Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#361 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2008 – 11:39

Перегляд дописуStranger (13.01.2008 23:43) писав:

12-13 ц/га.

Цікаво, чому типу при таких рекордах його там так мало садять?

Принаймі у мене, коли зростають ціни, виникає запитання: - ЧОМУ?

А у мене чомусь не виникає - і так все зрозуміло.

і чому в Ваших дописах доменує агресія?

Та ну, брехня :) Ну, висловився раз трохи різко, бо я можу уявити, як можна не розуміти таких простих речей - це ще не значить домінування :D

Перегляд дописуSergiy_K (14.01.2008 01:26) писав:

бо не впевнений до кінця у власних політичних уподобаннях

ще й як впевнений :D Але завжди можу їх змінити, якщо вони мені не сподобаються :angry1:
  • 0

#362 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 18.01.2008 – 16:05

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2008 10:23) писав:

Коротенькі вони у Вас якісь, мабуть забули про останній наведений Вами рядок,а, відповідно, про Указ Президента 2005 року, де вони більш детально розписані.
Ще на щось вказувати, чи досить?
Ви ж не вказали нічого нового. Немає безпосереднього впливу секретаря РНБО на Уряд. Це факт. Це записано в Законах України. Попрацюйте добре із законодавством перш ніж копіювати і вставляти в пост його норми.

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2008 10:23) писав:

О, то що, відмовляємось від посади прем"єра і віддаємо всю владу одній людині? Чудово. Може вже одразу диктатуру, щоб не мучитись? :)
А посада Прем'єр-міністра на мою думку зайва. Ідеальним, по-моєму, є варіант такої виконавчої влади як в США, де виконавчу владу очолює всенародно обраний Президент, який і очолює уряд. Бо так забагато посад і плутанини. А чому диктатор? Дивіться за кого голосуєте шановні і не обирайте диктатора. Це по-перше, а по-друге є такий принцип стримування і противаг, де кожна з трьох гілок влади контролює інші і не допускає узурпації влади однією з гілок.
  • 0

#363 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 16:08

Перегляд дописуУкраїнець (18.01.2008 16:00) писав:

Ви ж не вказали нічого нового. Немає безпосереднього впливу секретаря РНБО на Уряд. Це факт. Це записано в Законах України. Попрацюйте добре із законодавством перш ніж копіювати і вставляти в пост його норми.

Перепрошую, а хто говорив про безпосередній вплив?
Що, опосередкований вплив вже нічого не вартий? :) навпаки, він набагато небезпечніший, аніж безспосередній. Не обов"язково мати свого царя в країні, досить мати свого секретаря у її царя - і країна твоя.
  • 0

#364 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 19:31

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2008 09:08) писав:

Перепрошую, а хто говорив про безпосередній вплив?
Що, опосередкований вплив вже нічого не вартий? :) навпаки, він набагато небезпечніший, аніж безспосередній. Не обов"язково мати свого царя в країні, досить мати свого секретаря у її царя - і країна твоя.
Ющенко - не мала дитина і може приймати рішення сам. РНБО - колегіальний орган
Стаття 6. Склад Ради національної безпеки і оборони України

Персональний склад Ради національної безпеки і оборони
України формує Президент України.

До складу Ради національної безпеки і оборони України за
посадою входять Прем'єр-міністр України, Міністр оборони України,
Голова Служби безпеки України, Міністр внутрішніх справ України,
Міністр закордонних справ України.

Членами Ради національної безпеки і оборони України можуть
бути керівники інших центральних органів виконавчої влади.

Це не закрита контора Ющенко-Богатирьова. Не потрібно спекулювати на неіснуючій проблемі. Маєте неприхильність до Ющенка - тіштесь: з Вами ще велика частина України. І ще одне - секретарь у царя - це якась дуже модернізована вигадка :blink: Хороша у Вас аргументація. Як прочитаю пост весело стає. Ви відповідаєте лише на зручні для Вас пости. А от про такий державний устрій як в США ви нічого не сказали.
  • 0

#365 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 19:39

А сьогодні ще Стьопу Барабана (Гавриша) призначили заступником Богатирьової.
  • 0

#366 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 20:20

Перегляд дописуSotnik (18.01.2008 19:39) писав:

А сьогодні ще Стьопу Барабана (Гавриша) призначили заступником Богатирьової.

Нарощується присутність...

Перегляд дописуУкраїнець (18.01.2008 19:31) писав:

Ющенко - не мала дитина і може приймати рішення сам. РНБО - колегіальний орган

І коли він останній раз це робив? Тільки без Балоги чи ще якогось там сірого кардинала, а виключно сам? А, здогадуюсь, мабуть коли казав, що треба будівлю на Грушевського знести "до нуля". Тож я думаю, чого з цього абсолютно нічого не вийшло.

Не потрібно спекулювати на неіснуючій проблемі.

Час покаже :)

Маєте неприхильність до Ющенка - тіштесь

Я не Вітренко, аби тішитись з горя України.

І ще одне - секретарь у царя - це якась дуже модернізована вигадка :blink:

Вчіть історію :D

А от про такий державний устрій як в США ви нічого не сказали.

Я не бачу, що там до мене адресувалось питання
  • 0

#367 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 00:27

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2008 13:20) писав:

І коли він останній раз це робив? Тільки без Балоги чи ще якогось там сірого кардинала, а виключно сам? А, здогадуюсь, мабуть коли казав, що треба будівлю на Грушевського знести "до нуля". Тож я думаю, чого з цього абсолютно нічого не вийшло.
Підіть до Президента і запитайтеся в нього самі. Я його щодня не бачу.

Я не Вітренко, аби тішитись з горя України.
Аааа, Ющенко - це вже горе України. Прикольно.

Вчіть історію :blink:
Не кидайтеся пустими фразами, які несуть такий же популістський характер, яким і користується нинішний ПМ. Хоча вона в цьому плані молодець, бо вміє, а ви тільки-но вчитесь.

Повідомлення відредагував Українець: 20.01.2008 – 00:34

• 0

#368 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 00:41

Перегляд дописуУкраїнець (20.01.2008 00:27) писав:

Підіть до Президента і запитайтеся в нього самі. Я його щодня не бачу.

Не кидайтеся пустими фразами :blink:

Аааа, Ющенко - це вже горе України. Прикольно.

На жаль - нічого прикольного.

тільки-но вчитесь.

Ну, не знаю, чому там я вчусь, а Вас доведеться вчити користуватись пошуком.
  • 0

#369 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 17:35

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2008 17:41) писав:

Не кидайтеся пустими фразами :D
:) :prapor3:

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2008 17:41) писав:

На жаль - нічого прикольного.
Нічого страшного скоро вибори - переобирете :)
  • 0

#370 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 18:17

Перегляд дописуУкраїнець (20.01.2008 17:35) писав:

Нічого страшного скоро вибори - переобирете :prapor3:

Дивлячись, що запропонують. Якщо знову такий "вибір" - то вибору не буде.
  • 0

#371 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 19:16

Перегляд допису-=VJ=- (20.01.2008 11:17) писав:

Дивлячись, що запропонують. Якщо знову такий "вибір" - то вибору не буде.
Ну, тоді відлежитесь на ліжку і не підете голосувати. Ющенко - не тиран, не заставляє.
  • 0

#372 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 00:14

Перегляд дописуУкраїнець (20.01.2008 19:16) писав:

Ну, тоді відлежитесь на ліжку і не підете голосувати. Ющенко - не тиран, не заставляє.

По-перше - Янукович в якості альтернативи мене не приваблює ще більше.
По-друге - відлежатися означає проголосувати за протилежну сторону. Це не для мене.
  • 0

#373 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 00:44

Перегляд допису-=VJ=- (20.01.2008 17:14) писав:

По-перше - Янукович в якості альтернативи мене не приваблює ще більше.
По-друге - відлежатися означає проголосувати за протилежну сторону. Це не для мене.
Ну, ви самі підтвердили, що підете і проголосуєте за безвибірний "вибір"-2009 :D , тобто за "горе України" :prapor3:

Повідомлення відредагував Українець: 21.01.2008 – 00:44

• 0

#374 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 00:58

Перегляд дописуУкраїнець (21.01.2008 00:44) писав:

Ну, ви самі підтвердили, що підете і проголосуєте за безвибірний "вибір"-2009 :D , тобто за "горе України" :prapor3:

І що Ви в цьому знайшли радісного?
  • 0

#375 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 21:53

Перегляд допису-=VJ=- (20.01.2008 17:58) писав:

І що Ви в цьому знайшли радісного?
Ну, Ви ж сподіваєтесь що Ющенко вдруге не стане Президентом України, а тут підете за нього голосувати. Майже внутрішня війна між двома "Я".
  • 0

#376 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 09:48

З "Наший України" вийшла "п'ятірка Балоги". Натяк Юле– не чіпати в Москві тему газу

У вівторок, 19 лютого, п'ятеро депутатів з "оранжевій" коаліції написали заяви про вихід з партії "Наша Україна". Це Михайло Полянчич, Ігор Кріль, Віктор Тополов, Оксана Білозір, Василь Петевка. Крім них, партквиток на стіл поклав замглави Секретаріату президента Роман Безсмертний. "Незгодні" пояснили мотиви: проект "Наша Україна" себе вичерпав. Вся "п'ятірка" безпосередньо відноситься до сфери впливу глави Секретаріату Віктора Балоги. І відмітилася тим, що до останнього не підписувала коаліційної угоди з БЮТ. Сам Балога, як відомо, першим покинув партію ще в минулу п'ятницю. Чим же викликаний такий масовий відтік депутатів з "Наший України"?

По-перше, на думку політолога Тараса Березовця, прем'єр Тимошенко отримала прямий сигнал з Банкової: не варто під час завтрашнього візиту до Москви чіпати досягнуті домовленості Ющенка з Путіном у сфері газу. Як заявив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, Тимошенко сподівається почати переговори з «Газпромом» з нуля. Мета: добитися взаємовигідної співпраці, оскільки зараз в питанні створення нових газових посередників, Україні знову відводиться другорядна роль.

По-друге, Ющенко робить останнє попередження леді Ю: вона не повинна більше намагатися йти проти волі президента. Ніяких самовільних знімань Семенюк, захисту глави "Ощадбанка", "наїздів" на газових посередників і голосувань в Раді в унісон з Партією регіонів. Інакше – депутати з балогівської "п'ятірки" спочатку просто не голосуватимуть за потрібні прем'єрові закони. Наприклад - новий варіант бюджету. А коли знадобитися Банковій - індивідуально вийдуть з коаліції, офіційно її «поховавши». Покарання не буде, приклад: нунсовець Іван Плющ до цього часу власник депутатського мандата, хоча в демкоаліцию демонстративно не увійшов.

По-третє, Балога сурмить збір в нову пропрезидентську партію. Політолог Володимир Фесенко вважає: вихід депутатів з "Наший України" узгоджений з Ющенком. Тепер всі депутати і регіональні чиновники, орієнтовані на президента, почнуть масово виходити з НСНУ, перезаписуючись з нову структуру. Буде вона називатися "Гартом" чи ні – не має значення.

• 0

#377 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 23:49

Цитата

З життя помаранчевої еліти: маєтки родини Юлії Тимошенко

-----------------------------------------------------

У великій родині Юлії Тимошенко все не так погано з грошима, як любить показувати прем'єр-міністр.

Як вдалося з'ясувати "Українській правді", нещодавно сестра Юлії Тимошенко Тетяна Шарапова переїхала жити в особняк, розташований у центральній частині Дніпропетровська. Саме по сусідству з легендарною будівлею, відомою у місті як "маєток Тимошенко".

Особняк Тимошенко по вулиці Барвінківській був побудований ще в середині 1990-х, у розпал бізнес-діяльності "ЄЕСУ".

http://pravda.com.ua.../2/29/72386.htm
  • 0

#378 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 23:52

Порівняйте її програмний лозунг про "відділення бізнесу від влади" та її урядові призначення:

"Батьківщина” не сприймає проявів крайнього лібералізму, з його пануванням капіталу, що зрісся з владою
.....
розірвати злочинний зв'язок влади і капіталу, ліквідувати політико-економічну владу олігархічно-корумпованих сил, створити систему реального народовладдя,... "
http://www.byut.com....rty/foundations

----------------------------------------------------------------------------------------

http://gpu.ua/index....=206010&s=3p_np

"Цей творчий витвір у виконанні дівочої поп-групи може знову очолити музичні хіт-паради деяких телеканалів. Точніше телеканалів, безпосереднє відношення до котрих має новий глава української митниці Валерій Хорошковський. Саме акціонеру "Інтера", "НТН" та багатьох інших каналів українського телебачення Юлія Тимошенко доручила доглядати потоки вітчизняного експорту та імпорту.

Не відстає від митника і його колега по табору, теж легальний мільйонер, головний податківець країни Сергій Буряк. Разом з братом Олександром вони є основними акціонерами "БрокБізнесБанку" і декларують свій сукупний дохід на рівні, що перевищує позначку у мільярд гривень. До того ж Сергій Буряк - кум Віктора Ющенка. Виявляється, майбутній Президент у свій час хрестив дитину банкіра.

-----------------------------------------------------------------------------------

Отже, знайомтеся: потенційний глава Антимонопольного комітету - головний спонсор Юрія Луценка на цих виборах, мільйонер Давид Жванія; майбутній голова ФДМ - представник олігарха Коломойського в БЮТ, юрист Андрій Портнов; майбутній паливний віце-прем'єр - близький до Ющенка мільярдер Віталій Гайдук. "

http://www.tovarish....Podatkivet.html
http://tovarish.com....Rozdiliai_.html
http://www.tiahnybok...ment003433.html
http://zakon1.rada.g.......e=7&user=o2
Ще добавлю, що на посаду міністра транспорту Юля висунула олігарха Вінського.
http://zakon.rada.go....cgi?nreg=10-17

Маленьке прохання до фанів Юлі не звертати уваги на власників ресурсів, з яких я подав інформацію, бо від того, де ця інформація з'явилася, вона не перестає бути об'єктивною.
  • 0

#379 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 00:09

Перегляд дописуSlav (4.03.2008 23:52) писав:

До того ж Сергій Буряк - кум Віктора Ющенка.
майбутній паливний віце-прем'єр - близький до Ющенка мільярдер Віталій Гайдук. "

Залишилось лише з"ясувати, до чого тут ЮВТ - і буде все добре.
  • 0

#380 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 00:14

Схоже, що Slav вирішив сюди згрести все, що тільки трапилось під руку.

Хоч би заголовки не такі дурнуваті були

З життя помаранчевої еліти - яким чином ЮВТ (корпоративні кольори - білий та червоний) стосується "помаранчевої еліти" (колір пропрезидентських сил)?
Сама по вуха у корупції - я так і не побачив фактів корупції. Жодного. Що у ЮВТ свого часу були великі гроші не секрет ні для кого. Що вона довгий час "пресувалась" владою і навіть відвідала СІЗО - теж. Зробити з цього логічний висновок, що в таких умовах краще на собі нічого не мати - не великого розуму потребує. Законів, які б зобов"язували чиновників висвітлювати прибутки усіх членів сім"ї у нас нема, закону, який би зобов"язував звітуватись про джерела витрат - теж. То в чому проблема? Що хтось не любить розумних і вольових жінок? То це не проблема жінок.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних