Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#341 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 12.01.2008 – 11:40

Перегляд допису-=VJ=- (12.01.2008 10:24) писав:

Почав відповідати, але побачив оцю дурницю і вирішив не витрачати даремно час. Тут вже відразу видно, що нічого не допоможе.

Дурниця? Можливо я у чомусь помилилась?
  • 0

#342 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.01.2008 – 11:59

Перегляд дописуNana (12.01.2008 11:40) писав:

Дурниця? Можливо я у чомусь помилилась?

М"яко кажучи - так. Особисто я думав, що засідання Верховного (тут вже моя помилка через затурканість) Суду України щодо визнання другого туру президентських виборів, як такого, що не відповідає волевиявленню громадян через фальсифікації, дивилась вся країна і усі знають, що вирок таки був.
  • 0

#343 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 12:36

А це на додачу

Перегляд дописуNana (11.01.2008 22:42) писав:

1.Не можна протиставляти Східну Україну Західній, цей меморандум був потрібен.

Не можна обіцяти привселюдно бандитам тюрми, а потім давати цим бандитам прощення - оце точно не можна. А протиставляти - це як? типу на Західній садити за злочини можна, а на Східній хай краще в губернатори йдуть?

Східна Україна – така ж, як і Західна і з партію Регіонів потрібно поважати

"Ми - за надання російській мові статусу державної мови"(с)програма ПР

Прапор в руки за повагу до цієї партії. А від мене - відповідне ставлення.

там є багато інших достойних людей, які зможуть представляти Східну Україну

Чекаю на список

Тільки Ющенко розуміє ці делікатні питання, він віруюча людина і він пробачає.

Через що ледь не позбувся посади, ага...

Уряд не впорався зі своєю роботою, погіршились економічні показники

Очікую на конкретні цифри.
Щодо криз - я вже писав, звідки вони взялися.

Ющенко не є прокурором, щоб когось садити.

Ющенко подає кандидатуру на посаду, а призначається прокурор Верховною Радою. Нагадати, кого він подав?

Дуже вже в них багато грошей, щоб їх кидати за грати.

Чудове виправдання для беззаконня в країні.

Ну як вона старається? Конкретніше можна? Може вона і старається, я цього чогось не бачу!

То дивитися треба для цього.

Гроші дає на ощадкнижки – так це погано закінчиться: інфляція, підвищення цін. Вони вже мабуть друкують гроші пачками… Це лише папірці, вони не забезпечені товаром, це робиться заради власної популярності, воно лише дасть погіршення економіці.

Цифри на доведення будуть?

Бюджет – це надто закрита тема.

Дати лінк, де його можна скачати?
  • 0

#344 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 12.01.2008 – 22:17

Перегляд допису-=VJ=- (12.01.2008 12:36) писав:

Не можна обіцяти привселюдно бандитам тюрми, а потім давати цим бандитам прощення - оце точно не можна.

Хто сказав що я поважаю ПР? Я теж за українську мову, проти сепаратизму… Ну є у нас таке явище як Партія Регіонів, що з цим робити? Бандитам – тюрми, але у них стільки грошей, нвіщо ж їм у тюрму, їм хочеться на Канари. Давайте кинемо за грати всю ПР як Путін Ходорковського, і що буде?

Ющенко ледь не позбувся посади? Ніяке питання про імпічмент не виносилось на розгляд Верховної Ради.
  • 0

#345 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 22:55

Перегляд дописуNana (12.01.2008 22:17) писав:

Хто сказав що я поважаю ПР?

А оце чиї слова - "партію Регіонів потрібно поважати"

Бандитам – тюрми, але у них стільки грошей, нвіщо ж їм у тюрму

Ви мене вражаєте.

Давайте кинемо за грати всю ПР як Путін Ходорковського, і що буде?

Буде порядок в країні.

Ющенко ледь не позбувся посади? Ніяке питання про імпічмент не виносилось на розгляд Верховної Ради.

Смішно :( Звісно не виносилось - бо не було ще 300 голосів. Але обговорювалось цілком серйозно

А тепер допис до тих, хто мені нещодавно доводив, що президентська ідея з Богатирьовою - це лише фікція в плані прав, спрямована на розкол регіоналів, що реальної влади у РНБО нема і ніколи не буде та інші дурниці. А я, коли пам"ятаєте, попереджав, що в 2005 році ми вже подібне переживали і цього разу буде гірше.
Ну ось, будь-ласка, їжте, не обляпайтесь - президентський варіант закону про Кабмін.

Було:

Стаття 29. Відносини Кабінету Міністрів України з Радою національної безпеки і оборони України, Секретаріатом Президента України, а також консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами і службами, що утворюються Президентом України
1. Кабінет Міністрів України взаємодіє з Радою національної безпеки і оборони України, Секретаріатом Президента України, консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами і службами, що утворюються Президентом України.

Стаття 28. Відносини Кабінету Міністрів України з Радою національної безпеки і оборони України, Секретаріатом Президента України
1. Рада національної безпеки і оборони України координує та контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони. Кабінет Міністрів України забезпечує виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України, введених у дію указами Президента України.

Що називається - відчуйте різницю. Коли цей закон приймуть - кабінетом міністрів можна буде підтертися і викинути на смітник, де-факто верхом виконавчої влади буде РНБО. З регіоналкою Богатирьовою в якості правої руки Президента. Чим не "широка" коаліція?
  • 0

#346 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 12.01.2008 – 22:57

Кажіть, що хочете. Я бачу те, що бачу: Львівське світле по 2.10 і 95-й (pulls) по 5.45. :(
  • 0

#347 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 23:04

Перегляд дописуStranger (12.01.2008 22:57) писав:

Кажіть, що хочете. Я бачу те, що бачу: Львівське світле по 2.10 і 95-й (pulls) по 5.45. :(

А в сусідній Польщі - 5 і 7. А що Ви хотіли за імпортні товари? Що, Україна вже може почала нафту видобувати для своїх потреб, чи хміль вирощувати?
  • 0

#348 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 23:20

Перегляд допису-=VJ=- (12.01.2008 23:04) писав:

А в сусідній Польщі - 5 і 7.
О! цікавий поворот. :( А може у нас зарплата бюджетника така, як там?

А що Ви хотіли за імпортні товари? Що, Україна вже може почала нафту видобувати для своїх потреб, чи хміль вирощувати?
То може вже час налагоджувати ділові стосунки з інвесторами? Прихватизація одних над іншими вже перетворилась на "Кармеліту"... мило щипає очі. І мені всерівно, чи то "камей", чи то "дуру".
  • 0

#349 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 00:45

Перегляд дописуStranger (12.01.2008 23:20) писав:

О! цікавий поворот. :( А може у нас зарплата бюджетника така, як там?

478,04 - на пів ставки вчитель польскої в училищі
486 - вчитель на пів ставки початкової школи в Сувалках; вища і педагогічна освіти, 8 років стаж
690 - вчитель початкової школи в Підкарпатському воєводстві. Повний день - 18 годин
953 - вчитель географії в ліцеї, ступінь магістра без педагогічної освіти, стаж - 20 років

Не знаю, чи такі там справді зарплати, але якщо так - то цілком співвідносні з нашими та рівнем цін.

То може вже час налагоджувати ділові стосунки з інвесторами?

Будуть поради?

І мені всерівно, чи то "камей", чи то "дуру".

Вам - може. Робітникам підприємств, які приватизували іноземні (не російські) власники - дуже навряд чи.
  • 0

#350 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 13.01.2008 – 15:22

Перегляд допису-=VJ=- (12.01.2008 15:55) писав:

А оце чиї слова - "партію Регіонів потрібно поважати"
Ви мене вражаєте.
Буде порядок в країні.
Смішно :( Звісно не виносилось - бо не було ще 300 голосів. Але обговорювалось цілком серйозно

А тепер допис до тих, хто мені нещодавно доводив, що президентська ідея з Богатирьовою - це лише фікція в плані прав, спрямована на розкол регіоналів, що реальної влади у РНБО нема і ніколи не буде та інші дурниці. А я, коли пам"ятаєте, попереджав, що в 2005 році ми вже подібне переживали і цього разу буде гірше.
Ну ось, будь-ласка, їжте, не обляпайтесь - президентський варіант закону про Кабмін.

Стаття 28. Відносини Кабінету Міністрів України з Радою національної безпеки і оборони України, Секретаріатом Президента України
1. Рада національної безпеки і оборони України координує та контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони. Кабінет Міністрів України забезпечує виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України, введених у дію указами Президента України.[/i]

Що називається - відчуйте різницю. Коли цей закон приймуть - кабінетом міністрів можна буде підтертися і викинути на смітник, де-факто верхом виконавчої влади буде РНБО. З регіоналкою Богатирьовою в якості правої руки Президента. Чим не "широка" коаліція?
Тим, то і не "широка". Богатирьова не голова РНБО, а секретар. Президент України є Головою РНБО. Рішення РНБО вводяться в дію указами глави держави. Парадом керує президент, а не Богатирьова. Президент через РНБО зможе видавати прямі доручення Уряду. І все. Підстав для паніки немає. Я схвалюю такий законопроект. Головне, щоб Президент був нормальний.
  • 0

#351 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 16:17

... для своїх потреб, чи хміль вирощувати?
для своїх потреб Ви мали на увазі, що весь урожай вивозиться за кордон чи не вирощується взагалі? Бо у Львівській області, як ніде, хмелю вирощують дисить багато.

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2008 00:45) писав:

... Не знаю, чи такі там справді зарплати, але якщо так - то цілком співвідносні з нашими та рівнем цін.
Я знаю те, що важко найти "середньостатистичного" поляка який був би задоволений своїм Урядом (і там теж своя "Кармеліта") і відповідно рівнем проживання. Тим більше вони вже спробували на смак, яка то Європа.

Будуть поради?
Наприклад щодо видобутку (виготовлення) альтернативних видів рідкого та газового палива. Чи є хоч спроби їх промислового виробництва?
Ріпаку тут повно.

Вам - може. Робітникам підприємств, які приватизували іноземні (не російські) власники - дуже навряд чи.
Щось тут ми не порозумілись. ...??

Нехай... відкинем усе.
Я погоджуюсь, що зростання цін в нашій державі зубомовлене тими чи іншими подіями на світовому ринку.
Юлія Володимирівна сильний політик, але саме за першого її керівництва різко зросли ціни на пальне і м'ясо. Звичайно, що без "палок в колеса" тут не обійшлося...
Тому хотілося б, щоб характерною рисою нового уряду Тимошенко стало розтлумачування населенню та попередження населення не про можливий ріст цін, а коли зростуть і з якої причини. :) (фантазувати ще ніхто не забороняв)

Думаю першим ділом потрібно взяти "на приціл" та розглянути "під лупою" роботу та діяльність Антимонопольного комітету.

П.С. http://www.unian.net...ews-228899.html - не думаю, що в це можна вірити. Навіть вчора випадково почув, як в розмові літніх жінок одна сказала: - Юлька то файна баба.
  • 0

#352 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 16:44

Перегляд дописуУкраїнець (13.01.2008 15:22) писав:

Богатирьова не голова РНБО, а секретар.

Читайте права секретаря РНБО.

Рішення РНБО вводяться в дію указами глави держави.

Угу, і мають тепер право повністю керувати кабміном. Президентська республіка, як за Кучми. То з чим боролись?

Парадом керує президент, а не Богатирьова.

Наразі парадом керує Балога. Який і впроваджує широку коаліцію усіма доступними способами. Не вдається прямо - значить обійдемо ззаду.

Підстав для паніки немає.

Ну-ну... Час покаже.

Я схвалюю такий законопроект. Головне, щоб Президент був нормальний.

Ага... Як завжди - така дрібничка залишилась.
Свого часу у Гітлера теж були подібні повноваження. Розширити їх до повноправної влади з такого трампліну нічого не варто. І не обов"язково це буде Ющенко. Може Янукович. Або Ахмєтов. В країні, де секретарем РНБО стає гінеколог, мене вже нічого не дивує - це добре показує, в якому місці знаходяться наші справи.
  • 0

#353 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 17:11

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2008 09:44) писав:

Читайте права секретаря РНБО.
По-перше не права, а повноваження, або компетенція. Бо права у секретаря РНБО такі як і всіх громадян. Ці права передбачені Конституцією України. А тепер про повноваження. Почитайте самі і скажете мені в якому місці секретар керує урядом.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про Раду національної безпеки і оборони
----------------------------------------------------------------------
Стаття 7. Секретар Ради національної безпеки і оборони
України

Секретар Ради національної безпеки і оборони України
призначається на посаду та звільняється з посади Президентом
України і безпосередньо йому підпорядковується. Правовий статус
Секретаря Ради національної безпеки і оборони України як
державного службовця визначається Президентом України відповідно
до Закону України "Про державну службу" ( 3723-12 ).

Секретар Ради національної безпеки і оборони України
забезпечує організацію роботи і виконання рішень Ради національної
безпеки і оборони України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України має
заступників, які за його поданням призначаються на посаду та
звільняються з посади Президентом України.

На посади Секретаря Ради національної безпеки і оборони
України та його заступників можуть призначатися як цивільні особи,
так і військовослужбовці.
------------------------------------------------------------------------------------
Стаття 13. Повноваження Секретаря Ради національної безпеки
і оборони України та його заступників

Секретар Ради національної безпеки і оборони України:

1) готує пропозиції щодо перспективного і поточного
планування діяльності Ради національної безпеки і оборони України;

2) подає на розгляд Президента України проекти актів
Президента України про введення в дію рішень Ради національної
безпеки і оборони України, в тому числі стосовно пропозицій і
рекомендацій по реалізації засад внутрішньої і зовнішньої політики
у сфері національної безпеки і оборони;

3) організовує роботу, пов'язану з підготовкою та проведенням
засідань Ради національної безпеки і оборони України та контролем
за виконанням прийнятих нею рішень;

4) інформує Президента України та членів Ради національної
безпеки і оборони України про хід виконання рішень Ради;

5) координує діяльність робочих та консультативних органів
Ради національної безпеки і оборони України;

6) за дорученням Голови Ради національної безпеки і оборони
України представляє позицію Ради національної безпеки і оборони
України у Верховній Раді України, у відносинах з органами
виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, з
політичними партіями і громадськими організаціями та засобами
масової інформації, з міжнародними організаціями.

Повноваження заступників Секретаря Ради національної безпеки
і оборони України визначає Президент України.
----------------------------------------------------------------------------------

Повідомлення відредагував Українець: 13.01.2008 – 17:14

• 0

#354 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 17:12

Перегляд дописуStranger (13.01.2008 16:17) писав:

Ви мали на увазі, що весь урожай вивозиться за кордон чи не вирощується взагалі? Бо у Львівській області, як ніде, хмелю вирощують дисить багато.

Відразу видно Ваші знання про власну країну - 70% хмелю дає Житомирська область, всього в Україні хмільниками засаджено трохи більше за 1000 га. Валовий врожай - 700 т сухих шишок, тоді як щорічна потреба складає майже 4000 т. Всього 15 років тому ми були на п"ятому місці в світі, зараз у нас цю галузь можна навіть не розглядати серйозно. Наразі більшу частину сировини для виробництва пива завозиться с Німеччини, як в 19 столітті.

Наприклад щодо видобутку (виготовлення) альтернативних видів рідкого та газового палива. Чи є хоч спроби їх промислового виробництва?

Є. Наразі, якщо не помиляюсь, в Києві цілих три заправки заправляють машини біопаливом. Через нашу специфіку воно не удвічі дешевше, як планувалося, а майже в таку саму ціну.

Звичайно, що без "палок в колеса" тут не обійшлося...

Там лише палки в колеса і були. Наразі Україна (нагадаю - сільськогосподарська колись країна!!!) задовольняє власну потребу в м"ясі, якщо не помиляюсь, приблизно на 15%. Все інше - імпорт. 60% цього імпорту - "чорний", тобто повністю контрабандний, який завозиться через ВЕЗи під виглядом інших товарів, 30% - "сірий", завозиться ніби-то для переробки і вивезення готової продукції назад, насправді осідає тут, і лише близько 10% - офіційний "білий" імпорт. Зокрема через ВЕЗ "Донецьк" було ввезено 79,3 тис. т. м"яса - десята частина виробництва м"яса в Україні. Ці чорні дири, які вивергають на наші ринки м"ясо невідомого походження за демпінговими, через свої схеми потрапляння до країни, цінами вбиває з року в рік нашу власну галузь виробництва м"яса, від якої вже залишились ріжки та ніжки. В 2005 Тимошенко намагалась першим ділом зробити щось з безперервним потоком контрабанди в Україну і закрила ВЕЗ - "м'ясні королі" у відповідь не почали завозити м"ясо за правилами, а просто припинили його завозити зовсім. Оскільки наша країна на імпортній голці - ми, відповідно, отримали кризу. Ми її не могли не отримати, оскільки самі віддали всі важелі управління країною в руки тіньової економіки і потрібно бути не знаю ким, щоб самому не усвідомлювати, що без лихоманки з цих голок не злізти, а вимагати ще якихось попереджень. Які, в біса, попередження, головою думати хоч трохи можна? Забуті вже "соляні" баталії в Росії, коли через чутки, що сіль подорожчає, її почали скуповувати "про запас" машинами? Хочеться загальної паніки, розмітання продуктів, галопуючої інфляції і обвалу галузі?
  • 0

#355 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 17:12

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2008 09:44) писав:

Угу, і мають тепер право повністю керувати кабміном. Президентська республіка, як за Кучми. То з чим боролись?
Боролись проти Кучми, а не президентської республіки. Президентська республіка для України оптимальна. Треба тільки обирати нормальних глав держави.
  • 0

#356 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 17:23

Перегляд дописуУкраїнець (13.01.2008 17:11) писав:

А тепер про повноваження.

Коротенькі вони у Вас якісь, мабуть забули про останній наведений Вами рядок,а, відповідно, про Указ Президента 2005 року, де вони більш детально розписані.

12. Секретар Ради:
формує плани роботи Ради, порядок денний її засідань, координує підготовку матеріалів і проектів рішень до розгляду Президентом України та Радою, проводить робочі наради з членами Ради;

доповідає Президентові України пропозиції з усіх питань національної безпеки та оборони;

узгоджує з відповідними органами проекти указів щодо введення в дію рішень Ради та подає їх на підпис Президентові України;

організовує розробку концептуальних підходів до проведення єдиної державної політики у сфері національної безпеки і оборони;

здійснює функції радника Президента України з питань національної безпеки і оборони;

представляє за дорученням Президента України його інтереси з питань національної безпеки і оборони в органах виконавчої влади, а також у відносинах з іноземними державами та міжнародними організаціями;

забезпечує підготовку матеріалів з питань національної безпеки і оборони для щорічних і позачергових послань Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України;

здійснює заходи щодо забезпечення взаємодії Президента України та Ради національної безпеки і оборони України з Верховною Радою України, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування з питань національної безпеки і оборони;

координує роботу з підготовки проектів законодавчих актів, які вносить Президент України до Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, та бере участь в опрацюванні проектів актів Президента України з цих питань;

організовує розроблення та запровадження заходів щодо захисту територіальної цілісності, зміцнення державної безпеки та громадського порядку, додержання прав і свобод людини, підвищення рівня роботи правоохоронних органів;

спрямовує підготовку проектів воєнної доктрини, концепції та державних програм будівництва Збройних Сил, інших військових формувань України, положень щодо їх структури, чисельності, дислокації та розташування, розвитку озброєнь та військової техніки, повноважень, організації та порядку діяльності органів військового управління;

забезпечує координацію і контроль діяльності органів виконавчої влади, на які покладено функції здійснення зовнішньої політики, зовнішньоекономічних зв'язків, військового, військово-технічного та інших напрямів співробітництва України з іноземними державами;

здійснює контроль за виконанням указів Президента України, якими вводяться у дію рішення Ради;

організовує документальну перевірку роботи органів виконавчої влади щодо забезпечення безпеки і оборони держави;

здійснює за дорученням Президента України та Ради інші повноваження, що стосуються підтримання національної безпеки і оборони України.

Ще на щось вказувати, чи досить?

Перегляд дописуУкраїнець (13.01.2008 17:12) писав:

Президентська республіка для України оптимальна.

О, то що, відмовляємось від посади прем"єра і віддаємо всю владу одній людині? Чудово. Може вже одразу диктатуру, щоб не мучитись? :)

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 13.01.2008 – 17:25

• 0

#357 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.01.2008 – 17:41

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2008 17:12) писав:

В 2005 Тимошенко намагалась першим ділом зробити щось з безперервним потоком контрабанди в Україну і закрила ВЕЗ - "м'ясні королі" у відповідь не почали завозити м"ясо за правилами, а просто припинили його завозити зовсім. Оскільки наша країна на імпортній голці - ми, відповідно, отримали кризу. Ми її не могли не отримати, оскільки самі віддали всі важелі управління країною в руки тіньової економіки і потрібно бути не знаю ким, щоб самому не усвідомлювати, що без лихоманки з цих голок не злізти, а вимагати ще якихось попереджень. Які, в біса, попередження, головою думати хоч трохи можна?
Дивна логіка, уряд для народу і народного господарства чи навпаки? Ну підісрала вона харчовій промисловості і кінцевому споживачу, а толку? Це чимось допомогло сільському господарству України?

Забуті вже "соляні" баталії в Росії, коли через чутки, що сіль подорожчає, її почали скуповувати "про запас" машинами? Хочеться загальної паніки, розмітання продуктів, галопуючої інфляції і обвалу галузі?
Соляні баталії в Росії зробили Слов'янськ багатим містом :) ну я утрирую трохи :D
  • 0

#358 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 18:46

Перегляд дописуSergiy_K (13.01.2008 17:41) писав:

Це чимось допомогло сільському господарству України?

Так, трохи допомогло - досить поглянути на цифри виробництва.
Хоча, звісно, цього замало - треба піднімати галузь з колін, але минулого разу вона цього не встигла. Побачимо, як вийде цього.
  • 0

#359 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 23:43

Відразу видно Ваші знання про власну країну - 70% хмелю дає Житомирська область,...
... "вирощують досить багато" - я мав на увазі, що в Бродівському районі, Львівської області збирають - 12-13 ц/га. Тоді, як в Романівському районі, Житомирської області лише 1,4-1,7 ц/га.

Які, в біса, попередження, головою думати хоч трохи можна? ...
Принаймі у мене, коли зростають ціни, виникає запитання: - ЧОМУ?

П.С. =VJ= і чому в Ваших дописах доменує агресія? :)
  • 0

#360 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.01.2008 – 01:26

Перегляд дописуStranger (13.01.2008 23:43) писав:

П.С. =VJ= і чому в Ваших дописах доменує агресія? :)
бо не впевнений до кінця у власних політичних уподобаннях, тому намагається переконати самого себе :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних