Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2581 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.08.2011 – 17:54

Перегляд дописуMaksym (6.08.2011 18:04) писав:

Рано чи пізно епоха регіоналів закінчиться. І можна припустити, що за ними назбирається побільше грішків ніж за БЮТом. Процеси розпочнуться...
Як каже латинська приказка, історія - вчителька життя. Епоха комуністів уже двадцять років закінчилася, а вони мали за собою не один грішок (чорнобильська катастрофа та невжиття адекватних заходів для її ліквідації з першого дня, а також приховування від населення правди про катастрофу, а навпаки виведення менш ніж через тиждень дітей на демонстрацію 1 травня, репресії, голодомор, пакт Молотова-Рібентропа, який спровокував Велику Вітчизняну війну і т д). Та проте їх ніхто не засудив, і не було проти них процесів, а жаль.

Повідомлення відредагував Друже Бобер: 06.08.2011 – 17:59

• 1

#2582 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 09.08.2011 – 06:50

Цитата

У 2011 року ціна на газ для України стала вищою, ніж для Німеччини та Італії. Тимошенко не розуміла, що для Берлусконі і головного бізнес-партнера Путіна - Німеччини, "Газпром" дає знижки більш істотні, ніж 20% для України"

Отакої намутила Жулька.
  • 0

#2583 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.08.2011 – 19:16

Родославо, ти ж написала - у 2011!!! до чого тут Юлька?
  • 0

#2584 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 11.08.2011 – 21:53

Це були її довгострокові домовленості.
  • 0

#2585 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 15.08.2011 – 19:44

Ось тут стаття де Йулька щось там предрікає.

Такі слова російською третій абзац зверху:

Цитата

«История показывает нам, что авторитарные режимы не выдерживают долго, и я считаю, что ценности „оранжевой революции” актуальны сегодня так же, как в декабре 2004г. Рано или поздно угнетенные люди этой нации восстанут», — предрекает экс-премьер Украины.

Дивні слова, "люди этой нации". Вона в стороні, вона не з "этой нации"... і ще хоче стати президентом. __ :gryzin:

i 

Порушення правил 2.2

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.08.2011 – 05:50

• 0

#2586 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Ахуїтельний sin-city

Відправлено 15.08.2011 – 20:51

Перегляд дописуOdonacer (15.08.2011 20:44) писав:

Отжеж шльондра. :gryzin:
Шо? Взяла бабки з тебе і не дала? Братан, твоя злість тоді цілком зрозуміла...

i 

Порушення Правил 2.5.2

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.08.2011 – 05:48

• 0

#2587 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 15.08.2011 – 20:53

Перегляд дописуКокаїн (15.08.2011 21:51) писав:

Де ж ти бачив сьогодні великого політика не шльондру, незалежно від статі? :gryzin:

i 

порушення правил 2.5.2

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.08.2011 – 05:51

• 1

#2588 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 15.08.2011 – 21:00

Перегляд дописуДруже Бобер (15.08.2011 21:53) писав:

Де ж ти бачив сьогодні великого політика не шльондру, незалежно від статі. :gryzin:
О, а ти, брате, задоволений. Зразу видно, взяв гречку, чи пак деревину, без ніяких.)

i 

і знову порушення правил 2.5.2

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.08.2011 – 05:53

• 0

#2589 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 15.08.2011 – 21:06

Перегляд дописуКокаїн (15.08.2011 22:00) писав:

О, а ти, брате, задоволений. Зразу видно, взяв гречку, чи пак деревину, без ніяких.)
Ні, не брав нічого. Але якщо дають, потрібно брати, це і так невеличка частина нашого, напередодні у нас украденого. Але це не означає, що цим треба купуватися.

i 

Дарма піддаєшся на провокації. покарання вам обом одинакове. Знову порушення 2.5.2

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.08.2011 – 05:55

• 1

#2590 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 15.08.2011 – 21:26

Перегляд дописуДруже Бобер (15.08.2011 22:06) писав:

Ні, не брав нічого.
Посоромився думки оточуючих.

Цитата

Але якщо дають, потрібно брати
Пошкодував, порозумнішав, і вирішив, що наступного разу ще й боржок забереш.)

i 

Порушення правил 2.5.2

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.08.2011 – 05:57

• 0

#2591 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 15.08.2011 – 21:35

Перегляд дописуКокаїн (15.08.2011 21:51) писав:

До чого тут гроші. Читай уважніше, що я мав на увазі.
Якщо ти не зрозумів її висловлювання про "ету нацийу" то наведу тобі аналогію, яка впевнен буде тобі найбільш зрозумілою.
Припустимо я претендую на ватажка твого кокаїнівського бідлячого кодла, начеб то я такий як ти і твої друзі, але саме крутіше гівно серед вас. Але я буду казати не ми бидло, а "ета кокаїнівська бидлота" а я тіпа Дартанйан.
Зрозумів?
І до чого тут гроші?
Якщо захотів з під йулькіної спідниці хавкнути, то хвостику тудиж ховай, а то прищемлять, скавчати будеш.

i 

Порушення правил 2.2

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.08.2011 – 05:58

• 0

#2592 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.08.2011 – 21:40

Перегляд дописуOdonacer (15.08.2011 20:44) писав:

Дивні слова, "люди этой нации". Вона в стороні, вона не з "этой нации"... і ще хоче стати президентом. Отжеж шльондра. :gryzin:

А ми ще є. І то найбільше диво,
Що цей народ іще раз воскреса.
Л. Костенко

А, караул, Костенко - шльондра, в стороні, не з "цього народу", рятуйте...
Тьху, баба базарна чоловічої статі.
  • 0

#2593 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 15.08.2011 – 21:55

Перегляд дописуOdonacer (15.08.2011 22:35) писав:

До чого тут гроші. Читай уважніше, що я мав на увазі.
Якщо ти не зрозумів її висловлювання про "ету нацийу" то наведу тобі аналогію, яка впевнен буде тобі найбільш зрозумілою.
Припустимо я претендую на ватажка твого кокаїнівського бідлячого кодла, начеб то я такий як ти і твої друзі, але саме крутіше гівно серед вас. Але я буду казати не ми бидло, а "ета кокаїнівська бидлота" а я тіпа Дартанйан.
Зрозумів?
І до чого тут гроші?
Якщо захотів з під йулькіної спідниці хавкнути, то хвостику тудиж ховай, а то прищемлять, скавчати будеш.
А знаєш, яка різниця між тобою і нею? Ні? Не в'їзжаєш? Ти - ніхто і ніщо, вона - навпаки. І шлюха, чи шльондра, як ти її назвав, прекрасно розуміє, що натовп(яскравим представником якого ти є) завжди валить до шльондри, а не до білої та пухнастої святої. В підсумку - вона досягає своєї мети, байдуже яким способом, головне - ефективним, а натовп - себто ти, опиняється у розбитого корита і ниє: ооо, блін, та шльондра, я її хатів паімєть, а в ітогє, вона поємєла мене. Ти, себто уособлення ниючого натовпу, матимете в результаті лише можливість понити і пожалітися, що та шльндра мовляв обіцяла, але не дала. І тепер Odonacer сидить і дрочить, бо, вибачте, Тимошенко йому не дала. Це ж яким треба бути йолопом, щоб вообразити, що та шльндра тобі дасть. Ліпше сходи до реальної шльондри і не муч члєна.)))

i 

порушення правил пункт 2.2

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.08.2011 – 06:00

• 0

#2594 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 16.08.2011 – 05:18

Перегляд дописуКокаїн (15.08.2011 22:55) писав:

А знаєш, яка різниця між тобою і нею? Ні? Не в'їзжаєш? Ти - ніхто і ніщо, вона - навпаки. І шлюха, чи шльондра, як ти її назвав, прекрасно розуміє, що натовп(яскравим представником якого ти є) завжди валить до шльондри, а не до білої та пухнастої святої. В підсумку - вона досягає своєї мети, байдуже яким способом, головне - ефективним, а натовп - себто ти, опиняється у розбитого корита і ниє: ооо, блін, та шльондра, я її хатів паімєть, а в ітогє, вона поємєла мене. Ти, себто уособлення ниючого натовпу, матимете в результаті лише можливість понити і пожалітися, що та шльндра мовляв обіцяла, але не дала. І тепер Odonacer сидить і дрочить, бо, вибачте, Тимошенко йому не дала. Це ж яким треба бути йолопом, щоб вообразити, що та шльндра тобі дасть. Ліпше сходи до реальної шльондри і не муч члєна.)))

Бидлота я бачу не тільки не сповна розуму, реальності не має, але ще і національності в неї зась.

А реальність така, що твоя ворюлька сидить у турмі, як це і повинно бути за для вищої Справедливості, ти скаженієш, а я насолоджуюсь життям... і це добре. :gryzin:

Повідомлення відредагував Odonacer: 16.08.2011 – 05:33

• 0

#2595 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 16.08.2011 – 07:01

Перегляд дописуOdonacer (16.08.2011 06:18) писав:

Бидлота я бачу не тільки не сповна розуму, реальності не має, але ще і національності в неї зась.
Приналежність до упослідженої соціальної верстви населення все одно не дає право плюватися на форумі і обзивати самого себе. Хоча самокритику схвалюю. Але в даному разі у форумчанина важка форма морально-психічної паталогії і навіть поливання Юльки брудом, голосування за Янека і розспівування на площах "Владімірского централа" в підтримку ПР не в силі вплинути на його безнадійний випадок.

Цитата

А реальність така, що твоя ворюлька сидить у турмі, як це і повинно бути за для вищої Справедливості,
Те, що ти якимось чином угледів в неї шльондру і в твоїй хворій, розпаленій уяві зажеврілася брєдовая надія на те, що вона тобі колись дасть, добряче вплинуло на і так спотворені мозги, і, образившись на неї зрозумівши врешті-решт що вона йолопам не дає, ти все одно намагаєшся побачити кому вона все-таки дала і в даному разі позеленівши від заздрості побачив те, що вона все-таки мені дала, тому назвавши її моєю
ти, знову ж таки підкреслив свою нікчемність, адже попри своє неприховане бажання її трахнути ти її не трахнув, а угледів в своїй паталогічній уяві, що це зробив я. Слухай, я знаю чого тебе так до неї тягне. Ти підсвідомо відчуваєш, шо трахнувши цю шльондру(висловлюючись твоїми словами), ти нарешті зможеш вилічити усі свої психічні болячки. Змушений тебе розчарувати. Горбатому поможе тільки могила, отже не тратьте куме сили...

Цитата

я насолоджуюсь життям... і це добре. :P
Психічно хворі люди завжди виглядають щасливими та усміхненими. Удачі в лікуванні. :gryzin:
  • 0

#2596 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 16.08.2011 – 08:00

Перегляд дописуКокаїн (16.08.2011 08:01) писав:

Приналежність до упослідженої соціальної верстви населення все одно не дає право плюватися на форумі і обзивати самого себе. Хоча самокритику схвалюю. Але в даному разі у форумчанина важка форма морально-психічної паталогії і навіть поливання Юльки брудом, голосування за Янека і розспівування на площах "Владімірского централа" в підтримку ПР не в силі вплинути на його безнадійний випадок.

Те, що ти якимось чином угледів в неї шльондру і в твоїй хворій, розпаленій уяві зажеврілася брєдовая надія на те, що вона тобі колись дасть, добряче вплинуло на і так спотворені мозги, і, образившись на неї зрозумівши врешті-решт що вона йолопам не дає, ти все одно намагаєшся побачити кому вона все-таки дала і в даному разі позеленівши від заздрості побачив те, що вона все-таки мені дала, тому назвавши її моєю
ти, знову ж таки підкреслив свою нікчемність, адже попри своє неприховане бажання її трахнути ти її не трахнув, а угледів в своїй паталогічній уяві, що це зробив я. Слухай, я знаю чого тебе так до неї тягне. Ти підсвідомо відчуваєш, шо трахнувши цю шльондру(висловлюючись твоїми словами), ти нарешті зможеш вилічити усі свої психічні болячки. Змушений тебе розчарувати. Горбатому поможе тільки могила, отже не тратьте куме сили...

Психічно хворі люди завжди виглядають щасливими та усміхненими. Удачі в лікуванні. :cool1:

О, якжеж тебе кидає...

Я тільки навів Йулкіну цитату що до того, що вона не з цієї націїї, так ти вже поносом зійшовся і на гроші і сексуальні домагання і Йанека з владимирського централу і заздрощі якісь и що за лайно далі з тебе вилізе взагалі ніхто вже не скаже, да ти мабуть і сам не знаєш.

Ти би ще мене противсіхом обізвав би, щоб всі побачили звідки такі як ти вилуплюються і залуплюйульця.

А Йулька всеж в турмі і це справедливо. :happy1: :prapor3: :prapor3: :prapor3:
  • 0

#2597 Кокаїн

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 16.08.2011 – 09:06

Перегляд дописуOdonacer (16.08.2011 09:00) писав:

О, якжеж тебе кидає...
Ось така вдячність за щире бажання допомогти витягти тебе з лайна, в яке ти заліз через свою наївність та неотесаність.

Цитата

Я тільки навів Йулкіну цитату що до того, що вона не з цієї націїї,
Та нафік мені твої виправдовування, чювак! Виправдовуватимешся перед своєю тьолкою, після того, як проведеш час зі шльондрою, а хто це буде - звичайна брудна курва, чи та ж Тимошенко, яку ти теж заніс до ряду шльондр, очевидно маючи нереалізоване бажання все-таки нарешті її трахнути після довгих, виснажливих років мастурбування на плакат з її зображенням :lol: , мені по цимбалах, повір. Проблеми твого сексуального життя вирішуй сам, а не перекладай на Юльку, ти їй нафік не потрібен.

Цитата

Ти би ще мене противсіхом обізвав би, щоб всі побачили звідки такі як ти вилуплюються і залуплюйульця.
Тепер противсіхами називають мудаків, що сплять втройом в ліжку? З портретом Янека? Тоді втішся і зарахуй себе до них.

Цитата

А Йулька всеж в турмі і це справедливо. :cool1: :prapor3: :prapor3: :prapor3:
Після того, як ти назвав її шльондрою, але у тебе так і не вийшло їй вставити, твоя злійсть і лють закономірна. тільки знай міру, чювак. приступи люті будь-якої миті можуть перерости в скаженство і божевілля. :happy1:
  • 0

#2598 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 23.08.2011 – 19:06

Лиш вона, лиш вона сидітиме сумна...
  • 0

#2599 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.10.2011 – 09:47

Печерський районний суд вважає винною екс-прем'єра Юлію Тимошенко у перевищенні повноважень при підписанні газових контрактів. Про це заявив головуючий суддя Родіон Кірєєв, зачитуючи описово-мотивувальну частину вироку.

Ну чьо, свято на вулиці противсіхів, збулась їх мрія.
  • 0

#2600 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 11.10.2011 – 11:48

Перегляд дописуMaksym (6.08.2011 18:04) писав:

Процеси розпочнуться.
Ти оптиміст. Над Кучмою ніяких процесів наприклад не розпочалося, і, швидше за все, не розпочнеться.

Перегляд дописуДруже Бобер (6.08.2011 18:54) писав:

пакт Молотова-Рібентропа, який спровокував Велику Вітчизняну війну
Що? Пакт Молотова-Рібентропа Спровокував війну? Я не прихильник комуняк чи москалів, я навіть не великий фанат кривавих тиранів накшталп Сталіна, однак я вкрай не згідний з цим твердженням.

Перегляд дописуДруже Бобер (6.08.2011 18:54) писав:

Та проте їх ніхто не засудив, і не було проти них процесів, а жаль.
Був процес стосовно 33го року. А кого ти хочеш засудити конкретно і за що? Мене цікавлять фамілії живих людей та конкретні статті кримінального кодексу та строки.

Перегляд допису-=VJ=- (11.10.2011 10:47) писав:

Печерський районний суд вважає винною екс-прем'єра Юлію Тимошенко у перевищенні повноважень при підписанні газових контрактів. Про це заявив головуючий суддя Родіон Кірєєв, зачитуючи описово-мотивувальну частину вироку.
Взагалі-то діло кажуть. Мене особисто тоді це сильно обурило. Аби ще регіонали були такими ж справедливими до своїх, однак звісно того ніколи не буде.
І так, ми позбулися 2 поганих політиків - Тимошенко, тому що на її політичній кар'єрі вже можна ставити хрест, і Януковича, тому що ми бачимо, що від його правління стає лише гірше.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних