Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2121 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 21.01.2010 – 15:59

Перегляд дописуzav (20.01.2010 17:35) писав:

Це аж ніяк не надає її дурницям перевагу, бґґ.
Згоден. Дурниць Януковича ніхто не перевшить!

Давайте поспілкуємось про явні речі, давайте!
А ява в нас така: або Янукович, або двічі піддолслідна, тупа, проросійська Тимошенко!
Ні. Проросійський саме Янукович, Тимошенко жодним чином не проросійська інакше б вона не дала можливості Вакарчуку українізовувати тести та школи і вона не проводила северодонецьків, не їздила з’їзди Єдиної Росії та не виступала за російську державну мову. Тупий, теж Янукович, такої маячні в діях та мові яка є у Януковича, у Тимошенко й близько ніколи не було! А щодо "піддослідної" можна детальніше?!

Чому ні?.. Тому що вона з Путінґом затоваришувала? А як розсвариться?.. А як не розсвариться, значить щось же навзаєм йому дасть. І що ж саме, на вашу думку?
А тому що так каже світове законодавство і українське у тому числі, що кожен є невинуватим до обвинувального рішення суду!!!

Це, тобто, вона через пресконференції завдання власним штабам дає? Інакшого зв'язку не має?..
Вона публічно дала вказівку своїм штабам, щоб такі як Ви не могли приписати їй якогось неіснуючого негативу!

Цікаво, як це вона зробить його прем'єром?..
Аналогічно як і себе зробила.

Перегляд дописуБуря (20.01.2010 23:11) писав:

Я що, казала, що я за Януковича? Я проти обох.
Але ж один та все ж стане президентом. Тому потрібно обрати хто буде менш гірший для України!

Перегляд дописуzav (20.01.2010 23:28) писав:

У них принцип "хто не за Тимошенко - той проти неї"©.
Ні! Хто не за Тимошенко, той за Януковича!!!

Перегляд дописуzav (20.01.2010 23:28) писав:

Ги, вона то посади щедро роздає, то папрашайнічаєт "забудьте всі образи й дайте мені ще голосів, ще!".
Це називається "політика"!

Перегляд дописуKinoManiak (21.01.2010 08:42) писав:

Можливо саме на це вона і розраховує :)
Вона вже є вищою посадовою особою, тому на неї вже поширюється ця конвенція!

Перегляд дописуKinoManiak (21.01.2010 08:42) писав:

Та вона взагалі вантажник :D))))))
Головше, що по темі!
  • 0

#2122 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.01.2010 – 16:05

Перегляд дописуMarshal (21.01.2010 15:59) писав:

Цитата(zav @ 20.01.2010 17:35) *
Давайте поспілкуємось про явні речі, давайте!
А ява в нас така: або Янукович, або двічі піддолслідна, тупа, проросійська Тимошенко!

Вау, як я і казав - прихильники Ющенка вже перейшли до прямої агітації за Януковича.
Вітаю, Marshal, Ви нарешті вивели їх на чисту воду :)
  • 0

#2123 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 17:11

Вона публічно дала вказівку своїм штабам, щоб такі як Ви не могли приписати їй якогось неіснуючого негативу!
І ви оце відпрацьовуєте, ага. Я-то думаю...
  • 0

#2124 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.01.2010 – 01:51

1.Але ж один та все ж стане президентом. Тому потрібно обрати хто буде менш гірший для України!

2.Ні! Хто не за Тимошенко, той за Януковича!!!

1. Це те саме що вибирати чи відріжуть мені руку чи відріжуть мені ногу...

2. Брехня для тих хто не вміє думати мозгами і немає своєї позиціїї

НА ЗАКУСКУ для МАРШАЛА
Уявіть собі такі вибори..Перед Вами стоїть дві тарілки з лайном... Лайно Януковича і лайно Тимошенко..
У Вас є три варіанти дій:
1.Зїсти лайно Тимошенко
2. Зїсти лайно Януковича
3. Не їсти ніякого лайна...

І це Вашке ОСОБИСТЕ право вирішувати..
Що саме ви виберете ? ( який варіант)

Просто вкажіть цифру.. Без розглагольствування як балабол ВІДЖЕЙ...
Дякую.
  • 0

#2125 Andreo2

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 02:34

Мені буде дуже соромно якщо угоду про асоціацію з ЄС буде підписувати зек, або якщо зек буде проводити Євро 2012!

Також в мене є великі сумніви що пан Янукович інтегруватиме Україну в ЄС і НАТО. Ну і що він не буде відстоювати інтереси Кремля – я теж дуже сумніваюся! Плюс його відношення до української мови та культури я вже чув у 2004 – і це мене не тішить. Ну і з Януковичем усюди в світі відношення до України стане гіршим (крім Росії).

Тому я голосуватиму за Тимошенко!
  • 0

#2126 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 04:27

Перегляд дописуAndreo2 (22.01.2010 02:34) писав:

Мені буде дуже соромно якщо угоду про асоціацію з ЄС буде підписувати зек, або якщо зек буде проводити Євро 2012!

Також в мене є великі сумніви що пан Янукович інтегруватиме Україну в ЄС і НАТО. Ну і що він не буде відстоювати інтереси Кремля – я теж дуже сумніваюся! Плюс його відношення до української мови та культури я вже чув у 2004 – і це мене не тішить. Ну і з Януковичем усюди в світі відношення до України стане гіршим (крім Росії).

так багато тексту проти і ніякого тексту ЗА..
поясніть чому саме ЗА Тимошенко ??

обовязково копіпастити однакові дописи ?? юлькобот чи як ???

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=567738

Повідомлення відредагував ivansstef: 22.01.2010 – 04:28

• 0

#2127 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.01.2010 – 04:49

Перегляд дописуivansstef (22.01.2010 04:27) писав:

так багато тексту проти і ніякого тексту ЗА..
поясніть чому саме ЗА Тимошенко ??
По допису видно тільки шо проти Януковича.
Проти ЯНуковича - це і є за Тимошенко.
  • 0

#2128 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 05:32

Перегляд дописуАвантюрист (22.01.2010 04:49) писав:

я завжди вважав що коли голосуєш то порівнюєш ( оцінюєш) переваги кожного кандидата...
а не так що голосуєш за одного кандидата ( не розібравшись) тільки тому що інший ВЖЕ не подобається...

адже якщо сюди навести негативи Тимоххи, то їх так само багацько буде. можливо не таких красивих як в Яника, але..
можливо цей персонаж наведе такі переваги ЇЇ, що я проголосую за неї..

бо голосувати за Тимоху тільки тому що яник поц, вважаю поццизмом чистої води
  • 0

#2129 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 08:16

Перегляд дописуAndreo2 (22.01.2010 02:34) писав:

На цю тему Кіпіані гарну статтю написав.

Голосуй розумом

Інтернет переповнений банерами: «Голосуй за Юлю! Голосуй серцем». Робиш клік по картинці й бачиш міні-ролики, змонтовані на основі «Ава-тара», «зоо спартанців» та інших відомих фільмів. Голос за кадром апелює до вічних цінностей, закликає голосувати за політика Тимошенко, прислухатися до голосу свого серця. І як підказка - галочка у вигляді червоного сердечка БЮТ.
У першому турі я не голосував за лідерку БЮТ, але думаю зробити це в другому. Кажу це одразу, за прикладом лобістів в американському конгресі. Зекономлю час тих, хто все вже вирішив. Заздрю таким. Вони можуть далі не читати.
Мені як громадянинові від президента нічого не потрібно. Крім того набору функцій, що прописані в Конституції. Хочу лише найняти на роботу людину, яка визначений час буде державним менеджером. І у своїх пошуках керуюся тим, хто найкраще підготовлений до цієї роботи. Оскільки кандидатів залишилося лише два, роблю вибір із тих, хто є.
Звісно, ще є місце для галочки навпроти позиції «Не підтримую жодного кандидата». Слава Богу, що є. Попри, до речі, намагання БЮТ забрати у громадян таке право. Голосом «проти всіх» більше - голосом менше. Нічого це не змінить. Перевірено не раз. Хіба потішить інфантильну свідомість, бо приходу одного з двох політиків таким чином не зупинити.
Ми ж не настільки діти, щоб не розуміти: в умовах десятивідсоткового відставання одного з кандидатів заклики не йти на вибори, викреслювати обох, малювати на бюлетенях фалічні символи тощо працюють лише на одну мету - перемогу лідера. І його прізвище Янукович.
Позиція багатьох моїх знайомих - «вони, Янукович і Тимошенко, однакові», «у сортах лайна не розбираюся» і «я не подарую їм свого голосу». Ок. Така позиція має право на існу вання, але погодитися з нею ніяк не можу.
Дивлячись на портрети кандидатів, хочеться, щоб країна мала інший вибір. І вона його матиме. Через п'ять років, у 2015-му. Якщо ж все буде добре. Якщо буде не дуже добре, вибори будуть раніше.
Про Тимошенко все вже давно сказано, тому говорити щось раціональне навряд чи варто. Навіть її штаб це розуміє, саме тому закликає голосувати серцем. Я ж думаю навпаки: голосувати за Тимошенко треба розумом.
У попередні дні й місяці ми багато чули про Тимошенко - людину, політика й урядовця. Вона не ідеал. Але її опонент - це просто катастрофа. Я так думаю.
Ну гаразд. Можемо скласти руки й нічим не допомагати перемозі Тимошенко. І вона програє, до цього близько. Уявімо на хвилину, що Янукович
переміг і вже за два місяці вступив у президентські повноваження. Я не хочу казати про його інавгурацію, на яку приїдуть лише наші «закляті друзі» зі Сходу. Ось посол Росії Зурабов виїхав із Москви, тільки-но туди дійшла інформація про поразку політика Ющенка. Гидко.
Зрештою, біс із тим світом. Наш президент -нам з ним і жити. Щонайменше п'ять років. А може, десять? Подивімося на регіон, звідки почав свою кар'єру майбутній лідер. Чи там є бодай якісь прояви життя - вільні ЗМІ, конкурентне політичне середовище, активний бізнес, громадський сектор? Немає нічого. Янукович і терикони. Повновладдя Партії регіонів на всіх рівнях - від останньої сільради й райради до депутатського корпусу в парламенті. Самі свої. «Чужие здесь не ходят».
З десяти регіонів, де однозначно переміг Янукович, - до речі, це ті самі десять регіонів, де він переміг і 2004-го, - у восьми він уже в першому турі набрав понад половину голосів. У другому — ще більше. Це означає, що, спираючись на «волю народу», цей чоловік підімне під себе весь політичний процес, як це зроблено на Донбасі, Луганщині тощо.
У Тимошенко немає ось таких «базових» регіонів, волею яких можна керувати всією країною. І це дуже добре. Навіть та поки що єдина область - Волинська, котра дала прем'єр-міністрові 53,8%, явно не стане кадровим резервом, яким за досвідом попередніх пришесть Януковича в уряд ставав його рідний Донбас.
Можу тільки уявити уряд Януковича, команду його губернаторів - це те, що нас очікує вже найближчим часом. Підприємці, які кажуть, що при «донецьких» були погані, але все-таки «понятія», а при Тимошенко - суцільне ручне керування, вже завтра зможуть оцінити повернення Миколи Азарова та його «пташенят» у податкову. Хоча очевидно, що й екстенсивні методи поповнення бюджету й Пенсійного фонду треба ревізувати, якщо Юля, звісно, йде у владу всерйоз і надовго.
А може, варто розслабитися й отримувати задоволення від імовірного повернення в уряд Табачника з його маніакальними спробами розколоти Україну, заборонити «галичанську ідеологію», переписати політику в галузі освіти під російський стандарт?.. При Тимошенко його повернення у владу неможливе, а при президентові Януковичу це — майже реальність.
Чи робитиме якісь кроки у напрямку, приміром, політики спільної історичної пам'яті президент Янукович - точно ні. Чи робитиме їх президент Тимошенко - можливо. І за це «можливо» я й проголосую.
Апеляція до серця зайва, коли час думати головою. І голосувати розумом.

• 0

#2130 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 08:31

Перегляд допису-=VJ=- (22.01.2010 08:16) писав:

На цю тему Кіпіані гарну статтю написав.
і хто сказав що вона гарна ?? джинса аж випирає....
  • 0

#2131 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 09:31

Перегляд дописуАвантюрист (22.01.2010 04:49) писав:

Я теж проти Януковича! Ішо?

Перегляд дописуivansstef (22.01.2010 08:31) писав:

і хто сказав що вона гарна ?? джинса аж випирає....
Та... багато літер проти поганого Януковича й одне кволе речення про хорошу Тимошенко.

Перегляд допису-=VJ=- (22.01.2010 08:16) писав:

Чи робитиме якісь кроки у напрямку, приміром, політики спільної історичної пам'яті президент Янукович - точно ні. Чи робитиме їх президент Тимошенко - можливо. І за це «можливо» я й проголосую.
Апеляція до серця зайва, коли час думати головою. І голосувати розумом.
Це не розумом, це вірою, а саме - серцем і виходить голосувати.
  • 0

#2132 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 22.01.2010 – 11:19

президент-зек, це ганьба для держави. хто буде поважати нас, українців, якщо ми оберемо януковича?? ми станемо в один ряд з вірменією, казахстаном, та іншими державами, які "лягли" під росію. про європейську інтеграцію і європейські зарплати годі й мріяти. будмо мати російські зарплати і російський алкоголізм (хоча, його і зараз не бракує)... я також раніше думала, що проголосую проти всіх... бо мені не тимошенко, ні янукович категорично не подобаються... але якщо президентом стане ЗЕК, мені буде соромно за мою країну :) все-таки тимоха хоч і не добро, але менше зло... а зірвати вибори навряд чи вдасться... нажаль...
  • 0

#2133 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 22.01.2010 – 23:07

Перегляд дописуБуря (22.01.2010 11:19) писав:

... але якщо президентом стане ЗЕК, мені буде соромно за мою країну

Все відносно. Можно подумати, що Ви зараз пишаєтесь своєю країною...
А к слідуючим виборам, будете казати, якщо президентом стане наркоман, так нехай краще мардатий зек.

Перегляд дописуБуря (22.01.2010 11:19) писав:

:) все-таки тимоха хоч і не добро, але менше зло... а зірвати вибори навряд чи вдасться... нажаль...

А так хочеться вибирати найкраще з кращого... То може хай їм грець цьому лайну, щоб їх чорти побрали і далі вважати, що в нас президенти нема?
А що, у нас він був взагалі коли-небудь, якщо українськоо народу теж нема?
  • 0

#2134 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 23:17

Перегляд дописуOdonacer (22.01.2010 23:07) писав:

За себе кажіть.
  • 0

#2135 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 23:22

зараз у мене суперечливі почуття... з одного боку, з економікою у нас усе херово... з іншого - є свобода слова і відродження українського націоналізму (сумніваюсь, що за президента януковича буде і те, і те).

А к слідуючим виборам, будете казати, якщо президентом стане наркоман, так нехай краще мардатий зек.
БОЖЕ ЗБАВ!!! :)

А так хочеться вибирати найкраще з кращого...
така можливість була в першому турі. а тепер тільки обирати з того, що лишилося...

То може хай їм грець цьому лайну, щоб їх чорти побрали і далі вважати, що в нас президенти нема?
я також такої думки, але якщо цей президент продасть росії нашу газотранспортну систему? тоді ми втратимо свою незалежність і знову станемо рабами росії :)

А що, у нас він був взагалі коли-небудь, якщо українськоо народу теж нема?
що за нісенітниці... український народ є, тільки от української свідомості йому бракує... тому і обирає усяке лайно...
  • 0

#2136 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.01.2010 – 23:23

вам всім ще не надоїло мусолити Її ? )
  • 0

#2137 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 23:32

Перегляд допису-=VJ=- (22.01.2010 23:17) писав:

За себе кажіть.
Значить не такий поганий Ющенко, як його "малюють", гигиги.
  • 0

#2138 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 23:55

Перегляд дописуФабрегас (22.01.2010 23:23) писав:

вам всім ще не надоїло мусолити Її ? )
набридло... скажу чесно - дуже набридло... майже кожного дня в родині сварки через політику - дурдом якийсь... в решті-решт, я вирішила, що буду голосувати за тимошенко. чому - пояснювала вище.

Повідомлення відредагував Буря: 22.01.2010 – 23:55

• 0

#2139 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.01.2010 – 23:58

Ви смажите - ВОНА варить.
КастрЮЛЯ.
© Укр.Баш
  • 0

#2140 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.01.2010 – 10:53

Справжні словесні бої з приводу яке краще помийне відро: це чи оте!
Стараюсь не стежити за укр. політ. новинами. Бо обовязково хлюпнуть з одного або іншого відра! І в черговий раз політики своїми умунєпостєжімиміакуєннимі діями і висловлюваннями дадуть тобі зрозуміти: для нас ти лише тупе овече бидло.
Спочатку покровителі та політтехнологи рецидивіста дюжиною своїх бридких інтеровських екзитполчиків "підкріпили" фальсифікацію і дискредитували єдиний вартий уваги - національний екзитпол. Та не тільки цей, але навіть саме поняття екзитполу. Мовляв, бачите, шо вийшло? Посіяли в головах думку шо нєфіг довіряти екзитполам у другому турі. І цим створили собі прекрасне підгрунтя для фальсиф. у 2 турі на повну. Тут знову підтвердилося правило: все шо в цивілізованому світі працює, то на цій території це успішно дискредитують і подадуть на стіл населенню під назвою: "Повна куйня". Тобто спочатку нам розрушують дорогу, а потім кажуть: ну нафіга нам купляти велосипед? він же ж не поїде по такій дорозі?!
Згодом сама акторка заявляє: я звернулася до антипка і запропонувала йому стати премєром у разі мого обрання през. Перевожу на просту мову: сєрьожа, єслі ти загоніш сваю авечью атару в маю кашару(тобто проголосують за мене) - то будет тєбє шчястє". Акуєть! Вона вважає шо люди -вівці - поплетуться саме туди куди вкаже їх пастух!У і бути не може власної думки! Як вам таке? Тобто їй досить пастуху натякнути, а той скаже -ідіть туди овечки мої!-, та трава зеленіша. І, як кажуть, всьо стадо бросілось с обрива.
Мені пофіг куди ці стада будуть кидатися, оскільки давно зрозумів,шо з цієї штучної, неприродно склепаної території на якій гризуться два менталітети, ніц доброго не вийде, просто образливо, коли найвищі політики вважають "те", на кому вони паразитують - за бидло. Але з другого боку, якшо "ті" дозволяють їм на собі паразитувати, то на яке, скажіть мені, інше ставлення заслуговує "те"?

Справжні словесні бої з приводу яке краще помийне відро: це чи оте!
Стараюсь не стежити за укр. політ. новинами. Бо обовязково хлюпнуть з одного або іншого відра! І в черговий раз політики своїми умунєпостєжімиміакуєннимі діями і висловлюваннями дадуть тобі зрозуміти: для нас ти лише тупе овече бидло.
Спочатку покровителі та політтехнологи рецидивіста дюжиною своїх бридких інтеровських екзитполчиків "підкріпили" фальсифікацію і дискредитували єдиний вартий уваги - національний екзитпол. Та не
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних