Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#321 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.01.2008 – 02:38

Перегляд дописуБлискавиця (10.01.2008 02:32) писав:

rainy, приємно бачити людину, яка усвідомлює свій вибір :unsure:
Довго чухав потилицю... Все одно не второпав... :)
Я б сказав так: rainy, приємно бачити людину, яка усвідомлює своє неприйняття :cool1:
  • 0

#322 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 10.01.2008 – 12:17

Sotnik, можна й так сказати))......але неприйняття - це теж вибір, чи не так? :)
  • 0

#323 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.01.2008 – 20:59

Із виплатами втрачених заощаджень заварилась неабияка каша

Західні експерти застерігають Україну від економічного краху
  • 0

#324 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 10.01.2008 – 22:24

Перегляд допису-=VJ=- (9.01.2008 15:15) писав:

В 2005 році бюджет отримав на 20 мільярдів більше запланованого, рівень доходів населення було збільшено на 12%. Тепер перевіримо Вас - яка інфляція була в 2005 році?
Понад 10%, що не є вже таким прекрасним показником (а Ви напевно про інфляцію знаєте з агітаційних матеріалів БЮТ :happy1: ). І ще вона просто не встигла покерувати економікою. Але я не проти ЮВТ - вона поки що найкращий варіант серед тих, що є. Тому прапор їй в руки. Я тільки проти її возвеличення як найкращого керівника держави.

Вам би їх в руки - Ви б нарозвивали, сіли б на мішки і нікому жодної копійки б не дали :D :) :)
Ну, та дивіться реально на стан речей. Додаткові 20 млрд. гривень на українському ринку сприяють зросту інфляції чи ні???

І це робить його святим?
Праильно розумійте тези, а не виривайте окремі твердження з контексту.
  • 0

#325 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 10.01.2008 – 22:27

Перегляд дописуУкраїнець (10.01.2008 22:19) писав:

Понад 10%, що не є вже таким прекрасним показником (а Ви напевно про інфляцію знаєте з агітаційних матеріалів БЮТ :happy1: ). І ще вона просто не встигла покерувати економікою. Але я не проти ЮВТ - вона поки що найкращий варіант серед тих, що є. Тому прапор їй в руки. Я тільки проти її возвеличення як найкращого керівника держави.

Тоді назвіть кращого керівника. Чи може Ви Ющенка мали на увазі?? :D
  • 0

#326 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 10.01.2008 – 22:37

Це, часом, не ті, яких Ви самі не розумієте? (про дії Президента)
Ні, мені були незрозумілі дії щодо нагородження Ківалова грамотою. А мій попередній пост був про меморандуми всілякі і круглі столи.

О як гарно звучить. Отже - фальсифікаторів ми пробачили, про Гонгадзе забули, бандитів до тюрм і на гарматний постріл не підпустили - натомість повручали їм медальки та грамоти і дали їм керувати країною в 2006 році, що призвело до нищівного росту інфляції та падіння рівня благоустрою населення, а країну фактично загнало в хаос. І що ж, до чого призвели ці його "спрямовані дії" - примирення відбулося? Ага - ось як зараз пам"ятаю, як допущені до влади регіонали шматками виривали владу і ледь не отримали конституційну більшість, а пан президент, як той кіт Леопольд (ага, колись його так називали, і, мабуть, правильно) сидів і не міг нічого вдіяти, дивлячись, як його указами підтираються один за одним. І хто в результаті врятував ситуацію, коли половина пропрезидентської НУ була куплена регіоналами, а друга готувалася себе продати? Я не буду нагадувати, якщо совість є - самі здогадаєтесь.
За такі "дії" при нормальній демократії і наявності у нього совісті він би сам подав у відставку.
Потрібен свій Генпрокурор для продовження скандальних справ і їх вирішення, а не заминання.
Через знайомі нам амбіції Мороза і Порошенка тоді демократична коаліція не відбулася.
Так, Президент повинен був діяти жорстокіше.
І, так - дочасних виборів добилася Тимошенко.
Тут з Вами погоджуюсь.

Перегляд дописуWild_Rain (10.01.2008 15:27) писав:

Тоді назвіть кращого керівника. Чи може Ви Ющенка мали на увазі?? :happy1:
Я сказав, що вона краща за тих, що були, але не найкраща.
  • 0

#327 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.01.2008 – 22:45

Перегляд дописуУкраїнець (10.01.2008 22:24) писав:

Ну, та дивіться реально на стан речей. Додаткові 20 млрд. гривень на українському ринку сприяють зросту інфляції чи ні???
:happy1:
це питання, харашо чи плохо? добре для тих кому перепаде, всім іншим - боротися із жабкою :D

Перегляд дописуWild_Rain (10.01.2008 22:27) писав:

Тоді назвіть кращого керівника. Чи може Ви Ющенка мали на увазі?? :)
оце по-нашому, нехай гавно, аби не така вонюче
  • 0

#328 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень

Відправлено 10.01.2008 – 23:12

Перегляд дописуSergiy_K (10.01.2008 22:45) писав:

це питання, харашо чи плохо? добре для тих кому перепаде, всім іншим - боротися із жабкою :D

Це не по- нашому, а по- вашому. Назвіть мені керівника в державі більш розумного, прагматичного, професіонального і отримаєте плюс :)
  • 0

#329 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.01.2008 – 00:04

Перегляд дописуSergiy_K (10.01.2008 23:45) писав:

Сто пудов.

Перегляд дописуWild_Rain (11.01.2008 00:12) писав:

Це не по- нашому, а по- вашому. Назвіть мені керівника в державі більш розумного, прагматичного, професіонального і отримаєте плюс :)
І ти це довів своїм постом, те,що сказав Сергій.)) Сам же доводиш,що вона краще,ніж всі, але гавно таке ж.
  • 0

#330 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 00:23

Перегляд дописуSergiy_K (10.01.2008 15:45) писав:

Та не буде користі з тих грошей, якщо вони спричинять високу хвилю інфляції. Мені із жабкою боротися не треба, бо мені як Ви виразилися також "перепаде"(сьогодні зареєструвався), але економіка реально постраждає. Люди ж не розуміють і все захочуть готівкою. А Тимошенко пропонує залишити кошти на рахунках під відсотки, здається 13,5%. А нашим людям головне що? Правильно. Тримати гроші в руках. І байдуже, що ціни зростуть, головне, що гроші є. Результат: люди тішаться банкнотами, в Тимошенко підвищується рейтинг, зростає інфляція, яка за бездарного уряду Януковича у 2007 і без того сягнула 17 відсотків.

Повідомлення відредагував Українець: 11.01.2008 – 00:26

• 0

#331 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.01.2008 – 00:33

Перегляд дописуУкраїнець (11.01.2008 00:23) писав:

Та не буде користі з тих грошей, якщо вони спричинять високу хвилю інфляції. Мені із жабкою боротися не треба, бо мені як Ви виразилися також "перепаде"(сьогодні зареєструвався), але економіка реально постраждає. Люди ж не розуміють і все захочуть готівкою. А Тимошенко пропонує залишити кошти на рахунках під відсотки, здається 13,5%. А нашим людям головне що? Правильно. Тримати гроші в руках. І байдуже, що ціни зростуть, головне, що гроші є. Результат: люди тішаться банкнотами
ну то хоч хтось тішиться, і як то не буде користі? то може віддаси мені свою долю, мені користь від тих грошей точно буде?

в Тимошенко підвищується рейтинг, зростає інфляція, яка за бездарного уряду Януковича у 2007 і без того сягнула 17 відсотків.
чхав я на рейтинг Тимошенко, і без цієї подачки в нас вистачало дурачків. які за неї завжди голосуватимуть, а інфляція, то кумулятивний результат "бездарності" всіх попередніх урядів, не тільки Януковича
  • 0

#332 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 00:52

Е...народ..підбирайте слова, ми ж не дикуни щоб ображати. Менше емоцій. Повторюю - якщо Ви відчуваєте, що можете краще керувати країною, розбудовувати незалежну Україну....українську Україну.....прошу - йдіть до влади я за Вас проголосую....або підкажіть нам темним....ХТО ще з наши політиків гідний займати таку високу посаду?
Я думаю тре дати закріпитися цьому уряду, пропрацювати хоч 5 років, стабільність нарешті потрібна....
І давайте не товкти воду в ступі, якщо у когось особиста неприязнь до пані прем'єрки - купіть дартс, і кидайте у плакат.... :happy1:

Повідомлення відредагував Olex: 11.01.2008 – 00:53

• 0

#333 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 01:54

Перегляд дописуOlex (11.01.2008 00:52) писав:

Е...народ..підбирайте слова, ми ж не дикуни щоб ображати. Менше емоцій. Повторюю - якщо Ви відчуваєте, що можете краще керувати країною, розбудовувати незалежну Україну....українську Україну.....прошу - йдіть до влади я за Вас проголосую....або підкажіть нам темним....ХТО ще з наши політиків гідний займати таку високу посаду?
Я думаю тре дати закріпитися цьому уряду, пропрацювати хоч 5 років, стабільність нарешті потрібна....
І давайте не товкти воду в ступі, якщо у когось особиста неприязнь до пані прем'єрки - купіть дартс, і кидайте у плакат.... :happy1:

Абсолютно згоден. А то лише критикують всі, а самі зробити те, що вона зробила, слабо??? Бо всі наче знають, шо нам потрібно, а чогось не роблять.

P.S. rainy, я ж просив не спорити зі мною на тему політики, просто ігноруй мої пости.
  • 0

#334 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 08:06

Перегляд дописуbamik (10.01.2008 20:59) писав:

Із виплатами втрачених заощаджень заварилась неабияка каша

Західні експерти застерігають Україну від економічного краху

Можна вказати, де там хоч слово про заощадження?

Перегляд дописуУкраїнець (10.01.2008 22:37) писав:

Потрібен свій Генпрокурор для продовження скандальних справ і їх вирішення, а не заминання.

Якого вирішення? Нагадати, про що йшлося в Меморандумі? Чи може нагадати гарантії президента регіоналам в домовленості про позачергові вибори? Що маємо після цього розслідувати?
А по вбивству Гонгадзе - наче ж вже знайшли винного. Тільки ой яка жалість - суддя випустила його під підписку, а він не був дурнем і тут же накивав п"ятами. Як Калиновський, як Боделан, Бакай, Білоконь - список можна продовжувати...

Та не буде користі з тих грошей, якщо вони спричинять високу хвилю інфляції.

Якщо спричинять - то так. Але якщо вони будуть підтримані реальними справами - нормальною приватизацією, виведенням ринку з тіні, боротьбою з контрабандою і т.д. - тоді ні.
  • 0

#335 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 10:52

Перегляд допису-=VJ=- (11.01.2008 01:06) писав:

Можна вказати, де там хоч слово про заощадження?
Неощадне рішення Тимошенко

Перегляд допису-=VJ=- (11.01.2008 01:06) писав:

Якщо спричинять - то так. Але якщо вони будуть підтримані реальними справами - нормальною приватизацією, виведенням ринку з тіні, боротьбою з контрабандою і т.д. - тоді ні.
Я ж кажу залишилось продати чи не останнє стратегічно важливе для держави підприємство, як-от УКРТЕЛЕКОМ, який не є збитковим і розвивається, віддати знову людям гроші і тоді смоктати пальці. Треба налагодити сталий розвиток економіки, ане продавати все. Ви ж не будете продавати побутову техніку і меблі з хати, щоб прожити.
  • 0

#336 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 11:25

Перегляд дописуУкраїнець (11.01.2008 10:52) писав:

Може поясните мені, чому я щодо українських реалій маю читати статтю "Інституту вивчення Росії"?

Ви ж не будете продавати побутову техніку і меблі з хати, щоб прожити.

Буду і продавав свого часу. Здається, що у Вас проблем з виживанням не було ніколи, бо Ви б такого не писали.
  • 0

#337 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 16:47

віддати знову людям гроші і тоді смоктати пальці.

До речі про гроші:

Президент України Віктор Ющенко наполягає, щоб кожен вкладник Ощадбанку СРСР отримав компенсації упродовж 2-3 місяців. Віктор Ющенко розглядає розпочату виплату відшкодувань за знеціненими вкладами колишнього радянського Ощадбанку як свідчення того, що держава почала розплачуватися зі своїми громадянами за старі борги. «Їх підвищення було і залишатиметься пріоритетом діяльності Президента» – заявив сьогодні глава президентського Секретаріату Віктор Балога. За його словами, Глава держави наполягає, щоб кожен вкладник одержав «живі» компенсаційні гроші з держбюджету протягом 2-3 місяців. «Цей перший транш відповідальної влади має надійти до всіх адресатів до останньої копійки і якнайшвидше. Кабінет Міністрів і Ощадбанк вже мають подбати про те, щоб люди забрали все, що їм належить, без хаосу, черг і тисняви», – передав вимогу Президента В.Балога.

Тепер питання - то чия це ідея - пошвидше вгилити усі виплати? Питання друге - то кому доведеться все розгрібати з такими поганяннями, аби інфляції справді не було?
  • 0

#338 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 22:29

Перегляд допису-=VJ=- (11.01.2008 09:47) писав:

Тепер питання - то чия це ідея - пошвидше вгилити усі виплати? Питання друге - то кому доведеться все розгрібати з такими поганяннями, аби інфляції справді не було?
Ні, ну Ви вже до мене апелюєте так, якби я був Ющенком. Я ж не його адвокат, щоб його від Ваших звинувачень захищати. В мене просто є окрема думка щодо діяльності Ющенка і занадто високого возвеличення Тимошенко. Мій меседж: Віктор Ющенко не такий вже поганий, як малюєте його Ви, а Юлія Тимошенко не така вже ідеальна, як Ви її змальовуєте.
  • 0

#339 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 11.01.2008 – 22:42

Перегляд допису-=VJ=- (7.01.2008 18:15) писав:

Зрада перша - меморандуми про "прощення" фальсифікаторів та махінаторів з "регіонів"
Зрада друга - відправка уряду у відставку в 2005 році.
Зрада третя, за якою завдяки кількамісячній тяганині НУ до влади після виборів прийшов Янукович з товаришами - і він його таки подав, а не посадив відразу в 2004 році після вироку Конституційного суду.
Далі перелічувати?

1.Не можна протиставляти Східну Україну Західній, цей меморандум був потрібен. Східна Україна – така ж, як і Західна і з партію Регіонів потрібно поважати, навіть якщо Янукович – недостойний лідер, там є багато інших достойних людей, які зможуть представляти Східну Україну, може вони вже це зрозуміли. Тільки Ющенко розуміє ці делікатні питання, він віруюча людина і він пробачає.
2. Щодо відправки уряду у відставку у 2005 році. Уряд не впорався зі своєю роботою, погіршились економічні показники, а замість роботи – лише нескінченні чвари і кризи (м’ясна, бензинова, цукрова).
3. Ніякого вироку конституційного суду у 2004 році не було! Ющенко не є прокурором, щоб когось садити. Дуже вже в них багато грошей, щоб їх кидати за грати.

Без проблем, перелічуй далі :D

Перегляд дописуpushechka (8.01.2008 22:42) писав:

на відміну від інших політиків Юлька хоть якось старається на благо нашої держави !

Ну як вона старається? Конкретніше можна? Може вона і старається, я цього чогось не бачу! Гроші дає на ощадкнижки – так це погано закінчиться: інфляція, підвищення цін. Вони вже мабуть друкують гроші пачками… Це лише папірці, вони не забезпечені товаром, це робиться заради власної популярності, воно лише дасть погіршення економіці. Тимошенко декларує боротьбу з інфляцією, а насправді вона лише погіршує ситуацію. Пенсіонерам потрібні гроші, але це не вихід!.. Хай краще своїми поділиться.

Перегляд дописуУкраїнець (10.01.2008 22:24) писав:

Бюджет – це надто закрита тема. Те, що вони пишуть – дуже далеке від правди, вони самі знають скільки у них там прибутків.
  • 0

#340 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 10:24

Перегляд дописуNana (11.01.2008 22:42) писав:

Ніякого вироку конституційного суду у 2004 році не було

Почав відповідати, але побачив оцю дурницю і вирішив не витрачати даремно час. Тут вже відразу видно, що нічого не допоможе.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних