Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#461 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.08.2008 – 13:38

Перегляд дописуzav (15.08.2008 14:32) писав:

Контрактну армію вона сама обіцяла - чого Президенту закидати?

Бо саме президент зі своїм секретаріатом заблокували приватизацію, за рахунок якої це все мало фінансуватися, кому ж ще закидати?
  • 0

#462 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 13:50

Перегляд дописуБілий Дракон (15.08.2008 11:37) писав:

Висловловлювання нібито особистих ставлень є дуже поганою рисою наших політиків. Доки людина займає урядову посаду, вона має тримати свою думку при собі. Бо кожне слово, це слово уряду, кожна позиція, це позиція уряду.
МЗС наче висловилося вже, то який сенс приховувати власну думку, якщо вона співпадає з охвіціною?
А щодо кожного слова, то, вибаче, набридло чути від Тимошенко, що вона домовилася, на тлі спростувань Президента, що ніхто ні про що не домовився.
Та й знаючи Тимошенко, я не вірю, що вона промовчить з огляду лише на "кожне слово, це слово уряду".

Перегляд допису-=VJ=- (15.08.2008 14:38) писав:

Бо саме президент зі своїм секретаріатом заблокували приватизацію, за рахунок якої це все мало фінансуватися, кому ж ще закидати?
Чим заблокував? Як заблокував?
Заборонив продаж Одеського Припортового разом із трубою? Правильно вчинив! Що ще?
А ви знаєте, скільки ще держпрограм недофінансовується?

Перегляд дописуБілий Дракон (15.08.2008 09:25) писав:

Це не схоже лише на позицію. В твоїх словах багато конкретних звинувачень, ярликів і штампів.
Жовта преса це зло. Програмує мозок за раз.
"Яка розумна тому альтернатива?"©
Якщо відомості з інтерв'ю, то байдуже, де воно надруковане.
  • 0

#463 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 15:59

Байки це все...
Раз обіцяла, то повинна виконати! А то у неї то президент винуватий, то сам Господь Бог.
Тільки зазомбовані ще не бачать, що Баба з косою - звичайний пустобрьох, Триндичиха.
  • 0

#464 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 16:07

А як це сприймати?
Рішення РНБО щодо ЧФ Росії не підтримали Тимошенко та Луценко
У Тимошенко заявляють, що її не запросили на засідання РНБО, а потім оббрехали
В РНБО кажуть, що Тимошенко та Луценко досі не надали свої позиції про ЧФ Росії
Хоча б як політична сила висловилися, але й цього не знайшов:
http://www.byut.com.ua/ukr/news
http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/
p.s.

Це, до речі, "риторика" ПРегіонів: "нам заважають працювати"©.

Повідомлення відредагував zav: 15.08.2008 – 16:15

• 0

#465 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.08.2008 – 16:21

Як уряд повинен виконувати рішення РНБО? Якими технічними засобами уряд повинен виконати сам це рішення?
  • 0

#466 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 17:58

Перегляд дописуSotnik (15.08.2008 16:59) писав:

Байки це все...
Раз обіцяла, то повинна виконати!

гм... Пан може теж зараз пообіцяти мені дати десять гривень, а завтра у нього згорить хата і не буде навіть копійки зайвої. Однак пан знайде мені після цього десять гривень, раз обіцяв?
  • 0

#467 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 18:21

Перегляд допису-=VJ=- (15.08.2008 18:58) писав:

гм... Пан може теж зараз пообіцяти мені дати десять гривень...
За свої обіцянки вона отримала голоси виборців. Раз не може виконати, то хай "поверне" надану довіру, тобто піде у відставку. А те, що вона зараз витворяє в економіці - ні в тин, ні в ворота! Викручування рук підприємствам з вимогою надлишкової і завчасної сплати податків - це діверсія в загальнодержавному масштабі. А статистичні приписки - справжнє окозамилювання!

ПеС. Щодо мене, то пообіцяти можу тільки дулю з маком, а не 10 гривень.
  • 0

#468 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 18:25

Перегляд дописуSotnik (15.08.2008 19:21) писав:

За свої обіцянки вона отримала голоси виборців. Раз не може виконати, то хай "поверне" надану довіру, тобто піде у відставку. А те, що вона зараз витворяє в економіці - ні в тин, ні в ворота! Викручування рук підприємствам з вимогою надлишкової і завчасної сплати податків - це діверсія в загальнодержавному масштабі. А статистичні приписки - справжнє окозамилювання!

ПеС. Щодо мене, то пообіцяти можу тільки дулю з маком, а не 10 гривень.
Якщо вона не виконала свої обіцянки, то не голосуйте за неї. Але ж люди всеоодно проголосують. Висновок: який народ, такий і уряд :huh:
  • 0

#469 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.08.2008 – 18:30

хочу зауважити, пане Білий, що тимошенко лише напівукраїнка :(
якби ж корінням українським славилась
то, як пан Сотник, не кидалась би порожніми обіцянками
а щиро і відверто(!):
“дулю з маком!”
:huh:
  • 0

#470 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 18:48

Перегляд дописуVepr (15.08.2008 19:30) писав:

хочу зауважити, пане Білий, що тимошенко лише напівукраїнка :(
якби ж корінням українським славилась
то, як пан Сотник, не кидалась би порожніми обіцянками
а щиро і відверто(!):
“дулю з маком!”
:huh:
Хотілося б побачити родове дерево кожного з вас, до сьомого коліна. Цікаво, які ви генетичні патріоти?
  • 0

#471 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 19:40

Перегляд дописуSotnik (15.08.2008 19:21) писав:

Викручування рук підприємствам з вимогою надлишкової і завчасної сплати податків - це діверсія в загальнодержавному масштабі.

Дивно, чому я про це перший раз чую. І найдивніше - чому з нашого підприємства нічого ще поки що не вимагали.
  • 0

#472 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 20:00

Перегляд допису-=VJ=- (15.08.2008 20:40) писав:

Дивно, чому я про це перший раз чую. І найдивніше - чому з нашого підприємства нічого ще поки що не вимагали.
Поцікавтеся ширше. Це скрізь і всюди. Дзвонять податківці і вимагають заплатити податки на декілька днів, або і тижнів раніше встановлених термінів. Якщо відмовляєшся, то погрожують припам'ятати це при плановій перевірці або наслати внепланову. Якщо сплачуєш податків в звітному періоді менше від попереднього, то вимагають купу підтверджуючих документів і часто-густо "ліплять" справу для податкової міліції або ОБЕЗ. А ці хлопці навіть з абсолютно невинного всі кішки витягнуть.
А статистичні звіти, які повинні формуватися на місцях і направлятися по інстанціям вгору, аж до загальнодержавного, замість цього вже з потрібними цифрами лише спускають згори на місця для підписання відповідальними співробітниками і повернення в зворотньому напрямку. А на місцях як хто хоче підганяють первісну звітність під те, що довелося підписати.
Мені це все відомо достовірно 100пудово, тому що приходиться в цьому "варитися"...
  • 0

#473 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 20:54

Перегляд дописуSotnik (15.08.2008 21:00) писав:

Мені це все відомо достовірно 100пудово, тому що приходиться в цьому "варитися"...

Я теж в цьому варюся. І останніми роками такого не зустрічав жодного разу. Тому не треба перебільшувати - якщо у вас місцева податкова така, то це ще не значить, що вона така всюди.
  • 0

#474 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 22:11

Перегляд допису-=VJ=- (15.08.2008 21:54) писав:

Я теж в цьому варюся. І останніми роками такого не зустрічав жодного разу. Тому не треба перебільшувати - якщо у вас місцева податкова така, то це ще не значить, що вона така всюди.
Значить скоро зустрінете. Чомусь наша місцева ПОПА (Полтавська обласна податкова адміністрація) раптом стала такою з приходом до влади білої з косою. Скоро і ваша місцева *ОПА перед нею не встоїть.
  • 0

#475 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 05:35

Перегляд дописуSotnik (15.08.2008 23:11) писав:

Значить скоро зустрінете. Чомусь наша місцева ПОПА (Полтавська обласна податкова адміністрація) раптом стала такою з приходом до влади білої з косою. Скоро і ваша місцева *ОПА перед нею не встоїть.

Он як. Цікаво. Бо київські такі стали при Януковичі, а зараз все нормально. Якщо у вас обласна влада вирішила долати наслідки інфляції таким чином - то нема чого перекладати це на прем"єра.

Перегляд дописуVepr (15.08.2008 22:01) писав:

якщо вам такого жодного разу не траплялося
то не треба перебільшувати, шо такого неіснує взагалі
:huh: :(

По-перше - жодного разу останні роки. Кілька років тому це теж було нормою.
По-друге - я ніде не писав, що такого не існує.
По-третє - дякую, добрі Ви.
  • 0

#476 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.09.2008 – 07:59

Юля Тимошенко заслуговує на аплодисменти -_- , те, чого вона так завзято прагнула сталося - фактично уже утверджується новка коаліція у складі БЮТ, ПР, КПУ. Вчорашні події в парламенті це продемонстрували всій Україні (тут), в черговий раз підтвердилися мої думки про неї, як про аферистку і "вічно ображену та принижену". Вона є чистої води демагогом і популістом. Вправно вони вчора з ПР і КПУ врізали повноваження Президента (тут), провалювали голосування по Грузії (тут) і спрощували процедуру імпічменту(тут). А вона ще колись говорила про зраду Мороза... Мороз - дитя, порівняно з нею. До речі, "демократична" коаліція припинила своє існування ( тут) і відбувся розкол в НУНС (тут). Але Юля ще рано тішиться. ПР жодного слова не дотримується, так само, як і БЮТ. Цікаво буде бачити, як ці павуки в банці перегризуться, а ще цікавіше буде побачити, як ЮВТ буде пояснювати західній Україні свій союз з ПР і теплі стосунки з Кремлем. Я давно вже не прихильник Ющенка, але, принаймі, він відстоює національні інтереси України перед світом і дає відповаідь нашим "братам православним", які лише чекають зручного моменту, щоб затягнути зашморг на шиї України, а Юля готова за владу продати все і зрадити всіх. Я не говорю про зраду нею Ющенка, чи НУНС - це їхні розбори і у них всіх "рильце в пушку", а говорю про зраду тих, що стояли на морозі проти свавілля тих людей, з якими ЮВТ тепер готова ділитися владою...

Повідомлення відредагував Темний ангел: 03.09.2008 – 08:02

• 0

#477 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 08:23

Перегляд дописуТемний ангел (3.09.2008 08:59) писав:

те, чого вона так завзято прагнула сталося - фактично уже утверджується новка коаліція у складі БЮТ, ПР, КПУ.

Я Вас прошу, не пишіть дурниць. Вже навіть не смішно таке читати.

Вправно вони вчора з ПР і КПУ врізали повноваження Президента

...які він, порушуючи конституцію собі прирізав.

провалювали голосування по Грузії

"У зв'язку з ухваленням постанови спікер зняв з розгляду постанови Олени Лукаш і Івана Кириленка, що викликало обурення БЮТ." - то хто ж в результаті провалив - БЮТ, чи спікер з НУ?

До речі, "демократична" коаліція припинила своє існування

Хоч би не демонстрували свою правову безграмотність.

принаймі, він відстоює національні інтереси України перед світом

Це які? Пам"ятники Голодомору відкриває по світу, чи про що це?

дає відповаідь нашим "братам православним"

Це часом не та "відповідь" щодо флоту? Тільки чомусь флот спокійно зайшов і навіть не почухався. А за усі роки перебування пана Президента, так сильно стурбованого визнанням Голодомору, чомусь ми досі не довели до кінця демаркацію кордонів. Де-юре у України досі нема кордону - прирізай не хочу. Але це пана Президента чомусь не турбує. Його не турбують мільярдні збитки, завдані російськими контрабандними кораблями в Керчинській протоці, його навіть не стурбувало ніщо, коли його ставленик на посаду прем"єра, який всього кілька років тому називав його котом Леопольдом, замість вимагань сплати збитків віддав керчинську протоку Росії. Оце його відповіді?

зраду тих, що стояли на морозі проти свавілля тих людей, з якими ЮВТ тепер готова ділитися владою...

Тих людей зрадили за два тижні потому, коли підписали меморандум. На цьому історію революції можна вважати закінченою, і досить вже цього плачу про мороз. Ви самі там хоч були?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 03.09.2008 – 08:26

• 0

#478 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 08:39

ЮВТ

Повідомлення відредагував Темний ангел: 03.09.2008 – 08:45

• 0

#479 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 08:39

Перегляд допису-=VJ=- (3.09.2008 09:23) писав:

Я Вас прошу, не пишіть дурниць. Вже навіть не смішно таке читати.

...які він, порушуючи конституцію собі прирізав.

"У зв'язку з ухваленням постанови спікер зняв з розгляду постанови Олени Лукаш і Івана Кириленка, що викликало обурення БЮТ." - то хто ж в результаті провалив - БЮТ, чи спікер з НУ?

Хоч би не демонстрували свою правову безграмотність.

Це які? Пам"ятники Голодомору відкриває по світу, чи про що це?

Це часом не та "відповідь" щодо флоту? Тільки чомусь флот спокійно зайшов і навіть не почухався. А за усі роки перебування пана Президента, так сильно стурбованого визнанням Голодомору, чомусь ми досі не довели до кінця демаркацію кордонів. Де-юре у України досі нема кордону - прирізай не хочу. Але це пана Президента чомусь не турбує. Його не турбують мільярдні збитки, завдані російськими контрабандними кораблями в Керчинській протоці, його навіть не стурбувало ніщо, коли його ставленик на посаду прем"єра, який всього кілька років тому називав його котом Леопольдом, замість вимагань сплати збитків віддав керчинську протоку Росії. Оце його відповіді?

Тих людей зрадили за два тижні потому, коли підписали меморандум. На цьому історію революції можна вважати закінченою, і досить вже цього плачу про мороз. Ви самі там хоч були?
Жодної правової безграмотності я не демонструю, а говорю про факти. У нашій державі право не діє, а діють кулуарні домовленості і "право сильнішого", а виходячи з останнього рішення НУНС, офіційне оголошення про розпад коаліції є лише справою часу. Ми не в США живемо, де діє буква закону і право, а трошки в іншій країні -_- Що до флоту, то Ющенко, принаймі, продемонстрував свою позицію, бо реально зробити нічого не міг, хіба що стріляти по ворожих кораблях, що при стані нашого флоту є просто смішним. Меморандуми підписував через свою довірливість і віру в те, що хтось може дотримуватися даного слова, я сам до тих подій ставлюся неоднозначно, бо це можна розцінити, як зраду інтересів виборця і як спробу згуртувати країну, бо факти такі, що наскільки велика підтримка ПР на сході, настільки вона мала на заході і протилежна ситуація з помаранчевими. В Києві я не був і не жалію про це, бо завжди знав, що після революцій керувати все - одно буде наволоч, яка не зможе поділити крісла і для якої "демократія" тотожна з бардаком. П.С. Вибачайте, що попереднє повідомлення пусте, бо щось нет заглючив.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 03.09.2008 – 08:46

• 0

#480 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 08:59

Перегляд дописуТемний ангел (3.09.2008 09:39) писав:

Жодної правової безграмотності я не демонструю, а говорю про факти.

Ви сказали, що, цитую "демократична" коаліція припинила своє існування". Це юридично безграмотно, оскільки коаліції припиняють своє існування зовсім інакше. Наразі діюча коаліція існує собі спокійно.

виходячи з останнього рішення НУНС, офіційне оголошення про розпад коаліції є лише справою часу.

Виходячи з рішень НУНС можна багато чого подумати. А якщо до них приплюсувати рішення Секретаріату - то взагалі можна за голову братись.

Ми не в США живемо, де діє буква закону і право

Вам нагадати про Гуантанамо та Ірак?

Що до флоту, то Ющенко, принаймі, продемонстрував свою позицію, бо реально зробити нічого не міг

Міг спокійно. Силові міністри, принаймні донедавна, були в його руках - можна було нормально провести пеервірку об"єктів флоту і навести там порядок. Зрештою, можна було дати вказівку Уряду сплатити Росії тих нещасних мільярд з хвостом доларів боргу і перейти на ринкові ціни. Але у нього в руках міністри займались виключно парадами та виставками УПА.

Меморандуми підписував через свою довірливість

З людьми, які його типу отруїли? Ви наївні понад міру.

В Києві я не був і не жалію про це

То нема чого скиглити про зраду тих, хто на морозі. Бо на морозі я був, але чомусь не плачу, чи не так?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних