Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2561 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 28.01.2011 – 18:11

Скоро Тимошенко можуть посадити за те, що нецільово використала гроші отримані від Японців. Власне Тимошенко навіть цього не заперечує, просто не вважає це злочином. Проте шкоду все-таки завдала, оскільки при нецільовому використанні коштів гроші таки довелось би вертати.

Проте крім цього було неповернення ПДВ компаніям, зарахування в доходи бюджету позики МВФ у 2 млрд. дол., схуднення казначейського рахунку на 15 млрд. грн., дефолти Укрзалізниці і Нафтогазу по зовнішнім кредитам, використання емісійних грошей НБУ для фінансування дефіциту та ін. Власне висмоктувалось все бабло з усіх до кого був доступ, незважаючи чи було на це право. Після цього все одно кошти довелось вертати. Крім цього із-за цієї політики українські компанії не могли позичати закордоном бо український бюджет вважали нестабільним, а країну близьку до дефолту. Із-за цього МВФ припинив співпрацю з Україною. Власне думаю, що Тимошенко повинна сісти за цю безглузду політику. Тому що в результаті просто були використані майбутні доходи бюджету і чужі кошти, а приватним компаніям були завдані мільярдні збитки. І нажаль аж ніяк не з метою фінансувати бідних пенсіонерів, просто скоро були президентські вибори і потрібні були показові витрати.
  • 0

#2562 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2011 – 10:39

i 

Теми об"єднано.

• 0

#2563 Клондружинизава

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 06.02.2011 – 01:13

Перегляд дописуMaryan (28.01.2011 18:11) писав:

Скоро Тимошенко можуть посадити за те, що нецільово використала гроші отримані від Японців.
Чекаємо, щось досі ніхто не сидить. Пан не знав, що свої своїх не садять, гиги. Що єдинознаково натякає, ги.

І да, гречка по 20, зате мнясо по 50, наприклад.

Повідомлення відредагував Клондружинизава: 06.02.2011 – 01:15

• 0

#2564 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 01.04.2011 – 14:01

Цитата

Юлію Тимошенко запросили на посаду гендиректора компанії The Apple Inc.

"Ми вирішили запросити Юлію Тимошенко на цю посаду в зв'язку з її відданістю високим стандартам і цінносним орієнтирам компанії"
, - ідеться в прес-релізі The Apple Inc з нагоди кадрового призначення.

"Український політик на своєму прикладі довела, що лінійка нашої продукції може бути популярною не лише у високо розвинутих країнах та не лише серед підлітків", - ідеться також в повідомленні.

Юлія Тимошенко зазначила, що вирішила прийняти цю пропозицію в зв'язку з бажанням покращити матеріальний стан, адже офіційні доходи в розмірі 21 тисяча гривень не дозволяють їй регулярно оновлювати свій гардероб та літати чартерними літаками .

Очікується, що на час виконання Юлією Тимошенко контрактних зобов'язань вона випише довіреність на ведення свого twitter раднику Віталію Чепинозі.

(с)http://www.pravda.co...1/04/1/6073246/
  • 0

#2565 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 02.04.2011 – 00:41

теракт проти гумору прямо в його свято.
  • 0

#2566 Klovays

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 22.07.2011 – 23:55

Я розумію, що є прибічники синьо-білих і біло-червоних.Ті падлюки і ті , але як кажуть "в сім'ї не без урода", але все одно я на стороні біло-червоних за 3 роки їх присутності у владі був суспільний, політичний, народний ріст. Так бралися кредити,багато чого, що нам не подобалося, так була ФІНАНСОВА криза, але не потрібно звинувачувати в цьому Ю.Тимошенко і її прибічників як це робить сучасна влада, ФІНАНСОВА криза зачепила всіх, увесь світ, кожну країну!!! Робилось багато того що давало нам жити як нормальним людям було хоть якесь фінансове забезпечення!!!А зараз за 1,5 роки сучасна влада так вимотала народ , що бідність зросла до 80%.Кричали що це все кредитів на бралася попередня влада?А самі за 1,5 роки вже перевищили кредити ніж попередня влада за 3!!! якщо маєте якісь аргументи захисту сучасної влади пишіть!!!!!!!!!!!!
  • 0

#2567 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.07.2011 – 06:58

взагалі-то в нас є тема по Ю.Тимошенко....
Є прибічники тих і тих (як ти кажеш), але ти зачепив питання болюче питання кредитів...ага, за Юлі взяли кредит по курсу 4,2 а потім він виріс і до 10-11 грн....а за цього, що зараз - взагалі мовчу....і хто б не приліз до влади - крадуть все більше і більше, про національні інтереси взагалі всім начхати..
А суди? Як на мене нехай судять. Їхні суди всього лише реаліті-шоу, щоб відволікти увагу народу(електорату) від насущних проблем. Багато хто ведеться на ці шоу....мені пофіг їхні суди

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 23.07.2011 – 07:00

• -1

#2568 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2011 – 07:45

Перегляд дописуЛастiвочка (23.07.2011 07:58) писав:

А суди? Як на мене нехай судять. Їхні суди всього лише реаліті-шоу

Зараз, коли ніякого балансу немає - і ніякого суду немає. І жодної довіри до суду немає. Будь-яке рішення передбачуване, очікуване і навіть звинувачення на біс не викликає у суспільства жодних емоцій - чому б і ні, раз судді так хочеться? Адже це не справжній суд!
Суд, звичайно ж, не справжній. І вирок у нашій країні не справжній. Справжнім залишається тільки покарання.

(с)Віталій Портніков
  • 0

#2569 Екс-демократ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 23.07.2011 – 10:15

Судять за те, що вона не у їхній зграї. І є єдиним, реальним конкурентом Януковича у боротьбі за президентство.
Я не виключаю, що Юлія Володимирівна щось у держави украла. Але хіба тільки вона? Так чому ж не судять інших?
Мільярдні статки Ахметова, сотні мільйонів малого Януковича, які припливли до нього за останній рік. Вони їх справді заробили?
Якщо вже судити, то судити усіх.
  • 0

#2570 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 23.07.2011 – 12:11

Перегляд дописуЕкс-демократ (23.07.2011 11:15) писав:

Судять за те, що вона не у їхній зграї. І є єдиним, реальним конкурентом Януковича у боротьбі за президентство.
Я не виключаю, що Юлія Володимирівна щось у держави украла. Але хіба тільки вона? Так чому ж не судять інших?
Мільярдні статки Ахметова, сотні мільйонів малого Януковича, які припливли до нього за останній рік. Вони їх справді заробили?
Якщо вже судити, то судити усіх.

А саме цікаве те, що Янукович переможе й на наступних виборах з досить високою ймовірністю. Заперечувати це можуть тільки "закоренілі оптимісти", яким віра в краще майбутнє не дає об'єктивно оцінити ситуацію. І мої, Ваші бажання бачити когось іншого при владі, так і залишаться тільки бажаннями.

Основний козир ПР - гроші, тобто за різними неофіційними підрахунками - в їх руках, та руках пов'язаних осіб приблизно 60-70% ВВП. А валовий продукт - основне джерело формування фінансових ресурсів держави (бюджету) - тут Юля не конкурент.

Ситуація з Юлькою є цілком прогнозованою. На мою думку, вона була в курсі, що в разі програшу її чекає політична розправа. Так і сталося.
Садять же не Юлю-злочинця, садять Юлю-політика і з нею бренд "Батьківщина" і весь БЮТ. Трохи тіснувато буде їм в одній камері, але що поробиш.

Клінічна смерть України вже відбулася, пора відмикати шнури, трубки, апарати і пустити це все діло на самотік. А реанімація новими кредитами нічого не допоможе. Вже досягли "історичного максимуму" зовнішнього боргу. Хоча, смерті ще не констатували, гробарі такі як Standard & Poor's, Bloomberg, Moody’s вже викопали яму глибиною 180 см. і чекають на гріб, скоро же перерва на обід. А поки апарат штучного дихання ще не вимкнули, ми так і лежимо в одній палаті з іншими коматозниками: Зімбабве, Сомалі, В'єтнам, Марокко, Ангола...

Юля, Юра, Віктор, Олег та ін. вже себе вичерпали. Хто не захотів добровільно піти на пенсію, тому допомогли. От Юлі і допомагають. Маємо наразі вакуум опозиційних сил, який нічим заповнити. А те, що кожна газета намагається потицькати палицею "труп демократії", нічого не допоможе. Від того нікуди не зникне трупний запах і мухи.

Тобто, чим швидше ми впадемо на саме дно, тим швидше почнемо підніматися. Наразі ми стрімко наближаємося до дна, а Тимошенко - це вже розділ для підручників з історії.
  • 0

#2571 Klovays

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 23.07.2011 – 15:10

Я розумію одне, що в нас дурний народ, яким керують гроші і живе за принципом "моя хата скраю нічого не знаю ". Всім відома проблема єдності нашого народу, яку сучасна влада тільки робить більш болючою і розбивають нас на 2 табори Західний і Східний.Це і було раніше, але попередня влада шукала шлях для нашого об'єднання, але ці зусилля були марними!!! А зараз Януковичі, хоть щось дієве роблять? У владі не має кому відстоювати УКРАЇНСЬКІ ІНТЕРЕСИ, якщо Президент білорус, прем'єр Кацап, Міністр Освіти жид!!! І скажіть таким людям до нас, хоча і без цих там хватає ПОКДЬКІВ!!!???
Візьмемо телебачення телеканал "Перший Національний", телеканал який повинен показувати правду,українські цінності,культуру,але кому там до цього якщо директор цього телеканалу жиді його прибічник араб!!!!!!!!Можлива якась єдність,якщо Україну русифіковують не приховуючи цього,проводяться репресії проти людей, які знають хто біля влади і стараються їм завадити.Всі інформаційні вікна не показують пради, газети журнали близько 65% на російській мові,вас не виводить з себе те що ви телефонуєте в держ.орган,заклад, а вам відповідають на російській???
Юлія Володимирівна старалась показати справжнє обличчя ПР,всі розумні люди ,які розуміють що коїться побачили і бачать це, але їх меншість і не має підтримки.Кого не спитаюся все розуміє,підтримує,хоча і є тим зомбі від ПР.
Судова справа над Кучмою... це прикриття Януковича типом він саджає всіх злочинців,замилювання очей всьому світові,що він хороший, старається на президентському кріслі.Цим він відволік людей від справи Ю.Тимошенко, але чомусь про Суд над Кучмою не чути нічого, а Юлію Володимирівну можуть посадити в будь який момент.
Її справа нагадує цирк,особливо Суддя-клоун)))Який після 2 років навчання!!!
Але це все допустили ми самі, ми!!!Тому що терпимо поки з нас вижмуть все!!!Коли ПР була в опозиції вона потратила велику кількість грошей на мітинги, під час виборчої кампанії, а тепер все виртають назад з наших карманів!!! ЗГОДНІ?????????????
  • 0

#2572 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.07.2011 – 17:48

Klovays, Не полінувалась і пішла до вас у профіль, щоб дізнатись вік співрозмовника, інфи немає, але є теми написані капслоком, тому роблю висновок, що вік ваш - юнацький ну і чомусь подумалось, що ви або східняк, або центр....
щодо Юлі то багато чого форумлянами сказано ось тут
тепер по темі:

Цитата

Я розумію одне, що в нас дурний народ,
ви і ваші батьки теж частина цього народу

Цитата

....яким керують гроші і живе за принципом "моя хата скраю нічого не знаю ".
Та ні, просто є люди, які не пісяють проти вітру(даруйте за вульгарність)

Цитата

але попередня влада шукала шлях для нашого об'єднання
, ага, і всі попередні теж шукали і ці шукають...вони шукають, ага...

Цитата

Зараз, коли ніякого балансу немає - і ніякого суду немає. І жодної довіри до суду немає. Будь-яке рішення передбачуване, очікуване і навіть звинувачення на біс не викликає у суспільства жодних емоцій - чому б і ні, раз судді так хочеться? Адже це не справжній суд!
так, апне ВіДжею...нема у нас суду і не було....Мені дуже сподобались слова Ю.В. коли вона сказала, що вставатиме коли буде у нас справжній суд і у суддів буде честь...тому, що тут казати? шоу як є...
  • -1

#2573 Klovays

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 23.07.2011 – 19:47

Перегляд дописуЛастiвочка (23.07.2011 18:48) писав:

Klovays, Не полінувалась і пішла до вас у профіль, щоб дізнатись вік співрозмовника, інфи немає, але є теми написані капслоком, тому роблю висновок, що вік ваш - юнацький ну і чомусь подумалось, що ви або східняк, або центр....
щодо Юлі то багато чого форумлянами сказано ось тут
тепер по темі:
ви і ваші батьки теж частина цього народу Та ні, просто є люди, які не пісяють проти вітру(даруйте за вульгарність)
, ага, і всі попередні теж шукали і ці шукають...вони шукають, ага...

так, апне ВіДжею...нема у нас суду і не було....Мені дуже сподобались слова Ю.В. коли вона сказала, що вставатиме коли буде у нас справжній суд і у суддів буде честь...тому, що тут казати? шоу як є...
Я знаю, я частина цього народу і мої предки були такою ж частиною як я,які також хотіли СПРАВЖНЬОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ. Якщо не дурний народ то поясніть як можна і ти на вибори і голосувати за людину яка визнала свої злочини, яка не ховає свого багатства.В нашій країні президент мільйонер, до якого гроші прийшли незна якими стежками.
Ви сказали, що сучасна влада шукає шляхи об'єднання народу!!! ЯКІ???
Я взагалі Східну Україну вже не вважаю українськими землями, через те що там не існує українського патріотизму, я проти людей ні чого не маю, я проти
ЗОМБУвання,замилювання очей, яке там відбувається!Я ПРОТИ СУЧАСНОЇ ВЛАДИ І ПОПЕРЕДНЬОЇ, ТОМУ ЩО У ВЛАДІ ЛИШЕ ОДИНИЦІ,ЯКІ ЗНАЮТЬ ЯК СТВОРИТИ,ЯКІ ХОЧУТЬ ПОБУДУВАТИ КОМФОРТНУ УКРАЇНУ,АЛЕ ЇМ НЕ ДАЮТЬ ДИХАТИ!!!тАК? НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ми маємо, а толку, ми не вміємо нею користуватися, ми не привикли керувати, будувати самі країну без чиїхось наказів з верху, як це робилося протягом 1921-1991 років!!!
  • 0

#2574 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.07.2011 – 22:27

Klovays
1. уважніше читайте мої дописи.
2 згідно правил мережевого етикету

Цитата

Не потрібно напружувати співбесідника величезною кількістю знаків окликів і питальні!!!!!!!!!!!! Зрозуміло?????? Жахлива кнопочка Caps Lock. ЯКЩО ПОБАЧИЛИ, ЩО ШРИФТ СТАВ ВЕЛИКИМ, НЕ ЛІНУЄТЕСЯ І НАТИСКУЙТЕ НА КЛАВІАТУРІ КНОПОЧКУ CAPS LOCK.
Співбесідники будуть вам дуже вдячні.
3.

Цитата

Ви сказали, що сучасна влада шукає шляхи об'єднання народу!!! ЯКІ???
А ви дочекайтесь чергових виборів і побачите -_-
4. Зрештою ця тема створена для чого? Це допоможе Юлії Володимирівні? А може Луценку?
  • -1

#2575 Klovays

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 23.07.2011 – 23:35

Перегляд дописуЛастiвочка (23.07.2011 23:27) писав:

Klovays
1. уважніше читайте мої дописи.
2 згідно правил мережевого етикету Співбесідники будуть вам дуже вдячні.
3. А ви дочекайтесь чергових виборів і побачите -_-
4. Зрештою ця тема створена для чого? Це допоможе Юлії Володимирівні? А може Луценку?
Вибачте більше не буду!!!
Якщо ви вважаєте суд над Леді Ю та паном Луценко шоу,то чому вас не цікавить суд над Кучмою- справжнє шоу про, яке уже і забули!
А в чому видно що це шоу?
На яких підставах ви вирішили що це підстроєно?А не справжній тиск на людей,які заважали їм красти?
  • 0

#2576 Екс-демократ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 24.07.2011 – 06:17

[quote name='Maksym' date='23.07.2011 13:11' post='717759']
А саме цікаве те, що Янукович переможе й на наступних виборах з досить високою ймовірністю.
Згоден.
Московська орда назавжди.
  • 0

#2577 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 05.08.2011 – 20:51

Довго очікуваному арешту Йульки присвячується.

Йулічка, це для тебе. Нарешті ти відпочинеш.

• 0

#2578 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 06.08.2011 – 14:16

Нарешті. А то вже всі втомилися новини переглядати.
Жарт.

Якщо серйозно, то арешт Тимошенко - створить хороший прецедент. Можна буде розраховувати на те, що в майбутньому після переходу партії Регіонів в опозицію, почнуться арешти їхніх однопартійців. По принципу "зуб за зуб". З часом побачимо.
  • 0

#2579 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 06.08.2011 – 16:51

Перегляд дописуCrazy Bobik (6.08.2011 17:16) писав:

око за око
Та ні. Не думаю, що буде принцип око за око, зуб за зуб, а владна еліта буде і далі, як і сьогодні, робити усе, щоби якомога довше протриматися при владі.
Народові не потрібна влада, яка тупо мстить опонентам, а потрібна влада, яка може розбудувати і підтримати життєдіяльність працездатного державного апарату на благо населення країни і для наведення правопорядку в державі.
  • 0

#2580 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 06.08.2011 – 17:04

Рано чи пізно епоха регіоналів закінчиться. І можна припустити, що за ними назбирається побільше грішків ніж за БЮТом. Процеси розпочнуться.
З другої сторони дивлячись, люстрація - це також своєрідна політична розправа над попередниками, тільки узаконена і схвалена народом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних