Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1721 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 13.11.2009 – 09:46

Перегляд дописуРодослава09 (13.11.2009 08:35) писав:

Трохи дивують піар-технологи Ю. Тимошенко. Гадаю, Юля перевірить, що вони їй підсунули, і зробить висновки. Ви подивіться, як перегукуються "Вона працює" і "Вона - це Україна" з гаслами, вжитими Рудольфом Гессом на шостому з'їзді НСПН (1934 р.), в адресу Гітлера: "Sie sind Deutschland" ("Ви - це Німеччина"). І зразу після цієї фрази: "Ви дієте (працюєте) - і діє Німеччина".

Чи не здається Вам дивним таке співпадіння??? :unsure:
все нове це давно забуте старе. небачу тут нічого страшного. от якби БЮТ пропагував знищення євреїв то це погано. доречі німецький варіант значно кращий.
  • 0

#1722 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.11.2009 – 10:29

Перегляд дописуРодослава09 (13.11.2009 08:35) писав:

Трохи дивують піар-технологи Ю. Тимошенко. Гадаю, Юля перевірить, що вони їй підсунули, і зробить висновки. Ви подивіться, як перегукуються "Вона працює" і "Вона - це Україна" з гаслами, вжитими Рудольфом Гессом на шостому з'їзді НСПН (1934 р.), в адресу Гітлера: "Sie sind Deutschland" ("Ви - це Німеччина"). І зразу після цієї фрази: "Ви дієте (працюєте) - і діє Німеччина".

Чи не здається Вам дивним таке співпадіння??? :unsure:
Та не дуже...
У неї й на телебаченні таке саме спрямування: ви там попрацюйте кожен потроху, то й криза минеться, а я потім примажуся, що то є моя заслуга.
  • 0

#1723 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 15.11.2009 – 18:09

Те, що Юля вирішила заплатити педагогам за вимушений прогул сповна, говорить про неї як про притомного політика. Ми ж методично підготувались за цей час нормально. Схиляюся все-таки до вибору - "за Юлю"!
  • 0

#1724 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 00:20

Перегляд дописуРодослава09 (15.11.2009 18:09) писав:

Те, що Юля вирішила заплатити педагогам за вимушений прогул сповна, говорить про неї як про притомного політика. Ми ж методично підготувались за цей час нормально. Схиляюся все-таки до вибору - "за Юлю"!
Було би цікаво, як б вона не заплатила.
Чи за два місяця влітку вам теж не плотють?..
  • 0

#1725 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 09:09

Вона заплатила з майбутніх доходів. Позичати під 27% в гривні що є вищим рівня інфляції і росту ВВП разом означає в будь-якому випадку отримати менше чистих доходів до бюджету в майбутньому, просто перекладає проблема на свого наступника. Юля не робить головного що було б потрібно для стабілізації бюджету - реформи системи державного управління. В 2008 році вона підвищила середню зарплату держслужбовців на 39.4%. Позвільняти тих дармоїдів з величезних будинків податкових, адміністрацій і т.п., появляться нові гроші і полегшиться життя бізнесу. Але ж цього не зробить бо існування такого роздутого апарату держслужбовців робить можливим існування схеми при котрій можна призначити службовця за певну плату котрий тероризуючи бізнес буде відбивати собі бабло. Юлі до бані вся і всі, якби хотіла то б уже стабілізувала бюджет, тільки бажання побільше бабла їй не позволяє. Власне кажучи як і всім решта нашим улюбленцям.

Повідомлення відредагував Maryan: 16.11.2009 – 09:12

• 0

#1726 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 09:15

Перегляд дописуMaryan (16.11.2009 09:09) писав:

Позвільняти тих дармоїдів

Ви б вже повністю тему розкривали - скільки звільняти, на якій підставі, як у них суди вигравати, з чого платити їм вихідну допомогу, як і куди їх влаштовувати.
Бо так "звільнити всіх" може кожен написати, ги
  • 0

#1727 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 11:25

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2009 09:15) писав:

Ви б вже повністю тему розкривали - скільки звільняти, на якій підставі, як у них суди вигравати, з чого платити їм вихідну допомогу, як і куди їх влаштовувати.

Відчувається певна заангажованість у вашому дописі, часом самі не державний службовець :) ? Згоден що із людьми потрібно повестись нормально, а не розганяти їх як предстаників грального бізнесу. Зменшити кількість однозначно потрібно, разом із змінами законів котрі б не дозволяли масштабні словживання. Україна в рейтингу легкості ведення бізнесу посідає: 181 місце по легкості сплати податків, те саме 181 по легкості отримання дозволу на будівництво, 134 місце по легкості відкриття бізнесу. Це рейтинг від Світового Банку котрий моніторить кількість та час процедур з отримання відповідних дозволів, включає 183 країни. Так-що треба зменшувати кількість чиновників і процедур, причому суттєво. Але звичайно повестись по-люськи, попередити завчасно про реформу, виплатити від 2 міс. до півроку окладу і влаштувтаи державні курси токарів, електриків, сантехніків та інших найбільш дефіцитних спеціальностей в нашій країні )) Нехай вже самі державні службовці підкажуть як правильніше вчинити, мене як не державного службовця цікавть тільки легкість сплати податків та інших формальностей.

Повідомлення відредагував Maryan: 16.11.2009 – 11:26

• 0

#1728 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 11:34

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2009 09:15) писав:

Скоротити нах штатний розклад і до побачення.
І краще заплатити раз, ніж постійно.
  • 0

#1729 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 18:04

в повітрі запахло ковбаскою по 2.20

Перегляд дописуzav (16.11.2009 11:34) писав:

Скоротити нах штатний розклад і до побачення.
І краще заплатити раз, ніж постійно.
еге. скорочується посада і в Центр зайнятості, там роботу швидко знайдуть. як показує наша "правдива" статистика рівень безробіття наближається до докризового (тільки ніхто не говорить якими методами). але це буде ще один вузол в і так заґудзованій системі.
  • 0

#1730 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 20:30

Перегляд дописуMaryan (16.11.2009 11:25) писав:

Відчувається певна заангажованість у вашому дописі, часом самі не державний службовець :)

Виліковуйтесь від інтернет-паранойї - це шкідливо.

Перегляд дописуMaryan (16.11.2009 11:25) писав:

Україна в рейтингу легкості ведення бізнесу посідає:

До чого тут службовці?
  • 0

#1731 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 21:03

На жаль, у цій нашій державі є тільки вибір між бандитськими методами затримки зарплати на 6-8-10 і т.д. місяців (я вже це проходила при Кучмі 95-99 роки, а Ви, Богуславе, де тоді були?) та нормальною проплатою бюджетникам. Назвіть ще цивілізовані країни, де таке можливе. Чому Кучма за таке не відповідає??? Вірю, що коли прийде до влади Юля, кучма, а можливо і Ющенко відповідять і за дерибан, і за брехню.
І хто винен, що на початку 90-х я зробила такий вибір - стати вчителем. Хіба я могла сподіватися, що наші підприємці так платитимуть податки, а влада так крастиме??? Тепер би мене ніхто у школу не затягнув, бо з нашими бандюганами-політиками, починаючи з Кравчука і закінчуючи Ющенком, будеш жебраком.
  • 0

#1732 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 21:20

Перегляд допису-=VJ=- (16.11.2009 20:30) писав:

До чого тут службовці?
Ну, ясно же - до економії бюджетних коштів. Ги.

Перегляд дописуРодослава09 (16.11.2009 21:03) писав:

На жаль, у цій нашій державі є тільки вибір між бандитськими методами затримки зарплати на 6-8-10 і т.д. місяців (я вже це проходила при Кучмі 95-99 роки, а Ви, Богуславе, де тоді були?) та нормальною проплатою бюджетникам.
Так я не зрозумів, Кучма у 2000-2004 років не завинив?

Вірю, що коли прийде до влади Юля, кучма, а можливо і Ющенко відповідять і за дерибан, і за брехню.
Із цим вам до релігії треба, бґґ.
І мені таки цікаво: чи буде Тимошенко відповідати за дерибан та брехню й коли саме?

І хто винен, що на початку 90-х я зробила такий вибір - стати вчителем. Хіба я могла сподіватися, що наші підприємці так платитимуть податки, а влада так крастиме??? Тепер би мене ніхто у школу не затягнув, бо з нашими бандюганами-політиками, починаючи з Кравчука і закінчуючи Ющенком, будеш жебраком.
Так гарно, що ви не тямите в економіці - Тимошенко вас здивує, ґґґ.
  • 0

#1733 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 21:36

Перегляд дописуzav (16.11.2009 21:20) писав:

звісно ні. Він чистий перед людьми і законом - спокійно собі живе і навіть інтерв"ю дає.
  • 0

#1734 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 10:23

Перегляд дописуzav (16.11.2009 21:20) писав:

Зрозуміло, Ющенку та його підлабузникам не завинив. Народу України завинив, напр., від мене щонайменше три претензії:
1. Непрозора кримінальна "прихватизація" на грані бандитизму. Де наші майнові сертифікати? Чи не за них зять і дочка Кучми купили собі маєток в Англії, олігархи жирують, Янукович скуповує голоси і т.д., і т.д. Гадаю, Юля наведе тут порядок. Майно буде служити державі.
2. Злонамірені банкрутства (мабуть, через п.1), розвал с/г, невиплата зарплат...
3. Зменшення кількості українців на 6 млн. в бандитські 90-і (в основному через пункти 1 і 2), відтік чесних людей на Захід - де ще таке було можливе, крім Росії, де відбувалися схожі процеси?

То що, Кучма не завинив?
Юля ДОВЕДЕ, завинив Кучма чи ні. Я ж гадаю, що Кучму треба довічно ув'язнити з конфіскацією майна, його родину і численних його "синків", в т.ч. і Бакая, Львочкіна, Пінчука, Ющенка, за розкрадання майна держави, яке мало КАТАСТРОФІЧНІ соціальні наслідки, в т.ч. скорочення кількості населення на ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ.
  • 0

#1735 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 17.11.2009 – 11:21

Цитата

= Рейтинг: 20,8%
= Доход за 2008, грн.: 386 тыс.
= Средняя зарплата в месяц в 2008 году, грн.: 32,2 тыс. в месяц
Премьер-министр Украины. Рейтинг ее уже не тот, что полтора года назад. Ее популярность каждодневно добивает кризис, разборки с Ющенко (от которых страна смертельно устала); память избирателей о невыполненных обещаниях; тотальная коррупция во власти; уголовные скандалы в окружении Тимошенко (педофилы, Лозинский) и, наконец, нарастающая бюджетная дыра, которая может поглотить зарплаты и пенсии вместе с рейтингом Леди Ю. Она это пытается компенсировать активнейшей кампанией — то госакты людям раздает бесплатно, то квартиры, то грандиозные концерты закатывает. «Вона працює», одним словом. Определенные успехи имеются — опущен рейтинг главного конкурента Тимошенко за выход во второй тур — Яценюка. Рейтинг самой Тимошенко подрос. Но хватит ли этого для победы над Януковичем? Ведь лозунг «Вона працює» на фоне бушующей в стране «крызы», эпидемии и прочей заразы смотрится несколько двусмысленно.

ПРОГРАММНЫЕ ОБЕЩАНИЯ

Пенсия — не менее 60% зарплаты, которая была перед пенсией. До конца 2012 г. будут возвращены все вклады Сбербанка СССР.

Стипендия — на уровне прожиточного минимума (сейчас — 701 грн.). Ипотечное кредитование под 2—4% на 10—30 лет.

Принятие новой редакции Конституции, которая покончит с двоевластием. Президент будет либо полновластным, либо номинальным.

Переход на контрактную армию. Референдум в случае вступления в НАТО или ОДКБ.

Долгосрочное кредитование бизнеса под «европроценты».

До конца 2012 года все больницы будут оснащены современным оборудованием и автомобилями скорой помощи.

А ЕЩЕ…

Действующий премьер-министр страны — Юлия Тимошенко — в своей программе объявляет, что на самом деле находится в... «настоящей оппозиции» — к «олигархии и тем, кто ее представляет».

• 0

#1736 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 16:36

Перегляд дописуРодослава09 (17.11.2009 10:23) писав:

Зрозуміло, Ющенку та його підлабузникам не завинив. Народу України завинив, напр., від мене щонайменше три претензії:
1. Непрозора кримінальна "прихватизація" на грані бандитизму. Де наші майнові сертифікати? Чи не за них зять і дочка Кучми купили собі маєток в Англії, олігархи жирують, Янукович скуповує голоси і т.д., і т.д. Гадаю, Юля наведе тут порядок. Майно буде служити державі.
2. Злонамірені банкрутства (мабуть, через п.1), розвал с/г, невиплата зарплат...
3. Зменшення кількості українців на 6 млн. в бандитські 90-і (в основному через пункти 1 і 2), відтік чесних людей на Захід - де ще таке було можливе, крім Росії, де відбувалися схожі процеси?
То що, Кучма не завинив?
Мені лячно за ваших учнів зважаючи на вашу неуважність - я питав про Кучму 2000-2004 років, а не дев'яностих. Спробуєте відповісти ще раз?

Перегляд дописуРодослава09 (17.11.2009 10:23) писав:

Юля ДОВЕДЕ, завинив Кучма чи ні. Я ж гадаю, що Кучму треба довічно ув'язнити з конфіскацією майна, його родину і численних його "синків", в т.ч. і Бакая, Львочкіна, Пінчука, Ющенка, за розкрадання майна держави, яке мало КАТАСТРОФІЧНІ соціальні наслідки, в т.ч. скорочення кількості населення на ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ.
Га? Юля буде генпрокурором?
p.s. І цей-во, ще скажіть, що Тимошенко нічого не крала.
  • 0

#1737 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 20:16

Та при Кучмі 2000-2004 були хоч адекватні прем'єр-міністри: Ющенко, Кінах, Янукович, віце-прем'єр Тимошенко...
А Тимошенко передасть у Прокуратуру інформацію про злочини Кучми, і в якості Президента буде впевнена, що якщо Прокуратура саботуватиме (а це зараз при Ющенку та Кузьміні так і було б), то Генпрокурор та Ко підуть вслід за Кучмою. Вона як Президент виступить Гарантом дотримання права, а з Кучмою в неї особисті порахунки ще ті, вона йому нагадає СІЗО та ін, мало Даніличу не покажеться.

Тільки заради цього варто обрати Тимошенко. Кучмі треба насолити добряче. Гірше не буде при будь-якому кандидаті, краще - як видно - також.
  • 0

#1738 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.11.2009 – 09:54

Перегляд дописуРодослава09 (17.11.2009 20:16) писав:

Та при Кучмі 2000-2004 були хоч адекватні прем'єр-міністри: Ющенко, Кінах, Янукович, віце-прем'єр Тимошенко...
А Тимошенко передасть у Прокуратуру інформацію про злочини Кучми, і в якості Президента буде впевнена, що якщо Прокуратура саботуватиме (а це зараз при Ющенку та Кузьміні так і було б), то Генпрокурор та Ко підуть вслід за Кучмою. Вона як Президент виступить Гарантом дотримання права, а з Кучмою в неї особисті порахунки ще ті, вона йому нагадає СІЗО та ін, мало Даніличу не покажеться.

Тільки заради цього варто обрати Тимошенко. Кучмі треба насолити добряче. Гірше не буде при будь-якому кандидаті, краще - як видно - також.
Зніміть рожеві окуляри, пані.
Довірена особа Тимошенко в ЦВК - Кравчук, крім того вона давно тусується з Медведчуком. Ви направду вірите, що ці двоє щось зроблять Кучмі?.. Тоді ви птася-наївняк.
Також зважте на те, що генпрокурор призначаєть за згордою Верховної Ради, де Тимошенко більшості не має, і з Литівином та Прегіонами не матиме, ібо двоє останніх на Кучмі зав'язані нівроку.

І я таки не почув: коли за власні злочини відповідатиме Тиомшенко?
  • 0

#1739 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 19.11.2009 – 01:27

Перегляд дописуzav (18.11.2009 09:54) писав:

Зніміть рожеві окуляри, пані.
Довірена особа Тимошенко в ЦВК - Кравчук, крім того вона давно тусується з Медведчуком. Ви направду вірите, що ці двоє щось зроблять Кучмі?.. Тоді ви птася-наївняк.
Також зважте на те, що генпрокурор призначаєть за згордою Верховної Ради, де Тимошенко більшості не має, і з Литівином та Прегіонами не матиме, ібо двоє останніх на Кучмі зав'язані нівроку.

І я таки не почув: коли за власні злочини відповідатиме Тиомшенко?
щодо більшості: я гадаю Юля-Президент більшість матиме, якщо не через нову коаліцію з Регіонами, то через дострокові вибори до парламенту.
  • 0

#1740 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.11.2009 – 09:58

Перегляд дописуБогуслав (19.11.2009 01:27) писав:

щодо більшості: я гадаю Юля-Президент більшість матиме, якщо не через нову коаліцію з Регіонами, то через дострокові вибори до парламенту.
Як раз через перевибори матиме вона дулю - тут вибір більше, ніж на Президенство, а вона натурально задовбала, і якщо лякалка "тільки не Чивокуня" на Президентських ще прокатить, то на парляментських - дзуськи. На останніх як раз Гринценки з Тягнибоками прокермують на повну.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних