Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1681 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.10.2009 – 14:23

Перегляд допису-=VJ=- (15.10.2009 08:01) писав:

Ну це вже пан перегнув :happy1:
"Імя, сєстра, імя!"©
  • 0

#1682 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 17:00

Перегляд допису-=VJ=- (15.10.2009 13:15) писав:

Для Вас - звісно. Ви ж з такою насолодою хаваєте регіональну "інфу" :ggggg:
Справа "Лозінський" теж спочатку трактувалася як наїзд на БУТ... Добре, що хлопці зі Свободи шум підняли...
ПЕС. Від Вашої посмішки і ввічливості мені аж моторошно стало... :happy1:
  • 0

#1683 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 18:16

Цитата

Юлька завжди буде покривати своїх- згадайте Лозінського! Той людину вбив і нічого, сховали по дорученню Тимошенко...
В БЮТ більшість злочинці... так завжди, хто більше кричить про безневинність, той і є перший злодій... а вони ж всі чисті- чисті, кого не візьми Губський, Васадце, Буряки, Лозінський, зараз ці педофіли... а скількох ми не знаємо?! В яких ще партіях стільки злочинців?! ЦЕ БЮТ- партія злочинців, а головна з косою на голові- Тюлька-БРЕХУХА!
http://www.unian.net...comments/341364
  • 0

#1684 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.10.2009 – 10:02

хух, оце депутати в БЮТ- убивці, гвалтівники (лозинські, уколови...) ОТ БАНДИТСЬКЕ КОДЛО! от як бреше нам ця брехуха юЛЯ... їй що, мандою очі позаростали? чи вона оточена такими самим, як ВОНА? закрадається сумнів... але як вони нищать народ!!!

Тільки "Свобода" ще зберігає пристойність...

Повідомлення відредагував Власюк: 16.10.2009 – 10:05

• 0

#1685 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 10:36

Перегляд дописуВласюк (16.10.2009 11:02) писав:

їй що, мандою очі позаростали?

Тільки "Свобода" ще зберігає пристойність...

Особливо гарно її зберігають прихильники "Свободи". Що, кагбе, символізує...
  • 0

#1686 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.10.2009 – 10:55

До Віджея

"Коментуючи своє рішення припинити членство в партії "Батьківщина", лідером якої є прем'єр Юлія Тимошенко, Григорій Омельченко зазначив, що воно зумовлене "присутністю кримінальних елементів" у БЮТ і "Батьківщині", що проявилися і в скандалі про "прояви педофілії в "Артеці", але не лише.

"Протягом півтора року я порушував питання про виключення з партії декількох осіб, зокрема Віктора Лозінського (екс-нардеп фракції БЮТ, підозрюється у скоєнні умисного вбивства)", - розповів він.

"Я сподівався, що Лозінського виключать із партії, і що будуть покарані люди, які домоглися його включення до списку (БЮТ). (але ж це принцеса газоколонки сама й прийняла Лозинського). Але цього не сталося. І це ще одна крапля, ще один мотив мого виходу з партії", - пояснив Омельченко.

" Українська правда (інтернет-ресурс).

Віджею - запиши це і візьми в рамочку. Бо Омельченко щойно вийшов з БЮТ, а до того став поплічником газової екс-баронеси.

Повідомлення відредагував Власюк: 16.10.2009 – 11:07

• 0

#1687 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 16.10.2009 – 16:39

Проблема Тимошенко полягає не в тому, що вона брехлива. Брешуть багато хто. Проблема в тому, що її брехня "безгріховна". Таке допустимо. Однак не на державному рівні. Ще не було випадку, аби ця людина визнала бодай одну власну помилку. А тих помилок - не перелічити. Гидким виглядає і те, коли людина говорячи одне, з часом підправляє чи намагається сховати сказане раніше. В цьому сенсі, Тимошенко переплюнула навіть весь ЦК КПСС. Попри тотальну брехню, навіть там знали їй міру і періодично визнавали помилки. Публічно. А тут тобі, ну прямо щось святе. І це при тому, що реальний результат діяльності говорить зовсім про інше. В багатьох державах в той чи інший час, до влади приходили аферисти. В історії, це завжди залишалось такою собі сторінкою сорому конкретної держави. Є тепер така сторінка і у нас.
Ось одне з підтверджень брехні по тимошенковськи:

Web-архіви не горять, шановні технологи БЮТ

Днями я писав про нові персональні блоги Юлії Тимошенко, які роблять для неї політтехнологи, що не знають біографії власного лідера – і заодно вирішив перевірити, що ж коїться зі старими інтернет-проектами Юлії Володимирівни.
Я був дуже пригнічений.
Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.
Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.
Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!
Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді. Тепер "Ідеальній країна" – це якийсь чи то форум, чи то соціальна мережа.
- А як же "Український прорив"? Де можна знайти його повний текст? – запитаєте ви.
Як виявилося, ніде.
На новому сайті Тимошенко його немає, на старому – лише стислий прес-реліз. У партії "Батьківщина" взагалі немає веб сайту (!), а на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".
Справді, що ж робити? Де мені тепер шукати нахнення?
Років 20 тому ідеологи БЮТ могли би сказати, що "Українського прориву" в тому вигляді, як я шукаю, не існувало взагалі. Що мені це просто привиділося. І довести щось було би складно.
Але в інтернеті архіви не горять.
Є такий сайт web.archive.org, де зберігаються копії навіть знищених чи закритих сайтів.
І тут мені нарешті вдалося знайти те, що я шукав – повний текст "Українського прориву"! З усіма 12 лініями прориву і викладом обіцянок Юлії Володимирівни Тимошенко! Зберігся навіть телефон гарячої лінії.
Щоб, раптом, нічого не сталося з web.archive.org, я скопіюю в себе лише уривки з розділу "Антикорупційний прорив" і принагідно нагадуватиму, що ж нам такого обіцяла Юлія Тимошенко в 2007 році і що ми бачимо сьогодні.
Наприклад, два роки тому Юлія Тимошенко зробила дуже здорову пропозицію – призначати на державні монополії за конкурсом. Про це ви теж знайдете згадку в переліку обіцянок.
А що виявилося? Можливо, якийсь конкурс і відбувався, але в кабінеті Юлії Володимирівни. Бо інакше не пояснити, чому "Нафтогаз" отримав ІСД, "Енергоатом" – Мартиненко зі Жванією, "Укрзалізницю" – Литвин, "Укрзалізничпостач" – Василь Хмельницький.
Або ще одна обіцянка Юлії Володимирівни зразка 2007 року, яка мені дуже сподобалася. "Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".
Боюсь, що за цією статтею доведеться звільнятися самій Тимошенко, яка вже два роки не може пояснити джерела доходів власного чоловіка.
Але не буду псувати враження від прочитання "Українського прориву".
Отже, насолоджуємося разом!

"УКРАЇНСЬКИЙ ПРОРИВ"

"4.1 Боротьба з корупцією.
Корупція є однією з причин проведення позачергових виборів. Представники олігархів вирішили, що зможуть "докупити" народних депутатів до 300 чоловік, однак демократичні сили не допустили цього. З позачерговими виборами відбудеться оновлення Верховної Ради. В новому складі законодавчого органу БЮТ зобов'язується проводити рішучу боротьбу з корупцією.
Основними суб'єктами бюджетного планування, законодавчої діяльності та виконавцями даної сфери є:
Верховна Рада України;
Кабінет Міністрів України;
Правоохоронні органи: МВС, СБУ, Генпрокуратура;
Рахункова палата;
Голова КРУ;
Міністерство фінансів України;
Державна податкова адміністрація;
Державна митна служба України.
Основна робота БЮТ у цій сфері буде направлена на створення максимальної прозорості органів державної влади.
Держаний службовець, який працює у державних органах влади, повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти. Це передбачає реалізацію наступних політичних, економічних, правових, соціальних, морально-ідеологічних, правоохоронних та міжнародних заходів:
Формування політичної волі усіх гілок влади на боротьбу з корупцією. Ми вимагатимемо підписання усіма політичними силами та представниками уряду Кодексу честі, яким народні обранці на себе брали б зобов'язання боротися із корупцією.
Посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за хабарництво; встановлення довічного ув'язнення чиновників за корупцію.
Ліквідація депутатської недоторканності.
Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за прибутковою та витратною частиною бюджетів, включно із закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату та інших контролюючих органів.
З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасування або перероблення усіх нормативних актів, що створюють підґрунтя для корупційних дій чиновників відокремлення бізнесу від влади;
Розроблення та введення в практику методології виявлення угод зацікавлених сторін та обрахунку збитків, наданих державі та власникам.
Загальна стандартизація та уніфікація законодавства з урахуванням досвіду розвинених країн та країн, що досягли успіху в боротьбі з організованою злочинністю та корупцією.
Ратифікація міжнародних антикорупційних актів та приведення у відповідність до них чинного законодавства щодо протидії корупції.
З метою зниження економічного підґрунтя для корупції знижувати вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств – саме виходячи з цього ми наполягатимемо на винятково аукціонній системі продажу земель несільськогосподарського призначення на конкурсній основі.
Створення спеціальної моніторингової комісії із залученням експертів та неурядових громадських організацій, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження.
Забезпечення оприлюднення інформації про використанні кошти державного та місцевих бюджетів.
Впровадження аукціонів на продаж державного майна та землі та відкритих тендерів при державних закупівлях у всіх відносинах та сферах державних органів незалежно від суми операції.
Встановлення у законодавстві вимоги оприлюднення чиновниками управлінського складу усіх рівнів своїх видатків, а також видатків та доходів своєї сім'ї.
Ввести у законодавство України норми щодо звільнення з роботи високих посадових осіб та податківців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування.
Щорічне оприлюднення повної біографічної інформації про чиновника управлінського складу при прийнятті на роботи, а також після звільнення з роботи протягом 5 років. (Часто трапляється так, що чиновник після звільнення відкриває великий бізнес, невідомо за які кошти).
Запровадження імперативного мандату для депутатів всіх рівнів – права Блоку чи партії відкликати тих депутатів, які не виконують передвиборної програми.
Запровадження механізму конкурсного призначення керівників підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі.
Посилення правових механізмів захисту господарюючих суб'єктів від тиску правоохоронних, податкових та перевіряючих органів.
Проведення реформи правоохоронних та судових органів, створення спеціального органу щодо координації діяльності усіх суб'єктів протидії корупції з завданнями відпрацювання стратегії та контролю щодо боротьби з корупцією.
Припинення практики "фінансової підтримки" владних та силових структур (включаючи ДАІ) з боку комерційних банків та окремих підприємств з метою отримання різного виду пільг.
Покращення матеріально-технічного забезпечення суб'єктів протидії корупції.
Вдосконалення системи підбору, навчання та професійної підготовки кадрів правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з корупцією.
Підвищення рівня соціального захисту та матеріального і житлового забезпечення правоохоронців та суддів; забезпечення особистої безпеки їм та членам їх сімей.
Запровадження дієвої системи патріотичного, морально-психологічного та культурно-естетичного виховання правоохоронців.
Створення умов для розвитку незалежної преси та висвітлення у пресі та на телебаченні випадків розкриття корупції, кримінальної діяльності тощо; формування через ЗМІ у всіх категорій громадян негативного ставлення до корупції та корупціонерів, відчуття неминучості покарання за корупційні діяння, рівності усіх категорій суб'єктів корупційних відносин перед законом.
Ініціювання програм правової освіти щодо подолання звичаєвої "побутової" корупції.
Створення при всіх органах державної влади, вищих та середніх навчальних закладах, а також при правоохоронних органах гарячої телефонної лінії для того, щоб громадяни могли зателефонувати і розповісти про факт корупції, тиск та вимагання.
Проведення та публікацію щорічних соціологічних опитувань щодо стану корупції в країні.
Створення умов для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади: створення Громадських рад при усіх органах влади, незалежно від їх доступу до фінансових ресурсів та обсягів витрачання коштів.
Створення наукових установ вивчення організованої злочинності та корупції із залученням юристів, економістів, журналістів, представників силових структур, підприємців.

Сергій Лещенко. Українська правда
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
От цікаво задати питання : для чого щось ховати і переробляти ? Щоб бути завжди "безгрішним". То це ж яким цинізмом треба володіти і наскільки зневажати власний же народ ?

Перегляд допису-=VJ=- (15.10.2009 14:15) писав:

Для Вас - звісно. Ви ж з такою насолодою хаваєте регіональну "інфу" :)

Ніхто нічого не хаває, Віджею. Просто ПР нині в опозиції а Янукович не прем"єр. Людей же цікавить, перш за все, діяльність урядовців та прем"єра. Адже від них залежить рівень життя народу. Що ж дивного в тому, коли увага людей націлена в першу чергу сюди, а не на діяльність опозиції ? Що, питання підвищення цін, наприклад, потрібно ставити перед Яником та ПР ? А на біса тоді тримати уряд з прем"єром ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.10.2009 – 16:49

• 0

#1688 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 18:47

Перегляд дописуБезбожник (16.10.2009 17:39) писав:

Ще не було випадку, аби ця людина визнала бодай одну власну помилку.

Побачимо, що у Вас з колодами у власному оці і чи Ви вмієте визнавати власні помилки

Цитата

Існував колись у Тимошенко сайт "Ідеальна країна", де в 2007 році вона опублікувала повний текст свого "Українського прориву", який обіцяла здійснювати на посаді прем'єр-міністра.
Але виявилося, що автори сайту змінили його наповнення.
Тепер на "Ідеальній країні" немає тексту "Українського прориву" з усіма 12 лініями прориву!
Тепер немає де звіряти обіцянки Юлії Тимошенко та її кроки на посаді.

Автору статті - вчити матчастину, або перестати брехати.
"Ідеальна країна" була виключно електронним проектом спілкування з молоддю з приводу законодавчих ініціатив.
"Українського прориву" там ніколи не було - це просто довести, піднявши з архіву копії цього сайту - вони там є і за 2006, і за 2008 роки.

Цитата

на старому – лише стислий прес-реліз.

Чергова брехня - ось він, разом з презентацією, ілюстраціями і додатковими матеріалами

Цитата

на сторінці БЮТ також відсутня повна версія "Українського прориву".

Знову брехня - ось він

Цитата

"Нафтогаз" отримав ІСД

Нафтогаз вже перестав бути державним? Я щось пропустив.

Цитата

От цікаво задати питання : для чого щось ховати і переробляти ?

От і у мене питання - пане Безбожнику, то як у Вас з визнанням власних помилок?

Цитата

не на діяльність опозиції ? Що, питання підвищення цін, наприклад, потрібно ставити перед Яником та ПР ? А на біса тоді тримати уряд з прем"єром ?

Ви хоч самі розумієте, що пишете? до чого тут опозиція? Хто тут хоч слово казав про підвищення цін?
Чи це Ви самі з собою говорите? То до чого тоді звертання до мене?
  • 0

#1689 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 20:02

Віджею, щодо мого вміння вибачитись навіть там, де це не обов"язково, то раджу Вам переглянути допис 1642 у цьому ж розділі.
Приведені Вами посилання геть не годяться. Я сказав про помилки пані Тимошенко. А не про колективні, де і не зрозуміло: хто ж винен ? Я навіть не відкривав тексти, бо ці статті давно читав. Цей спосіб "вибачення" по Тимошенківськи давно відомий. Винен хто завгодно, але не вона. Тимошенко навіть дозволяє собі вибачатись перед ЄС за Росію. Ці дешеві номери відомі. Інша справа, коли людина визнає публічно ВЛАСНІ помилки. Ну, скажімо, як це робив Єльцин, наприклад. Ось про яке визнання власних помилок керівника йде мова. А розмазати власну недолугість, всі ми майстри. Я вже не кажу, що таке є негідним по відношенню до своїх же колег. Адже більшість інціатив запровадила вона, а невиконання розмазує на усіх. Гидко це.
"Визнання помилок" по тимошенковськи виглядає приблизно так : я вибачаюсь перед сусідом, котрий живе по той бік дороги, за негідний вчинок сусіда, котрий по цей бік дороги. Он який я праведний.
Передивіться ще раз СТИЛЬ "визнання помилок" самою Тимошенко і Вам дасться.
  • 0

#1690 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 20:12

Перегляд дописуБезбожник (16.10.2009 21:02) писав:

Я навіть не відкривав тексти, бо ці статті давно читав.

Воно й помітно.

Інша справа, коли людина визнає публічно ВЛАСНІ помилки. Ну, скажімо, як це робив Єльцин, наприклад. Ось про яке визнання власних помилок керівника йде мова. А розмазати власну недолугість, всі ми майстри. Я вже не кажу, що таке є негідним по відношенню до своїх же колег. Адже більшість інціатив запровадила вона, а невиконання розмазує на усіх. Гидко це.

Два приклади з тих статей, які Ви "навіть не відкривали".

"Це одна з моїх помилок – формування уряду на основі політики. Коли частина уряду була не здатна тримати удар перед викликами". – сказала Тимошенко "Моя помилка в тому, що тут я була конформістом . І уряд, коли ми його формували в перший і другий раз міг бути сильнішим", - додала прем'єр.
============
“Я, як прем’єр-міністр, на мій погляд, допустила тільки одну важливу помилку, дуже серйозну. Не маючи поряд з собою стабільної команди у владі, не маючи такої системної підтримки аналітиків, політологів, ми просто рвонули вперед”, - сказала Тимошенко.

Передивіться ще раз

Ясно. Свої помилки визнавати не вмієте. Так би і сказали.
  • 0

#1691 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 21:03

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2009 21:12) писав:

Воно й помітно.

Два приклади з тих статей, які Ви "навіть не відкривали".

"Це одна з моїх помилок – формування уряду на основі політики. Коли частина уряду була не здатна тримати удар перед викликами". – сказала Тимошенко "Моя помилка в тому, що тут я була конформістом . І уряд, коли ми його формували в перший і другий раз міг бути сильнішим", - додала прем'єр.
============
“Я, як прем’єр-міністр, на мій погляд, допустила тільки одну важливу помилку, дуже серйозну. Не маючи поряд з собою стабільної команди у владі, не маючи такої системної підтримки аналітиків, політологів, ми просто рвонули вперед”, - сказала Тимошенко.

Ясно. Свої помилки визнавати не вмієте. Так би і сказали.

Знову не годиться. Це не визнання помилки. Це та ж дешева розмазка вини на інших. Таким наївним (чи може хитрим?) як Ви відкрию очі : подібні речі називаються перевернути з ніг на голову. А саме ; от яка я гарна а всі погані бо не вміють витримувати удару. Але ж я така гарна, що вважаю своєю помилкою формування уряду на основі політики. Ви щось зрозуміли ? Ні ? То поясню востаннє : ВОНА НЕ ФОРМУВАЛА УРЯД, ШАНОВНИЙ! Вона тільки подавала кандидатури. У ряд же сформований, колективно : ВР, Президент і Вона. І таке "визнання" помилки є не визнання, а цинізм з натяком на інших. Отим: "одна з моїх помилок - формування уряду..." ВОНА Вам сцить в очі, а Ви кажете ; божа роса...
Це - нецікаво. Най з Вами Zav возиться. Він - терплячий.

ПЕС. Слід додати, що подібне "визнаня" помилки, показує ще і те, що людина просто тупа як пень, бо спочатку кричить : я ручаюсь за кожного, а потім робить їх винними в невмінні тримати удар. Тобто, це визнання власної тупості а не помилки.
  • 0

#1692 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 21:38

Перегляд дописуБезбожник (16.10.2009 22:03) писав:

Він - терплячий.

Він ще й чесно відповідає за слова.
А Ви спочатку копіюєте чиюсь замовну дурницю, самі дописуєте "От цікаво задати питання : для чого щось ховати і переробляти ?", а коли Вам на пальцях показують, що ніхто нічого не ховав - тихо сповзаєте з теми. Бо ж це так незручно - свої помилки визнавати. То чим Ви кращі?
Не знаю, хто там хай з Вами далі возиться, але точно не я.
  • 0

#1693 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.10.2009 – 00:59

Перегляд допису-=VJ=- (16.10.2009 22:38) писав:

То чим Ви кращі?
Так ми ж ту не Безбожника обговорюємо, то він має право бути гіршим. Але ж Тимошенко це не рятує аж ніяк.
  • 0

#1694 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 21:31

Народный депутат Украины от Партии регионов Вадим Колесниченко прокомментировал зарегистрированный в ВР проект закона О государственном языке и языках национальных меньшинств, которым установляется, что единственным государственным языком на территории Украины является украинский. "То, что написано в проекте, порядочные люди стыдятся произносить в публичных местах, не говоря уже о том, чтобы изложить этот шовинистический и русофобский бред на бумаге и зарегистрировать в парламенте как законодательную инициативу", - отмечает депутат.

Бідна Тимошенко - з одного боку кричать "Продалась Росії", з іншого "Шовіністка і русофобка". Не зрозумієш, кого і слухати :ggggg:
  • 0

#1695 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.10.2009 – 22:32

Перегляд допису-=VJ=- (21.10.2009 22:31) писав:

Бідна Тимошенко - з одного боку кричать "Продалась Росії", з іншого "Шовіністка і русофобка". Не зрозумієш, кого і слухати :ggggg:
Ваша наївність лякає дужче й дужче... тепер в вирішили, що продати москалії можна саме мову, а не матеріяльні цінності. Ну-ну.
  • 0

#1696 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 26.10.2009 – 14:39

Неймовірні–очевидні історії з політичної практики БЮТ. Одкровення М. Бродського :rolleyes:
  • 0

#1697 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 09:13

Черная месса на Рыбальском

Бандеровский центр в силовом блоке Украины одобрил кандидатуру Тимошенко на президентское кресло. Символическим актом этого решения стала тайная церемония в штаб-квартире военной разведки МОУ (ГУР) на Рыбальском острове. Последние события показывают, что под прикрытием демократического фасада идет быстрая консолидация неофашистских сил в вооруженном аппарате украинского государства. Фактически, на основе бандеровской мифологии и при опоре на галицийскую реакцию во главе с клерикал-фашистами УГКЦ в стране формируется военно-спецслужбистская хунта, которая шантажом, подкупом и убийствами из-за угла концентрирует в своих руках реальную политическую власть. Украина, с ее никому не подконтрольными спецслужбами, быстро становится «европейским Пакистаном» - демократическим снаружи, фашистским внутри.

После того, как под давлением спецслужб Ющенко уволил Виктора Балогу с должности главы Секретариата Президента, стало ясно, что хунта окончательно списала Ющенко в утиль, чтобы посадить в президентское кресло Тимошенко. ...в результате своей открыто антинародной политики Ющенко стал политическим банкротом. Он уже не может успешно дурить народные массы. Пришла пора заменить его на новое резиновое «изделие».Эта «почетная» роль отдается Тимошенко.
(с)

Який стиль, скільки пафосу. Одразу згадується 1917 рік ;)
  • 0

#1698 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 28.10.2009 – 10:02

Жінки - за Юлю.
  • 0

#1699 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 10:37

Перегляд допису-=VJ=- (28.10.2009 09:13) писав:

Який стиль, скільки пафосу. Одразу згадується 1917 рік ;)
Жидомасони тихо заздрять необандерівському центру, так.
  • 0

#1700 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 28.10.2009 – 22:05

Зображення

Я думав, що мабуть вже ніщо мене не може здивувати. Та мушу признатися – помилився. Я все таки не уявляв до якого ступеня пігмейства, моральної деградації і продажності можуть опуститися деякі відомі люди від української науки та української культури.

Маю на увазі те шоу, яке відбулося 24 жовтня на Майдані Незалежності, під виглядом нібито відкритого з’їзду БЮТ, яке іміджмейкери Юлії Тимошенко намагалися видати за всенародне висунення її в президенти.

За все своє життя більш лицемірно-огидного дійства я не бачив. Огидного, бо наскрізь фальшивого. Хіба ж можуть викликати інші почуття люди, які говорять про мораль, але для яких такої категорії просто не існує, коли нахабна брехня видається за правду, а незмірне шахрайство – за справедливість.

І страшно і гидко, коли весь цей вулкан брехні і цинізму ще й намагаються освятити Божим благословенням, під звуки божественного гімну "Боже великий єдиний" у виконанні Ніни Матвієнко.

Боляче коли все це освячує прекрасною піснею про Україну Тарас Петриненко.

Дивно, коли президент НАНУ Борис Патон - людина розумна і заслужена, виходить і говорить неправду про нібито велике піклування прем’єра Тимошенко про українську науку у той час, як навіть знаменитий інститут електрозварювання, що носить ім’я Патона ледь животіє, не кажучи вже про інші підрозділи і науку в цілому. Дивно, дуже дивно, навіщо цьому вченому на дев’ятому десятку вимазуватися в багнюку!?

Гірко, коли такі люди, як академік Згуровський, який чудово розуміє, що Юля насправді руйнує Україну, опиняються в цьому ж гурті.

Якщо шановні академіки не розуміють, що Тимошенко руйнує Україну , штовхає її до катастрофи то навіщо нам такі академіки. А якщо тільки вдають, що цього не розуміють, то ще страшніше, бо самі стають співучасниками злочину - маємо на увазі політичну оцінку, а не юридичну.

Де ж межа продажності!? Не дивно нашій псевдопатріотичній естраді: ці будуть співати за будь-кого, хто більше заплатить, хоча на щастя є поодинокі винятки і в цьому середовищі.

І нарешті декілька слів про "особливих" людей, поведінка, яких давно ніскілечки не дивує, бо легко прогнозована. Однак, дивує те, як легко ця людина кочує з однієї годівниці до іншої, навіть не соромлячись всієї очевидності процесу.

Цього кадра ми давно знаємо. Мало хто з ним зрівняється в тому, скільки шкоди він завдав Україні. Звичайно – це Леонід Кравчук.

І зрозуміло він також нині поряд з Тимошенко. Той самий Леонід Макарович, який вийшов сухим з води і не відповів за злочини проти України. А пригадати є що. І потрібно, бо молоде покоління цього не знає, а старше дуже швидко забуває.

Так ось - це той Кравчук, який дав розпорядження перевести до Москви заощадження наших громадян, які частково повертає Юля за рахунок зовнішніх заборгованостей, за які будуть розраховуватися не Кравчуки, а наші з вами, шановні громадяни, діти і внуки.

Це той Кравчук, який позбавив Україну ядерного статусу і за безпосередньої участі якого було розкрадено найбільше в СРСР Чорноморське морське пароплавство, яке приносило 2 мільярди доларів чистого прибутку.

Це той Кравчук, який віддав Росії 2/3 Чорноморського військово-морського флоту, який згідно договору про розподіл майна СССР між Україною і РФ мав весь належати Україні.

Це він, Леонід Макарович Кравчук освятив своєю владою нечуване розграбування України компартійно-комсомольською мафією під виглядом прихватизації, а українців з кравчучками змусив поневірятись по всіх світах у пошуках куска хліба.

Він ще до проголошення Незалежності поспішив виконати замовлення Москви і витворити маріонеткову антиукраїнську автономію у Кримській області, чим створив на десятиліття проблеми для України.

У 1999 році Кравчук агітував за Кучму, у 2006 очолював медведчуківський блок "Не так!", у 2009 – агітує за Тимошенко. І це лише деякі штрихи його ганебної діяльності.

Що ж, безкарність породжує безвідповідальність.

Не будемо тут аналізувати "успіхи" Тимошенко, і куди вона штовхає Україну. Тобто як і заради чого ВОНА насправді працює. Це окрема велика тема.

Тут лише звернемо увагу ось на що: тільки вдумаймося в яку копієчку влетів цей бенкет під час чуми Україні. Адже можна лише уявити скільки коштувало звезти до Києва сотнями автобусів з усіх областей України так званих делегатів на так званий з’їзд на Майдані.

Зрештою, пані Тимошенко ще не зареєстрована кандидатом на пост президента і за такий агітаційний маскарад, який є брутальним і демонстраційним порушенням закону про вибори президента, ЦВК має всі підстави не реєструвати Тимошенко кандидатом.

А скільки коштують продажні естрадні соловейки з серцем, загорнутим у зелені купюри, вже навіть і уявити неможливо, коли нещодавно наш прославлений Скрипка на всю державу заявляв, що його запрошують в тур за Юлію Тимошенко, але він більше не буде агітувати за політиків - не мистецьке це мовляв діло, і що, чи не побачили ми його на Майдані в цьому шоу!?

А ви українці, будьте пильними і не дайте себе завести під дурного хату! Пам’ятайте, Юлія Володимирівна - неперевершений майстер брехні і авантюр.

Степан Хмара ©
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних