Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#521 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.09.2008 – 15:40

Перегляд дописуSotnik (4.09.2008 16:37) писав:

Нє понял... Це ж Ви є її прихильником, а не я. Ви мене запитуєте про "перли", які злітають мало не щоденно з отруйного язика Вашого куміра? Я думав, що у Вас є її цитатник... Якщо нема, то рийтеся в Інтернеті самі. Мені це не цікаво. З мене досить і "ящика".
Краще почитайте ось це:

Обком належить Бродському, а я його сміття навіть читати не хочу.
А якщо у Вас нема конкретних фактів, то нема чого про них розповідати.
Ще кокаїн сюди приплетіть.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.09.2008 – 15:40

• 0

#522 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.09.2008 – 18:46

Офтоп видалено
  • 0

#523 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 04.09.2008 – 20:16

Ну, що. Ще хтось вважає Юльку гідним політиком і людиною здатною щось змінити в цій державі? Сьогодні прослуховуючи новини в мене мимоволі вирвалось: "от сучка!". Інших слів щоб описати Тимошенко я не знаходжу. Буквально за кілька останніх днів Юлька впала в моїх очах нижче плінтуса і зависла десь між Януковичем і Вітренчихою. Причин достобіса, навіть наводити не буду. Тепер я переконався що це дуже небезпечна людина для України, саме через своє лицемірство, підступнісь і повну відсутність бодай елементарного патріотизму.
  • 0

#524 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 06:46

Перегляд дописуБогуслав (4.09.2008 21:16) писав:

Ну, що. Ще хтось вважає Юльку гідним політиком і людиною здатною щось змінити в цій державі?

Аякже

Сьогодні прослуховуючи новини в мене мимоволі вирвалось: "от сучка!". Інших слів щоб описати Тимошенко я не знаходжу.
Причин достобіса, навіть наводити не буду.

Емоції, емоції...Ех...
  • 0

#525 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.09.2008 – 13:27

Ну, що. Ще хтось вважає Юльку гідним політиком і людиною здатною щось змінити в цій державі? Сьогодні прослуховуючи новини в мене мимоволі вирвалось: "от сучка!". Інших слів щоб описати Тимошенко я не знаходжу. Буквально за кілька останніх днів Юлька впала в моїх очах нижче плінтуса і зависла десь між Януковичем і Вітренчихою. Причин достобіса, навіть наводити не буду. Тепер я переконався що це дуже небезпечна людина для України, саме через своє лицемірство, підступнісь і повну відсутність бодай елементарного патріотизму.
Ніколи не вважала її порядним політиком. Жаль, люди наші такі сліпі... Але якраз змінити вона в Україні щось і може... на жаль...

Сподобалось:

У зв"язку з останніми подіями картина Караваджо "Поцілунок Юди" перейменовується на "Поцілунок Юлі".
  • 0

#526 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 13:40

Перегляд дописуОлеська (5.09.2008 14:27) писав:

Сподобалось:
У зв"язку з останніми подіями картина Караваджо "Поцілунок Юди" перейменовується на "Поцілунок Юлі".

Цікаво, чому я такого не спостерігав, коли пан президент підписував бандитам меморандуми та універсали, приводив їх до влади і робив прем"єрами?
Зате варто було проголосувати за кілька законів (а це маячня, коли хтось не голосує за закон не тому, що він поганий, а тому що він не його - так завжди робить ПР) - і все, полилися ріки відомої усім речовини...
  • 0

#527 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.09.2008 – 14:02

Перегляд допису-=VJ=- (5.09.2008 14:40) писав:

Цікаво, чому я такого не спостерігав, коли пан президент підписував бандитам меморандуми та універсали, приводив їх до влади і робив прем"єрами?
Зате варто було проголосувати за кілька законів (а це маячня, коли хтось не голосує за закон не тому, що він поганий, а тому що він не його - так завжди робить ПР) - і все, полилися ріки відомої усім речовини...
Ви пропонуєте, дочекатись, доки повністю погрузнем в г...і, яке готує нам Юля? Так, Ющенко зробив багато помилок, і за це йому не дякують. Але зараз мова про Юлю. І навіть на його фоні, Юля краще не виглялає.
  • 0

#528 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 14:03

Перегляд дописуОлеська (5.09.2008 15:02) писав:

Ви пропонуєте, дочекатись, доки повністю погрузнем в г...і, яке готує нам Юля?

Можете аргументовано сформулювати?
  • 0

#529 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 15:45

Перегляд допису-=VJ=- (5.09.2008 15:03) писав:

Можете аргументовано сформулювати?
Генпрокуратура сформулює, гигиги.
http://ua.proua.com/.../04/160107.html
  • 0

#530 black sky

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:з файної Львівської обл.

Відправлено 05.09.2008 – 16:00

Юлька-це не політик, це повна дупа. До неї у мене ставлення дуже негативне.
Таке враження, що для старих бабок і тьоток-це якийсь ідол ПОКЛОНІННЯ. Плакати понавішуванні і календарики на стінах.
І чути лише одне Юля - хароша, хароша. Ну скажіть чому ця дупа така хароша?! по тисячі людям виплатила і то не всім, блін сидить і тішиться жидовка срана. А кааліція то розпалась.
Не політик, а аферистка!!!
  • 0

#531 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 16:55

Перегляд дописучортеня:) (5.09.2008 17:00) писав:

Таке враження, що для старих бабок і тьоток

Цікаве обмеження :prapor3:
Взагалі з цієї гілки цього не видно, скоріше випливає, що для декого вона "ОБ'ЄКТ ОБПЛЬОВУВАННЯ". І ще б я погодився з аргументованим, але от так - читати бридко.

Копіюю з свого ЖЖ початок, інше можна читати за останнім посиланням, бо мені відверто ліньки переробляти жж-шну розмітку тексту на форумну.

Моя думка, до якої нарешті дійшли руки і знайшовся час...

Президент України Віктор Ющенко зазначає, що Блок Юлії Тимошенко повинен висловити свою позицію по Грузії і скасувати антиконституційні закони, якщо хоче поновлення демократичної коаліції. Він підкреслив, що це був колосальний удар по демократичних відносинах усередині країни, по демократичних силах. "Але я переконаний, що є відповідь і на це питання: якщо дійсно хтось хоче повернутися до того стану, який був до 2 вересня цього року, на мою думку, необхідно зрозуміти й здійснити низку абсолютно чітких речей", - сказав Президент. Перше, за його словами, визначити чітку позицію щодо грузино-російського конфлікту, причому вона повинна ґрунтуватися на територіальній цілісності Грузії, визнанні світового плану врегулювання конфлікту, а також повинна містити занепокоєння використанням Чорноморського флоту РФ, що базується на території України, для війни в інших країнах. "Це необхідно для того, щоб фракції повернулися до діалогу", - сказав Президент. Також, за його словами, необхідно скасувати антиконституційні рішення, які були прийняті (парламентом), починаючи з 2 вересня. Мова йде про закон про Кабінет міністрів, про Генеральну прокуратуру, СБУ, "тому що зрозуміло, для чого знадобилися в такому сценарії ці інститути - щоб розвалити українську демократію, і це надзвичайно серйозно", - заявив Ющенко.

Щодо першого пункту варіанта два - або секретаріат пана Президента надто зайнятий пошуком доказів державної зради та вигадуванням інших словесних помиїв, аби виконувати свою роботу, або Президент настільки захопився тим же, чим і його секретаріат, що не помічає свого дурного становища, оскільки чітка позиція була заявлена ще три тижні тому, 20 серпня

«Моя позиція є досить чіткою. Я як лідер політичної сили і як керівник уряду абсолютно чітко стою на позиції територіальної цілісності Грузії, її суверенітету», - заявила Ю.ТИМОШЕНКО, зазначивши, що підтримує всі дії, спрямовані на дотримання такої позиції. Крім того, Ю.ТИМОШЕНКО підкреслила, що досить відповідально і професійно ставиться до стратегії інтеграції України в Європейський Союз. «І саме тому як керівник уряду і від імені уряду я поділяю цілком і повністю позицію Європейського Союзу про шість пунктів врегулювання військового конфлікту на території Грузії, я цілком і повністю підтримую цей план, який оприлюднив Президент Франції як головуючий у Європейському Союзі. І все, що необхідне від України, я робитиму для того, щоб цей план став реальністю і щоб жоден військовий конфлікт не торкнувся території тих країн, які повинні жити мирно», - підкреслила Ю.ТИМОШЕНКО. Вона підкреслила, що уряд України з першого дня конфлікту займає чітку позицію, яка була вірно оцінена прем`єр-міністром Грузії. «Він якраз сказав про те, що уряд країни допомагає не словом, а ділом», - зазначила Ю.ТИМОШЕНКО.УНІАН

Щодо другого пункту треба сказати детальніше, бо воно складніше. Деталі...

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 05.09.2008 – 16:56

• 0

#532 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 07.09.2008 – 11:35

ви чекали від дніпропетровського бізнесмена якоїсь неземної самопожертви? чи вважали що вона піде по стопах Тягнибока? смішні... я вам от що скажу: вона все робить як слід. вона знайде вигоду і собі і державі. повірте, в неї вистачає розуму на все...вона не робить кроків, які не обмірковує...
  • 0

#533 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 12:44

ТИМОШЕНКО ОТРИМАЛА ПОВІСТКУ ДО ГПУ
про це вона повідомила на прес конференції,яку відмовились транслювати всі телеканали- цитую за INTV:
"все (!) телеканалы Украины демонстративно отказались транслировать пресс-конференцию премьер-министра Украины Юлии Тимошенко.В последний момент только государственный Первый национальный, прервав "профилактику", с небольшим опозданием, включил картинку из Украинского дома." деталі тут

Повідомлення відредагував YuraSh: 08.09.2008 – 12:46

• 0

#534 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 15:31

Перегляд дописуYuraSh (8.09.2008 13:44) писав:

ТИМОШЕНКО ОТРИМАЛА ПОВІСТКУ ДО ГПУ
про це вона повідомила на прес конференції,яку відмовились транслювати всі телеканали- цитую за INTV:
"все (!) телеканалы Украины демонстративно отказались транслировать пресс-конференцию премьер-министра Украины Юлии Тимошенко.В последний момент только государственный Первый национальный, прервав "профилактику", с небольшим опозданием, включил картинку из Украинского дома." деталі тут
Жахливий збіг обставин - профілактика телерадівоканалів понедільчаним ранком. Гиги.
p.s. А ще вона сказала, що тільки в Україні на неї завели кримінальну справу... потім, щоправда, мовчки згадала про Кацапстан.

Повідомлення відредагував zav: 08.09.2008 – 15:33

• 0

#535 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 16:02

Перегляд дописуzav (8.09.2008 16:31) писав:

Жахливий збіг обставин - профілактика телерадівоканалів понедільчаним ранком. Гиги.
p.s. А ще вона сказала, що тільки в Україні на неї завели кримінальну справу... потім, щоправда, мовчки згадала про Кацапстан.
це як? :)

Повідомлення відредагував YuraSh: 08.09.2008 – 16:03

• 0

#536 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 16:35

Перегляд дописуYuraSh (8.09.2008 17:02) писав:

це як? :)
А Ви хіба не дивилися? Було видно, що згадала, але чомусь змовчала про згадане.
  • 0

#537 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.09.2008 – 08:50

Путін в Кремлі, напевно, плаче від щастя, спостерігаючи за подіями в Україні. Вчора Тимошенко зробила "феноменальну" заяву, що вона, можливо, буде кандидатом в Президенти, та ж вона мріяла про це все своє політичне життя! Від самого початку було зрозуміло, що так і буде. Вона була дуже хороброю, коли голосувала спільно з регіонами, а тепер, після заяви комуністів про не можливість входження з нею в коаліцію вже хоче все на гальмах спустити і на Президента зіпхнути, бо знає, що з Литвином і КПУ треба буде дуже великими посадами ділитися. А недавно заявила, що Президент вчинив не правомірно відносно ЧФ РФ (тут), сама не знаючи суті справи хоче щось довести. Президент хоч свою позицію мав, а вона мовчала, як риба. Говорять, що вона боролася із наслідками стихії, та то і видно, працівники Львівелектротрансу зарплати не отримували, аж страйкувати почали, а їм заявили, що гроші пішли на подолання наслідків повені, це суто в стилі Тимошенко - в одних забрати і другим дати, то якби ж то в багатих забирили, то добре, а то в таких самих злиденних забирають і такими дають.
  • 0

#538 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 10:43

Перегляд дописуТемний ангел (9.09.2008 09:50) писав:

бо знає, що з Литвином і КПУ треба буде дуже великими посадами ділитися
Що за маячня? Заради чого ділитися посадами?
  • 0

#539 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.09.2008 – 10:47

Перегляд дописуzav (9.09.2008 11:43) писав:

Що за маячня? Заради чого ділитися посадами?
Заради того, щоб вони погодилися створити з БЮТ коаліцію. ПР готова це зробити без значних поступок з боку Тимошенко, а КПУ хоче виторгувати більше вагомих посад для себе.
  • 0

#540 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.09.2008 – 10:57

Перегляд дописуТемний ангел (9.09.2008 11:47) писав:

КПУ хоче виторгувати більше вагомих посад для себе.
Довожу до відома, що 4 вересня на прес-конференції в Івано-Франківську Симоненко чітко заявив, що комуністів в коаліції БЮТ+ПР небуде.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних