Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1861 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.01.2010 – 22:28

Перегляд допису-=VJ=- (2.01.2010 22:21) писав:

Тобто?
Тобто те, що Юля використала Ющенка по всім програмі в свою користь.

Перегляд допису-=VJ=- (2.01.2010 22:21) писав:

І знову не зрозумів - з Росією співпрацюють всі політики та можновладці, дешевий газ обіцяли теж всі кандидати. Що тут особливого саме у цього кандидата?
Співпрацювати, не забуваючи те, що ти є все ж представник саме України - це одне. А в Юліній "співпраці" з Росією не відчувається жодної причетності її до України. І така непатріотична людина ще прагне стати президентом цієї країни.
  • 0

#1862 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.01.2010 – 22:52

Перегляд дописуОлеська (2.01.2010 22:28) писав:

Тобто те, що Юля використала Ющенка по всім програмі в свою користь.

Таке враження, що пані подобається грати зі мною в "запитання-відповідь".
В чому конкретно полягає використання? Конкретніше, прошу, бо я ніяк не можу зрозуміти, про що мова.

Перегляд дописуОлеська (2.01.2010 22:28) писав:

А в Юліній "співпраці" з Росією не відчувається жодної причетності її до України.

Все ж таки хоч якийсь практичний приклад можна, щоб я зрозумів, про що йдеться?
  • 0

#1863 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.01.2010 – 23:08

Пане Віджею, Ви ж знаєте, що я гірше оперую фактами, ніж Ви.) Мені щоби грунтовно відповісти на Ваші запитання необхідно трохи перелопатити преси. Сорі, але наразі просто немаю бажання.

Я коротко. Використання полягає в тому, що для неї досить зручно було з самого початку (я про помаранчеву революцію) вигідно про людське око підтримати Ющенка (хто ж вона тоді була? адже навіть те, що вона стане прем"єром було для більшості людей (та й мабуть для неї теж) несподіванкою), а далі почати підгаджувати Ющенкові замість підтримати, адже заздалегідь було прораховано можливість стати його наступницею в президентському кріслі. Ось і вийшло, що Ющенко наразі для країни не те, що ніякий президент, а мало не ворог народу, тоді, як ВОНА - біла і пухнаста.

Щодо Росії, то найперше поясність хоча б ситуацію з газом. Якимись дивними є (особливо остання) домовленості щодо дешевого газу...
  • 0

#1864 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 01:39

Перегляд дописуОлеська (2.01.2010 23:08) писав:

Пане Віджею, Ви ж знаєте, що я гірше оперую фактами, ніж Ви.) Мені щоби грунтовно відповісти на Ваші запитання необхідно трохи перелопатити преси. Сорі, але наразі просто немаю бажання.

Ну, вибачте, я думав, що переконання мають базуватися на якихось фактах - особисто я головні факти стосовно своїх переконань тримаю в голові. Відповідно і від інших очікую того ж.

Перегляд дописуОлеська (2.01.2010 23:08) писав:

Я коротко. Використання полягає в тому, що для неї досить зручно було з самого початку (я про помаранчеву революцію) вигідно про людське око підтримати Ющенка
хто ж вона тоді була?
адже навіть те, що вона стане прем"єром було для більшості людей (та й мабуть для неї теж) несподіванкою
а далі почати підгаджувати Ющенкові замість підтримати
Ющенко наразі для країни не те, що ніякий президент, а мало не ворог народу
Щодо Росії, то найперше поясність хоча б ситуацію з газом. Якимись дивними є (особливо остання) домовленості щодо дешевого газу...

Я сприймаю останнє прохання, як дозвіл навести деякі конкретні факти. Тому я теж коротко і по пунктам - якщо десь наплутаю, хай люди виправлять.
Щодо "хто ж вона тоді була?", якщо Ви погано оперуєте фактами, то я нагадаю мінімальну хронологію обох:
1999-2000 - вони обоє в одній команді, вона віце-прем"єр, він прем"єр. Її здобутків в ПЕК зараз навіть сам Ющенко не заперечує.
2001 - з приводу вбивства Гонгадзе організовується акція "Україна без Кучми", пікети, розганяння наметового містечка на майдані. Дороги колишніх партнерів розходяться - Тимошенко відправляється до СІЗО за вигаданим звинуваченням, натомість Ющенко підписує відомий "лист трьох" із засудженням акції і називає Кучму батьком. Що йому мало допомагає, оскільки вже через три місяці він вилітає з крісла і приєднується до опозиції, бо більше йому просто нема куди подітись. Опозиція, причому, була доволі м"яка.
2002 - вибори. Два новостворені блоки потрапляють в парламент, але діяльність різна - Тимошенко разом з Симоненком і Морозом організовує акцію "Повстань, Україно", нічого активного від Ющенка за цей час не чути.
2004 - вибори в Мукачевому, де були випробувані всі види фальсифікацій. Як і казали численні журналісти - вибори мера стали мініверсією майбутніх президентських. Зокрема і в тому, що кандидат, який переміг за допомогою фальсифікацій після того, як справедливість було відновлено майже через рік, опинився в адміністрації на посаді заступника свого ж конкурента. Тим часом на президентських виборах йде суперечка, хто ж піде єдиним кандидатом від опозиції. Мороз і Симоненко категоричні і зрештою таки йдуть на вибори самостійно. Тимошенко вперше відмовляється від виборів і підтримує Ющенка, в договорі між ними прописані посади - в тому числі і прем"єра для Тимошенко.
От хто вона була тоді і чи було її прем"єрство для когось несподіванкою.

Чому Ющенко ворог - в першу чергу тому, що в 2005 році не воював за народ, а став на сторону бізнесу, причому російського - коли Тимошенко спробувала врегулювати ринок палива (всі НПЗ України належать російським компаніям, причому продані вони здебільшого за Ющенка-прем"єра згідно його плану приватизації) він просто розпустив Кабмін і підписав меморандум з найгіршим ворогом України після Майдану Януковичем. Все, що було далі - просто наслідки.

Стосовно газу.
Конфлікт почався ще при Льоші-Мерседесі (до речі, він за свій злочин так і не отримав жодного покарання - типова ситуація при президенті Ющенку), коли той дав привід Росії підвищити ціни. Чим все закінчилось - знають всі: газові війни 2005 та 2006-го років. Результат - ціна на газ піднялась втричі, на транзит всього на 60%, плюс абсолютна непрозорість розрахунків і незрозумілий посередник, який за перекладання паперів з однієї теки в іншу отримував з наших кишень мільярди (з яких 27% текло Петру Ющенку). Хто тримав в полі зору ситуацію 90-00 років пам"ятає - це та сама схема, яка тоді була розповсюджена в ПЕК. І найцікавіше - саме тоді вперше Газпром через СП Укргазэнерго потрапив на ринок України і отримав можливість продавати нашим споживачам свій газ по дешевим цінам, підриваючи українську газовидобувну систему і українські газорозподільчі компанії.
Таким чином ми втратили прокучмівські позитиви в цьому питанні, натомість не набули нічого кращого, тільки гірше. Кращим було лише одне - прямі контракти. В результаті тривалої війни ми їх таки отримали - якби була консолідована позиція президента та прем"єра, то вони були б точно кращі, та оскільки президент тоді вів війну за РУЕ - маємо те, що маємо, себто договори, де для нас купа негативу, а позитив один - ніяких посередників. Тому в газовому питанні винні, безумовно, обидва - один воював за бізнес, а не за народ, інша погодилась на грабіжницькі умови. Втім і тут є різниця - всі пам"ятають, в яких умовах заключались ті контракти і як на нас улюблене президентом ЄС тисло замість допомоги. Навряд чи там був кращий вихід. Ось так я це бачу.
  • 0

#1865 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.01.2010 – 03:09

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 01:39) писав:

Ну, вибачте, я думав, що переконання мають базуватися на якихось фактах - особисто я головні факти стосовно своїх переконань тримаю в голові. Відповідно і від інших очікую того ж.

а чим тут хвалитися якщо ти ГОЛОВНИХ ФАКТІВ тільки одна штука .. ЮЛЬКА ПРАВА!!

це єдине що у ВІДЖЕЯ в голові тримається і на цьому заснована вся його обізнаність
  • 0

#1866 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 09:51

Стосовно газу.
Газ від РУЕ був істотно дешевше, ніж тепер, тому не треба нарікати на РУЕ.
  • 0

#1867 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 10:09

Перегляд дописуzav (3.01.2010 09:51) писав:

Газ від РУЕ був істотно дешевше, ніж тепер, тому не треба нарікати на РУЕ.

Газ від Росії для Кучми був ще дешевший за РУЕ, може почнемо з цього?
  • 0

#1868 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 03.01.2010 – 10:35

Народ оцінив чесність поведінки Ющенка з Тимошенко. Знаєте, для людей важливо не тільки те, ким були ці люди, але й те, як вони змінюються. Юля змінюється на краще, хоча й дружить з Медведчуком та взяла в команду Лозинського. Ющенко - ще гірший варіант - бо дозволив мафії й далі керувати Україною. Народ це оцінив рейтингами. А якщо Заву та Івансстефу таке не подобається, то, мабуть, не пощастило їм з народом, так як і нашому Президенту. Прийміть мої співчуття )))

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.01.2010 – 10:37

• 0

#1869 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 10:46

Перегляд дописуРодослава09 (3.01.2010 10:35) писав:

хоча й дружить з Медведчуком

Ющенко дружить з Балогою - тому з цього боку чия б корова мукала, але не президентова.
І взагалі - після меморандумів та універсалів не розумію цих закидів щодо "хто з ким дружить".
Якщо людина корисна - її використовують, ні - значить ні.
  • 0

#1870 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.01.2010 – 17:59

Гм...хоч я і не політичноозабочєний, але ось така цікава штука з нещодавнього виступу пані прем*єр:

Цитата

З початку 2010 року Кабінет Міністрів України розпочинає втілювати в життя важливі соціальні реформи.

А що, в 2009 році "розпочати втілювати" слабО ? Чи землетрус завадив ? А може "завадило" те, що вибори в 2010, а не 2009 ?

Цитата

"Криза завершується через 2-3 місяці. І це значить, що як тільки вона завершиться, як тільки світ забуде, що таке криза, у 2010 році ми зробимо низку важливих соціальних кроків", - зазначає Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

О як ! Ніхто в світі незнає коли та криза закінчиться, а тут вам нАте : 2-3 місяці. Щось дуже знайоме і схоже на слова тієї ж особи:
" в Україні кризи немає". "Криза Україну омине". А ще, (раніше) була цитата, що : "криза закічиться через пів-року". Ті, "пів-року", вже давно минули. Не виключаю, що криза звичайно ж "мине" за 2-3 місяці при умові, що ВОНА буде президентом. Мине. Обов*язково. В усьому світі. Куди ж той світ без ВОНЕЇ.

Цитата

За її словами, одним із таких важливих кроків буде встановлення пенсії не нижче, ніж 60% від середньої заробітної плати.

А що, за пару місяців відтоді, як ПРовці кричали про підвищення соц стандартів щось змінилось ? Звідкись на державу впали мільярди ? З неба ? Чи мо економіка чудотворним чином запрацювала ?

Цитата

"А найголовніше - нам потрібно формувати середній клас", - наголошує Юлія Тимошенко і додає, що на сьогодні близько 12 мільйонів громадян володіють дрібними акціями, які залишились після ваучерної приватизації, але не отримують від них жодного прибутку.

Ше тіко формувати ? А хто ж заважав раніше ? І якщо той середній клас тіко "формувати", то звідкіля ж набрать 60 відсотків на пенсії від зарплат ? І потім : якщо вже казати про "ваучерізацію", то не завадило б прем*єру знати, що тих ваучерів у народу вже давно немає. І в кого ті ваучери, теж давно відомо. То кому ж ті прибутки ВОНА обіцяє ?

Цитата

"У проекті бюджету на 2010 рік ми передбачили 30% прибутку спрямувати на виплату дивідендів за дрібні акції. Ми будемо міноритарні акції підтримувати і забезпечувати отримання прибутку", - зазначає Прем’єр-міністр.

Крім того, глава уряду нагадує, що у 2009 році майже всі європейські країни через кризу були вимушені суттєво знизити соціальні виплати. В Україні цього не було зроблено, і більше того - всі пенсії, заробітні плати та інші соціальні виплати виплачувались .

Незнаю як на рахунок пенсій, але про : "вчасно та у повному обсязі заробітні плати" в державному секторі - цинічна брехня. До того ж : " всі європейські країни через кризу були вимушені суттєво знизити соціальні виплати." Правильно. Зате ці країни робили фінансові вливання в економіку. От якраз цьОго, урядом України не було зроблено. А навпаки, гроші розтринькали на популізм. Чужі гроші, до речі.

Цитата

При цьому Прем’єр-міністр наголошує, що найжорстокішою політичною технологією 2009 року стало прийняття Партією регіонів та підписання Президентом закону про підвищення соціальних стандартів, який насправді передбачає підвищення пенсій для 6 млн. громадян лише на 60 копійок, а для 5 млн. громадян взагалі - скорочення рівня пенсій.

Це, взагалі цікаво. Коли януковичата підняли питання про соц стандарти, прем*єр власними вустами заявила, що це "атомна бомба" котра підірве і так слабку економіку держави. І додавала, що грошей немає, а друкувати, це - інфляція. А тут виявляється, шо то і не бомба, а всього навсього ...60 копійок. Та щей зі "скороченням" для 5-ти міліонів людей. Яка тут в дупі інфляція ? То коли ж пані прем*єр казала правду , а коли брехала ? І потім : чи не здається пані прем*єр, що обіцяні нею в передвиборчій програмі аж 60 відсотків на пенсії, є не те що атомна, а термоядерна бомба ? Куди тут тим 60-ти копійкам ?... зі "скороченням".

Цитата

"Це знущання над людьми - робити піар на їх житті, на їх надіях, на порожніх обіцянках і заробляти собі дешеві рейтинги. Тому Закон про підвищення соціальних стандартів – це не просто профанація, це жорстоке знущання над кожною людиною", - підкреслює Юлія Тимошенко.

Отут погоджусь з громадянкою Тимошенко. Таки правда: - знущання

А ось ще, "шедевр" від Тимошенко :

Цитата

" В настоящий момент мы национализировали 3 банка: "Родовид", банк "Киев" и "Укргазбанк". Это миллионы людей, которые имеют там вклады. И то, что людям не возвращают депозиты, клиентам их деньги - это трагедия для государства … Если один банк не возвращает, люди думают, что и другой будет не возвращать. Отток на уровне 90 млрд грн ... Эти деньги изъяты из реального экономического оборота. Банки не могут давать кредиты. И потому то, что мы в настоящий момент предприняли первый шаг по этим трем банкам, - это позитивный сигнал всем людям … Сегодня все эти три банки начали системную выплату людям депозитов ... И это значит, что у банка есть будущее, и у банковской системы страны есть будущее."

Ця заява виявилась цинічною брехнею. Мало тОго, що видача депозитів не була відновлена, так ще й мораторій продовжили на пів-року. І прем*єр, роблячи таку заяву 5-му каналу, не могла про це не знати.

Я тут собі подумав : якщо хто не хоче президентом Януковича, то мусить усвідомити, що його в другому турі
може перемогти і Ющенко, і Яценюк, і навіть (можливо) молдаванин, але ....не Тимошенко. Згадаєте мої слова.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.01.2010 – 18:03

• 0

#1871 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 03.01.2010 – 18:20

І "наші" і "ваші",- усі плюються на Юлю.
Звідки тоді в неї тоді взагалі рейтинг взявся?
А в реалі цікаві факти виявились.
Товариш, котрий працює під землею каже, що йому пофіг, що там Янек обіцяє, Юля йому зараз регресні віддала.
Бюджетники теж підтвердили , що при ній зарплату день в день получають і якими б вони не були патріотами Донбасу, але ж і не такі свині невдячні, щоб не пам*ятати не таких вже давніх часів, коли місяцями не було з\п.
А на днях знайомий місцевий олігарх повідав:- вона пішла найкоротшим, але ефективним шляхом, -купує ключові фігури пачками.
І щось у мене "Бензбожнику" складається "смутноє" враження, що не перед тим портретом Ви перестраховуєтесь.
  • 0

#1872 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 18:53

Перегляд дописуDON BASS (3.01.2010 18:20) писав:

А в реалі цікаві факти виявились.
Товариш, котрий працює під землею каже, що йому пофіг, що там Янек обіцяє, Юля йому зараз регресні віддала.
Бюджетники теж підтвердили , що при ній зарплату день в день получають і якими б вони не були патріотами Донбасу, але ж і не такі свині невдячні, щоб не пам*ятати не таких вже давніх часів, коли місяцями не було з\п.
А на днях знайомий місцевий олігарх повідав:- вона пішла найкоротшим, але ефективним шляхом, -купує ключові фігури пачками.
І щось у мене "Бензбожнику" складається "смутноє" враження, що не перед тим портретом Ви перестраховуєтесь.

Ви помилились, шановний. І сприйняли всерйоз мій гумор щодо "поздоровлення дурню". Я ні перед ким не перестраховуюсь. І нікого не боюсь. Ляканий. Бачив я такі страхИ, котрі декому з кандидатв у сні не присняться. І ні на кого не надіюсь. Я сам собі президент. І так має думати кожен з нас, по мОєму. Підкреслю : у сьогоднішній ситуації, коли загальнодержавного лідера - "дньом с огньом".
Я не бачу різниці між нещодавнім воспєванієм комуністичних вождів і сьогоднішнім воспєванієм вождів демократії. І ці пісні співає один і той же народ. От в чОму біда наша. А тОму, маючи певний життєвий досвід, я чітко знаю, що :
- патріотизм і популізм - це різні речі.
- обіцянки, котрі біжать попереду виконання - це брехня.
- сьогоднішня ситуація в державі влаштовує усіх без винятку кандидатів на пост глави держави.
- ніхто із них міняти реально ситуацію не хоче і не здатен, бо доведеться відповідати за результати. Або успішні, або ні, але відповідати. А це - не язиком молоти.

От цим і керуюсь (сьогодні) в своєму житті. Тому я і є: сам собі президент. Інакше - хана і мені, і сім*ї.
І нарешті : мені (вже казав) фіолєтово хто там з них ким стане. Я б з більшим би задоволення підтримав би сьогодні розумну і не робещену дитину років 25-ти. Українську дитину по суті.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.01.2010 – 19:08

• 0

#1873 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 19:15

Звичайно мої переконання базуються на фактах. Тільки тримати те все в голові не бачу сенсу. Кому від того полегшає? Хіба, маючи під рукою наразі всі дані (ті, що мені вигідно було би використати як контраргумент), мені вдалось би Вас переконати? Чи може у Вас вийшло, оперуючи фактами, когось переконати в протилежному? Не думаю.)
Зараз політика не є настільки цікавою, щоби забивати нею власні мізки. Я не упускаю ніяких політичних подій, роблю власні висновки. І от власне як підсумок почутого і побаченого складається певна думка, мислення та розуміння того, що відбується.

І ще. Давно хотіла Вам задати запитання: Ви впевнені, що не розчаруєтесь в людині, яку так яро відстоюєте (я про Юлю)?

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 10:09) писав:

Ну от, знову ми повернулися до Кучми.)

Народ оцінив чесність поведінки Ющенка з Тимошенко. Знаєте, для людей важливо не тільки те, ким були ці люди, але й те, як вони змінюються. Юля змінюється на краще, хоча й дружить з Медведчуком та взяла в команду Лозинського. Ющенко - ще гірший варіант - бо дозволив мафії й далі керувати Україною. Народ це оцінив рейтингами. А якщо Заву та Івансстефу таке не подобається, то, мабуть, не пощастило їм з народом, так як і нашому Президенту. Прийміть мої співчуття )))
Чесність??? Перепрошую, але трохи наївно насьогодні вірити у чесність людей, що пнуться до влади, тим більше, що переважна більшість нардепів є бізнесменами.

Ооо, пані Тимошенко над рейтингом (над штучним рейтингом) працює досить посилено вже давно.) Стільки вдовблювати народу те, що вона мусить стати наступним президентом (і за допомогою ЗМІ, і астрологи зі своєю "жінкою-президентом-наступним" і теде), що можна врешті і повірити.)

Ну, кого купує, а хто і сам платить (принаймні платив (оплачував минулі вибори з власної кишені)), аби потрапити до БЮТу...)
  • 0

#1874 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 19:37

До речі, київські медики - наче захищена бюджетна стаття - залишилися на новий рік без зряплати. Ходять чутки, що до виборів вони грошей не отримають... Ото цій кобилі на виборах згадають, ой, пригадають.

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 10:09) писав:

Де дії ТЮльки по відновленню схеми Кучми? Чьо за фіґня! У неї Ведмечук радником і така лажа! ДУРА!

Народ оцінив чесність поведінки Ющенка з Тимошенко.
О, я зацінив перемовини ТЮльки з ПРегіонами. Двічі навіть.
  • 0

#1875 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.01.2010 – 19:42

не знаю, але таких скачків цін і зубожіння народу не було ще ні при одному прем"єру...а люди ніби зазомбовані чи загіпнотизовані. Казала: дайте мені крісло прем"єра і буде вам дешевий бензин, мнясо і так далі...і що? дала, ага...а кому не вистачило того, що дала то додасть будучу президентом :angry1:

Перегляд дописуzav (3.01.2010 19:37) писав:

До речі, київські медики ...
до речі ця мадам під час епідемії грипу обіцяла з/п підняти у чотири рази тим, хто був в очагу...ага...хоч би то шо є не забрала...тріпло...і мені ще тут хтось буде щось доказувати? тьфу на неї
  • 0

#1876 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 19:50

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2010 10:46) писав:

Ющенко дружить з Балогою - тому з цього боку чия б корова мукала, але не президентова.
Тіко останньго вже рік як погнали з Секретаріяту, а так нічього аргумент - майже вдалий, гиги.
  • 0

#1877 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 19:53

Перегляд дописуЛастiвочка (3.01.2010 19:42) писав:

до речі ця мадам під час епідемії грипу обіцяла з/п підняти у чотири рази тим, хто був в очагу...ага...хоч би то шо є не забрала...тріпло...і мені ще тут хтось буде щось доказувати? тьфу на неї

Пхе ! Подумаєш...в чотири рази. Чого б ото я плювався ? От аби ВОНА в 28-раз пообіцяла і не дала, то я б плювався. А за чотири рази...мені і слини жалко.
  • 0

#1878 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 20:00

Перегляд дописуОлеська (3.01.2010 19:15) писав:

І ще. Давно хотіла Вам задати запитання: Ви впевнені, що не розчаруєтесь в людині, яку так яро відстоюєте (я про Юлю)?
Я думаю, традиція зради Ющенком майданівців матиме природне продовження в зраді Тимошенко, гигиги.
  • 0

#1879 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 20:07

Перегляд дописуzav (3.01.2010 20:00) писав:

Я думаю, традиція зради Ющенком майданівців матиме природне продовження в зраді Тимошенко, гигиги.
Мабуть.)
Чомусь несприймаю (ну прямо нутро все перевертається) те "зрада Ющенком майдану". За тією фразою стоїть палач з сокирою...
  • 0

#1880 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 22:07

Перегляд дописуБезбожник (3.01.2010 17:59) писав:

А що, за пару місяців відтоді, як ПРовці кричали про підвищення соц стандартів щось змінилось ? Звідкись на державу впали мільярди ? З неба ? Чи мо економіка чудотворним чином запрацювала ?

Пан просто не знає різниці між пропорційним підняттям та перерозподілом.

якщо вже казати про "ваучерізацію", то не завадило б прем*єру знати, що тих ваучерів у народу вже давно немає.

Прем"єр казала про акції, а не ваучери - пан навіть сам не читає, що цитує, себто говорить сам з собою.

А навпаки, гроші розтринькали на популізм. Чужі гроші, до речі.

То задайте питання президентському нацбанку - куди, кому, на яких підставах і які суми вони виділили на рефінансування, чому виділяли тим, хто не провів реструктуризацію боргів і взагалі став банкрутом, і найцікавіше - як вони дозволили цим коштам не влитись в економіку, а прокрутитись на валютному ринку і вийти в офшори.

А тут виявляється, шо то і не бомба, а всього навсього ...60 копійок. Та щей зі "скороченням" для 5-ти міліонів людей. Яка тут в дупі інфляція ?

Пан ще й не дочуває - казалось, що звичайному пенсіонеру накинули 60 копійок, у нардепів же пенсія виросла пропорційно на тисячі.

Ця заява виявилась цинічною брехнею. Мало тОго, що видача депозитів не була відновлена

23.11.2009 10:44 - "Родовід" почав виплачувати депозити

Ги, то пан ще й цинічно бреше.

Перегляд дописуБезбожник (3.01.2010 18:53) писав:

Тому я і є: сам собі президент. Інакше - хана і мені, і сім*ї.

Це розумна політика.
Тільки питання - що буде, коли завтра до пана прийдуть міцні хлопці і покажуть документи, за якими пановий будинок не має стояти на цьому місці, бо то їхня земля?
Так, просто цікаво.

мені вдалось би Вас переконати? Чи може у Вас вийшло, оперуючи фактами, когось переконати в протилежному? Не думаю.)

А чому пані вирішила, що тут хтось когось переконує? Тут діляться інформацією, а не переконують. Чи це такий результат підсвідомого страху за свої нестійкі переконання? :angry1:

Давно хотіла Вам задати запитання: Ви впевнені, що не розчаруєтесь в людині, яку так яро відстоюєте (я про Юлю)?

Я нікого яро не відстоюю.

До речі, київські медики - наче захищена бюджетна стаття - залишилися на новий рік без зряплати. Ходять чутки, що до виборів вони грошей не отримають... Ото цій кобилі на виборах згадають, ой, пригадають.

Київські медики, як і всі інші медики, отримують свою зряплату від київської мерії - до неї і звертайтеся. Вона якраз нещодавно з цього приводу виправдовувалась.

Де дії ТЮльки по відновленню схеми Кучми? Чьо за фіґня! У неї Ведмечук радником і така лажа! ДУРА!

На відміну від пана вона, мабуть, не палає бажанням лягти під Росію так, як Кучма, аби тільки давали дешевий газ. Тим паче, що його однозначно не буде - нема у Росії більше газу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних