Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2241 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.02.2010 – 10:39

їхав я, їхав голосувати - та й не доїхав... якось полінувався - "тисячу" мені не віддала, а тут ще знов за неї в черзі стояти ((((((... нехай іде на... за Ющенком...

Повідомлення відредагував Власюк: 08.02.2010 – 10:39

• 0

#2242 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 08.02.2010 – 11:52

http://ruvr.ru/Ukrai...ne_2010_II.html

нема консолідації. Є тільки 2*0,5 держави. мапа в кольорі це засвідчує. за 5 років суспільство так й не виришило обїеднатись. Тому майбутнєму президенту буде дуже важко зробити обїеднання. Громадяни зі Львову та Франківська тихо моляться Степану та люто ненавидять москалів...у Донецьку та Симферополі поклали товстий та довгий про Степана, та посміхаються з ненависті до москальства... причому це 50/50. Ось що лякає........
  • 0

#2243 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.02.2010 – 13:24

Зупинили інфляцію: "Січнева інфляція - 1,8%"© http://ua.proua.com/.../08/090848.html
  • 0

#2244 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 08.02.2010 – 13:26

Перегляд дописуzav (4.02.2010 13:08) писав:

Так ви визначтеся
А ви, Заве, цього разу точно визначилися? Бо за часів помаранчів ви несамовито агітували проти Ющенка ЗА Тимошенко. Що вас змусило зробити розворот на 180 градусів?
  • 0

#2245 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.02.2010 – 14:02

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.02.2010 13:26) писав:

А ви, Заве, цього разу точно визначилися? Бо за часів помаранчів ви несамовито агітували проти Ющенка ЗА Тимошенко. Що вас змусило зробити розворот на 180 градусів?
Е, я й перед тими часами агітував, але ж вона сама Ющенка підтримала, то юлі на мене нарікати?
А щодо розвороту, то ви дещо не в темі.
Юлічька - вона файна монархістка, і я її цілком підтримую, але в останні роки її почало добре хитати то до Росії, то до Партії Регіонів, то ще в якусь халепу. Крім того, якою би файною монархісткою вона не була, але тямущу людину для керування економікою мусила знайти, а не знайшла - то сама й винна.
Ющенка я підтримав тому що за нього було пів країни починаючи не лише з першого туру, а з часу початку передвиборчої - тому мені фактично не лишили вибору, ібо навіть Юлія його підтримала одразу. Зараз я голосував за Ющенка, бо не вважаю Юлічьку гідною монархісткою, проте вважаю Ющенка цілком пристойним демократом. /і раніше вважав, просто демократів не люблю/.
Отака пісня.
p.s. І я таки попереджав на сторінках хворуму, що Юлічька зі своїм одноосіб'ям влетить точно так само, як нещодавно в Києві з Турчиновим - п'ять років тому Януковича давили всією країно, то невже зараз треба було менше? Ажвже ні. Отже треба було тим чи іншим чином домовлятися. Не домовилися, от й відгрібатимуть.
  • 0

#2246 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 08.02.2010 – 14:10

Щось тут не в’яжеться. Якщо вони обидва хороші, то навіщо бути рпоти них.
  • 0

#2247 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 08.02.2010 – 14:51

Перекручування реальності це улюблене заняття типового противсіха. Віднімаємо найкращу областьЯнека і найкращу Юльки. Підбиваємо підсумок. 1 лімон 600 тисяч на користь Юльки. Та й по регіонах 17-10. Янукович президент Донецької області і це факт. Щоб вибори проходили чесно треба щоб адміністративні утворення більш менш рівнялися по кількості населення. Маючи +10 відсотків які ще можна і в+15 дати. То Янек може бути вічним президентом. Його взагалі думка всієї решту України не цікавила і нема потреби щоб в найближчому майбутньому цікавила. Гра у безпрограшну лотерею продовжується.
  • 0

#2248 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 08.02.2010 – 19:49

пане клякерсе...а це Вам http://www.cvk.gov.u...010/wp0011.html вивчайте будь ласка прихильність деяких регіонів до певних кандидатів. Вдачи та наснаги Вам у цієї нелегкої праці

якщо Вам буде влом заходити на сторінку коротко передам суть справи:

за ЮВ Тимошенко є тільки Львівська обл де понад 1 мільон
за ВФ Януковича є Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська обл, де більше понад 1 мільон за

Повідомлення відредагував sovist: 08.02.2010 – 19:54

• 0

#2249 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 16.02.2010 – 09:30

Вчора Кириленко повторив давню тезу Тимошенко про необхідність проведення всенародного референдуму щодо вибору людьми форми правління в Україні - президентську чи парламентську. В іншому разі, хто б не став Президентом і прем'єр-міністром, протистояння органів влади залишиться головною проблемою України, впевнений він: "Ми вважаємо, що одна посада в країні зайва". Під час передвиборної кампанії Тимошенко багато разів говорила про референдум, який має вирішити, хто є главою виконавчої влади - Президент чи призначений парламентською коаліцією прем'єр-міністр. Проте і тоді, і тепер навіть соратники Тимошенко сумніваються в можливості організації такого референдуму: по-перше, процес надзвичайно складно організувати і неможливо ініціювати без згоди Верховної Ради і Президента, по-друге, підготовка до референдуму вимагатиме багато часу, а Тимошенко зацікавлена в швидких рішеннях; по-третє, мова йде про внесення змін до Конституції, що є для України окремою проблемою на тлі постійного політичного протистояння.

Ідея Тимошенко могла б бути реалізована тільки за наявності конституційної більшості у Верховній Раді і за згоди Президента України, сказав НГ політолог Кость Бондаренко. Оскільки немає ні того, ні іншого, заява про референдум - такий само блеф штабу кандидата який програв, як і спроби відновлення справедливості через суди, вважає він. При цьому Бондаренко впевнений, що Юлія Тимошенко, прикриваючи свою позицію голосними ініціативами, буде до останнього триматися за посаду прем'єр-міністра.

Експерти зазначають, що в ситуації, що склалася, Юлія Тимошенко бореться не тільки за крісло на чолі виконавчої влади, а й за своє майбутнє. Річ в тому, що один із соратників Януковича Микола Азаров днями публічно підтвердив чутки про можливість кримінального переслідування прем'єр-міністра та її команди за нецільове використання бюджетних коштів. Соратники Тимошенко розцінюють ці погрози як початок політичних репресій. Вони неофіційно зазначають, що у разі такого розвитку подій можуть закликати людей вийти на площі. Адже крім зареєстрованих порушень у ході виборів, на команду переможеного кандидата відіграє та обставина, що Юлія Тимошенко перемогла Януковича в 17 регіонах, а офіційний переможець виборів отримав перше місце тільки у 10 областях.

як на мене:

1 - якого біса лізти у президенти, якщо потім є спроба скасовувати інститут президента як такового
2 - про разтринкані гроші - я повне ХЗ що і як ,але цілком може бути. Ось дочка іі говорила що відкрила ресторан у Києві за 500 мільонів. Тут за 300 баксів спину гнеш ,а вони там жируюсть
3 - про 17 регіонів - ну деццкій сад. розумію, що таке висловлювання адресоване на людей які не тямлять у елементарних речах
  • 0

#2250 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.02.2010 – 10:15

Перегляд дописуsovist (16.02.2010 09:30) писав:

як на мене:

1 - якого біса лізти у президенти, якщо потім є спроба скасовувати інститут президента як такового
2 - про разтринкані гроші - я повне ХЗ що і як ,але цілком може бути. Ось дочка іі говорила що відкрила ресторан у Києві за 500 мільонів. Тут за 300 баксів спину гнеш ,а вони там жируюсть
3 - про 17 регіонів - ну деццкій сад. розумію, що таке висловлювання адресоване на людей які не тямлять у елементарних речах
1. Чому ж скасувати? Навпаки - відновити. Хіба наш нарід підтримає скасування посади Президента? Та ніколи!
2. Не може бути, а точно є - це у всіх посадовців було, а не лише в команді Тимошенко. Тут більше контроль над прокураторою, судами грає.
  • 0

#2251 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 19.02.2010 – 17:10

"Да здравствуєт наш суд! Самий гуманний суд в мірє!" (с)
  • 0

#2252 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 19.02.2010 – 18:01

Перегляд допису=MAVKA= (19.02.2010 17:10) писав:

"Да здравствуєт наш суд! Самий гуманний суд в мірє!" (с)
Ну нарешті жидЮлька себе відчує звичайною, простою громадянкою :unsure: А то не вічно їй бути прем"єром, пора вийти на вулицю і подивитися, що ж за країну вона збудувала за час свого прем"єрства.
  • 0

#2253 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 19.02.2010 – 19:31

Перегляд дописуБуря (7.02.2010 18:47) писав:

Дуже хочу, щоб вона стала президентом!

Перегляд дописуБуря (19.02.2010 18:01) писав:

Ну нарешті жидЮлька себе відчує звичайною, простою громадянкою :unsure: А то не вічно їй бути прем"єром, пора вийти на вулицю і подивитися, що ж за країну вона збудувала за час свого прем"єрства.
шось Вас важко зрозуміти...
  • 0

#2254 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 19.02.2010 – 20:33

Цитата

шось Вас важко зрозуміти...
навпаки. я теж щоб вона стала президентом - за 5 років раздерибанить країну. Ось тоді будемо гадати навіщо віддали голоси за неї
  • 0

#2255 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 19.02.2010 – 20:45

Перегляд дописуsovist (19.02.2010 20:33) писав:

навпаки. я теж щоб вона стала президентом - за 5 років раздерибанить країну. Ось тоді будемо гадати навіщо віддали голоси за неї
немає на Вас ВіДжея управи.. ех..
  • 0

#2256 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 19.02.2010 – 22:20

Перегляд дописуРодослава09 (7.02.2010 12:06) писав:

Проголосувала за Юлю. ))))
Хто б сумнівався )) Вітаю з поразкою!

Цитата

Якщо не посадить бандюків, не зведе до мінімуму корупцію - хто ж її вибере на парламентських виборах??? Я - ні.
Горе коли ти вже перестанеш сприймати дійсність крізь призму полум'яної риторики своєї сердешної улюблениці? Поцікався трішки біографіями воїнів БЮТу, наведи врешті-решт приклади переваг бютівських бандитів.
Набридли вже ці теревені сільської бабусі!
  • 0

#2257 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 20.02.2010 – 08:47

Перегляд дописуkatapulta (19.02.2010 22:20) писав:

Хто б сумнівався )) Вітаю з поразкою!
Переможе Янукович - привітаю Вас з перемогою! Не дарма старались.

Перегляд дописуkatapulta (19.02.2010 22:20) писав:

Горе коли ти вже перестанеш сприймати дійсність крізь призму полум'яної риторики своєї сердешної улюблениці? Поцікався трішки біографіями воїнів БЮТу, наведи врешті-решт приклади переваг бютівських бандитів.
Набридли вже ці теревені сільської бабусі!
Вчора в місті Надвірна (Івано-Франківська обл.) посеред білого дня (13.00) в людному місці (поблизу школи №3) кількома пострілами убито бізнесмена Володимира Олійника (він займався нафтопоставками) - це вже не теревені, а реальний "двіж". Такого давно не було. Але ж приходить влада Зека, приходять "понятія" і ось такі методи залякування. Виглядає на те, що забанення мене на цьому форумі - справа лише часу.

Цитата

Убили відомого місцевого бізнесмена Володимира Олійника. У чоловіка стріляли близько першої дня у велелюдному місці поблизу однієї зі шкіл міста. ...
tsn.ua/.../vipusk-tsn-golovni-podiyi-dnya-shcho-minuv-148.html - 9 год. тому

Повідомлення відредагував Родослава09: 20.02.2010 – 08:59

• 0

#2258 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.02.2010 – 12:23

Цитата

Виглядає на те, що забанення мене на цьому форумі - справа лише часу.
Ага, це точно буде перший бандитський указ президента Яника - "Забанити Родославу09" :unsure:

Якби Юлька стала президентом, ви б мабуть тут цитували новину на кшталт "Багатодітна сім'я взяла додому 10 бездомний кошенят" і казали, що це заслуга Тюльки, як президента ;)
  • 0

#2259 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 21.02.2010 – 09:40

Тюлька виставила себе на посміховисько. Спроба попіаритися не вдалася.
Глоба теревенів, що ВОНА переможе в разі належності до когорти світлих сил. Ги-ги!
У юлькоботів - траур.
  • 0

#2260 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 21.02.2010 – 09:49

Біла Леді то по ходу Янукович)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3