Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#401 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 06.03.2008 – 15:59

Про неї можна сказати тільки одне:"МОЛОДЕЦЬ".
  • 0

#402 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2008 – 16:37

Перегляд дописуSotnik (6.03.2008 15:37) писав:

Наведіть приклади справжньої демократії в сучасному світі.

Швейцарія.

Перегляд дописуSotnik (6.03.2008 15:37) писав:

Те, що пропонується сприймати під цим терміном - не демократія, а охлократія.
Тобто "влада натовпу". А це неможливо без "еліти".
Оця стаття наштовхнула на такі роздуми http://observer.org....ws.php?id=13560

Звісно. Проблема в тому, що наша еліта, на відміну від інших, здебільшого національно несвідома, оскільки не відчуває себе представником цієї нації. Образно кажучи ці люди досі живуть в совку. Потрібно змінити два покоління, щоб до влади прийшли люди, які будуть відчувати, що ця країна - їхня.
А пропозиця там дурна написана. Можна лишень уявити, скількох проблем ми відгребемо з таким підходом - досить поглянути на повернення вкладів.
Якщо вже пропонувати щось, то краще оплату за голосування - заплатив 300 гривень, тоді голосуй, а ні - то нема у тебе голосу. От за це я був би "за".
  • 0

#403 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 06.03.2008 – 17:57

-=VJ=-
Отут ти правий як ніколи! Щодо того, що доки не виздихають залишки совку, влади нормальної не буде в нас, нам потрібні ватажки з нашого покоління!
  • 0

#404 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 18:53

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2008 16:37) писав:

А пропозиця там дурна написана.....
Та звісно ж, що дурна. Але на роздуми наштовхує. Проблему окреслює.
  • 0

#405 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 21:52

Перегляд допису-=VJ=- (5.03.2008 07:53) писав:

Тобто по конкретним цитатам нема чого сказати? Я так і думав.

Я можу потратити час і відповісти на всі ваші питання. Але чи є зміст це робити для
людини, котра сліпо, бездумно вірить у жулю, подібно як Свідки Єгови у свої проповіді, та
не вміє аналізувати надану мною інформацію?
  • 0

#406 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 15:06

http://www.intv-inte...le/?id=57725487
пр газову перемогу Юлі!
  • 0

#407 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 23.03.2008 – 12:24

http://maidan.org.ua...1206217765.html
Тимошенко оприлюднює перелік урядових секретів
http://maidan.org.ua...1206259654.html
Тимошенко знімає незаконні обмежувальні грифи
  • 0

#408 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 04.04.2008 – 20:02

:lol:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  ___.jpg   27.13К   5 Кількість завантажень:

• 0

#409 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 05.04.2008 – 22:43

Декларація Юлії Тимошенко: її чоловік став мільйонером http://www.pravda.co...8/4/5/74206.htm
  • 0

#410 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 08:42

- Ми підготувалися до її приїзду, - поділився Зюганов з кореспондентом "Ъ".- Ми з Мельниковим записалися, щоб поставити їй питання. Перше питання: на якій підставі вона підписала документ про вступ України до НАТО, якщо 70% громадян України виступають проти цього? Що це принесе Україні? Тільки переведення військової інфраструктури на стандарти НАТО обійдеться Україні в $20 млрд. Звідки вони візьмуть ці гроші, якщо завтра вже їм доведеться платити за нафту і газ по світових цінах? Вони і зараз розплатитися не можуть!

Втім, вислухавши коротке вступне слово Юлієві Тимошенко, в якому вона заявила, що питання про вступ України в НАТО вирішуватиметься тільки на референдумі, Геннадій Зюганов заусміхався. Його негайно обступили українські журналісти, і він зізнався, що Юлія Тимошенко йому сподобалася.

- На Україні існує жарт, що в наший політиці є тільки один чоловік - це Юлія Тимошенко. Ви згодні з цим? - запитали журналісти.
- Так, вона справляє таке враження. Вона... може! - визнав лідер КПРФ.

Прем'єр пройшла в зал, щоб вислухати питання делегатів. Першим атакувати її став депутат Держдуми від КПРФ Іван Мельников, що зачитав придумане Геннадієм Зюгановим питання про НАТО. Юлія Тимошенко упевнено відповіла, що підписаний нею, президентом і спікером парламенту лист зовсім не означає, що Україна вступить в НАТО.

- Це тільки активізація нашої співпраці. Справжній політик ніколи не ламатиме через коліно свій народ. Все вирішиться тільки на референдумі, і політики не виступатимуть проти волі народу. Правда спочатку нам потрібно провести роз'яснювальну кампанію. А ті на Україні, хто виступає проти НАТО, навіть часто не знають, як це розшифровується.

Делегати з Швейцарії, Італії, Великобританії, Азербайджану і Литви поставили їй досить спокійні питання (двоє останніх - російською). Вона так само спокійно відповідала українською. Потім черга дійшла до глави російської делегації Костянтина Косачева. Він заявив, що на Україні порушуються права національних меншин, в першу чергу російськомовних, закриваються російські школи і навіть кінотеатри у зв'язку з недавнім рішенням про обов'язковий дубляж фільмів.

- А ще на Україні їдять немовлят із сметаною! - уїдливо відповіла Юлія Тимошенко українською. Вся російська делегація слухала переклад через навушники. - Не треба нагнітати такі пристрасті! Після радянської диктатури саме українці стали в своїй країні національною меншиною. Нам ще буде потрібно багато часу, щоб знов знайти свою ідентичність! І ось ще що: я, як і вся моя сім'я, належу саме до тієї меншини, про яку ви турбуєтеся. Я народилася в Дніпропетровську. Все дитинство розмовляла тільки російсько.. Українську мову я вивчила, тільки коли стала членом уряду Віктора Ющенка. У 2000 році! А моя сім'я до цього часу говорить тільки російською мовою. І цілком щаслива. І ніхто їх не утискає. Коли я говорю своїй мамі: "Ну вивчи ти вже українську!" - вона відповідає: "Та я вже дуже стара, щоб щось вчити". Але душею вона українка і розділяє цінності тієї країни, в якій живе. Отже не треба перебільшувати проблеми, яких не існує.

Після цієї емоційної мови всі критичні аргументи проти Юлії Тимошенко, схоже, закінчилися. Про розкол в українській владі і протистоянні між Юлією Тимошенко і Віктором Ющенком ніхто з делегатів не запитав.
©Ъ
  • 0

#411 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 10:27

Учора бачив кєпу "маЮ розум". А хто не має такої кєпи - той лох! Ги.
  • 0

#412 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 14:05

Тимошенко продасть облгази і припортовий Росії? http://rpl.net.ua/2008/05/07/nformacja_pro...erdzhutsja.html

Перегляд дописуzav (7.05.2008 11:27) писав:

який розум? колективний :) ?
  • 0

#413 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 15:28

Перегляд дописуYuraSh (7.05.2008 15:05) писав:

Тимошенко продасть облгази і припортовий Росії?

Ви б ще одразу сайт регіоналів читали :)
  • 0

#414 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 15:41

Перегляд дописуzav (7.05.2008 11:27) писав:

ги, у мене тож така була-залишилася після "агітації" на виборах. хтів подарувати знайомій блондинці, але воно цуко бєшене, ще б поцарапало :)
  • 0

#415 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 18:52

Перегляд допису-=VJ=- (7.05.2008 16:28) писав:

а що маю лише Юлині сайти читати? доречі по статті хіба нормальний лідер буде свідомо банкротити підприємства навіть з "благою" метою заплатити Росії за газ? думаю ні!

Повідомлення відредагував YuraSh: 07.05.2008 – 18:55

• 0

#416 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 07.05.2008 – 19:49

Перегляд допису-=VJ=- (7.05.2008 15:28) писав:

Ні, це з сайту полового будинку взято... :)
  • 0

#417 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 20:29

Перегляд дописуYuraSh (7.05.2008 19:52) писав:

а що маю лише Юлині сайти читати?

Варто читати новинні сайти. А "аналітичні" - хіба коли ліньки самому думати, і хочеться, аби все думали за тебе.

Перегляд дописуYuraSh (7.05.2008 19:52) писав:

хіба нормальний лідер буде свідомо банкротити підприємства

Які саме? І навіщо їй платити за газ, якщо за нього вже розрахувались?
  • 0

#418 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 21:34

Перегляд допису-=VJ=- (7.05.2008 21:29) писав:

Варто читати новинні сайти. А "аналітичні" - хіба коли ліньки самому думати, і хочеться, аби все думали за тебе.

Що варто читати мені дозвольте вирішувати самому, а щодо статті там наведені факти з якими важко сперечатись, а є спірні моменти хотілось би прочитати вашу думку з конкретних тез, а не просто повчання.

Перегляд допису-=VJ=- (7.05.2008 21:29) писав:

Які саме? І навіщо їй платити за газ, якщо за нього вже розрахувались?
ті які не мають 100% оплати за газ. Тимошенко обіцяла почати по них процедуру банкрутства. Цікаво, що сама Юля обіцяла погашати вклади також і шляхом розрахунків за комунальні послуги, цього так і не сталось...

а ось вам і новини Тимошенко перевершила Азарова, коментуючи причини інфляції http://rpl.net.ua/2008/05/07/timoshenko_pe...ini_nfljac.html

Повідомлення відредагував YuraSh: 07.05.2008 – 21:32

• 0

#419 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 23:24

Перегляд дописуYuraSh (7.05.2008 22:34) писав:

Що варто читати мені дозвольте вирішувати самому

Та на здоров"я, я що, щось забороняв? Навпаки - дав вибір.

там наведені факти з якими важко сперечатись

Кому може й важко...

є спірні моменти хотілось би прочитати вашу думку з конкретних тез, а не просто повчання.

Які саме?

ті які не мають 100% оплати за газ. Тимошенко обіцяла почати по них процедуру банкрутства.

Що саме Вам не подобається в цьому?

Цікаво, що сама Юля обіцяла погашати вклади також і шляхом розрахунків за комунальні послуги, цього так і не сталось...

Звісно не сталось - живими грошима компенсація повинна бути виплачена першим 6 мільйонам вкладників, наступним двом мільйонам - заліком за компослуги, і останнім дванадцяти, якщо такі будуть - товарами. Що саме Вас не влаштовує?

а ось вам і новини Тимошенко перевершила Азарова, коментуючи причини інфляції

В інтерпретації тієї, вибачайте вже на слові, інтернет-помийниці, на яку Ви кинули лінк - звісно. Сподіваюсь, якщо завтра вони напишуть, що вона з"їдає щоранку немовля на сніданок, Ви не будете сюди це ліпити?

Якщо хочеться справді інформації, а не її обсмоктаних і перетравлених "спеціалістами" залишків, ще раз рекомендую читати звичайні новинні сайти.

Тимошенко також висловила впевненість, що її обіцянка зупинити інфляцію справдиться: "Місяць – і ми цю проблему забудемо". "Уже стабілізувалися ціни на цукор, олію, весь спектр молочної продукції. Єдине, де існує тривога, – це овочі. Після зими існує традиція підвищення цін доти, поки не підуть овочі з городів", - сказала вона. Водночас, Тимошенко не взялася прогнозувати рівень інфляції у цьому році. "Я не хочу брати ризик робити прогнози. Минулого року жоден макроекономічний показник не справдився", - сказала вона, пояснивши це "непрогнозованими процесами з інфляцією в світі".

Висновки робіть самі, сподіваюсь, що ще не розучились завдяки "спецам" з "РП"? :happy1:

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 07.05.2008 – 23:29

• 0

#420 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 20:50

Перегляд допису-=VJ=- (8.05.2008 00:24) писав:

Та на здоров"я, я що, щось забороняв? Навпаки - дав вибір.

Кому може й важко...

Які саме?

Що саме Вам не подобається в цьому?

Звісно не сталось - живими грошима компенсація повинна бути виплачена першим 6 мільйонам вкладників, наступним двом мільйонам - заліком за компослуги, і останнім дванадцяти, якщо такі будуть - товарами. Що саме Вас не влаштовує?

В інтерпретації тієї, вибачайте вже на слові, інтернет-помийниці, на яку Ви кинули лінк - звісно. Сподіваюсь, якщо завтра вони напишуть, що вона з"їдає щоранку немовля на сніданок, Ви не будете сюди це ліпити?

Якщо хочеться справді інформації, а не її обсмоктаних і перетравлених "спеціалістами" залишків, ще раз рекомендую читати звичайні новинні сайти.

Тимошенко також висловила впевненість, що її обіцянка зупинити інфляцію справдиться: "Місяць – і ми цю проблему забудемо". "Уже стабілізувалися ціни на цукор, олію, весь спектр молочної продукції. Єдине, де існує тривога, – це овочі. Після зими існує традиція підвищення цін доти, поки не підуть овочі з городів", - сказала вона. Водночас, Тимошенко не взялася прогнозувати рівень інфляції у цьому році. "Я не хочу брати ризик робити прогнози. Минулого року жоден макроекономічний показник не справдився", - сказала вона, пояснивши це "непрогнозованими процесами з інфляцією в світі".

Висновки робіть самі, сподіваюсь, що ще не розучились завдяки "спецам" з "РП"? ;)
а конкретно наскільки стабілізувалися пані Юля не відповіла...що ж до овочів то дивна річ списувати інфляцію на певний продукт то банани, то овочі :happy1: а щодо помийниці то зайдіть на будь-який пробютівський сайт там помиї конкретні, а на рп нормальна аналітика яка вам в очі колить!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних