Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1741 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.11.2009 – 14:04

Перегляд дописуzav (18.11.2009 09:54) писав:

І я таки не почув: коли за власні злочини відповідатиме Тиомшенко?
Знаю, що пан zav - прихильник Ющенка. То скажіть, що заважає Президенту звернутися до Генпрокурора, аби юридично (а не популістично) вияснити - чинила Юля злочини чи ні?
Бо Родослава каже, що мабуть,( напевно) Юля притисне Кучму до нігтя. І ми можемо не погодитися з її думкою.

Однак певні (і доволі серйозні як для політика) підстави для відставки прем'єра є. Це її власні ж слова: "«Я знаю , что мы сможем в течение двух лет людям (вкладчикам советского «Сбербанка») деньги вернуть». «Если я не смогу вернуть людям деньги в течение двух лет, я, в отличие от наших мужчин-политиков, напишу заявление и уйду с должности. Потому что должности не нужны, если ты не можешь обещанное людям дать»

Так от - доповідаю серйозно: МЕНІ (І ЩЕ ШІСТЬОМ МІЛЬЙОНАМ УКРАЇНЦІВ) ГРОШІ "ОЩАДБАНКУ" Юля НЕ ВІДДАЛА. Пора "уходить" з посади? Чи як? :)

Повідомлення відредагував Власюк: 19.11.2009 – 14:06

• 0

#1742 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2009 – 00:07

Прихильникам Б'ЮТ треба частіше дивитися засідання Верховної Ради України за участю Ляшка! Бґґ.

Перегляд дописуВласюк (19.11.2009 14:04) писав:

Так от - доповідаю серйозно: МЕНІ (І ЩЕ ШІСТЬОМ МІЛЬЙОНАМ УКРАЇНЦІВ) ГРОШІ "ОЩАДБАНКУ" Юля НЕ ВІДДАЛА. Пора "уходить" з посади? Чи як? :wacko:
Ніяк. Брехати виборцям не злочинно.
  • 0

#1743 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:48

Як Путіну підлабузнічає, просто край.
Правильно вчора Яценюк зауважив: "Ви думаєте нам безкоштовно пробачили штрафні санції за недобір газу в сумі $8 млрд.?"©.
  • 0

#1744 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.11.2009 – 12:28

Перегляд дописуВласюк (19.11.2009 14:04) писав:

що заважає Президенту звернутися до Генпрокурора, аби юридично (а не популістично) вияснити - чинила Юля злочини чи ні?
А толку? Це Україна, хто більше платить чи в кого звязки кращі той і правий. Тай смішно якось буде то виглядати.
  • 0

#1745 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 16:55

Віршик цікавий ото трапився...

Цитата

Юля у Вити оттяпала дачу,

Витя был зол и слегка озадачен.

Мягко под косу заточка вошла -

Знову в країну стабільність прийшла!
http://obkom.net.ua/...1/24.1509.shtml
  • 0

#1746 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.12.2009 – 23:17

За джерелами "Високого замку" (за їхніми словами - прямо з рекламного агенства) цей бігборд коштував 57тисяч грн :happy1: (7$ квадратний метр).

Зображення
  • 0

#1747 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 13:19

Цитата

беспринципный политикан, с комсомольским задором алчущим власти
Бєрєзовского цитую...
http://www.pravda.co.../4b20cc487c1a2/
Знає дядько, що каже.
  • 0

#1748 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 18:53

Сказачніца, гигиги.
"вони вже чітко розпланували: Янукович - Президент, Ющенко - прем’єр"©
"Тимошенко звинувачує Ющенка і Януковича в узгоджених діях, щоб створити передумови для введення надзвичайного стану"© http://ua.proua.com/.../12/143153.html
Коли вона вже визначиться - буде надзвичайний стан і Ющенко Президент, чи буде все ж Янукович Президент? Апшєствєнасть какбє вимигає!

Нарешті визнала:
"«Сьогодні в бюджеті держави приблизно 40% не виконується надходжень всіх податків», - сказала Тимошенко."© http://ua.proua.com/.../11/155827.html
Не пройшло й року! А як перше півріччя надривалася, що бюджет виконується, як надривалася, гигиги.
Хоча виявилося: "ми не допустили руйнування фінансової системи країни"© - оце так дивина.
  • 0

#1749 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 12.12.2009 – 19:04

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2009 18:47) писав:

Чергова брехня - ось він, разом з презентацією, ілюстраціями і додатковими матеріалами

Знову брехня - ось він
Хм, здається я запізнився.
  • 0

#1750 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 22:05

Бґґ, продалася, як є.
"Депутат БЮТ Святослав Олійник вважає, що Кремль підтримує Юлію Тимошенко як кандидата в президенти України.
"Я думаю, Кремль підтримує саме Тимошенко", - сказав він в інтерв'ю російській газеті "Комерсант"."© http://www.ukrpohlia...s.php/news/1305
Між іншим,цікаво:
"Тимошенко ж, за словами Олійника, – прагматичний лідер, бо "вона вміє домовитися з Путіним, вона вміє домовитися в Європі, її скрізь чують і скрізь сприймають"."© - про що вона домовилася з Путіним відомо, але про що й коли вона домовилася з Еўропою - суцільна загадка.
p.s. От брехло - "Це основна причина, з якої в Ющенка спостерігається стрімке падіння рейтингу. Люди підсвідомо відчувають, що він обдурив. Він говорив, що сповідуватиме національні інтереси, а він сповідує широкий геополітичний вектор", - сказав депутат від БЮТ."©
  • 0

#1751 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 09:08

Цитата

"Ми зробили те, чого не робив ніхто. З 1970 року такого не було. Ми отримали від МВФ, де ми є засновниками, 2 мільярди доларів дивидендів", - сказала Юлія Тимошенко.
Фонд промовчав. "Природно, ніякого спростування МВФ не робитиме, але сміялися довго", - сказав дипломат.
http://www.epravda.c.../4b225dc93506b/
Юля, жжот! навіть МВФ розсмішила...
  • 0

#1752 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 10:25

Перегляд дописуArmando (13.12.2009 09:08) писав:

Юля, жжот! навіть МВФ розсмішила...

"Єправда" жжот

Назва джерела не називається, проте вказується, що це працівник фонду.

Їй-бо, давно було б варто вже заборонити публікації на основі "анонімних джерел". Якщо в країнах нормальної демократії це ще хоч якось працює, то у нас під цим лейблом можна будь-яку фігню публікувати.
  • 0

#1753 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 13:15

З гумору народного.

Цитата

Юліє Володимирівна, ви не периживайте, якщо ви програєте вибори то ви зможете жити з нами!
підпис: Бомжі

• 0

#1754 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 12:01

Статті журналу "Український тиждень" проекту "Вибори-2010", з детальним описом кандидатів:

Україна: версія "Тимошенко" - Чого бракує Ю.В.Т., щоб стати повноцінним державним лідером

Не до прориву - Більшість обіцянок, з якими Юлія Тимошенко йшла на парламентські вибори, не виконуються

Тарас Чорновіл: Влада від Ю.В.Т. - Що краще/гірше: президент Тимошенко чи опозиціонерка Тимошенко

Не проґавити державу - Запобігти демонтажу «Проекту Україна» можна за допомогою випробуваних рецептів
  • 0

#1755 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.12.2009 – 17:44

по-моєму, це все бруд, який ллють на її голову. але коли вона прийде до влади(я дуже сподіваюсь) то щось та й зробить.
  • 0

#1756 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.12.2009 – 09:59

Стіко верещали про зрив вибори та надвичайні стани, але вийшло все набагато простіше - нестача грошей через невиконання урядом бюджету. Ги.

"Центральна виборча комісія закликає Кабінет Міністрів відреагувати на критичну ситуацію з фінансуванням в 2009 році підготовки проведення виборів Президента з боку Міністерства фінансів і державного казначейства. За відповідний проект постанови проголосувало одностайно 14 присутніх членів комісії, передають «Українські новини».

Під час представлення відповідного проекту постанови Михайло Охендовський відзначив, що державним бюджетом на 2009 рік передбачено 712 157 100 гривень на проведення цих виборів.

Також він наголосив, що розподілом коштів держбюджету виділених для підготовки і проведення виборів на 2009 рік передбачені витрати ЦВК у сумі 50,4 млн. гривень, окружних виборчих комісій - 35,3 млн. гривень, дільничних виборчих комісій - 109,5 млн. гривень, що в загальній сумі становить 195,2 млн. гривень.

При цьому він наголосив, що згідно із законом про вибори Президента кошти на підготовку проведення виборів Президента перераховуються ЦВК у 3-денний термін з дня початку виборчого процесу.

Таким чином, він констатував, що ЦВК вищезгадані кошти мали бути перераховані в повному обсязі до 22 жовтня.

За його словами, станом на 18 грудня державне казначейство фактично профінансувало тільки витрати ЦВК, і лише в сумі 1,9 млн. гривень, що становить менш ніж 0,6% від загальної потреби на 2009 рік.

Також Охендовський підкреслив, що ситуація з недофінансуванням ускладнюється ще й тим, що 31 грудня закінчується бюджетний рік, і згідно з Бюджетним кодексом, всі бюджетні призначення втрачають силу.

«Це призведе до неможливості вчасно здійснити розрахунки за виконані роботи і надані послуги, пов’язані з підготовкою виборів як у ЦВК, так і в окружних виборчих комісіях в 2009 році, що у свою чергу негативно позначиться на підготовці проведення виборів Президента 17 січня 2010 року», - сказав він."© http://ua.proua.com/.../18/183718.html
  • 0

#1757 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.12.2009 – 14:37

Перегляд дописуzav (23.12.2009 09:59) писав:

Стіко верещали про зрив вибори та надвичайні стани, але вийшло все набагато простіше - нестача грошей через невиконання урядом бюджету. Ги.

Уряд виконав - тільки президент розтринькав. Ги :happy1:
То йому те терміново профінансуй, то це - то "Ермітаж" побудуй, то свічку золоту.
  • 0

#1758 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.12.2009 – 16:21

Перегляд допису-=VJ=- (23.12.2009 14:37) писав:

Уряд виконав - тільки президент розтринькав. Ги :happy1:
То йому те терміново профінансуй, то це - то "Ермітаж" побудуй, то свічку золоту.
Цікаво, як же Президент міг розтринькати бюджет, до якого жодного відношення не має? Хіба рядо йому жваво допомагав. Й у будь-якому разі, відповідальність за невиконанню бюджету на уряді, тим більше він сам його і склав, гиги. А на верхоавній раді - відповідальність за схвалення нереального бюджету.
  • 0

#1759 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.12.2009 – 17:48

Перегляд дописуzav (23.12.2009 16:21) писав:

Цікаво, як же Президент міг розтринькати бюджет, до якого жодного відношення не має?

Ну, спитайте у нього, який він має до нього стосунок, що ледь не щотижня вимагає щось там профінансувати позапланове.
  • 0

#1760 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 23.12.2009 – 18:42

Цитата однієї обуреної пані з черкаського форуму:

Цитата

Тільки що до мене подзвонили в двері (і домофон їм не перешкода), відкриваю стоять дві літні жінки із списком і запитують чи є у нас діти до 8 років. Я подумала, що зі школи знову переписують детей (онук прописаний у мене), а мені говорять: "Якщо ви проголосуєте за Тимошенко, то ваш внук отримає хороший дарунок на Новий рік". Я ввічливо відповіла, що дарунок куплю сама, а Ю.Т. і (перелік інших кандидатів) хай йдуть куди подалі з своїми подачками! Невже дійсно вже до такого додумалися?! За кого ВОНА нас має?!!

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних