Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2681 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.04.2012 – 23:05

<p>

Перегляд дописуУкраїнець (19.01.2006 – 22:54) писав:

А менi здається, що наша дорогенька Юлiчка веде занадто популiстську полiтику веде.
Яка оригінальна свіжа думка!

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.04.2012 – 23:05

• 0

#2682 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 29.08.2012 – 19:11

Цитата

Газові контракти є зрадою національних інтересів - Віктор Ющенко

Газові угоди, підписані Тимошенко, - це втрата 80 мільярдів доларів протягом 10 років. За ці кошти можна було збудувати Північний, Південний і "підземний" потоки. Це нашим же салом нас по губах", - сказав Віктор Ющенко під час зустрічі з виборцями у Тернопільській області.

Він констатував, що ці контракти є "безумовно, кримінальними". За цими угодами Україна отримує газ вдвічі дорожче, ніж Німеччина, а отримує тариф за транзит втричі нижче, ніж європейські країни.

"Це зрада національних інтересів", - сказав він.

Віктор Ющенко також нагадав, що причетні до діяльності ЄЕСУ були притягнуті до відповідальності, як ув'язнений у США Павло Лазаренко, або військові, які підтримували співпрацю з цією компанією в Росії.

Віктор Ющенко критично оцінив те, що вирішення проблем однієї людини, причетної до таких епізодів, блокує європейські перспективи цілої країни. "Нам треба домашні справи навчитися вирішувати вдома", - вважає лідер "Нашої України".

"Я двічі розписувався у трудовій книжці Тимошенко, тому я маю право говорити про це", - додав Віктор Ющенко
http://razom.org.ua/news/14674/
  • 0

#2683 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 29.08.2012 – 20:24

Перегляд дописуshіver2005 (29.08.2012 – 20:03) писав:

На жаль, зрадник не може мати правдивої позиції.
факти річ вперта...

Цитата

Як я писав на одному форумі, уривки:

днак, Ющенко -це дивно.
Жив собі прем'єр-міністром у Кучми, доки він його не посунув. А тут як на щастя акція Тимошенки "Україна без Кучми". Тут він просік, що його кар'єру ще не завершено. Східнячок шпигуном пробрався до лав опозиції, завдяки вмінню розмовляти українською, яке він набув навчаючись у Тернополі, де як відомо його звали москалем.
Він усі ці роки виконував роль "батька нації" слугуючи ПР. Саме він поставив Яника прем'єром. Забули?
Проте, давайте згадаємо, що тоді відбувалось. Риги купили комуняк та іншу наволоч і зробили коаліцію. НУНС не зміг домовитись з БЮТ. Причина? Дик Ющер проти.
Якби був не проти прем'єра б висунула коаліція БЮТ та НУНС.
Однак був ще один шлях і його не варто забувати. Розпустити парламент.

Живе на держдачі і не вякає. Іншої правди про нього нема.

А Тимошенка молодець - точила зуби на Кучму і перемогла його. В неї були мотиви, а в нього ні.
Було помилкою брати його у революції.
Усі ці роки саме вона керувала країною, а він заздрив її розуму та рішучості. Ющ відмовився купляти газ у Росії. Відкликав Дубину та поїхав кататись у Буковель на лижах.

В ЄС би за таке: зразу у відставку. А він... приїхав і знов за націю балакати. Бздити - не мішки ж воротити. Але вона все рівно упоралась. Розумничка.
Ющер - це гний і його проклинатимуть, вже усі його соратники утекли від нього подалі. Він злив владу Янику, агітуючи народ голосувати проти неї. З Яником він активно зустрічався та тискав руки, як добрий старий знайомий. Кажуть, друзям не можна надовго покидати один одного.

А історія Тимошенки ще не закінчилась. Вона триває. І багато що тут залежить від нас з вами: від форуму до вулиці.

цікаво розказано, але правда тут змішана з брехнею, якої тут більшість і не по словам потрібно судити, а по ділам...

Повідомлення відредагував Кеп: 29.08.2012 – 20:53

• 1

#2684 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 29.08.2012 – 21:15

Про газ
Зображення
  • 0

#2685 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.08.2012 – 09:29

От ми говоримо "кабальні газові угоди" Тимошенко. А хто підкаже, де можна знайти їхніх текст в спеціалізованих виданнях, призначених для публікації законодавства. Інші джерела типу Української правди мене не цікавлять, там може бути журналістський підлог.

Мене цікавить така сама публікація того газового контракту, як ця публікація харківських угод, щось цього типу.
  • 3

#2686 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 30.08.2012 – 12:13

Перегляд дописуДруг Бобер (30.08.2012 – 09:29) писав:

От ми говоримо "кабальні газові угоди" Тимошенко. А хто підкаже, де можна знайти їхніх текст в спеціалізованих виданнях, призначених для публікації законодавства. Інші джерела типу Української правди мене не цікавлять, там може бути журналістський підлог.

Мене цікавить така сама публікація того газового контракту, як ця публікація харківських угод, щось цього типу.

Якщо навіть Ющенку не дали прочитати текст цієї угоди, то чому Ви вважаєте, що його дадуть Вам?
  • 2

#2687 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.08.2012 – 13:25

Перегляд дописуВасиль (30.08.2012 – 12:13) писав:

Якщо навіть Ющенку не дали прочитати текст цієї угоди, то чому Ви вважаєте, що його дадуть Вам?
У мене немає підстав вірити Ющенку, що він цієї угоди не бачив, бо це є лише політична риторика, а в ній часто є звичайна брехня.
Питання в іншому.

Чому я маю називати цю угоду кабальною, якщо я її не бачив? На підставі чого - політичної риторики? Та це є тільки слова політиків і все. А побачивши офіційну публікацію угоди, я можу мати хоч якусь надію, що це саме цей документ був підписаний, а не інший і можу дати об'єктивну оцінку.
Таким чином, я не знаю, чи вигідні ці угоди, чи ні, а можу тільки повірити, чи не повірити словам політиків.
  • 2

#2688 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 30.08.2012 – 13:40

Перегляд дописуДруг Бобер (30.08.2012 – 13:25) писав:

У мене немає підстав вірити Ющенку, що він цієї угоди не бачив, бо це є лише політична риторика, а в ній часто є звичайна брехня.
Питання в іншому.

Чому я маю називати цю угоду кабальною, якщо я її не бачив? На підставі чого - політичної риторики? Та це є тільки слова політиків і все. А побачивши офіційну публікацію угоди, я можу мати хоч якусь надію, що це саме цей документ був підписаний, а не інший і можу дати об'єктивну оцінку.
Таким чином, я не знаю, чи вигідні ці угоди, чи ні, а можу тільки повірити, чи не повірити словам політиків.

Ну, він її бачив, йому розвідка дістала текст угоди. Всі свої питання адресуйте до Тимошенко!
  • 1

#2689 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 30.08.2012 – 21:25

Перегляд дописуДруг Бобер (30.08.2012 – 09:29) писав:

Газові угоди, які заключила Тимошенко з Путіним, заборонено публікувати, вони секретні, так захотів Путін. Саме тому ніде ти не знайдеш справжньої публікації тексту угоди. Можливо лише якісь уривки чи загальні положення угоди. Але сама ціна не є секретною і те що вона зараз в двічі більша за європейську ціну – це факт загальновідомий. І саме тому це є зрада національних інтересів.

Мало того Тимошенко з Путіним задумали ще кращій фокус, вони хотіли, щоб не лише простий народ не знав справжніх текстів газових угод, а щоб навіть тодішній Президент України Ющенко не знав справжнього тексту, але приховувати такі угоди від Президента України є грубе порушення закону, це є свавіллям прем’єра Тимошенко, (але Тимошенко зробила це) (запитання по ходу: навіщо ця таємність, якщо там в угодах все добре для України?) так от тут Тимошенко прорахувалася. Штурмовий підрозділ СБУ атакував приміщення, де Тимошенко ховала ці документи, вилучив ці документи і передав газові угоди Ющенку, відновивши тим самим законність. Ось така сумна історія…

Перегляд дописуshіver2005 (30.08.2012 – 13:17) писав:

Тому що на Ющенка всім покласти.
ти помиляєшся

Повідомлення відредагував Кеп: 30.08.2012 – 21:29

• 1

#2690 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 07:53

Мої любі. Я не питаю про те, що ми знаємо зі слів політиків. Мене цікавить, чи була якась офіційна публікація цих контрактів, незалежно, чи в Україні, чи в Росії. Тільки тоді можна буде мати впевненість, що діє саме цей контракт, а не інший.

До Тимошенко немає сенсу звертатися, як і до її людей, оскільки це ті самі політики, які грають свої ігри.

Тож якщо хтось знає, що десь така публікація була, прошу написати, якщо ні, то не посилайтеся на слова політиків і повідомлень у ЗМІ.
  • 1

#2691 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 31.08.2012 – 09:40

Перегляд дописуshіver2005 (31.08.2012 – 09:28) писав:

Усі політики різні. Бувають підлі, як свободівці, цинічні як Ющенко, клоунадні, як Ляшко, проектні, як Королевська, і т.д.
Зверніться до різних політиків і почуєте різні дійсно свої відповіді. Просто треба співставляти інфу.
Мене цікавить самий документ, а не слова політиків. Я ж не можу сказати, що правда і якийсь там політик то одне і те саме.
Якщо хтось знає, що десь контракт був офіційно опублікований, будь ласка напишіть. Якщо ні, то не пишіть нічого, бо тільки той може написати, що не був, хто слідкує постійно за всіма виданнями.
  • 1

#2692 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2012 – 09:35

суд поділив майно подружжя
http://obozrevatel.c...-zheni-karr.htm
тут є скани документів
http://obozrevatel.c...a.-dokument.htm

Повідомлення відредагував Armando: 16.10.2012 – 09:39

• 0

#2693 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.02.2014 – 15:14

Ап. Тимошенко в своєму "інвалідному" візочку знов в'їжджає у велику політику. Під час її виступу на Євромайдані, зокрема після слів про "буду вашим гарантом" де-не-де лунало "не віримо". Та все ж, як вважаєте: які її шанси стати президентом чи очолити уряд нині?
  • 0

#2694 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 24.02.2014 – 15:18

ну, навряд, чи люди їй ще довірятимуть.
  • 3

#2695 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.02.2014 – 16:53

Слідкуймо за брудними руками варовкі.
http://argumentua.co...khodit-so-spiny

http://www.youtube.c...d&v=9TPvo6uWrnQ

Юля - хватіт!
http://blogs.pravda..../5309a0218106d/
  • 1

#2696 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.03.2014 – 11:58

Юля тепер схожа на актрису що грає стару Роксолану в серіалі Величне століття. розпухше лице якесь.треба лікуватися. до виборів вона ніяк не встигне полікуватися
  • 1

#2697 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.03.2014 – 10:03

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (01.03.2014 – 11:58) писав:

Юля тепер схожа на актрису що грає стару Роксолану в серіалі Величне століття. розпухше лице якесь.треба лікуватися. до виборів вона ніяк не встигне полікуватися
думає встигне. до виборів буде вишивати на високих підборах.
  • 1

#2698 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.05.2014 – 06:26

Цитата

Колишній начальник відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління військової контррозвідки СБУ Григорій Омельченко стверджує, що в липні 1995 року Юлія Тимошенко була завербована ФСБ Росії.
Про це він сказав в інтерв'ю Agency AEAC майже два роки тому. Останні події в політичному житті України змусили згадати те давнє інтерв'ю.
http://dipcourier.li...com/479776.html
вже якось і не смішно з 2005, з 2009...
  • 1

#2699 Wagner

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 01.10.2015 – 16:25

Тимошенко боролася з кланово-олігархічною системою при Кучмі, Ющенко, Януковичу, а тепер при Порошенку. Голосував за Тимошенко на президентських виборах у 2010 р. Краще б вона була президентом, ніж Порошенко.
  • -2

#2700 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.10.2015 – 14:28

Воня працюватиме!
Зображення
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1