Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1881 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.01.2010 – 23:01

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 22:07) писав:

Пан просто не знає різниці між пропорційним підняттям та перерозподілом.
"Із пустого у порожнє"©? Бюджет не виконано, ібо він не враховує кризові явища. Добре, що подібну фіґню на 2010 не прийняли...

Прем"єр казала про акції, а не ваучери - пан навіть сам не читає, що цитує, себто говорить сам з собою.
Ога! Напевно, про ті, що Maryan раніше згадувала, ґґґ.

Пан ще й не дочуває - казалось, що звичайному пенсіонеру накинули 60 копійок, у нардепів же пенсія виросла пропорційно на тисячі.
Чекаємо на відповідну цитату із законопроекту.

На відміну від пана вона, мабуть, не палає бажанням лягти під Росію так, як Кучма, аби тільки давали дешевий газ. Тим паче, що його однозначно не буде - нема у Росії більше газу.
По ціні транзиту газу та цілковитій мовчанці щодо виводу флоту Росії нах із Севастополя - бачимо ясно під кого Юлька лягла.
  • 0

#1882 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.01.2010 – 23:23

Цитата

name='-=VJ=-' post='560109' date='3.01.2010 22:07']
Пан просто не знає різниці між пропорційним підняттям та перерозподілом.

Ну, раз перерозподілом...то тоді "честь і хвала". Це дЮже тяжка "робота"...перерозподіляти. Ми вже це проходили.

Цитата

Прем"єр казала про акції, а не ваучери - пан навіть сам не читає, що цитує, себто говорить сам з собою.

Нє. Це пан дешо не зрозумів. Ті ваучери, у 90-та відсотків людей куплені за безцінь. Без усіляких акцій. І це - факт. Ще коли були купони та міліони, тоді їх (в більшості) і викупили. Людей поставили в такі умови. Тоді по пів-року і більше, не платили зарплат. Була мізерна пенсія. От люди і продавали все, що могли. Я ж не звинувачую в цьому Тимошенко. Я написав, що вона мала б знати про це і не піаритись на порожньому місці продаючи туфту, бо люди сміються.

Цитата

То задайте питання президентському нацбанку - куди, кому, на яких підставах і які суми вони виділили на рефінансування, чому виділяли тим, хто не провів реструктуризацію боргів і взагалі став банкрутом, і найцікавіше - як вони дозволили цим коштам не влитись в економіку, а прокрутитись на валютному ринку і вийти в офшори.

Ой, пане ! Задавайте ці питання краще Ви. Якщо знайдете, кому.

Цитата

Пан ще й не дочуває - казалось, що звичайному пенсіонеру накинули 60 копійок, у нардепів же пенсія виросла пропорційно на тисячі.

Нє. Пан дочуває. В тексті вказано конкретні цифри : 6 міліонів котрим по 60 копійок і 5 міліонів котрим зниження. Всього - 11 міліонів. Про нардепів - ні слова в тексті немає. Так що вибачте. За що купив. До речі, якщо пан вже так переживає за пенсії нардепів, то може пан нагадає мені : а хто ж тим нардепам таку зарплатню вшарашив і коли, що вони такі пенсії мають ?

Цитата

Підіть, отримайте.

Цитата

Це розумна політика.
Тільки питання - що буде, коли завтра до пана прийдуть міцні хлопці і покажуть документи, за якими пановий будинок не має стояти на цьому місці, бо то їхня земля?
Так, просто цікаво.

У пана вже давно є свої бАмАжки, що то його земля. Це по-перше. А по-друге, якщо вже і прийде, то Лозинський. А такого і пристрелити не жалко. Пан цьому навчений не тільки теоретично.
До речі, пан не в курсі куди його БЮТ заховав-кришував ? Бо така задачка Лозинському, "в одіночку", геть не по зубам. Це навіть моїм курям зрозуміло.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.01.2010 – 23:32

• 0

#1883 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 23:48

Перегляд дописуzav (3.01.2010 19:37) писав:

О, я зацінив перемовини ТЮльки з ПРегіонами. Двічі навіть.

В цьому і полягає різниця між мною та паном - коли пан оцінює якісь ефемерні перемовини, про які лише триндять президент та його прибічники, я оцінюю реальні універсал та меморандум, підписані і скріплені відповідними сторонами.

Перегляд дописуЛастiвочка (3.01.2010 19:42) писав:

не знаю, але таких скачків цін і зубожіння народу не було ще ні при одному прем"єру...

То просто пані в дев"яності була занадто молода і не цікавилась такими питаннями.

Перегляд дописуЛастiвочка (3.01.2010 19:42) писав:

до речі ця мадам під час епідемії грипу обіцяла з/п підняти у чотири рази тим, хто був в очагу

Можна посилання, а то я знову щось пропустив.

Перегляд дописуzav (3.01.2010 19:50) писав:

Тіко останньго вже рік як погнали з Секретаріяту, а так нічього аргумент - майже вдалий, гиги.

По-перше він сам пішов.
По-друге - це якось впливає на сам факт?

Перегляд дописуОлеська (3.01.2010 20:07) писав:

За тією фразою стоїть палач з сокирою...

Це що, погроза тим, хто так говорить? :angry1:

Перегляд дописуzav (3.01.2010 23:01) писав:

Бюджет не виконано, ібо він не враховує кризові явища. Добре, що подібну фіґню на 2010 не прийняли...

Ага. От добре, що ми будемо і надалі жити за 1\12 бюджету, який не враховує кризові явища.

Перегляд дописуzav (3.01.2010 23:01) писав:

цілковитій мовчанці щодо виводу флоту Росії нах із Севастополя - бачимо ясно під кого Юлька лягла.

Тимошенко: після 2017 року Чорноморський флот РФ покине Україну

Вже вкотре ловлю пана на нахабній і цинічній брехні. Ги.

Перегляд дописуБезбожник (3.01.2010 23:23) писав:

Нє. Це пан дешо не зрозумів. Ті ваучери, у 90-та відсотків людей куплені за безцінь. Без усіляких акцій. І це - факт.

Раз це факт - прошу підтвердити посиланням на статистику.
Бо особисто моя сім"я вклала їх в акції "Росави".

Ой, пане ! Задавайте ці питання краще Ви. Якщо знайдете, кому.

Та я знаю кому, тільки толку з цього.

Підіть, отримайте.

З якого доброго дива? Мій депозит лежав в нормальному банку і я його отримав, коли закінчився термін, без жодних проблем.
  • 0

#1884 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 23:50

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 23:30) писав:

В цьому і полягає різниця між мною та паном - коли пан оцінює якісь ефемерні перемовини, про які лише триндять президент та його прибічники, я оцінюю реальні універсал та меморандум, підписані і скріплені відповідними сторонами.
Дійсно, є певна різниця між мною і паном, адже я добре пам'ятаю тезу "не слухайте ворогів, натомість оцінюйте їхні задуми за їхніми діями"© - голосування БЮТ із ПР свідчать яскраво про задуми вчасників.
Розкажіть Тимошенко, як ще може Президент гарантувати виконання власної політики урядом, котрий затверджує Верхоавна Рада - їй це незабаром може знадобитися, ґґґ.
Крім того, обидва документи фактично не виконувалися, тому загрози Ющенкові на становили. Інша справа голосування ТЮльки з її "всьо пропало"©.

По-перше він сам пішов.
По-друге - це якось впливає на сам факт?
Крім того, що Ющенко не дружить із Балогою? Нє, ніяк не впливає.
Крім того, що Тимошенко дружить зі Ведмедчуком - теж ніяк не впливає.

Ага. От добре, що ми будемо і надалі жити за 1\12 бюджету, який не враховує кризові явища.
Дякую, що нагадали про непрацездатність уряду неспроможного ані створити бюджет, ані виконати його.
  • 0

#1885 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 23:53

У пана вже давно є свої бАмАжки, що то його земля.

Поспілкуйтесь з жителями сіл довкола Києва - дізнаєтесь, як це робиться навіть за наявності бамажок.

До речі, пан не в курсі куди його БЮТ заховав-кришував ?

А до чого тут БЮТ? Депутатська недоторканість була знята 3 числа, а шукати почали 7 - запитайте у президентських СБУ та прокуратури, чому так сталося. Заразом можете запитати, чому поплічників Лозинського також дуже швидко випустили всього лише під підписку.

Перегляд дописуzav (3.01.2010 23:50) писав:

Дійсно, є певна різниця між мною і паном, адже я добре пам'ятаю тезу "не слухайте ворогів, натомість оцінюйте їхні задуми за їхніми діями"

Погано пам"ятаєте, оскільки за діями я якраз і оцінюю, а пан оцінює чутки

голосування БЮТ із ПР свідчать яскраво про задуми вчасників.

Голосування президентської частини НУНС з ПР теж досить промовисті.

Дякую, що нагадали про непрацездатність уряду неспроможного ані створити бюджет

Бюджет було створено - але приймає його ВР. Тому за цим йдіть до депутатів.
  • 0

#1886 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 00:10

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 23:53) писав:

Бюджет було створено - але приймає його ВР. Тому за цим йдіть до депутатів.
Так я ж і кажу: поганий бюджет - погана робота уряду.
Ну, так, 450 дурників, одна Юля - вумна, як копа.
  • 0

#1887 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 00:13

Цитата

='-=VJ=-' date='3.01.2010 23:53' post='560168']
Поспілкуйтесь з жителями сіл довкола Києва - дізнаєтесь, як це робиться навіть за наявності бамажок.

Пан в курсі діла.

Цитата

А до чого тут БЮТ? Депутатська недоторканість була знята 3 числа, а шукати почали 7 - запитайте у президентських СБУ та прокуратури, чому так сталося. Заразом можете запитати, чому поплічників Лозинського також дуже швидко випустили всього лише під підписку.

Так і знав ! Пізно чи рано Лозинського почнуть перечіплювати на кого завгодно, але не на БЮТ ! БЮТ вибрав для цього "Гуськова-Ющенка". Як казав Валентин Гафт : "він для цього підходить". Ну не цинізм, га ? Ну...слухайте, люди добрі, так же не можна. Треба ж хоч краплю совісті мати. Навіть якщо та крапля і відсутня. А то вже геть не БЮТ получаєцця а повні відморозки. Бо навіть затурканому сусіду Швиркіну зрозуміло : як, ким, для чого, провернуто "операцію" щодо : " чому поплічників Лозинського також дуже швидко випустили всього лише під підписку....." Мдя...Є така штучка : коли людина довго і багато бреше, то вона і самА починає вірити у свою ж брехню. Це, я про Тимошенко.

Як тут не пожаліти, шо в бога не вірю. Бо сказав би: не приведи Господи, таку брехливу і наглючу морду як Тимошенко, до влади.
  • 0

#1888 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 00:29

Перегляд дописуzav (4.01.2010 00:10) писав:

Так я ж і кажу: поганий бюджет - погана робота уряду.

Ну то значить, повертаючись до наших бесід про прокурора та міністра оборони - то не верховна рада погана і не у президента повноважень мало, а він просто погано працює. Дякую, що з"ясували нарешті одну логіку.

Перегляд дописуБезбожник (4.01.2010 00:13) писав:

Треба ж хоч краплю совісті мати. Навіть якщо та крапля і відсутня. А то вже геть не БЮТ получаєцця а повні відморозки. Бо навіть затурканому сусіду Швиркіну зрозуміло : як, ким, для чого, провернуто "операцію" щодо : " чому поплічників Лозинського також дуже швидко випустили всього лише під підписку....."

Ви менше хвилюйтеся - бо з цього набору слів щось зрозуміти взагалі годі..

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.01.2010 – 00:30

• 0

#1889 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 00:44

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 00:29) писав:

Ви менше хвилюйтеся - бо з цього набору слів щось зрозуміти взагалі годі..

Та чого мені хвилюватись ? Шо Ви за мене вирішуєте ? Я не хвалюсь, але людина напродуч спокійна.
А з будь якого набору слів про Лозинського, можна хоч що небудь, а таки зрозуміти.
От чого дійсно не можна зрозуміти, то це коли Тимошенко кілька суток мовчала про Лозинського, як ота рибина. Без слів, і без їх набору.
Відомо, що мовчання - золото. Для ВОНИ, те мовчання було дорожче золота. То була надія, що все замнуть. А не вийшло. Так що най хвилюється ВОНА. Я ж не кандидат у президенти.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.01.2010 – 00:45

• 0

#1890 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 00:52

Перегляд дописуБезбожник (4.01.2010 00:44) писав:

Я не хвалюсь, але людина напродуч спокійна.

Ви знаєте - воно й видно.

Перегляд дописуБезбожник (4.01.2010 00:44) писав:

От чого дійсно не можна зрозуміти, то це коли Тимошенко кілька суток мовчала про Лозинського, як ота рибина.

Коли саме?
  • 0

#1891 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 00:58

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 00:52) писав:

Коли саме?

А коли Лозинському нагороди в парламенті вимагали. Невже пан забув ?
  • 0

#1892 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 01:01

Перегляд дописуБезбожник (4.01.2010 00:58) писав:

А коли Лозинському нагороди в парламенті вимагали. Невже пан забув ?

І що саме вона мала сказати?
  • 0

#1893 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 01:25

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 01:01) писав:

І що саме вона мала сказати?

Нда....Ідуть дві дівчини : одна вродлива, друга...взагалі в калюжу впала. А в цей момент у небі два крокодили пролітали : один зелений, а другий - взагалі...налЄво, а я хрєн його знає, що ВОНА мала сказати ? Тим більше, що ВОНА взгалі не при дєлах і того Лозинського знати не знає.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.01.2010 – 01:31

• 0

#1894 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 01:30

Перегляд дописуБезбожник (4.01.2010 01:25) писав:

Нда....Ідуть дві дівчини : одна вродлива, друга...взагалі в калюжу впала. А в цей момент у небі два крокодили пролітали : один зелений, а другий - взагалі...налЄво

Так, дуже схоже на Ваші останні пости.

Перегляд дописуБезбожник (4.01.2010 01:25) писав:

а я хрєн його знає, що ВОНА мала сказати ?

То чому підняли цю тему?
  • 0

#1895 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 01:40

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 01:30) писав:

Так, дуже схоже на Ваші останні пости.

То чому підняли цю тему?

Хто підняв ? Яку тему ? Де ?
Я панові всього навсього задав питання, чи не в курсі він де той Лозинський загоряє (чи мо вже черв*яків годує). Так пана у відповідь понесло ; спочатку : "КОЛИ САМЕ", а потім, ні з того ні з цього : "Що вона повинна була сказати ?". А пан міг би (не піднімаючи дійсно цю тему) всьго навсього відповісти :
1. Лозинський - там то.
2. Не знаю.
3. Хрєн скажу.
От і усьо.
  • 0

#1896 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 02:06

Перегляд дописуБезбожник (4.01.2010 01:40) писав:

Я панові всього навсього задав питання, чи не в курсі він де той Лозинський загоряє (чи мо вже черв*яків годує). Так пана у відповідь понесло ; спочатку : "КОЛИ САМЕ"

Знову ж обманюєте, прошу пана.
Бо запитано було "До речі, пан не в курсі куди його БЮТ заховав-кришував?", а я всього-лише відповів запитанням "До чого тут БЮТ?", після чого пана понесло так, що він навіть літери в деяких словах плутати почав.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.01.2010 – 02:30

• 0

#1897 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.01.2010 – 02:29

Перегляд дописуРодослава09 (3.01.2010 10:35) писав:

Народ оцінив чесність поведінки Ющенка з Тимошенко. Знаєте, для людей важливо не тільки те, ким були ці люди, але й те, як вони змінюються. Юля змінюється на краще, хоча й дружить з Медведчуком та взяла в команду Лозинського. Ющенко - ще гірший варіант - бо дозволив мафії й далі керувати Україною. Народ це оцінив рейтингами. А якщо Заву та Івансстефу таке не подобається, то, мабуть, не пощастило їм з народом, так як і нашому Президенту. Прийміть мої співчуття )))

Народ оцінив ?? я пропустив якийсь загальнонаціональний референдум по цьому питанню?
чи може у пані карт-бланш на висловлення волі народу ??

а якось конкретніше про мафію можна ?

а оце вінець прихильності юлькофілів "Юля змінюється на краще, хоча й дружить з Медведчуком та взяла в команду Лозинського. Ющенко - ще гірший варіант"
після історіїї з Лозинським прийміть МОЇ співчуття стосовно Ваших уподобань..
А свої співчуття засуньте собі якнайдалі.....
  • 0

#1898 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 02:32

Перегляд дописуivansstef (4.01.2010 02:29) писав:

Народ оцінив ?? я пропустив якийсь загальнонаціональний референдум по цьому питанню?

Пан регулярно його пропускає, оскільки дані про думку народу щодо конкретних політиків публікуються ледь не щотижня.
  • 0

#1899 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.01.2010 – 02:48

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2010 02:32) писав:

Пан регулярно його пропускає, оскільки дані про думку народу щодо конкретних політиків публікуються ледь не щотижня.

я питався про загальнонаціональний референдум.. наскільки я в курсі він єдиний який може дати відповідь народа на поставлені питання..
а оті всі соц. поц. дослідження я ні в що не ставлю, оскільки знаю як їх роблять....
звичайно що є інституціїї досліджень яким можна довіряти, але на фоні новостворених ручних фірм та інститутів вони ( ті яким довірялось) втратили позиції довіри.
Саме тому тепер кожен прихильник того чи того кандидата рейтингами може махати досхочу, але справжньої картини не побачити..
  • 0

#1900 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 02:51

Перегляд дописуivansstef (4.01.2010 02:48) писав:

звичайно що є інституціїї досліджень яким можна довіряти

Яким саме ж пан довіряє?