Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2161 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2010 – 16:38

Дурний анеклдот

Чому від Тимошенко пішов чоловік?
Тому що йому набридло лежати в ліжку, і слухати Юлю яка стоячи біля ліжка розказує як йому буде добре..
  • 0

#2162 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 31.01.2010 – 21:16

Ю.Тимошенко: Сьогодні немає об'єктивних причин для підвищення цін на цукор, олію та інші продукти харчування.
Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що сьогодні немає жодних підстав для підвищення цін на цукор, соняшникову олію та інші продукти харчування. Про це вона заявила в Дніпропетровську під час телемосту, повідомляє прес-служба Кабміну України.

Вона переконана, що підвищення цін на продукти харчування є спланованою змовою монополістів, піартехнологією з метою приходу до влади олігархії.

Прем'єр повідомила, що протягом останніх двох тижнів в Україні працює спеціальна політична технологія, яку започаткували ті великі корпорації, які тримають в руках виробництво цукру та олії. "Вони на два тижні роблять істерію, звинувачують у цьому уряд, але я хочу вам сказати, що це лише технологія, і зразу після виборів ціни стануть на свій рівень", - запевнила прем'єр-міністр. (РБК-Украина)
так все-таки, що це - провокація з боку противників тимошенко чи шантаж з боку уряду? як думаєте?

Повідомлення відредагував Буря: 31.01.2010 – 21:18

• 0

#2163 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 31.01.2010 – 21:54

Перегляд дописуБуря (31.01.2010 21:16) писав:

так все-таки, що це - провокація з боку противників тимошенко чи шантаж з боку уряду? як думаєте?

Це звичайна поведінка деяких істеричних жінок за для відвоювання місця під сонцем.
При власній неспроможності щось робити і щось кнтролювати, а тільки вимагати, де і вимагання не взмозі нормально сформулювати, у них виникають постійні капризи, конфлікти з оточенням, і вокруг якщо не всі вороги, то дебіли, чи навпаки, все залежить від жіночих циклів.
  • 0

#2164 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 31.01.2010 – 22:17

Перегляд дописуOdonacer (31.01.2010 21:54) писав:

Це звичайна поведінка деяких істеричних жінок за для відвоювання місця під сонцем.
При власній неспроможності щось робити і щось кнтролювати, а тільки вимагати, де і вимагання не взмозі нормально сформулювати, у них виникають постійні капризи, конфлікти з оточенням, і вокруг якщо не всі вороги, то дебіли, чи навпаки, все залежить від жіночих циклів.
та ні, я мала на увазі трохи інше... чи дійсно це (підвищення цін) була провокація від політичних конкурентів тимошенко (щоб потім звинуватити в усьому її), чи сам уряд підняв ціни, а потім звалив це на конкурентів з послідуючим шантажом - мовляв, голосуйте за нас, і тоді ми знизимо ціни?
але по-любому технології брудні... вони граються - народ страждає...
в місті цукор зараз 9,50 гривень, в передмісті - цілих 12...
  • 0

#2165 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 31.01.2010 – 22:45

Перегляд дописуБуря (31.01.2010 22:17) писав:

та ні, я мала на увазі трохи інше... чи дійсно це (підвищення цін) була провокація від політичних конкурентів тимошенко (щоб потім звинуватити в усьому її), чи сам уряд підняв ціни, а потім звалив це на конкурентів з послідуючим шантажом - мовляв, голосуйте за нас, і тоді ми знизимо ціни?
але по-любому технології брудні... вони граються - народ страждає...
в місті цукор зараз 9,50 гривень, в передмісті - цілих 12...

Та яж і кажу, що Юлька не взмозі контролювати економіку і вигадує якіхось ворогів і якісь змови, та ще й так падлючно, щоб на цьому ще і нагрітись. А упадуть ціни, чи ні після виборів, та і взагалі, чому вони виросли насправді, їй до одного місця.
Як і на епідемії грипу було, так і в багатьох речах.

На мій погляд, це звичайна жадібна безсовісна брехлива стерво тай все.
  • 0

#2166 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.02.2010 – 00:17

Вона переконана, що підвищення цін на продукти харчування є спланованою змовою монополістів, піартехнологією з метою приходу до влади олігархії.
Гагага!
ТЮлічка забули почитати дописи пана VJ!
p.s. Нє, ну, хто здивований її відповіддю? Хіба колис було інакше, а не вина спекулянтів? Вона просто не знає інших слів!
  • 0

#2167 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 07:31

Перегляд дописуБуря (31.01.2010 22:17) писав:

чи сам уряд підняв ціни, а потім звалив це на конкурентів з послідуючим шантажом - мовляв, голосуйте за нас, і тоді ми знизимо ціни?

Це у Вас дуже гарна фантазія - до такого додуматися.
  • 0

#2168 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 10:40

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що сьогодні немає жодних підстав для підвищення цін на цукор, соняшникову олію та інші продукти харчування. Ю.Тимошенко: Вона переконана, що підвищення цін на продукти харчування є спланованою змовою монополістів, піартехнологією з метою приходу до влади олігархії.

Та вона брехливе створіння. Ціни на міжнародних ринках на цукор зросли до рекордного рівня останнім часом, от і в нас поповзли. Як завжди мозгів додуматись і передбачити в уряді таке не можуть і не хочуть, відповідно не створили жодних умов щоб якось пом'якшити ріст цін. А зараз Юлічка звертається до своєї цільової аудиторії, котра переважно вірить, що всім керують містичні жиди-спекулянти котрі проводять постійно неймовірні афери. Кожен ріст цін, що відбувався в країні, чи це була соняшникова олія, чи бензин, чи цукор - завжди одна відповідь у аферистки: "спекулянти"!
  • 0

#2169 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 13:23

Перегляд допису-=VJ=- (1.02.2010 07:31) писав:

Це у Вас дуже гарна фантазія - до такого додуматися.

у Бурі дійсно гарна фантазія, але як правило народні фантазіїї дуже близькі до істини
  • 0

#2170 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 15:03

У Тимошенко ностальжі: "навколо Києва всі будинки відпочинку, бази відпочинку повністю заповнені бойовиками, які готові до будь-якого варіанту захоплення влади"© http://ua.proua.com/.../01/085827.html

Ось і про присвоєння звання Героя України Степану Бандері знайшлося: "На запитання, чи підтримує вона нагородження Степана Бандери званням Героя України, Тимошенко сказала, що для України найбільша цінність незалежність. «І історики повинні встановити, які герої працювали на незалежність, а які - ні», - заявила вона."© http://ua.proua.com/.../30/133336.html
Тобто Юля не знає, хто тут герой, а хто ні - треба, щоби науковці розібралися... може члени сєвєраданєцкага з'єзду героями виявляться, хто зна.
  • 0

#2171 Крот

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 19:34

Цікаво чому Циля Абрамівна Капітальман (в міру Грігян-тЮля) так акцентувала увагу на можливих єврейських корінцях Яценюка, тоді як у неї самої ціла коренева система - винятково жидівська. Це коли злодій кричить - "тримайте злодія"?
  • 0

#2172 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 08:04

Перегляд дописуКрот (1.02.2010 19:34) писав:

Цікаво чому Циля Абрамівна Капітальман (в міру Грігян-тЮля) так акцентувала увагу на можливих єврейських корінцях Яценюка, тоді як у неї самої ціла коренева система - винятково жидівська.

Вітаю, Абраме Аароновичу. Вирішили зазирнути в гості?
  • 0

#2173 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.02.2010 – 12:31

Перегляд допису-=VJ=- (2.02.2010 08:04) писав:

Вітаю, Абраме Аароновичу. Вирішили зазирнути в гості?

прекрасна відповідь.. :) аргументована та наповнена змістом... нерви здають ?
  • 0

#2174 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.02.2010 – 13:24

Наша пісня гарна й нова:
"«Контрактна армія буде і строкова служба припиниться після того, як ми з вами завершимо президентські вибори», - заявила Тимошенко."© http://ua.proua.com/.../02/190209.html
  • 0

#2175 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.02.2010 – 11:52

Родослава09, VJ та інші прихильники - пакуйте валізи, намети й решту дров: "Прем’єр-міністр, кандидат у президенти Юлія Тимошенко має намір ініціювати масові протести українців в разі фальсифікації результатів виборів Президента."© http://ua.proua.com/.../04/113734.html

"«Яценюк обов’язково буде запрошений в команду. І це може бути і Національний банк, і Рада національної безпеки, це може бути та позиція, яка буде властива йому», - сказала Тимошенко.
Крім того, вона в черговий раз заявила, що лідерові партії «Сильна Україна» Сергію Тігіпку в разі її перемоги на виборах Президента буде запропонована посада прем’єр-міністра."© http://ua.proua.com/.../04/084347.html
Цікаво, а що буде в разі її програшу?
  • 0

#2176 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Соломонові острови

Відправлено 04.02.2010 – 12:16

Перегляд дописуКрот (1.02.2010 19:34) писав:

Цікаво чому Циля Абрамівна Капітальман (в міру Грігян-тЮля) так акцентувала увагу на можливих єврейських корінцях Яценюка, тоді як у неї самої ціла коренева система - винятково жидівська. Це коли злодій кричить - "тримайте злодія"?
Не розумію панової ненависті до тендітної Юлі. Думаю якщо кожен з нас трішки себе пошкрябає то під нальотом пилу часів буде визирати маленька чатинка жида. Говорять що у концтаборах самими жорстокими убли якраз зондеркоманди набрані з жидів. І тому не треба соромитися свого жидівського коріння. Так як людина не може вибрати ні тата ні мами так само вона не може гордитися чи не гордитися приналежністю до тої чи іншої національності. Всі ми знаємо на яких щаблях розвитку знаходяться ті країни і цивілізації які займають ворожу позицію відносно жидів. Це хіба що не стосується країн Азіатських тигрів де жиди не змогли виростити собі розкосі очі. А так країна Іран яка купається в нафті , то її громадяни простоюють цілими днями щоб купити бензин. Тому коли ви за Януковича проти жидів, то і будете жити як Шаріков і хліб за два роки будете купляти по карточках.Це ваш вибір назло кондуктору піду пішком. мій вибір Юлія Тимошенко. Я вважаю що кожна людина на основі тої чи іншої інформації повинна зробити свій вибір. Ти хочеш жити як в Америці чи хочеш Вологду. Тоді обирай.

Перегляд дописуzav (4.02.2010 11:52) писав:

Родослава09, VJ та інші прихильники - пакуйте валізи, намети й решту дров: "Прем’єр-міністр, кандидат у президенти Юлія Тимошенко має намір ініціювати масові протести українців в разі фальсифікації результатів виборів Президента."© http://ua.proua.com/.../04/113734.html

"«Яценюк обов’язково буде запрошений в команду. І це може бути і Національний банк, і Рада національної безпеки, це може бути та позиція, яка буде властива йому», - сказала Тимошенко.
Крім того, вона в черговий раз заявила, що лідерові партії «Сильна Україна» Сергію Тігіпку в разі її перемоги на виборах Президента буде запропонована посада прем’єр-міністра."© http://ua.proua.com/.../04/084347.html
Цікаво, а що буде в разі її програшу?
Залишилося для задоволення панової цікавості чекати зовсім недовго.
  • 0

#2177 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.02.2010 – 13:08

А и вже отримали екслюзіффне право трансляції новин з аду Юлічькі в інформаційний простір Теревенів?
"Прем’єр міністр і кандидат в президенти Юлія Тимошенко інформуватиме виборців в режимі он лайн про порушення на виборах. Про це вона заявила на брифінгу в клубі Кабміну, повідомляє «Українська правда».
«Я буду кожен день, а скоріше, декілька разів на день інформувати суспільство про те, як розгортається процес виборів, де іде загроза, на яких дільничних і окружних комісіях розгортається фальсифікація. Країна в режимі он-лайн буде знати всі повідомлення», - запевнила вона."© http://ua.proua.com/.../04/124231.html

Перегляд дописуKljakers (4.02.2010 12:16) писав:

Залишилося для задоволення панової цікавості чекати зовсім недовго.
Тут вже чи не рік розповідають про вищий рейтинг Януковича, про те, що він ось-ось переможе, й одночасно істерично агітують за Тимошенко. Так ви визначтеся - Тимошенко протягом останнього року не мала жодних шансів на перемогу, і тоді чого було кіпішувать, чи мала і є фальсифікації або що? Бо сама Тимошенко про фальсифікації лише верещить дурни мголосом, та до суду не звернулася...
  • 0

#2178 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 04.02.2010 – 13:18

Голосуйте як ваша душа накаже. То кожного особиста справа. Я нікого, боронь Боже, не агітую.Просто кажу за кого голосуватиму я. Чому так голосуватиму? Як казав мій син коли був маленьким - Бо так.

Я юлію володимирівну здебільшого слухаю з вимкненим голосом телевізора і приємною музикою в навушниках. Тому ваші якісь там обговорення на тему ось вона там сказала то а там інше і ваш глибокий аналіз сказаного не мають найменшого значення. Тому що виборець пані Юлії голосує серцем а не шлунком.
  • 0

#2179 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.02.2010 – 14:15

Нагадую, що Юля Тимошенко мені "тисячу" ще не віддала, хоча клялась своїм прем'єрством, мовляв, "я вам не ті жадібні до влади чоловіки".
А ще закликала- "спокійно, без паніки, не створюйте ажіотажу". Я цивілізовано не перся в "пекло черг". Виявляється - обманула. Брехулька.

Тому в моєму випадку, а також у випадку моєї родини вона прихильників втратила. Сподіваюсь, що її "відставлять".

П.С. О-о, а за опитуванням теревеньчан перемагає Тимошенко )))))

Повідомлення відредагував Власюк: 04.02.2010 – 14:17

• 0

#2180 Kljakers

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 04.02.2010 – 15:01

А мені Юлія Володиммирівна вже встигла віддати 14 тисяч Укрпромбанку за що її честь та хвала. скільки людей стільки думок. Моя теща надіється що і її депозитний вклад в 30 тис гривень віддасть з БІГ "Енергія". а ви на людину за нещасну тисячу зло затаїли.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних