Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#301 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 07.01.2008 – 22:10

Перегляд допису-=VJ=- (7.01.2008 21:19) писав:

Зрада буває лише подружня? :D
Пан -=VJ=- перебуває в полоні солодкої ілюзії, що сабжиха зрадила з Народом Українським любих друзів презика
  • 0

#302 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 08.01.2008 – 22:31

Перегляд допису-=VJ=- (7.01.2008 08:01) писав:

Ну, якщо не дивитись, то воно й не буде видно, звісно.
За Колєснікова та Ківалова Ви теж пораділи, сподіваюсь?
Ні, ніхто не радів за тих ....(краще промовчу). Ці дії мені не зрозумілі

Ну звісно, країну ж може просто рознести від грошей, вивільнених в результаті відлучення президентського оточення від труби.
Ну, не стала вона б прем'єром якби бралася за оточення Президента :) Тому безпідставно не звинувачуйте нікого.

О, десь я це вже чув - типова риторика регіоналів. Все з Вами ясно.
У Вашому стилі ображати співрозмовників. "Все з Вами ясно" (с)

Сподіваюсь, що ні.
Сподівайтесь....
  • 0

#303 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 08.01.2008 – 22:42

на відміну від інших політиків Юлька хоть якось старається на благо нашої держави !
  • 0

#304 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 00:52

Перегляд дописуpushechka (8.01.2008 15:42) писав:

на відміну від інших політиків Юлька хоть якось старається на благо нашої держави !
На благо свого президентсва. Це все зводиться до підвищення особистого рейтингу
  • 0

#305 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.01.2008 – 03:19

Перегляд дописуpushechka (8.01.2008 22:42) писав:

правильно кажеш.
держава 1)має забезпечувати просування інтересів панівної верстви. в Україні - це великий капітал.
2)здійснювати такий перерозподіл суспільний благ, щоб непанівні верстви не збунтувались, бо це буде шкідливо для великого бізнесу.
Юлія Тимошенко з моменту приходу з великого бізнесу у велику політику послідовно відстоювала ідею, що нагле загрібання всього собі без того щоб щось лишати елєкторату - неефективно. Краще почастіше (а не лише перед черговими перетасовками ставлеників олігаргії в представницьких струтурах держави) сипати народу крихти - тоді люди ефективніше пахатимуть на хазяїв країни, бо відчуватимуть себе менш обділеним та від того щасливішими. В державі ж чиновники вважають себе хазяями, що реально не відповідає співвідношенню сил в суспільстві, тому задачею Тимошенко бачить ослаблення чиновництва з метою натаскати їх на служіння інтересам капіталістів.
  • 0

#306 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 03:37

Для мене Тимошенко - зразок для наслідування в ораторському мистетстві
  • 0

#307 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 04:09

Перегляд дописуSergiy_K (9.01.2008 03:19) писав:

правильно кажеш....
Все правильно, але назви партії, які просувають щось інше? Вони ж всі як близнюки. Тільки прапори та талант ораторів відрізняються. Хіба що комуняки на словах все за пролетаріат вболівають... Ти часом не з їхніх прибічників? :)
  • 0

#308 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2008 – 09:17

Перегляд дописуУкраїнець (9.01.2008 00:52) писав:

На благо свого президентсва. Це все зводиться до підвищення особистого рейтингу

Не бачу в цьому нічого поганого, якщо це все збігається з благом держави.

Перегляд дописуУкраїнець (8.01.2008 22:31) писав:

Ці дії мені не зрозумілі

Погано.
Ви спробуйте їх просто узгодити з Меморандумом, Універсалом та Богатирьовою - і багато чого стане на свої місця.

Ну, не стала вона б прем'єром якби бралася за оточення Президента

Ви навіть не намагаєтесь застосовувати звичайну логіку.

У Вашому стилі ображати співрозмовників.

Ображати? І що ж саме Вас ображає, якщо не секрет? Чи може я винний в тому, що Ви заговорили лозунгами "регіоналів"?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 09.01.2008 – 09:15

• 0

#309 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 09.01.2008 – 18:21

Перегляд дописуrainy (6.01.2008 16:20) писав:

На паркані теж багато чого пишуть...Не вірю, не сприймаю, не люблю, не переварюю...

Нажаль просто емоції... Хотілося б почути факти. Один можу навести я. Почалася реєстрація вкладників Ощадбанку СРСР з метою повернення втрачених коштів. Давай дамо Тимошенко час і я певен вона зробить Україну нормальною, європейською державою, якою ми з тобою її так хочемо бачити.
  • 0

#310 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.01.2008 – 20:28

Перегляд дописуWild_Rain (9.01.2008 19:21) писав:

Нажаль просто емоції... Хотілося б почути факти. Один можу навести я. Почалася реєстрація вкладників Ощадбанку СРСР з метою повернення втрачених коштів. Давай дамо Тимошенко час і я певен вона зробить Україну нормальною, європейською державою, якою ми з тобою її так хочемо бачити.
Знаєш що, в тобі говорять ще більші емоції, коли ти видаєш бажане за дійсне. Фіг вам Тимошенко шось поверне, набиває рейтинг перед президентськими виборами. От і все. Ті ж самі кошти,Які вона повернула шахтарям- точну суму не назву,але це ніщо інше як стратегічний ход,щоб понизити рейтинг Януковича. Скажеш, що в цьому поганого? А те, що коштами вона абсолютно управляти не вміє. І цей її широкий жест вже привів як мінімум до того, що пенсія в січні, напркиклда, вже буде видаватись в два етапи, бо в пані мізків немає,щоб продумати все, та і думати вона не хоче про пенсіонерів, лише про власні амбіції. Пенсія і так невелеика,як ти розумієш, а в два етапи так взгалаі видаватимуть копійки. Нас то з тобою це ніби не стосується, але ото так вона дбає про населення. І не треба казати, що то недоработкі уряд Януковича. Поганому танцору завжди шось заважає, а їй і тим паче. А стосовно европейської держави- ти ще й який мрійник. Дивись на речі тверезо- НІКОМУ ти і я не потрібні і ніхто для нас не старається і не буде старатись! І пані з косою в першу чергу. Ось йшла мова про кар"єристку-маєш типовий приклад :cool1:І твоя прем"єр зроду не буде при владі довго. 100 %. І мученицю з неї в цьому плані робити не варто. Була б вона такої незамінної і "шарящой" скільки б разів її не прибирали через неспроможність шось зробити. та і загалом вся ситуація в політиці нагадує мені такий собі повторний відбір як статистичній науці(вибачте, екзамен сьогодні складала :)), так от, як повторний відбір, коли "кормушка" одна і тліьки періодично міняють тих,хто звідти гребе, при чому з одних і тих же вибирають. От і вся політика. Ідеали то добре, але ти мені потім скажеш, чим завершиться прем"єрство відомої тобі особи.

Перегляд допису_saljama_ (9.01.2008 04:37) писав:

Для мене Тимошенко - зразок для наслідування в ораторському мистетстві
з цим не можу не погодитись. Говорити красиво вона вміє. Їй би на макаронні фабриці працювати. Там лапша і тд. Її парфія :unsure: А серйозно, амбітності, впертості і танковому напору в неї навіть можна повчитись. При всій моїй антипатії до неї як до людини, політика і діяча і тд, як оратор і кар"ристка вона мені імпонує. А ще трохи феміністка в мені голову піднімає))Але зовсім трохи, а так їхала б вона далеко і надовго, як власне і всі наші політики. Дістали.

Повідомлення відредагував rainy: 09.01.2008 – 20:36

• 0

#311 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 21:19

Перегляд допису-=VJ=- (9.01.2008 02:17) писав:

Не бачу в цьому нічого поганого, якщо це все збігається з благом держави.
А благо держави це, як я розумію - повернення вкладів Ощадбанку, яке спричинить до інфляції, тому що мільярдами буде влито на ринок українських гривень. Толку з того. Треба дивитися на перспективу і залишити ці гроші державі для розвитку економіки.
Юридично Україна не визнала за собою боргу Ощадбанку СРСР, отже ці виплати - це соціальна допомога за класифікацією. Причому вважати її адресною не можна. Повірте - це не благо держави, а "піар-акція" для здобуття симпатій елекорату.

Погано.
Ви спробуйте їх просто узгодити з Меморандумом, Універсалом та Богатирьовою - і багато чого стане на свої місця.
ЮЩЕНКО ВІКТОР АНДРІЙОВИЧ є ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ! Дії Ющенка були спрямовані на врегулювання політичної кризи, примирення між політичними силами, а в майбутньому і консолідації інтересів цілої нації. Можете називати це риторикою регіоналів, але Президент України повинен дбати про інтереси України вцілому, а не бути Президентом частини України, дратуючи при цьому іншу.

Ви навіть не намагаєтесь застосовувати звичайну логіку.
Це хто з нас ще логіку не застосовує? :)

Ображати? І що ж саме Вас ображає, якщо не секрет? Чи може я винний в тому, що Ви заговорили лозунгами "регіоналів"?
Те, що Ви приписуєте мені ярлик "регіонала". І лозунгами регіоналів я не говорю. Якщо ж їхня позиція співпала з моєю, то я їх вітаю.
  • 0

#312 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 09.01.2008 – 21:30

Перегляд дописуrainy (9.01.2008 20:28) писав:

Знаєш що, в тобі говорять ще більші емоції, коли ти видаєш бажане за дійсне. Фіг вам Тимошенко шось поверне, набиває рейтинг перед президентськими виборами. От і все. Ті ж самі кошти,Які вона повернула шахтарям- точну суму не назву,але це ніщо інше як стратегічний ход,щоб понизити рейтинг Януковича. Скажеш, що в цьому поганого? А те, що коштами вона абсолютно управляти не вміє. І цей її широкий жест вже привів як мінімум до того, що пенсія в січні, напркиклда, вже буде видаватись в два етапи, бо в пані мізків немає,щоб продумати все, та і думати вона не хоче про пенсіонерів, лише про власні амбіції. Пенсія і так невелеика,як ти розумієш, а в два етапи так взгалаі видаватимуть копійки. Нас то з тобою це ніби не стосується, але ото так вона дбає про населення. І не треба казати, що то недоработкі уряд Януковича. Поганому танцору завжди шось заважає, а їй і тим паче. А стосовно европейської держави- ти ще й який мрійник. Дивись на речі тверезо- НІКОМУ ти і я не потрібні і ніхто для нас не старається і не буде старатись! І пані з косою в першу чергу. Ось йшла мова про кар"єристку-маєш типовий приклад :cool1:І твоя прем"єр зроду не буде при владі довго. 100 %. І мученицю з неї в цьому плані робити не варто. Була б вона такої незамінної і "шарящой" скільки б разів її не прибирали через неспроможність шось зробити. та і загалом вся ситуація в політиці нагадує мені такий собі повторний відбір як статистичній науці(вибачте, екзамен сьогодні складала :)), так от, як повторний відбір, коли "кормушка" одна і тліьки періодично міняють тих,хто звідти гребе, при чому з одних і тих же вибирають. От і вся політика. Ідеали то добре, але ти мені потім скажеш, чим завершиться прем"єрство відомої тобі особи.
з цим не можу не погодитись. Говорити красиво вона вміє. Їй би на макаронні фабриці працювати. Там лапша і тд. Її парфія :unsure: А серйозно, амбітності, впертості і танковому напору в неї навіть можна повчитись. При всій моїй антипатії до неї як до людини, політика і діяча і тд, як оратор і кар"ристка вона мені імпонує. А ще трохи феміністка в мені голову піднімає))Але зовсім трохи, а так їхала б вона далеко і надовго, як власне і всі наші політики. Дістали.

Спітч- велика сила! Багато з твоїх тверджень просто необгрунтовані. Ось наприклад про пенсії:"Пенсія і так невелеика,як ти розумієш, а в два етапи так взгалаі видаватимуть копійки." Розумієш, пенсії справді видаватимуть в два етапи, але тому що на другому етапі буде начислятися надбавка до пенсії, а відразу таку суму неможливо виплатити, щоб не викликати інфляції. Це лише у "проффесора" ніколи немає проблем, а потім по 27млрд.грн. дефіцит бюджету, який потім розгрібає Тимошенко.
Повір,я тверезо дивлюся на речі, я розумію,що нікому я не потрібен і шо я сам здобуватиму місце під сонцем, але ж мають бути елементарні умови, які допоможуть мені це зробити.
  • 0

#313 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 21:38

Перегляд дописуWild_Rain (9.01.2008 22:30) писав:

Спітч- велика сила! Багато з твоїх тверджень просто необгрунтовані. Ось наприклад про пенсії:"Пенсія і так невелеика,як ти розумієш, а в два етапи так взгалаі видаватимуть копійки." Розумієш, пенсії справді видаватимуть в два етапи, але тому що на другому етапі буде начислятися надбавка до пенсії, а відразу таку суму неможливо виплатити, щоб не викликати інфляції. Це лише у "проффесора" ніколи немає проблем, а потім по 27млрд.грн. дефіцит бюджету, який потім розгрібає Тимошенко.
Повір,я тверезо дивлюся на речі, я розумію,що нікому я не потрібен і шо я сам здобуватиму місце під сонцем, але ж мають бути елементарні умови, які допоможуть мені це зробити.
Ніякої надбавки там не буде, перерахунок планувався ще урядом Януковича і проводиться вже з січня, але не добавки,а просто плановий, відповідно новий норм якихось, я не в курсі, бо треба ж пенсії відповідно до інфляції змінювати, а пенсії просто видадуть не відразу повністю,бо гроші проср@ли на перевибори і піар Юлі.

Повідомлення відредагував rainy: 09.01.2008 – 21:39

• 0

#314 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 22:15

Перегляд дописуrainy (9.01.2008 21:38) писав:

я не в курсі

З цього треба було починати, на цьому можна і закінчувати.

Перегляд дописуУкраїнець (9.01.2008 21:19) писав:

А благо держави це, як я розумію - повернення вкладів Ощадбанку, яке спричинить до інфляції

В 2005 році бюджет отримав на 20 мільярдів більше запланованого, рівень доходів населення було збільшено на 12%. Тепер перевіримо Вас - яка інфляція була в 2005 році?

реба дивитися на перспективу і залишити ці гроші державі для розвитку економіки.

Вам би їх в руки - Ви б нарозвивали, сіли б на мішки і нікому жодної копійки б не дали :) :unsure: :cool1:

ЮЩЕНКО ВІКТОР АНДРІЙОВИЧ є ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

І це робить його святим?

Дії Ющенка були спрямовані

Це, часом, не ті, яких Ви самі не розумієте?

врегулювання політичної кризи, примирення між політичними силами, а в майбутньому і консолідації інтересів цілої нації.

О як гарно звучить. Отже - фальсифікаторів ми пробачили, про Гонгадзе забули, бандитів до тюрм і на гарматний постріл не підпустили - натомість повручали їм медальки та грамоти і дали їм керувати країною в 2006 році, що призвело до нищівного росту інфляції та падіння рівня благоустрою населення, а країну фактично загнало в хаос. І що ж, до чого призвели ці його "спрямовані дії" - примирення відбулося? Ага - ось як зараз пам"ятаю, як допущені до влади регіонали шматками виривали владу і ледь не отримали конституційну більшість, а пан президент, як той кіт Леопольд (ага, колись його так називали, і, мабуть, правильно) сидів і не міг нічого вдіяти, дивлячись, як його указами підтираються один за одним. І хто в результаті врятував ситуацію, коли половина пропрезидентської НУ була куплена регіоналами, а друга готувалася себе продати? Я не буду нагадувати, якщо совість є - самі здогадаєтесь.
За такі "дії" при нормальній демократії і наявності у нього совісті він би сам подав у відставку.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 09.01.2008 – 22:16

• 0

#315 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 22:24

Перегляд допису-=VJ=- (9.01.2008 23:15) писав:

З цього треба було починати, на цьому можна і закінчувати.
Якщо ви вмієте читати уважно, то я написала,шо не в курсі стосовно пенсій ,а саме перерахунку, його принципів. А не стосовно пані з косою.І стосовно президента-ваша пані була з ним, і обіцяла те ж саме, і так само не виконує нічого,що їй не вигідно. Так шо будьте об"єктивні хоч трохи.

Повідомлення відредагував rainy: 09.01.2008 – 22:26

• 0

#316 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 22:31

Перегляд дописуrainy (9.01.2008 22:24) писав:

Так шо будьте об"єктивні хоч трохи.

Я, якраз, сама об"єктивність :)
  • 0

#317 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 23:36

Перегляд дописуrainy (9.01.2008 22:24) писав:

Якщо ви вмієте читати уважно, то я написала,шо не в курсі стосовно пенсій ,а саме перерахунку, його принципів. А не стосовно пані з косою.І стосовно президента-ваша пані була з ним, і обіцяла те ж саме, і так само не виконує нічого,що їй не вигідно. Так шо будьте об"єктивні хоч трохи.
Відчувається особиста неприязнь.....=)
Не скажу, що вона мені дуже подобається...але це ЄДИНА публічна жінка політик яка може щось змінити, і яка має реальну вагу у світі....спростуйте якщо це не так :unsure:
До того ж "по-фєне не ботає", не тупить....принаймні поки-що... :)
  • 0

#318 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.01.2008 – 00:50

Об*єктивне ставлення - це оцінка з нейтральної точки зору позитивів та негативів (зауважте - обов*язково є і те й інше), а якщо є симпатія чи антипатія, то це вже не об*єктивність.
  • 0

#319 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 10.01.2008 – 00:52

Перегляд дописуБлискавиця (10.01.2008 01:50) писав:

Об*єктивне ставлення - це оцінка з нейтральної точки зору позитивів та негативів (зауважте - обов*язково є і те й інше), а якщо є симпатія чи антипатія, то це вже не об*єктивність.
От і я про це. Я суб"єктивна і я цього не приховую)
  • 0

#320 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.01.2008 – 02:32

rainy, приємно бачити людину, яка усвідомлює свій вибір :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних