Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2441 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.05.2010 – 15:59

Цитата

Фамилия Яценко несколько лет на слуху в связи с коррупцией в гос. закупках. И Тимошенко не один раз включала этого экономического паразита в свой список
як, до речі, включила і лозінського... а також і решта "нібито зрадників"...

Повідомлення відредагував Власюк: 12.05.2010 – 16:00

• 0

#2442 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.05.2010 – 16:22

Перегляд дописуzav (12.05.2010 16:22) писав:

Ви можете називати будь-якого довільними словами, але за яника проголосували когось 12 млн. Щоби хто не робив, але проблема-то не з яником, а з 12 млн. яника можна стрельнути й по всьому, а 12 млн. залишаться... Чомусь більшість критиків яника обмежені, й критикують виключно його, хоча проблема, знову таки, не лише в ньому, а й у 256 інших народних обранцях. Знову таки, яника можна стрельнути, а 256 буде все ж трохи важче.
І взагалі, що вас дивує? Соціялістка Юля програла соціялісту Віті - ой п....ц трагедія, вибачте на слові.
Влада давно й уперто розкрадає країну, і оці всі бійки за право розкрадача - мені ж вони байдужі! Ну, вкраде той, а не цей - хіба я від того більше матиму? Наче ні. То сенсу хвилювати за чуже?
та це Ви ж волали, що в вашому Києві чи не всі україномовні, тож навряд чи вони за Яника. а я з ідіотами з електорату гопніка щодня бачуся. про що неодноразово згадувала. І це Я обмежена? ну дякую.

моя мама не доживе до 2042 року. от мені її дуже жаль, бо практично все життя живе в такому бардаку. Спочатку СРСР розпався. тепер от УКрана.. "незалежна", плять. від кого?

Чи Ви,чи Олеська кричали, що хочете в євросоюз. На таких умовах нас туди раніше, ніж піде той клятий флот, не візьмуть. до бісу, я не хочу міняти савєцкій саюз на європейський. в ж*пу ті союзи. флот віддали задарма. Юлька б так не продешевила. Взагалі, вважаю, що і Крим, і південно-східну Україну варто подарувати Росії. тоді в тому, що залишиться від України, гопнік ніколи не стане президентом. тоді і тільки тоді в країні ,можливо,буде єдність.

я змінила свою думку, нам таки потрібна друга державна. 12 мільйонів..

справді, нема чого жалітися. обрали президента- маємо з ним жити. навіть якшо він срати нам на голову буде. в країні просто нема кого обирати лідером.
  • 0

#2443 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 16:36

Зачекайте. Які 12 мільйонів? За "гаранта" проголосувала більше половини виборців, які прийшли на дільниці. З цих людей віднімемо тих, які голосували за примусом або проти Тимошенко. А те, що в Україні відсутній лідер - це не так, для нього ще не настав час.
  • 0

#2444 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.05.2010 – 19:07

Перегляд дописуОнук Велеса (12.05.2010 17:36) писав:

Зачекайте. Які 12 мільйонів? За "гаранта" проголосувала більше половини виборців, які прийшли на дільниці. З цих людей віднімемо тих, які голосували за примусом або проти Тимошенко. А те, що в Україні відсутній лідер - це не так, для нього ще не настав час.

12 481 266 - оці.

Перегляд дописуzav (12.05.2010 16:22) писав:

Ну, вкраде той, а не цей - хіба я від того більше матиму? Наче ні. То сенсу хвилювати за чуже?

Якщо один просто вкраде, а другий - продасть іншій країні - то позбудетесь ще й країни. Тому сенс похвилюватись трохи є.
  • 0

#2445 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 12.05.2010 – 19:13

Якби Юлю Тимошенко нарешті нормально "пропісочили" в ГПУ, то ми б мали спокій. Замість напівжидівки буде чистопородний українець - ОЛЕГ ТЯГНИБОК.

Юлю - до відповіді перед судом народу. Газ, дружбани дерибанщики та вбивці - за це ПОТРІБНО відповісти!
  • 0

#2446 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 19:15

Знаєте, навіть якщо ця цифра буде на сайті Президента, все одно їй немає віри, і ви самі знаєте, чому. Проте хотілось би знати, скільки людей з тих, які з власної волі проголосували за яника, проголосували б за нього зараз.
  • 0

#2447 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 21:31

Перегляд дописуSensssorika (12.05.2010 17:22) писав:

та це Ви ж волали, що в вашому Києві чи не всі україномовні, тож навряд чи вони за Яника. а я з ідіотами з електорату гопніка щодня бачуся. про що неодноразово згадувала. І це Я обмежена? ну дякую.
Ну, у вас же яник крайній, а 12 млн. ідіотів гопніків не при справах.

моя мама не доживе до 2042 року. от мені її дуже жаль, бо практично все життя живе в такому бардаку. Спочатку СРСР розпався. тепер от УКрана.. "незалежна", плять. від кого?
У вашої мами була можливість тим або іншим чином упливати на цю країну, тому не бачу приводу для хвилювання.

справді, нема чого жалітися. обрали президента- маємо з ним жити. навіть якшо він срати нам на голову буде. в країні просто нема кого обирати лідером.
Так отож.

Перегляд дописуОнук Велеса (12.05.2010 17:36) писав:

А те, що в Україні відсутній лідер - це не так, для нього ще не настав час.
А яка, мля, різниця?
  • 0

#2448 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 12.05.2010 – 22:32

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 13:15) писав:

Це перебіжчкими від БЮТ, яких на найближчому з’їзді виключать! З часу їх зради БЮТу, БЮТ за їх дії не відповідає!

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 14:04) писав:

Лозинський перебіжчик з ПР до БЮТу! За нього БЮТ якраз і відповідає.
Оце викинуло мене аж в березень постами. Ну і як? Виключили? ЧИ зрадники вже і для Вас стали своїми, побратимами? Я таке не виключаю.
  • 0

#2449 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 08:58

Перегляд дописуРодослава09 (12.05.2010 20:13) писав:

Замість напівжидівки буде чистопородний українець - ОЛЕГ ТЯГНИБОК.

Ой, не можу, насмішили...
Нацюки навіть математику на шкільному рівні не знають.

А тим часом

Россия предложила Украине снизить тарифы на транзит нефти

Хто там кричав, що Тимошенко тарифи погані підписала? Скоро їх покращать - ще знизять, ги...

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 13.05.2010 – 08:57

• 0

#2450 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 18.05.2010 – 07:22

Фельдман чомусь не поклав депутатське посвічення, а перейшов у партію регіонів: ясно, що він буде "спасать бюджет".
Без нього Пахло не справиться, звичайно.

Між іншим, Капітельманша сама обирала собі депутатів: Фельдман, Лозінський, Портнов, потім друг Фельдмана - ГЕЙман, який теж перейшов до партії регіонів.

І за таких українців агітує ВіДжей??? Ганьба.

Повідомлення відредагував Родослава09: 18.05.2010 – 07:25

• 0

#2451 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 18.05.2010 – 07:58

Перегляд дописуРодослава09 (18.05.2010 07:22) писав:

Фельдман чомусь не поклав депутатське посвічення, а перейшов у партію регіонів: ясно, що він буде "спасать бюджет".
Без нього Пахло не справиться, звичайно.

Між іншим, Капітельманша сама обирала собі депутатів: Фельдман, Лозінський, Портнов, потім друг Фельдмана - ГЕЙман, який теж перейшов до партії регіонів.

Плюсанула б, якби могла....
  • 0

#2452 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 18.05.2010 – 10:30

Перегляд дописуРодослава09 (18.05.2010 08:22) писав:

Між іншим, Капітельманша сама обирала собі депутатів: Фельдман, Лозинський, Портнов, потім друг Фельдмана - ГЕЙман, який теж перейшов до партії регіонів.

А ти забула як сама тут за тюльку ратувала? :( Отож бо. А було противно і мерзенно політично-свідомим користувачам форуму читати твої овації.
  • 0

#2453 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.05.2010 – 11:00

Перегляд дописуРодослава09 (18.05.2010 08:22) писав:

Свої дурні фантазії лишайте при собі.

Перегляд дописуkatapulta (18.05.2010 11:30) писав:

А було противно і мерзенно політично-свідомим користувачам форуму читати твої овації.

До речі, ми щойно віддали Азовське море і Керчинську протоку.
Сподіваюсь "політично-свідомим користувачам форуму" зараз приємно і смачно.
Як і останні три місяці.
  • 0

#2454 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 18.05.2010 – 12:27

Перегляд дописуkatapulta (18.05.2010 11:30) писав:

А ти забула як сама тут за тюльку ратувала? :( Отож бо. А було противно і мерзенно політично-свідомим користувачам форуму читати твої овації.
Кожна людина має право нарозумитись. :lol:
  • 0

#2455 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 18.05.2010 – 15:46

Перегляд допису-=VJ=- (18.05.2010 12:00) писав:

До речі, ми щойно віддали Азовське море і Керчинську протоку.
Сподіваюсь "політично-свідомим користувачам форуму" зараз приємно і смачно.
Мова була про білосердешну гвардію а не про моря :(
  • 0

#2456 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 19.05.2010 – 12:52

Цитата

Напряженно день за днём строила и продолжаю строить, расширять нашу политическую команду. Команду людей чести, долга, интеллекта…
Ю. Тимошенко.

"Люди долга, чести ..." Фельдман, Гейман - уже в провладній коаліції, а юля нібито в "апазиції". Нагадаю, Фельдман був правою рукою Кушнарьова в Харкові на виборах 2004 року (потім кушнарьова "убралі").

От як українців розводять капітельманша та фельдмани-геймани.

Повідомлення відредагував Власюк: 19.05.2010 – 12:53

• 0

#2457 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 20.05.2010 – 20:37

Перегляд дописуВласюк (19.05.2010 13:52) писав:

Ю. Тимошенко.

"Люди долга, чести ..." Фельдман, Гейман - уже в провладній коаліції, а юля нібито в "апазиції". Нагадаю, Фельдман був правою рукою Кушнарьова в Харкові на виборах 2004 року (потім кушнарьова "убралі").

От як українців розводять капітельманша та фельдмани-геймани.

Ось вони - зрадники:

Цитата

И в первую очередь - почему не зажглись шашки БЮТ

Теперь, если смотреть кадры все того же 5 канала, отчетливо видно, что решение не поджигать Грымчак принял, глядя в сторону сектора БЮТ. По всей видимости, произошел какой-то сбой - ни один из БЮТовцев поджигать шашки не собирался. Не сделал этого и Роман Забзалюк.
?????????

Повідомлення відредагував Родослава09: 20.05.2010 – 20:41

• 0

#2458 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 01.06.2010 – 14:12

Цитата

до складу коаліції увійшли бютівці Андрій Веревський, Іван Денькович та Олександр Шепелев.

Цитата

Куди дивилися Тимошенко і Турчинов, коли складали списки, якщо третина з цього списку покинула ряди "апазиції"?

Все було проплачено. У Юлі та її соратників нема жодних принципів - все на "баблі" трималося. А як воно клялося - та я, та моя каМАНДА... всьо пропало, всьо накрилося "камандою" без "ка". ))))))

Повідомлення відредагував Власюк: 01.06.2010 – 14:13

• 0

#2459 Andr1y

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 01.06.2010 – 18:31

Було б логічним відкликання депутатів, якщо вони виходить із тієї політичної сили, у складі якої стали депутатами.
Якби народ голосував за кожного депутата окремо, то проблем із переходами не було б. А так, чому представники тієї сили за яку я голосував зрадили погляди своєї партії, а відповідно і голос, який я їм делегував.
  • 0

#2460 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 01.06.2010 – 19:28

Перегляд дописуAndr1y (1.06.2010 19:31) писав:

Якби народ голосував за кожного депутата окремо, то проблем із переходами не було б.
Мажоритарники, як свідчить історія, переходили туди-сюди, куди ЇМ вигідно, особливо східняки - і у вус не дули. Невиплата зарплат, розкрадання загальнонародного майна відбувались при МАЖОРИТАРНІЙ системі. Чи гадаєш, що в людей склероз?

Мажоритарники мали десь той бідний народ. Так-так, це реальна історія України, друже.

А Юля з такою банд... вибачте, партією лозінських-фельдманів і 10 відсотків на наступних виборах не стягне.

Повідомлення відредагував Родослава09: 01.06.2010 – 19:33

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних