Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2501 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.09.2010 – 15:41

Перегляд дописуzav (22.09.2010 09:17) писав:

Які ще справи?

Хай пан почитає новинаря якогось.
  • 0

#2502 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 25.09.2010 – 01:25

Це для тих розумників які і досі не зрозуміли чому прихильники Ющенка не голосували за Тимошенко. Чому вони вирішили протестувати у вигляді голосування проти всіх. Читайте.

Прес-секретар Президента України (2005-2010) Віктора Ющенка Ірина Ванникова
в інтерв'ю газеті «Сегодня»
15:39, 23 Вересня
http://razom.org.ua/opinions/9398/

- Як все-таки Ющенко ставився до Тимошенко?
- Я зараз розповім один випадок, який багато чого пояснить. Одного разу прем'єр Тимошенко прийшла на зустріч до Президента Ющенка. Дуже довго щось розповідала, в чомусь переконувала. Казала, як це вміє Юлія Тимошенко, палко, натхненно й захоплено, зупинити її було не можна. Віктор Андрійович завжди під час зустрічі робить помітки. Так ось, поки Віктор Андрійович її слухав, то, між справою, намалював на листку паперу лисичку з великим хвостом, ротик такий - з посмішкою, з зубками, оченята такі - хитренькі. Малюнок був дуже промовистим. Віктор Андрійович чудово розумів з ким він має справу, з яким політичною твариною - гарненькою, але хитрою лисицею.

Виступ Віктора Ющенка
на з’їзді партії “Наша Україна”
Київ, 24 вересня 2010 року

Весь виступ можна почитати тут:
http://razom.org.ua/news/9405/

Найбільшу шкоду Україні несуть два зла – авторитаризм і махровий популізм, а по-простому – брехня. Повторюю ця брехня під національними одежами.
Авторитаризм – бо це завжди окупант. Це – загарбник. Він загарбує твої права, твої можливості, твій вибір, твоє майно, все, що тобі належить. Навіть твою мову, твою мрію – тому це є зло.
А махрова брехня – бо це завжди хвороба. Вона діє по-іншому. Спочатку, вона знищує організм зсередини. Вона спочатку конкурує, як рак в тілі, з його здоровими силами, крутить голову, засліплює, підминає, а потім забирає сили. І в решті решт забирає твою свободу, твою мрію. Хочу великим курсивом виписати для української нації – кінцевий результат цих двох сценаріїв для України один і той же – це втрата свободи, суверенітету, а за цим і державності. Питання лише в часі.
  • 0

#2503 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 02:57

пр перемогла. противсіхуї перемогли. фьодрич президент. юля не президент. вони мають радіти. Чого ж їм не йметься все? Вони знову і знову викладають свої посили до опонентів, яка вона мовляв, бачили? "Ми зробили правильно, ми ми ми..." Чого турбуєтеся, ті, що знищили країну? Ваше перемогло. Тимошенко в задниці, ви ж тільки цього добивалися?
Про вас треба написати в нових табачніківських підручниках з історії, де не знайшлося місця героям Крут. Про вас треба показати по кінотеатрах, як рекламу, кому треба завдячувати, що в цій країні кІна можна тепер дублювати всіма мовами світу. О, яке красиве формулювання! Вам і саме вам ми маємо завдячувати також, шо тепер наші морські кордони надійно і навічно захищені нашими вєлічавими братами. Озирнись навколо, громадо, бачиш скільки досягнень з*явилось навколо останнім часом? Чуєш гучну пропаганду про великі зрушення нової команди, що міцно кермує країну в світле майбутнє? Подякуй же цим ось скромним, яких опоненти обізвали противсіхуї. Адже жодна макєєвка ніколи б не могла мріяти про свого президента, не будь би президента їхнього противсіхуйського - великого демократа і просто харошого чілаєка, такого харошого, як і всі його прихильники. Ось на прохання вілікого прадалжатєля в дєлах сахранєнія рускава міра, псевдопопа з іншої країни, країни паскудної, прОклятої і проклЯтої, перейменовують вулицю яку тільки-но назвали. Дякуймо громадо, упокорено, дякуймо! Ми тепер увіровали канонічно, і спасемся. Скалиться колєснічєнко перед камерами розказуючи шо йому прийшлось вивчити українську мову, бо він читати любив, а книжки були тільки українською, і він, рускій чілавєк рісскіх черкас мусів вчити, - то слухаймо, і радіймо нинішній справедливій політиці, в цій сфері. Не буде віднині так. Відновиться справедливість, засяє усмішка в дитини, бо вона тепер зможе "гаваріть на язикє, каторам раділась"© За це варто дякувати противсіхуям многократно.
Ненависть до вас переповнює мене від однієї думки про вас, смердючі зрадники, важко описати, які почуття надходять, коли бачиш отаку оце вашу тут писанину. Найпотворніша карикатура на українців - це ви, найбільші лохи в світі - це ви, все найтупіше в світі сфокусувалось у вас. Тема: ющенко - президент 2015. О Господи, чи ж є межа тупості їхній! Чому ці дУрні завжди в більшості, і чому вони, саме вони, а не хто інший вирішують долю цього замученого краю? Я не знаю того. І не хочу знати.
--------
/якшо якесь падло напише шось накшталт "всьопрапало", то він гандон! ;)/
  • 0

#2504 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 25.09.2010 – 16:02

Може хтось важко розуміє те що я написав у своєму попередньому дописі. Тому стисло викладу суть попереднього мого допису.

Найбільшу шкоду Україні несуть два зла – авторитаризм і махровий популізм, а по-простому – брехня. Янукович – це авторитаризм. Тимошенко – популізм, брехня.
Кінцевий результат цих двох сценаріїв для України один і той же – це втрата свободи, суверенітету, а за цим і державності. Питання лише в часі.
  • 0

#2505 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 25.09.2010 – 16:55

Перегляд дописуa1a1a1a (25.09.2010 03:57) писав:

Ненависть до вас переповнює мене від однієї думки про вас, смердючі зрадники, важко описати, які почуття надходять, коли бачиш отаку оце вашу тут писанину. Найпотворніша карикатура на українців - це ви, найбільші лохи в світі - це ви, все найтупіше в світі сфокусувалось у вас. Тема: ющенко - президент 2015. О Господи, чи ж є межа тупості їхній! Чому ці дУрні завжди в більшості, і чому вони, саме вони, а не хто інший вирішують долю цього замученого краю? Я не знаю того. І не хочу знати.

Невдаха.
Йди вбийся апстєну.
Тобі, слимаче, ніхто нічо не винен.

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2).
  • 0

#2506 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.09.2010 – 17:11

Як от сижу і думаю, скільки раз треба киданути і облошарити людину, щоб вона опам"яталась і прокинулась від своїх дурнуватих ілюзій. 3-4 рази, чи може сто раз...

а "противсіхуї" це, я так розумію, до чоловіків відноситься) Добре, що я не "противсіхуй"
  • 0

#2507 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 25.09.2010 – 23:39

Перегляд дописуa1a1a1a (25.09.2010 03:57) писав:

Відновиться справедливість, засяє усмішка в дитини, бо вона тепер зможе "гаваріть на язикє, каторам раділась"© За це варто дякувати противсіхуям многократно.
--------
/якшо якесь падло напише шось накшталт "всьопрапало", то він гандон! ;)/
Як гарно сказано. :unsure:

Прикро, через те, що причина поразок у звичайній ТУПОСТІ.

Тільки нашим ворогам тупість електорату допомогає, а нам шкодить. Короше тупість і наших і їхніх допомагає тільки їм.

Скажу ще про особистий трагізм ситуації.
Через цю тупість ти відчуваєш себе неначе людина з иншої планети.
Ти розумієш, що так звані аргументи це нелогічне беззмістовне плямкотіння біомаси і повторення пропагандистських шаблонів. Людина може бути неправа, може помилятися, може чогось не знати. Але фімозність не подолати, якщо мозок не здатен до логічних операцій і абстракції тут логіка безсила.
Це все одно що намагатися щось пояснити маразматичній бабці комуністці.

Перегляд дописуNatalie) (25.09.2010 18:11) писав:

а "противсіхуї" це, я так розумію, до чоловіків відноситься) Добре, що я не "противсіхуй"
Противсіхуй розуміє!

Перегляд дописуOdonacer (25.09.2010 17:55) писав:

Невдаха.
Йди вбийся апстєну.
Тобі, слимаче, ніхто нічо не винен.
Ця позиція називається "горда поза раком".

Перегляд дописуcomdev (22.09.2010 07:18) писав:

Хам і Вона - одна сатана
От демонстрація глибокої напруженої мозжечкової діяльности противсіхуя.

Оце все що дописувач спромігся вичавити з себе для дописа. Придуманий кимось иншим пропагандистський віршик з нульовим змістом. Це от те, що його переконало і він тут не посоромився це написати.

Ви думаєте такі люди здатні щось аналізувати і робити якісь висновки?
Риторичне питання.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 25.09.2010 – 23:29

• 0

#2508 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 26.09.2010 – 07:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.09.2010 00:39) писав:

Прикро, через те, що причина поразок у звичайній ТУПОСТІ.

Тільки нашим ворогам тупість електорату допомогає, а нам шкодить. Короше тупість і наших і їхніх допомагає тільки їм.

Є такі нікчеми, яким завжди щось заважає жити. Вони нездатні щось зробити в житті взагалі. Саме більше, це щось тількі спробувати і
то тільки для того, щоб легше було займатися пошуками винних в своєї нікчемності.

Для них і страна не та і горомада не така і президент, і розмовляють все не так, а тут ще виявилися ті, котрі не робили так як вони, не підтримували світоч нікчемності усіх часів і народі свою Йульку.

Я не знаю, чому більшість нікчем побачила в Йульці своє спасіння по життю. Може їм сподобалось труси на мордяку натягувати по команді, може Йулька втілювала ідеал істеричного пошука винних в своєї нікчемності, може що інше, я не знаю, але сталося те, що повинно було статися. Нікчеми і
невдахи зі своїм істеричним божком пролетіли і винні виявилися ті, хто взагалі не захотів грати в цей виборчий лохотрон. Отакої, у невдах виявилася ще одні винуватці їх нікчемності.

Більш того ржачна сама назва їх бід по життю - противсіхуї, які перемогли. Не ПР, а противсіхуї? І треба розуміти, що у юлькоботів чоловічий статєвий орган є самою великою образою і брудом на чисту і незалапану любов червоного сердечка на білому фоні. Як по Фройду, бо і з цим у них виявляється теж проблеми.
Мда..., отакі невдахи, що тепер стала зрозумілою ще одна причина откуда беруться хворі на простатит зі своїм нікчемним *уєм і чому вони теж люблять Йульку. Певно нікчемна Йулька президентша їх вилікує швидше, ніж її нікчемні ліки. :unsure:

Перегляд дописуNatalie) (25.09.2010 18:11) писав:

Противсіхуєв багато, а противсіхпи"да у йулькоботів одна. ;)

Повідомлення відредагував Odonacer: 26.09.2010 – 07:18

• 0

#2509 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 26.09.2010 – 09:56

Лозінський, Фельдман, Гейман, Губський, Портнов ... Яка різниця між БЮТ І ПР? Поясніть!
  • 0

#2510 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.09.2010 – 11:45

Перегляд дописуРодослава09 (26.09.2010 10:56) писав:

Лозінський, Фельдман, Гейман, Губський, Портнов ... Яка різниця між БЮТ І ПР? Поясніть!

Може вже хоча б в тому, що це вже не БЮТ, а от Колєсніков, Табачник, Ахмєтов, Льовочкін, Азаров, Клюєв, Бойко, Хорошковський, Герман - це ПР, ще й як ПР.
  • 0

#2511 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 21:44

Цитата

Тимошенко в задниці, ви ж тільки цього добивалися?

Люди , взагалі-то, добиваються чогось в житті своєю працею , а ось голосуючи на виборах , чи в якому небуть опитуванні , людина висловлює свою позицію. Позицію по відношенню до того чи іншого кандидата чи питання. П-о-з-и-ц-і-ю ! Позицією в цьому сенсі треба розуміти сукупність таких понять як світогляд , життєві цінності та приоритети , духовний та інтелектуальний розвиток , традиції. , вплив культурного середовища і власне досвід. Це зрозуміло для людини вільної. Для українця.

Я,особисто, не бачу різниці між прибічниками яника і юльки. І ті , і ті - громадяни України. І ті , і ті - хохли.
Хохол - перехідний стан українця від скотини до людини, який може затягнутися до самої смерті.
Щоб цього затягування не сталося, раджу таким полум'яним серцям (у яких на клаві навіть апострофу нема B) ,але які так вболівають за рідну мову) просто переглянути свої моральні цінності , своє відношення до сьогоднішніх божків , можливо навіть "своє" світосприйняття. Чому своє у лапках ? Тому що в більшості випадків це не ваше , це навіювання через викривлене дзеркало масмедіа.

Цитата

Скажу ще про особистий трагізм ситуації.
Через цю тупість ти відчуваєш себе неначе людина з иншої планети.
Ти розумієш, що так звані аргументи це нелогічне беззмістовне плямкотіння біомаси і повторення пропагандистських шаблонів.

Ну, то для чого тут писати далі , чи , вибачте , "плямкотіти"? У вас своя позиція , у мене своя. Для чого переливати з пустого в порожнє?

Підозрюю, ні впевнений , що справа в моральному прессингу всіх інакомислячих. Точніше, вам особисто і подібним вам , конче необхідно обісрати , затаврувати саму думку громадян про можливість власного вибору , можливість піти своїм, не продиктованим кимось, шляхом . Шляхом власної гідності і власної думки.
Не вийде НЕшановний. Таких "плямкалів" історія України знає багато. І де вони зараз? Подумайте про це.
  • 0

#2512 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Місто:Вижниця

Відправлено 28.09.2010 – 09:42

У нас на Буковині мудрі люди називають тимошенчиху - "жінка - катасторофа". Щось є у цьому. Хоча наш вчитель праці у неї просто закоханий і каже - але зато яка вона файна. Може всі файні - то катастрофи?
  • 0

#2513 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 28.09.2010 – 10:51

Таємне бажання невдах "кагбе українців" - може вона мені колись дасть.
Або для іншої частини совків "кагбе маларосав" - а нєплохо било б єслі б янек мнє в морду дал.
  • 0

#2514 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 06.10.2010 – 20:20

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.09.2010 00:39) писав:

От демонстрація глибокої напруженої мозжечкової діяльности противсіхуя.

Оце все що дописувач спромігся вичавити з себе для дописа. Придуманий кимось иншим пропагандистський віршик з нульовим змістом. Це от те, що його переконало і він тут не посоромився це написати.

Ви думаєте такі люди здатні щось аналізувати і робити якісь висновки?
Риторичне питання.

Е, друже, це вже образа. Я принаймні висловив свою позицію лаконічно, а що написав ти? Інформаціяна цінність твого допису нульова, дуже легко показувати пальцем.

Для тебе світ чорно-білий? Тобто, із цих двох хтось д'Артаньян, а хтось - "нехороший человєк"? Готовий повторити для тугих: Юлька і Яник одинаково нездатні ефективно керувати країною, зробити її економіку конкурентноздатною і підвищити рівень життя. Вони обоє схильні до авторитарного стилю управління. Іще багато причин, чому я так ввжажаю.

Так що вішай свої ярлики на своїх знайомих. Не на того напав.

Повідомлення відредагував comdev: 06.10.2010 – 20:21

• 0

#2515 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 07.10.2010 – 19:33

Пан Ляшко онлайн.
http://tabloid.pravd.../4cac21e9a4e87/
  • 0

#2516 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 07.10.2010 – 20:05

Відео ні про що. "Високопосадовець, що літав у Давос з Кравчуком", представлений конкретним збоченцем-педерастом.
А "Олег Ляшко" - кар'єристом! )))))))))))))))))))

Це все - Юліна каманда.
  • 0

#2517 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 19:30

Кар'єристом - пасивним педарастом. Батьківщина і вам поможе!

Цитата

Еще весной он прямо заявил Олегу Валерьевичу: «Человек, который дважды сидел на зоне, который имеет нетрадиционную сексуальную ориентацию, настолько грязный, что возле него даже не хотят сидеть коллеги – и этот человек пытается учить нравственности кого-то!». На что Ляшко резонно ответил: «На себя в зеркало посмотри! Голос свой послушай, специалист по ориентациям! Со своим петушиным голосом начинаешь кому-то об ориентации рассказывать!».
http://obkom.net.ua/...0/08.1624.shtml
  • 0

#2518 георг2

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 16:28

Дякую,a1a1a1a! Ваша істерика принесла мені велике задоволення. Навіть словечко
нове придумала ТЮлькососка,- противсіхуї :cool1:
Да, нажаль, з двох бід україні довелося вибрати менше. Але ТЮльці - смерть і дишло в с-ку :)
  • 0

#2519 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.10.2010 – 09:49

Цитата

Незалежний аудит виявив докази шахрайства та нецільового використання державних коштів в Україні з 2008 року по 1-й квартал 2010 року.

Про це заявили на прес-конференції команда іноземних юристів, яка проводила аудит діяльності попереднього уряду України.

Як зазначається у прес-релізі, аудитори "виявили докази використання офшорних підставних компаній, фіктивних договорів та інших міжнародних механізмів відмивання грошей в договорах за участю приватних осіб та чиновників попереднього уряду".

Партнер фірми Akin Gump Strauss Hauer & Feld Марк Макдугал сказав, що у звіті аудиторів можна побачити "перелік угод, які ведуть безпосередньо до Юлії Тимошенко та інших урядовців".

Теж Гамерику відкрили! І так всім зрозуміло, що Юля - шахрайка, колишня принцеса відеосалонів та газова баронеса.

Повідомлення відредагував Власюк: 14.10.2010 – 09:50

• 0

#2520 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 10:44

Вона навіть природоохоронні японські гроші проциндрила.
http://obkom.net.ua/...0-14/1110.shtml
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних