Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2061 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2010 – 11:10

Перегляд дописуMaryan (13.01.2010 10:56) писав:

Згоден, написав негарно, але після ваших "то навіщо патаякати" і "тобто знову бла-бла".

То Ви, мабуть, забули, що отримали це моє після свого "Обламати Віджея дуже легко, особливо коли заходить мова про економічні заходи уряду, а от слухати він не хоче і не любить. Так як і більшість щирих прихильників Тимошенко і юлькоботів (других більше)."

Перегляд дописуMaryan (13.01.2010 10:56) писав:

Так само покупці валюти, з їх активу вибуває гривня і на ту ж суму приходять валюта.

Вона після цього з обігу нікуди не тікає - нею продовжують розраховуватися, так само, як і НБУ, за Вашими ж словами, цю гривню продовжує видавати у вигляді кредитів уряду та іншим банкам. То як це узгодити?
  • 0

#2062 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.01.2010 – 11:23

Цитата

ціни на природний газ у світі падають, а ціна російського газу в Україні "постійно росте і зараз вища, ніж у країнах Євросоюзу"

Чи варто за таке сумнівне досягнення голосувати за Юлю??? Уже краще Янукович...
  • 0

#2063 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 11:27

Перегляд дописуВласюк (13.01.2010 11:23) писав:

Чи варто за таке сумнівне досягнення голосувати за Юлю??? Уже краще Янукович...

Звісно не варто - "ідеальні", на думку деяких, кучмівські домовленості було розірвано Льошею-Мерседесом при прем"єрі Єханурові та президенті Ющенку з тоді ще повноваженнями по старій конституції.
Другий раз вони були переглянуті за Януковича. При Тимошенко в 2008 році довелось діяти вже по факту ситуації, яка склалась.
  • 0

#2064 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 11:32

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2010 11:10) писав:

Вона після цього з обігу нікуди не тікає - нею продовжують розраховуватися, так само, як і НБУ, за Вашими ж словами, цю гривню продовжує видавати у вигляді кредитів уряду та іншим банкам. То як це узгодити?

Як вам поснити очевидну річ? Давайте від супротивного. Яким чином державна інституція, що випускає гривню може мати її якусь визначену кількість? Такого поняття навіть бути не може скільки гривні має НБУ. На балансі НБУ просто є записи скільки НБУ винні його боржники і скільки він є виннен іншим. Сальдо цього рахунку + викуплені гроші в валютні резерви = готівка в обігу + кошти банків в НБУ + кошти уряду в НБУ.

Коли НБУ отримує гривню від когось, вона дійсно буквально зникає з балансових рахунків усіх в економіці країни. За вийнятком лише коли НБУ тимчасово позичає у банків кошти через депозитні сертифікати, тоді гривня зникає з обігу лише на визначений період часу.

От уряд Тимошенко на балансі НБУ відповідає на кінець листопада нагадую за 31% всіх випущених гривень в обігу з початку кризи через кредити котрі брав у НБУ. Є ще цікаві заперечення?
  • 0

#2065 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 11:39

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2010 11:27) писав:

При Тимошенко в 2008 році довелось діяти вже по факту ситуації, яка склалась.
Якби діяли по факту, то ціна транзиту газу зросла би більше, ніж на кілька десятків відсуткоів.
  • 0

#2066 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 11:55

Перегляд дописуMaryan (13.01.2010 11:32) писав:

Яким чином державна інституція, що випускає гривню може мати її якусь визначену кількість?

А Ви як гадаєте? Чи по Вашому - завод, який випускає деталі, не знає, скільки у нього цих деталей є?
Визначена кількість гривні існує завжди - нема різниці НБУ це, чи мій гаманець. Інакше ні про який облік просто не може йти мова.

Сальдо цього рахунку + викуплені гроші в валютні резерви = готівка в обігу + кошти банків в НБУ + кошти уряду в НБУ.

Ну от, а Ви починаєте якусь нісенітницю про те, що НБУ не знає, скільки у нього гривні. Я ж просив узгоджувати свої пости, щоб одне речення не суперечило іншому.

Коли НБУ отримує гривню від когось, вона дійсно буквально зникає з балансових рахунків усіх в економіці країни.

Ага. Випаровується. І НБУ взагалі до економіки стосунку не має - це якась позадержавна абстракція, звідки, як з рогу достатку, падає гривня, або як в чорну діру - зникає без останку.
НБУ теж суб"єкт економіки і господарської діяльності. І Ви щойно вище описали, куди саме потрапляє чи звідки береться гривня на рахунках. Як Ви можете в одному пості писати настільки протилежні речі?

От уряд Тимошенко на балансі НБУ відповідає на кінець листопада нагадую за 31% всіх випущених гривень в обігу з початку кризи через кредити котрі брав у НБУ

Ще раз нагадаю Вашу ж формулу "Сальдо цього рахунку + викуплені гроші в валютні резерви = готівка в обігу + кошти банків в НБУ + кошти уряду в НБУ." Тимошенко відповідає лише за останній пункт, який складається з грошей на "депозитному" та "кредитному" рахунках уряду. Кошти можуть перетікати з частини цієї формули в іншу частину і не більше - вони нікуди не випаровуються, а якщо і з"являються нові - то оце і називається емісія.
Тому в даному випадку мова може йти лише про те, що через деяку схему гроші з готівкового обігу перетекли в частину коштів уряду у вигляді кредитів. В цій схемі є два чинники - НБУ, який вилучав з обігу готівкову та безготівкову гривню, аби зменшити тиск на курс гривні щодо долара і в той же час відправляв якусь її частину на рефінансування банків, які вивели ці гроші за кордон і тепер упали зобов"язаннями на уряд, який їх рекапіталізував, та уряд, який просив кредити, в тому числі і під рекапіталізацію банків, які були на межі банкрутства. Урядом керує Тимошенко, НБУ керує Стельмах, якого Ющенко категорично відмовляється звільняти ось вже майже два роки. Хочете провину - діліть навпіл. Але не треба тут розводитись про якісь емісії та надруковані персонально прем"єром гривні. Гривень не стало більше, вони просто перейшли з однієї кишені держави в іншу.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 13.01.2010 – 12:00

• 0

#2067 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.01.2010 – 12:02

а, дійсно, згадав - перший раз порушив газову угоду Ющенко, єхануров, івченко - з прицілом на Росукренерго і корупцію... і пішло-поїхало...
  • 0

#2068 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 12:34

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2010 11:55) писав:

Тому в даному випадку мова може йти лише про те, що через деяку схему гроші з готівкового обігу перетекли в частину коштів уряду у вигляді кредитів. В цій схемі є два чинники - НБУ, який вилучав з обігу готівкову та безготівкову гривню, аби зменшити тиск на курс гривні щодо долара і в той же час відправляв якусь її частину на рефінансування банків, які вивели ці гроші за кордон і тепер упали зобов"язаннями на уряд, який їх рекапіталізував, та уряд, який просив кредити, в тому числі і під рекапіталізацію банків, які були на межі банкрутства. Урядом керує Тимошенко, НБУ керує Стельмах, якого Ющенко категорично відмовляється звільняти ось вже майже два роки. Хочете провину - діліть навпіл. Але не треба тут розводитись про якісь емісії та надруковані персонально прем"єром гривні. Гривень не стало більше, вони просто перейшли з однієї кишені держави в іншу.

Так, ну напевно вже останній раз пояснюю. І так доказую прописну істину котрй можете прочитати в літературі.

Кредити уряду + кредити банкам + куплена валюта в резерви = кошти уряду в НБУ + кошти банків в НБУ + готівка в обігу.

І це все = грошова база, так звана монетарна база і так звана реальна кількість гривні в обігу.

Тимошенко відповідає і за кредити уряду з боку НБУ, і за кошти уряду в НБУ. Так уже склалось, що співвідношення з початку кризи є наступне:

Кредити уряду (31%) + кредити банкам (37%) + куплена валюта в резерви (32%). Це за походженням грошей, і відповідно це дорівнює кількості гривень в обігу, структура їх за розміщенням станом на кінець листопада наступна:

кошти уряду в НБУ (2%) + кошти банків в НБУ (11%) + готівка в обігу (87%).

І ще раз для вас, я врахував ту частину коштів, що уряд витратив на рекапіталізацію банків і виключив із розрахунку частки уряду в емісії, але також додав до частки уряду кредити, що отримував Ощад і Ексім для Нафтогазу.

Ви праві, що гривень практично не стало більше, але повинно було стати із-за падіння економіки на 12-14% 2009 року (себто падіння реального ВВП).

Повідомлення відредагував Maryan: 13.01.2010 – 12:40

• 0

#2069 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 12:52

Судячи з усього Ви таки визнали, що написали дурницю про "гривню, яка зникає в нікуди", хоч і не написали це. Вже прогрес.

Перегляд дописуMaryan (13.01.2010 12:34) писав:

Так, ну напевно вже останній раз пояснюю.

Що саме і кому Ви пояснюєте, якщо написали те саме, що і я, лише з цифрами?

Кредити уряду (31%) + кредити банкам (37%) + куплена валюта в резерви (32%) = [u]кошти уряду в НБУ (2%) + кошти банків в НБУ (11%) + готівка в обігу (87%).

Було б набагато краще, якби для порівняння було два набори цифр - на поточний момент і в докризовий період.

І ще раз для вас, я врахував ту частину коштів, що уряд витратив на рекапіталізацію і виключив із розрахунку

Тоді яким чином кошти уряду в НБУ становлять всього 2%, якщо там має ще бути сума, витрачена на рекапіталізацію? Чи Ви її і з кредитів виключили?

Ви праві, що гривень практично не стало більше, але повинно було стати із-за падіння економіки на 12-14% 2009 року (себто падіння реального ВВП).

Ми маємо товарнозабезпечену валюту - з якого доброго дива при падінні ВВП її мало стати більше? Її навпаки можна було вилучити, але це прямо заборонено законом в частині зарплат, пенсій та інших виплат, тому співвідношення бази та ВВП, яке похитнулося через зменшення останнього, вилилося в підвищення цін на все - від послуг до товарів. Втім, за законом пропорцій це одне й те саме
  • 0

#2070 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 13:55

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2010 12:52) писав:

Судячи з усього Ви таки визнали, що написали дурницю про "гривню, яка зникає в нікуди", хоч і не написали це. Вже прогрес.

Що саме і кому Ви пояснюєте, якщо написали те саме, що і я, лише з цифрами?

Було б набагато краще, якби для порівняння було два набори цифр - на поточний момент і в докризовий період.

Тоді яким чином кошти уряду в НБУ становлять всього 2%, якщо там має ще бути сума, витрачена на рекапіталізацію? Чи Ви її і з кредитів виключили?

Ми маємо товарнозабезпечену валюту - з якого доброго дива при падінні ВВП її мало стати більше? Її навпаки можна було вилучити, але це прямо заборонено законом в частині зарплат, пенсій та інших виплат, тому співвідношення бази та ВВП, яке похитнулося через зменшення останнього, вилилося в підвищення цін на все - від послуг до товарів. Втім, за законом пропорцій це одне й те саме

Вам можна було б дати 5 балів за наполегливість, якщо б нею реально стояла допитливість.

Спробуйте зрозуміти яким чином уряд може отримати кредит від НБУ в одному розмірі, а потім подумайте яким чином на його рахунку через певний час може опинитись в рази менше ніж отримав. Підказка - уряд на щось витрачає гроші, ну наприклад видає пенсії, або розраховується за щось.

Спробуйте написати те, що пропонуєте мені - рівняння де буде відображено частки походження грошей в докризовий період станом на вересень 2008, і його розподіл в обігу. Якщо зможете, продовжимо дискусію.

Ось всі посилання котрі вам для цього потрібні:
http://bank.gov.ua/F..._tend/index.htm
http://bank.gov.ua/Statist/elbul.htm
  • 0

#2071 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 14:03

Перегляд дописуMaryan (13.01.2010 13:55) писав:

Вам можна було б дати 5 балів за наполегливість, якщо б нею реально стояла допитливість.

Себто Ви остаточно злились?

Спробуйте зрозуміти яким чином уряд може отримати кредит від НБУ в одному розмірі, а потім подумайте яким чином на його рахунку через певний час може опинитись в рази менше ніж отримав.

До чого тут це, якщо жодне з моїх питань не стосувалось питання використання кредитів НБУ урядом?

Спробуйте написати те, що пропонуєте мені - рівняння де буде відображено частки походження грошей в докризовий період станом на вересень 2008, і його розподіл в обігу. Якщо зможете, продовжимо дискусію.

Ви жартуєте?
Це Ви тут щось намагаєтесь довести - я всьго-лише задаю уточнюючі питання, від яких Ви все наполегливіше намагаєтесь втекти.
А у мене, знаєте, є важливіші справи за вивчення банківських звітів.
Злились - то так і визнайте, нема чого з хворої голови на здорову перекладати брак у Вас доказів.
  • 0

#2072 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 14:19

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2010 14:03) писав:

А у мене, знаєте, є важливіші справи за вивчення банківських звітів.
Злились - то так і визнайте, нема чого з хворої голови на здорову перекладати брак у Вас доказів.

Власне, і в мене є важливіші речі. Тобто принаймні в розумній кількості я звичано можу витратити час, це і для мене корисно.

І як я вже казав, в мене до вас немає нічого особистого до вас, і Тимошенко я не люблю набагато менші ніж інших політиків. Тому давайте я наостанок потішу вашу вражену гордість словами "Я зливаюсь", а ви будете далі вірити в те, що НБУ має власні кошти в гривні що потрібно включати до загального обігу, а за кредити, що отримав уряд від НБУ відповідає як ви писали президент і банки. Захочете продовжити, покажіть що хоч щось розумієте спробувавши самі провести несладні розрахунки, вивчати насправді там 10 хв., все написано на сайті НБУ розлого чудовою українською і з динамікою на цілі роки.

Повідомлення відредагував Maryan: 13.01.2010 – 14:22

• 0

#2073 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 14:23

Перегляд дописуMaryan (13.01.2010 14:19) писав:

а за кредити, що отримав уряд від НБУ відповідає як ви писали президент і банки

А наостанок ще й набрехати треба... І так завжди.
  • 0

#2074 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 17:37

Перегляд дописуIA32 (7.01.2010 16:54) писав:

Проблем нема тіке в мертвяків. Серед живих же існують просто ідіоти, які думають, шо в них нема недоліків.

Ти мені ще якого-небудь Толочка приведи, який мені розкаже що українці виникли 1991 року. Там де я живу, люди які балакають по-українськи, використовують суржик термоядерний, і навіть незважаючи на цей надвплив ніколи не почуєш "вірно" в цьому значенні. А того, я вважаю таке значення цього слова зафіксоване в словниках асимілятивним впливом на літ. мову, і відвовідно маю такі словники там же, де й нікчемних пуцвірків які ними тут по інтернетах розмахують.

Ти мене спочатку переконай, чого я тебе маю слухати, такого нахабного бовдура.

Якби ти користався не тільки спинним мозком, то допетрав би, що опозиція Тимошенко зараз (на цих виборах), є фактична підтримка януковича. Твої, такі ж придурошні як і ти карикатури, не залишали нічого іншого, як зробити про тебе такий висновок.
А переклад російського слова "правильный" українським словом "вірнмй" у словниках 1926 та 1928 років - теж наслідок асимілятивного впливу, базікало? Ті, в кого голова не порожня, розуміють, хто з нас "нікчемний пуцвірок" і "нахабний бовдур", хамло чорнороте. Ти слиною часом не захлинувся? Про жульку читай нижче.

Прем'єр Юлія Тимошенко знаходиться "на гачку" у Володимира Путіна, упевнений нардеп від БЮТ Григорій Омельченко.

Про це він заявив в інтерв'ю "Публічним людям".

"Юлія Тимошенко така ж злочинниця, як і Павло Лазаренко, тільки він відбув судове покарання в місцях позбавлення волі, а вона не відбувала своє покарання тільки тому, що справи проти неї були припинені за нереабілітуючих обставин", - заявив депутат.

За його словами, у "першій справі в березні 1995 року Тимошенко намагалася нелегально провезти через кордон 26 тисяч доларів і три мільйони карбованців, але була затримана в аеропорту Запоріжжя".

"Пізніше проти Тимошенко була порушена кримінальна справа за кількаразову дачу хабарів високим посадовим особам міноборони РФ. Ті генерали, які одержували від неї хабара, були засуджені і навіть устигли відбути термін, а вона була оголошена в міжнародний розшук по лінії Інтерполу", - нагадав Омельченко.

"Військова прокуратура РФ визнала Тимошенко винною в здійсненні цих злочинів, а прокурор зобов'язав компанію, очолювану Юлією Володимирівною відшкодувати збитки, завдані Росії. Але завдяки домовленості з Путіним, кваліфікація була змінена і був скорочений термін притягнення до кримінальної відповідальності. Завдяки закінченню цього терміну Тимошенко не потрапила за ґрати, хоча, повторю, була визнана злочинницею. Вона навіть написала заяву, де визнала себе винною в здійсненні злочинів", - заявив він.

За словами Омельченка, "генпрокуратура РФ під час розслідування справи по хабарах знайшла ці гроші і росіяни знають, де вони знаходяться".

"І от тепер Юлія Тимошенко знаходиться "на гачку" у Володимира Путіна, що має серйозний компромат на Тимошенко. Це дуже небезпечно, коли кандидат у президенти Тимошенко знаходиться в такій залежності від глави Росії".

"Тому, якщо порівнювати, хто завдав більшу шкоду Україні - Янукович зі своїми статтями або Тимошенко, то це непорівнянно: злочини Януковича коштували країні копійки, Тимошенко вкрала мільярди гривень і завдала колосальної шкоди національній безпеці, - заявив Омельченко.

Депутат також відзначив, що четвертий рік працює членом парламентської асамблеї Ради Європи в комітеті з прав людини.

"І от коли спливають справи по корупції, де фігурують "карні шлейфи" Лазаренка, Тимошенко, кількаразові судимості Януковича, і останні двоє претендують на посаду президента демократичної держави, то європейці дивляться на мене дуже здивованими очима", - заявив депутат.

Омельченко ще наприкінці 90-х обвинувачував Тимошенко в корупції. Але потім став членом її блоку і був навіть 3-ім номером списку БЮТ. Після заяви Омельченка в справі педофілів з "Артеку" його виключили з фракції БЮТ.

http://www.pravda.co.../4b4cb92544021/

Тут можна ще багато цікавого прочитати.

Повідомлення відредагував Zavada: 13.01.2010 – 17:44

• 0

#2075 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 08:25

Перегляд дописуKleo (29.01.2006 21:26) писав:

Вона ще до своєї посади примєра була готова на все тільки б їй було добре. Ставши премєром вона ніби Бога за ноги злапала, думала що потроху все зробить так, як їй вигідно. ЇЇ цікавить помста тим, кого вона вважає своїми кривдниками + її особисті інтереси.
ЗАВЖДИПАМЯТАЙ...що було написано червоним, особливо, коли ти за кермом на затишних вулицях СТА...РОГ...О ЛЬВОВА. Перед тим, як рушити з місця, увімкни ПРА... ВІЛЬНО...поворот...НІКИ, по...дивись в дзеркало...
заднього...виду .
Будьте особливо уважними, пр...И...клад...ай...те дзеркало...
до кожної Л.І.Т...ЕРИ...ПЕРШ...НІЖ - ЇЇ за...сто...сувати, А ТИМ БІ...Ль...ШЕ...ЧИ...ТА...ТИ.

Богуслав. флуд. усне попередження.
  • 0

#2076 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 08:47

Перегляд допису-=VJ=- (11.01.2010 20:22) писав:

І найголовніше - тепер мільярди українських доларів не будуть осідати в нікому не відомій швейцарській фірмі з двох людей.
зате осядуть у всесвітньо відомому Газпромі ;) причому у сумі в півтора-два раза більшій. :rolleyes: отут вже не знаю сміятись чи плакати.
Що Україна і Нафтогаз з цього виграють?
Звичайно платники податків заплатять за все: підвищенням цін на газ, втратою роботи на хімічних та металургійних підприєствах, втратою ринків збуту назавжди.

Повідомлення відредагував Armando: 14.01.2010 – 08:50

• 0

#2077 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 09:10

Так ось хто прагне зірвати вибори, ось хто - Тиомшенко! Ги.
"«Я вимагаю від прем’єр-міністра до 17 січня перерахувати всі необхідні кошти для фінансування виборів, у тому числі і виплатити зарплати членам комісій», - сказав Президент.
За інформацією, що є у Ющенка, в день голосування можливий зрив виборчого процесу на деяких дільницях через те, що виборчі комісії відмовляться працювати через невиплату зарплати."© http://ua.proua.com/.../13/160000.html
  • 0

#2078 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 09:19

Перегляд дописуArmando (14.01.2010 08:47) писав:

зате осядуть у всесвітньо відомому Газпромі :rolleyes: причому у сумі в півтора-два раза більшій.

А Ви що хотіли?
Ні, нема питань - можна по тим же цінам. Згодні в обмін підписати угоду про довічне базування флоту в Севастополі? Або російську зробити другою державною?

Перегляд дописуArmando (14.01.2010 08:47) писав:

Що Україна і Нафтогаз з цього виграють?

Якщо і далі буде продовжуватись популістська політика "дотування" промисловості і населення - звісно ні.

Перегляд дописуzav (14.01.2010 09:10) писав:

Так ось хто прагне зірвати вибори, ось хто - Тиомшенко! Ги.

Глянув заради цікавості на один допис - а нічого цікавого, пан zav традиційно бреше в угоду Ющенко

заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук заявив, що Мінфін своєчасно виділив кошти на зарплату членів виборчих комісій.

Кошти виділені - значить президент бреше на всю країну, як це за ним заведено. Свідомо чи ні - справа третя, але бреше. А разом з ним і прихильники підхоплюють.
І коли вже ця істеричка нарешті піде з влади. Швидше б вже вихідні.
  • 0

#2079 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 10:08

Перегляд допису-=VJ=- (14.01.2010 09:19) писав:

А Ви що хотіли?
Ні, нема питань - можна по тим же цінам. Згодні в обмін підписати угоду про довічне базування флоту в Севастополі? Або російську зробити другою державною?
Тимошенко вдалося і ціну підвищити, і ЧФ лишити - ще би мовне питання подужала наша працьовата, то й узагалі.

Якщо і далі буде продовжуватись популістська політика "дотування" промисловості і населення - звісно ні.
Населення-то навіщо датувати? Просто продавайте йому енергоносії вітчизняного виробництва.

Глянув заради цікавості на один допис - а нічого цікавого, пан zav традиційно бреше в угоду Ющенко

заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук заявив, що Мінфін своєчасно виділив кошти на зарплату членів виборчих комісій.

Кошти виділені - значить президент бреше на всю країну, як це за ним заведено. Свідомо чи ні - справа третя, але бреше. А разом з ним і прихильники підхоплюють.
Виділення коштів ніяк не свідчить про виплату зарплати. Так VJ і передайте, ги.
  • 0

#2080 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.01.2010 – 13:01

Перегляд дописуStuff (13.01.2010 11:03) писав:

не маючи доказів її крадіжок,як я можу це підтвердити?

якби ми всі мали б докази ми б зараз судилися..
я питаюся про Вашу власну думку яка мала б сформуватися оскільки Ви живете не в ізоляціїї.
мені від Вас не потрібно доказва.. просто ваше слово
Ваша відповідь
на ВАШУ думку.. Тимошенко краде чи ні ??
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних