Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#2021 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.01.2010 – 20:58

Тимошенко ще та хитра лисиця, а ще з неї вийшла б хороша актриса...
  • 0

#2022 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.01.2010 – 21:48

Перегляд дописуБажана (11.01.2010 20:58) писав:

Тимошенко ще та хитра лисиця, а ще з неї вийшла б хороша актриса...
а чим поганий " хитрий президент " ? чи може краще " сумлінний але тупий " ?
  • 0

#2023 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.01.2010 – 00:28

Перегляд допису-=VJ=- (11.01.2010 20:22) писав:

І найголовніше - тепер мільярди українських доларів не будуть осідати в нікому не відомій швейцарській фірмі з двох людей.
О, так! Дякуючи ТЮльці тепер вони осідатимуть прямо в Росії! Це досягнення варте бігморди, хочяк!

Перегляд дописуTeo (11.01.2010 21:48) писав:

а чим поганий " хитрий президент " ? чи може краще " сумлінний але тупий " ?
Крім того, що зрадник і злочинець?..
  • 0

#2024 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.01.2010 – 01:17

Перегляд дописуРодослава09 (11.01.2010 18:34) писав:

отже, з точки зору права - Юля не є злочинцем ))))

ну просто прекрасна аргументація... Юлькобот 100%

і ця пані мені в РЄпу написала "нізащо не голосуватиму за Прища, якщо за нього розпинається таке бидло..."

розумієте??
не суть в тому що вона мене бидлом назвала, я на таких не ображаюсь.. але і оця цитата і оцей коментар на 1000% показує інтелектуальний рівень освідченості прихильників Тюльки...
вона ( автор цитати) голосує не за ПЕРЕКОНАННЯМИ, вона протестує не за АРГУМЕНТАЦІЄЮ, а лише тому що хтось (і не кандидат)бидло...

це нагадує вираз "навіщо мені холодильник, якщо немаю автомобіля". і найцікавіше що таких прихильників тьоті-моті більшість...
гляньте плз тему з початку і особливо прочитайте всю "любовну переписку" між Віджеєм та ЗАвом...
ЗАВовій терпеливості я просто дивуюсь.. у мене з зашореними не вистачило б стільки терпіння говорити впусту.. а чому в пусту?
прогляньте відповіді ВІДЖЕЯ..
вони стікають водичкою аж бігом.... ні одної конкретної відповіді...
  • 0

#2025 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 12.01.2010 – 08:58

Перегляд дописуivansstef (12.01.2010 02:17) писав:

ну просто прекрасна аргументація... Юлькобот 100%

А важко надати власну аргументацію?
Звісно найлегше брякнути "юлькобот" і відвернутись!

Перегляд дописуivansstef (11.01.2010 00:56) писав:

тут про тебе написано..по Віджея
Ще одна "аргументована" відповідь?
  • 0

#2026 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.01.2010 – 09:23

Ба й справді - ми живемо в правовій державі чи Ющенко ніц не зробив для того?

Бо якщо в правовій - то як сміє zav писати щось про злочинців, які рвуться в Президенти??? Чому він не йде в Прокуратору, а якщо його звідти відшиють, то хай кричить - у нас корумпована Прокуратура, Президент не подолав корупцію, Президент ніц не може вдіяти... Слабо? Можемо лише кричати - не зрадь майдан?
Бо, знаєте, я не палкий прихильник Юлі, тисячу вона мені нахабно не віддала (вкупі з гарантом наших прав) - але аби аж так зневажати високих посадових осіб нашої держави ("зрадник, злочинець")??? Це неповага до самої держави, до її громадян, до мене особисто.

(До речі, щось я не помітив, аби Родослава послідовно відстоювала Юлю... так, просто схоже на жіночу солідарність, не більше :ggggg: ).

Повідомлення відредагував Власюк: 12.01.2010 – 09:30

• 0

#2027 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 12.01.2010 – 10:30

Нова її обіцянка (ляпнула, дурна, коли на запоріж.авто.заводі була):
автокредити під 5%

пфффф :ggggg:
  • 0

#2028 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.01.2010 – 13:13

Перегляд дописуStuff (12.01.2010 08:58) писав:

А важко надати власну аргументацію?
Звісно найлегше брякнути "юлькобот" і відвернутись!

Ще одна "аргументована" відповідь?

Ви прочитайте дописів трохи більше аніж на один вверх від мого. там все прекрасно написано... все надавалось.

це не відповідь якщоо б Ви мали змогу помітити , а наведення прикладу та зауваження..

Адью...
  • 0

#2029 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 14:41

Звичайно ,я читаю більше,а ніж одну сторінку, і не полінувався процитувати ваші пояснення, де як ви кажете все надавалось :

Перегляд дописуivansstef (3.01.2010 04:09) писав:

а чим тут хвалитися якщо ти ГОЛОВНИХ ФАКТІВ тільки одна штука .. ЮЛЬКА ПРАВА!!

це єдине що у ВІДЖЕЯ в голові тримається і на цьому заснована вся його обізнаність

Перегляд дописуivansstef (6.01.2010 15:21) писав:

майже офттоп
чи можна вважати попередження ЗАВАДІ за його вислів офіційним признанням Вас Юлькофілом ?? це не оффтоп. це до дискусії між Вами та Олеською в темі "За кого Ви будете голосувати"

чекаю на конкретну відповідь.. ТАК або НІ..
будь-що інше сприйматиметься балабольством...

Перегляд дописуivansstef (6.01.2010 16:05) писав:

Перегляд дописуivansstef (6.01.2010 17:44) писав:

ось про виділене можна детальніше ??
і посилання на курси швидкого переривання ВСІХ словників за ткаий короткий час... буду вдячний.. хочу вчитись... ;)

Перегляд дописуivansstef (10.01.2010 02:09) писав:

ану ану.. прошу лінкии ріщення суду в студію..
про те як то падло накрало....
ато другий раз будете БАЛАБОЛОМ...

Перегляд дописуivansstef (10.01.2010 02:42) писав:

тоінше ГРОШЕЙ НАКРАЛИ ДОФІГА - їх вистачить :)

не бачу жодного посилання на якісь докази, хто що в кого крав, тим більше ви самі себе заперечили що все надавалось останньою цитатою, що лінків нема..

Перегляд дописуivansstef (10.01.2010 04:07) писав:

1.да. лінків нема.. влом. признаю чесно..

а загалом , в темі бачу більше крику а ніж конструктивних дискусій, дивно як ще Віджей має терпець всім відповідати..

Якщо ж кажуть що Тимошенко з урядових грошей веде свою кампанію - то де дивиться генпрокуратура - де докази того що вона краде?:)
Головне ляпнути що краде і підняти псевдодискусію яко Тимошенко погана і т.п.:)І всі підтримують,аяяй,яка вона погана, вона ж краде - докази давайте:)

Повідомлення відредагував Stuff: 12.01.2010 – 14:43

• 0

#2030 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 12.01.2010 – 15:54

Перегляд дописуStuff (12.01.2010 14:41) писав:

Якщо ж кажуть що Тимошенко з урядових грошей веде свою кампанію - то де дивиться генпрокуратура - де докази того що вона краде?:ggggg:
Головне ляпнути що краде і підняти псевдодискусію яко Тимошенко погана і т.п.;)І всі підтримують,аяяй,яка вона погана, вона ж краде - докази давайте;)
Частково погоджуюсь з тим що занадто багато ті "мужчини" на неї лайна сиплють і при тому не власного, ще десь купують. Однобоко та необ"эктивно. Тимпаче самі крадуть і не мало.
Ну і нарешті, я просто не можу повірити в її чесніть, не можу і все. Тут не потрібні жодних фатків. Совєцька система не могла народити чесного "чінуша" це апріорі не можливо. Чому? Якщо це було не так то не мали таких "чесних" чиновників котрих маємо, та і здебільшу більшість населення така. Не дарма присліа"я з тих часів "Не вкрадеш - не проживеш" і, "Не підмажеш - не поїдеш". Протсо так такі речі не виникають.
Отож, я не вірю в її чесніть та не продажність і те що вона не краде/крала, точно так не вірю що інші не крадуть.
І ще, ящо вони/вона пропонують таку "демократію" чи "свободу слова" то, нехай самі нею вдавляться. :)
  • 0

#2031 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 16:27

Перегляд дописуStuff (12.01.2010 14:41) писав:

а загалом , в темі бачу більше крику а ніж конструктивних дискусій, дивно як ще Віджей має терпець всім відповідати..

Якщо ж кажуть що Тимошенко з урядових грошей веде свою кампанію - то де дивиться генпрокуратура - де докази того що вона краде?:ggggg:
Головне ляпнути що краде і підняти псевдодискусію яко Тимошенко погана і т.п.;)І всі підтримують,аяяй,яка вона погана, вона ж краде - докази давайте;)

Конструктивних дискусій якраз у прихильників Тимошенко немає. Навіть плакати переглянути її - жодного гасла стосовно економічної ситуації чи плану заходів, так собі серед жита і тигрика просто покладається на емоції людей ніж на їх раціональний вибір.

Обламати Віджея дуже легко, особливо коли заходить мова про економічні заходи уряду, а от слухати він не хоче і не любить. Так як і більшість щирих прихильників Тимошенко і юлькоботів (других більше).

Звичайно доказів злочинної діяльності Тимошенко ніхто мати не може. Але точно можна стверджувати, що Тимошенко використовує своє положення як прем'єра для максимально можливих видатків з бюджету щоб підняти собій рейтинг. Це не було б погано, якщо ці заходи не приносили тільки короткостроковий ефект і не переносили біду на наступні часи. Сюди можна віднести:

1) запозичення на внутрішньому ринку під 26% річних за піврічними облігаціями (http://www.minfin.gov.ua/control/uk/publis...mp;cat_id=34948,
2) кредитний портфель Ощадбанку, що вже більше ніж на 50% складається з кредитів Нафтогазу http://unian.net/ukr...ews-299191.html
3) примушення Нацбанку і значний друк грошей з боку НБУ для фінансування дефіциту бюджету уряду http://bank.gov.ua/Statist/Electronic%20bu...cs(1.1-1.4).xls
4) розкрадання (тут вже буквально) з єдиного казначейського рахунку коштів місцевих бюджетів, українських компаній і інвесторів http://bank.gov.ua/F...d/2009/2009.htm
5) значні неповернення ПДВ експортерам і сплата податків підприємствами наперед (нажаль офіційні посилання відсутні через те, що Держказначейство і ДПА змінили форми і час публікації звітностей у 2009 для приховування справжніх джерел виконання бюджету)

Так можна довго перелічувати. Тимошенко - це авторитарний лідер-аферист опортуніст, покладається тільки на короткотермінові рішення проблем, реальних досягнень для країни принести не може. В скорому майбутньому нам ще всім прийдеться розплачуватись за її "антикризові" заходи.

Повідомлення відредагував Maryan: 12.01.2010 – 16:37

• 0

#2032 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 16:34

Перегляд дописуZiC (12.01.2010 16:54) писав:

Ну і нарешті, я просто не можу повірити в її чесніть, не можу і все. Тут не потрібні жодних фатків. Совєцька система не могла народити чесного "чінуша" це апріорі не можливо. Чому? Якщо це було не так то не мали таких "чесних" чиновників котрих маємо, та і здебільшу більшість населення така. Не дарма присліа"я з тих часів "Не вкрадеш - не проживеш" і, "Не підмажеш - не поїдеш". Протсо так такі речі не виникають.
Тоді під цей опис можна всіх кандидатів в президенти підвести:ggggg:
Але чомусь всі вирішили валити все на Тимошенко;)
  • 0

#2033 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.01.2010 – 16:38

Перегляд дописуZiC (12.01.2010 15:54) писав:

Ну і нарешті, я просто не можу повірити в її чесніть, не можу і все.

Це має бути чимось дивним в країні, де не можна повірити ні в чию чесність в принципі?
  • 0

#2034 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 16:42

Перегляд дописуStuff (12.01.2010 16:34) писав:

Тоді під цей опис можна всіх кандидатів в президенти підвести:ggggg:
Але чомусь всі вирішили валити все на Тимошенко;)

Перегляд допису-=VJ=- (12.01.2010 16:38) писав:

Це має бути чимось дивним в країні, де не можна повірити ні в чию чесність в принципі?

Ну, тільки що просили конструктивного діалогу і доказів. Як тільки написати як ви хочете з усіма посиланнями, то зразу в ігнор і писати безглузду тавтологію? Ганьба!

Здається великої різниці між юлькоботами і щирими прихильниками немає, якщо перші взагалі існують.

До-речі загдав і доказ того, що Тимошенко має нечисті доходи і приховує їх, а значить краде: http://www.dempu.info/index.php?go=News&am...view&id=441

Повідомлення відредагував Maryan: 12.01.2010 – 16:46

• 0

#2035 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.01.2010 – 16:44

Що Ви причепились з економікою до Тимошенко???

Ви ж знаєте, що, ставши Президентом, ВОНА на економіку матиме опосередкований вплив.

Я гадаю, більш доцільні питання: "А чи сидітимуть бандити в тюрмах при Президенті Тимошенко?", "Чи буде знівельована корупція при Тимошенко?" і т.д. :ggggg:

Гадаю, що ні, Тимошенко з цим теж не впорається. От тобі і "євровибір".

Але поміж Тимошенко і Януковичем хоч-не-хоч станеш на сторону Тимошенко. Інакше - тікати закордон доведеться.

Повідомлення відредагував Власюк: 12.01.2010 – 16:46

• 0

#2036 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 16:50

Перегляд дописуMaryan (12.01.2010 17:42) писав:

Ну, тільки що просили конструктивного діалогу і доказів. Як тільки написати як ви хочете з усіма посиланнями, то зразу в ігнор і писати безглузду тавтологію? Ганьба!
Чому зразу ігнор?Ваше повідомлення я вже побачив після того,як написав своє:ggggg:

Перегляд дописуMaryan (12.01.2010 17:42) писав:

До-речі загдав і доказ того, що Тимошенко має нечисті доходи і приховує їх, а значить краде: http://www.dempu.info/index.php?go=News&am...view&id=441
Якщо не відповіла - то чому одразу краде?
  • 0

#2037 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.01.2010 – 16:54

Перегляд допису-=VJ=- (12.01.2010 16:38) писав:

Нічого дивного тут немає. Все розпочиналось з брехні. І вибирали до влади теж, брехунів. Як результат - маємо брехливу країну де ніхто нікому не довіряє. Або, словами одного з головних брехунів, "маємо те, що маємо".
Якщо вже так хотілось розбудовувати (слово то яке моднє не так давно, вже й забули) нову державу, то треба було вибирати чесних людей. Принаймі тих, від кого не віяло аферизмом. Інша справа, що таких людей за широко відкритими ротами брехунів не просто вгледіти і почути. А тепер уже, тим більше. Де це в чесних людей знайдеться пару міліонів для реєстрації як кандидата у президенти ? Поїзд пішов. Відтепер "правду" казатиме не той хто правдивий, а той, у кого міліони. І чим тих міліонів буде більше, тим "правдивішим" буде політик. От і вся ціна питання.
Загалом же, досить дивно, що у наших брехливих українських політиків-міліонерів так багато прихильників серед нас - ницих проти них. Дивно, що люди котрі живуть від зарплати до зарплати, не маючі ані найменшого уявлення, як це так: грошей вистачає на все що хочеш і коли хочеш, гризуться поміж собою, борючись за "чесне" ім*я того чи іншого кандидата-багатія.
  • 0

#2038 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 16:55

Перегляд дописуMaryan (12.01.2010 17:27) писав:

4) розкрадання (тут вже буквально) з єдиного казначейського рахунку коштів місцевих бюджетів, українських компаній і інвесторів http://bank.gov.ua/F...d/2009/2009.htm
де там вказано за тим посиланням про рокрадання?

Цитата

Натомість покращення показників розвитку реального сектору економіки, платіжного балансу та скасування законодавчих обмежень у проведенні грошово-кредитної політики, починаючи з ІІ кварталу, сприяли покращенню ситуації. Ще одним вагомим фактором, який позитивно вплинув на ситуацію у фінансовій сфері, було отримання ефекту від стабілізаційних заходів, ужитих Національним банком України та продовження співробітництва з МВФ в рамках програми ”Стенд-бай”.

Пише про позитиви для економіки а не про розкрадання коштів..

Повідомлення відредагував Stuff: 12.01.2010 – 16:56

• 0

#2039 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 17:06

Перегляд дописуStuff (12.01.2010 16:50) писав:

Чому зразу ігнор?Ваше повідомлення я вже побачив після того,як написав своє:ggggg:

Якщо не відповіла - то чому одразу краде?

Бо по декларації немає будинку в неї чи її сім'ї, але живе в будинку, проте не платить оренди. Такого не буває. Тимошенко приховує свій фінансовий стан, по декларації вона бомж, а живе в розкішному будинку і носить дорогі речі. Якби цьому було нормальне пояснення, вона не ухилилась би від відповіді.

Економічне питання дуже важливе, я людині котра намагалась і намагається нагнути Нацбанк на величезні емісії не буду довіряти посаду при якій визначається голова НБУ. Якщо вона може підставити своїми діями весь народ під небезпеку на своїх поточних повноваженнях, то довіряти їй нову посаду я не хочу. Не знаю, що більше зло - Тимошенко чи Янукович, але можливий результат дій першої я вже бачив, краще нізакого не проголосую в другому турі. Так принаймні обоє будуть бачити, що є якась частина населення, що не підтримує їх обох.

Перегляд дописуStuff (12.01.2010 16:55) писав:

де там вказано за тим посиланням про рокрадання?

Пише про позитиви для економіки а не про розкрадання коштів..

Мав наувазі зменшення власних коштів уряду:

Цитата

На динаміку монетарної бази у 2009 році суттєво впливали фіскальні чинники. Зокрема, обсяг коштів Уряду в національній валюті на рахунках у Національному банку України за 2009 рік зменшився на 86,1% – до 1,1 млрд. грн.

Більше заперечень до перелічених пунктів немає?

Повідомлення відредагував Maryan: 12.01.2010 – 17:13

• 0

#2040 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 17:23

Перегляд дописуMaryan (12.01.2010 18:06) писав:

Мав наувазі зменшення власних коштів уряду: