таке враження, що для старих бабок і тьоток-це якийсь ідол ПОКЛОНІННЯ. Плакати понавішуванні і календарики на стінах.
по тисячі людям виплатила і то не всім, блін сидить і тішиться жидовка срана. А кааліція то розпалась.
Не політик, а аферистка!!!
Як на мене, тут проблема навіть не в тому, що коаліція розпалась.... Гроші треба вкладати в майбутнє, в розвиток, а не повертатись в минуле роздаючи бабусям гроші і таким чином маючи електорат..

Перегляд дописуzav (8.09.2008 17:35) писав:

А Ви хіба не дивилися? Було видно, що згадала, але чомусь змовчала про згадане.
Ви читаєте думки чи в очах двоголовий орел з"явився? :)

Перегляд дописуТемний ангел (9.09.2008 12:00) писав:

При ситуативних голосуваннях місця їм аж ніяк не світять... Використають і усьо...

Перегляд допису-=VJ=- (9.09.2008 12:11) писав:

сумно, правда?
  • 0

#545 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 11:40

Перегляд дописуТемний ангел (9.09.2008 12:24) писав:

у теперішньому форматі коаліція, думаю не відновиться. Як Ющенко, так і Тимошенко перейшли межу неповернення.

Якщо Ющенко "віддасть" Балогу - цілком можливо.
Але це малоймовірно. Ющенко - ганчірка в моральному плані, йому краще, коли буде кому за нього робити усю брудну роботу, а він буде "чистенький", займатись голодоморами та бджільництвом. Він не віддасть свого "татуся", оскільки повністю від нього залежить морально. Хіба що знайдеться хтось інший.
  • 0

#546 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 11:50

Ющенко сказав, що "Балога - це я", так що всі розуміють, що насправді Балога висловлює позицію Президента. Віддавши Балогу, Ющенко залишиться взагалі "беззубим" у плані відбиття атак, які на нього спрямовані. Читав цікаву думку, що Балога - як носоріг, який бачить леше попереду себе і пре напролом, але не бачить, що робиться справа і зліва, боюся, що це його може погубити.
  • 0

#547 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 12:27

Перегляд допису-=VJ=- (9.09.2008 12:11) писав:

Але ми можемо розрізниці "де факто" і "де юре", гиги.

Перегляд допису-=VJ=- (9.09.2008 12:40) писав:

Якщо Ющенко "віддасть" Балогу - цілком можливо.
Якщо Тимошенко скасує прийняті 2 вересня законодавчі документи - можливо.

Перегляд допису-=VJ=- (9.09.2008 12:40) писав:

Але це малоймовірно. Ющенко - ганчірка в моральному плані, йому краще, коли буде кому за нього робити усю брудну роботу, а він буде "чистенький", займатись голодоморами та бджільництвом. Він не віддасть свого "татуся", оскільки повністю від нього залежить морально. Хіба що знайдеться хтось інший.
Тоді пані Тимошенко - "ганчірка" в іншому плані, як це не сумно. Я не знаю, яких із цих двох планів "ганчірок" гірший для мене особисто.
Що ж до того, що Ющенко ніби нікого не лає, доручаючи це Балозі, то Тимошенко вдалося облаяти всіх самостійно. Це, звісно, досягнення, але...
Я би запропонував Вам запитати Тимошенко, чи віддала би вона професіонала зі своєї команди, але ж де вони у БЮТ?..
  • 0

#548 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 09.09.2008 – 13:09

Чергова трембіта Тимошенко:

Тимошенко: Рада ухвалить рішення щодо переходу на контрактну армію з 1 січня
  • 0

#549 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 14:22

Перегляд дописуzav (9.09.2008 13:27) писав:

Якщо Тимошенко скасує прийняті 2 вересня законодавчі документи - можливо.

Пізно. Хіба що будуть приймати інші закони, як було минулого разу.

Тоді пані Тимошенко - "ганчірка" в іншому плані, як це не сумно.

Це в якому ще?

Я би запропонував Вам запитати Тимошенко, чи віддала би вона професіонала зі своєї команди, але ж де вони у БЮТ?..

А при чому тут слово профессіонал?
  • 0

#550 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 15:27

Перегляд дописуShiver (9.09.2008 14:09) писав:

Трембіта чи не трембіта... Але якщо вона переведе армію на контрактову основу, хай навіть в такий скандальний спосіб, в пику президенту, то це значно підніме її в моїх очах. Виходить, не тільки язикатися може.
Якщо ж ні - то ні. Триндичиха вона і є триндичиха... Що з неї взяти?
Поживем - побачим, хто вона насправді.
  • 0

#551 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Його серця...

Відправлено 09.09.2008 – 16:20

Перегляд дописуТемний ангел (9.09.2008 09:50) писав:

Президент хоч свою позицію мав
:) це коли? не смішіть мене!

А щодо теми політики, то згоди в цьому питанні не буде ніколи, бо кожен чомусь бачить лише одну сторону - ту, яку йому вирішують показати.
  • 0

#552 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 16:48

Перегляд дописуSotnik (9.09.2008 15:27) писав:

Трембіта чи не трембіта... Але якщо вона переведе армію на контрактову основу, хай навіть в такий скандальний спосіб, в пику президенту, то це значно підніме її в моїх очах. Виходить, не тільки язикатися може.
Якщо ж ні - то ні. Триндичиха вона і є триндичиха... Що з неї взяти?
Поживем - побачим, хто вона насправді.
Рік тому вона також обіцяла, що армія повністю контрактною буде. І що? Також з першого січня і пробздила. Це звичайно моя особиста думка, але я думаю, що грошей на це держава не має.
І виглядає це ніяк інакше, я піар-хід перед виборами.
  • 0

#553 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 11:20

Перегляд дописуShiver (9.09.2008 17:48) писав:

Рік тому вона також обіцяла, що армія повністю контрактною буде. І що?

Що, що... Президент сказав, що рано - всі віддали честь і виконали.
  • 0

#554 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 12:23

Перегляд допису-=VJ=- (10.09.2008 12:20) писав:

Нащо ж тоді було язикатися - обіцяти те, що не може виконати? Якщо це не в її владі - то хай не обіцяє.

Повідомлення відредагував Sotnik: 10.09.2008 – 12:23

• 0

#555 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 12:53

Перегляд дописуSotnik (10.09.2008 13:23) писав:

Нащо ж тоді було язикатися - обіцяти те, що не може виконати? Якщо це не в її владі - то хай не обіцяє.

Було в її владі. Але, якщо пригадуєте, Президент тоді отримав свій вплив на Кабмін через новий закон - от і маємо зміну умов.
  • 0

#556 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 15:45

Перегляд допису-=VJ=- (10.09.2008 13:53) писав:

Було в її владі. Але, якщо пригадуєте, Президент тоді отримав свій вплив на Кабмін через новий закон - от і маємо зміну умов.
Не пригадую. З яких це пір питання оборони були в єпархії кабміну? Там присутній лише міністр оборони для вирішення питань фінансування армії.
Якби там, в кабміні були головнокомандуючий, начальник штабу, керівники родів військ, тоді можна було б приписати цю функцію кабміну. Але такого ніколи не було. Навіть за часів другого прем'єрства Януковича, саме коли Тимошенко роздавала нездійснені обіцянки.
Якби їй в голову стрельнуло пообіцяти Місяць з неба, то й тоді знайшлися б якісь винуватці. Чи то президент, чи то господь Бог...
Завжди буде хтось винний в невиконанні її обіцянок. Тільки не вона!
  • 0

#557 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 16:47

Перегляд дописуSotnik (10.09.2008 16:45) писав:

З яких це пір питання оборони були в єпархії кабміну?

Це, здебільшого, не питання оборони, а питання бюджету - буде виділено кошти на контрактників чи ні. Воно вирішувалось: а) Верхновною радою, яка мала прийняти відповідні поправки до законів, б)кабміном, який мав би відповідним чином їх профінансувати, та в) Президентом, який мав махнути прапорцем. Президент не махнув. Він вирішив, що це буде заважати його програмі та його виборам. Що тут поробиш - доведеться почекати.

Перегляд дописуSotnik (10.09.2008 16:45) писав:

Навіть за часів другого прем'єрства Януковича, саме коли Тимошенко роздавала нездійснені обіцянки.

Які саме, наведіть приклади?
  • 0

#558 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 17:26

Та які-які? Все ті ж... Щодо переходу на контрактову армію.
А про "Український прорив" і згадувати не слід... Чергова казочка. Де новий проект конституції від БЮТу? Де проекти законів, які мають забезпечити той "прорив"? Замість прориву бачимо глибоку дупу.
Тільки що об'явили, що в минулому місяці знов була дефляція... Якби я не знав, як ці показники малюються, то дивлячись в "чесні" очі прем'єрки, повірив би... Але звик вірити тільки власним очам, які бачать, що ціни на прилавках та в прайсах постачальників тільки ростуть... Звідки ж взялась та нібито "дефляція"? Чергова брехня!

Повідомлення відредагував Sotnik: 10.09.2008 – 17:26

• 0

#559 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 19:10

Перегляд дописуSotnik (10.09.2008 18:26) писав:

Та які-які? Все ті ж... Щодо переходу на контрактову армію.

Ми це вже "розібрали"

А про "Український прорив" і згадувати не слід... Чергова казочка.

Такі програми за місяць не робляться. Допомога дітям є? Є. Тестування в школах є? Є. Треба бути хоч інколи об"єктивним.

Де новий проект конституції від БЮТу?

Блок Юлии Тимошенко обнародует свой проект изменений в Конституцию через 2-3 недели. Об этом, как передает корреспондент «Главреда», заявила премьер-министр Юлия Тимошенко сегодня на пресс-конференции.
(с)Главред, 10.09.2008

Де проекти законів, які мають забезпечити той "прорив"?

Ну от деякі вже поприймали - так президент вважає їх антиконституційними :) Трішки забув, що це визначає виключно Конституційни суд...

Якби я не знав, як ці показники малюються, то дивлячись в "чесні" очі прем'єрки, повірив би... Але звик вірити тільки власним очам, які бачать, що ціни на прилавках та в прайсах постачальників тільки ростуть...

Гм... Ну от я балик щотижня купую - раніше був по 49, а зараз по 44. Як на мене - то дешевше стало :D А вже як впали комплектуючі та усілякі телефони з ноутами - то вже мовчу. От нещодавно собі чудового нетбука взяв всього за 500 баксів, а раніше таке можна було тільки за дві тисячі накопати :)
  • 0

#560 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 22:04

Цитата

Президент звичайно в нас супер авторитет :D Я просто його як згадаю, тепер завжди на ха-ха пробиває)))
Вони коли хочуть - тоді порушують всі правила, а коли їм вигідно погоджуються з їм, бо дільного він нічого запропонувати не може. Щось мені підказує, що то його Юлька зранку розбудила, каже: "Вітя! Відіш камєру? Вот чітай с лісточка, што я тєбє прінєсла" :)
Вітя вже нічого в цій країні не може. Тому ніяких перешкод для виконування своїх обіцянок немає. У тому числі, слід задуматись над цим тим людям, які не виконують свої обіцянки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних