Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#161 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2007 – 16:33

Перегляд дописуЛастiвочка (9.08.2007 16:45) писав:

Чому? Виклала вище!

А у мене залишилось багато запитань до викладеного. Тільки схоже, що відповідей не буде. А це вже схоже на вперту манію. "І в руках цих людей - доля країни"...
  • 0

#162 Гість_Vania_*

• Гості

Відправлено 10.08.2007 – 12:38

Юлія Володимирівни дуже цілеспрямована особистість, до тогож і вольова. Прийде вона до влади... і що? Це може спричиникти внутрішнб кризу. Вона вже 3 роки йде до влади і досягши цілі опиниься на роздоріжжі -- яку вибрати наступну ціль.

Крім того я особисто не вірю у здатність Юлії Володимирівни керувати економікою. Вона не розуміється на медодах державного впливу на ринкову єкономіку.

Приклад 1 -- М’ясо.
Для зниження ціни на м’ясо потрібно біло створити державну фірму яка закуповкє продукт у виробників і продає на ринку, з рентабельністтю не 120% , а принаймі 10-15%. Це знизило б ціну на 15 грн. за кіло, дало приток покупців і змусило конкурентів знижувати ціну. відмовка, що заважають бандити не проходить --- у вас в руках армія і міліція (Держава -- то найстрашніший рекет :cool1: ). За останній рік загальний рівень цін зростає(і на бензин), а м’ясо не росте. Чому?

Приклад 2 -- Бензин
Якщо покупець готовий покупати товар за високою ціною -- хто мені заборонить продати йому запальничку за 100 грн? Для регулювання цін держава може оптом закупити велику кількість нефти чи бензину зі значною знижкою -- і продавати на своїх заправках -- цен знов таки змусить кнкурентів знизити ціни, бо один день простою заправки -- це не відсутність доходуЮ а прямий убиток.

Нажаль я до сих пір не можу розібратися з цукровою лихоанкою....просто безпідставне підвищення ціни. Для цьго існує антимонопольний комітет.

Якщо виникли вопроси: звертайтеся.
  • 0

#163 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 10.08.2007 – 13:55

Ціна на м'ясо не росте, бо вона завищена, люди не будуть купляти м'ясо дорожче 30-40 грн переходять на інші продукти.
Бензин - багатьом автовласникам без різниці скільки бензин 4, 5, 6 грн, навіть при 8 грн будуть іздити.
Але більшість людей при 5-6 грн будуть зменшувати кількість поїздок, впаде виторг виробників та автозаправників.
Цукор то сезонне подорожчання на період закриття консервації, в цьому році ціна 2.55 - 3.40 влаштовує багатьох.
Тут ціну дійсно диктує ринок ставиш більшу ціну - продаєш менше, ставиш меншу - продаєш більше.
  • 0

#164 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.08.2007 – 16:12

якщо можна любити популізм і тремтячу від жаги грошей і влади голову, то так- обожнюю :cool1:
  • 0

#165 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 10.08.2007 – 16:27

Цитата

Ну, по-перше у нас не ринкова економіка.
якраз ринкова економіка у нас. ЄС І США нашою еконміку такою визнали.

P.S.
досить цікава тема для розмови, цей АПК. пропонує перенести дискусію і в іншу тему, щоб не офф-топити.
  • 0

#166 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.08.2007 – 16:31

Перегляд дописуrainy (10.08.2007 17:12) писав:

якщо можна любити популізм і тремтячу від жаги грошей і влади голову, то так- обожнюю :cool1:
А хто в Україні не популіст?Хто не хоче влади і грошей?
Оці постійні наїзди лише на Тимошенко без підкріплення фактами вже починають набридати..
  • 0

#167 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.08.2007 – 16:39

Перегляд дописуStuff (10.08.2007 16:31) писав:

А хто в Україні не популіст?Хто не хоче влади і грошей?
Оці постійні наїзди лише на Тимошенко без підкріплення фактами вже починають набридати..
Ну вибачте, якщо зачепила ваші світлі почуття, але якраз наїжають на всіх, крім Юлії. Теж несправедливо, вам не здається? а фактів надто багато, щоб викласти їх тут. Про кожного, підкреслюю, щоб на мн знову не напали :cool1:
  • 0

#168 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.08.2007 – 16:55

Перегляд дописуrainy (10.08.2007 17:39) писав:

Ну вибачте, якщо зачепила ваші світлі почуття, але якраз наїжають на всіх, крім Юлії.
Емм, не світлі почуття, а просто симпатія :cool1:
Шось я не помічав, щоб на кожного так наїзджали, як на Тимошенко, ніби вона винна у всіх бідах України..всюди її згадують у негативному контексті, кричать ,що вона популістка, ахверистка і т.д, але,повторюсь вкотре, всі чомусь забувають наводити факти, які це підтверджують..
  • 0

#169 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.08.2007 – 17:00

Перегляд дописуStuff (10.08.2007 17:55) писав:

Емм, не світлі почуття, а просто симпатія :)
Шось я не помічав, щоб на кожного так наїзджали, як на Тимошенко, ніби вона винна у всіх бідах України..всюди її згадують у негативному контексті, кричать ,що вона популістка, ахверистка і т.д, але,повторюсь вкотре, всі чомусь забувають наводити факти, які це підтверджують..

Результати послідовної політики пана Кучми. Та що там казати - чотири роки тому сам такий був :cool1: :D :D

Так само таврувалися за радянських часів націоналісти - я ще застав часи, коли нам на уроках розказували, що з жовто-блакитним прапором ходять фашисти, з якими в жодному разі не можна мати нічого спільного. А ми не лише слухали, а й вірили - вчителька ж каже. Щоправда з незалежністю та вчителька начепила значок з прапором одна з перших, і вже іншим учням, мабуть, розказувала повністю протилежне.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 10.08.2007 – 17:02

• 0

#170 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 11.08.2007 – 01:24

:D
і таке буває...

Перегляд дописуStuff (10.08.2007 17:55) писав:

Емм, не світлі почуття, а просто симпатія :)
та не всюди...але є... от Мороз отримує по заслугах - на нього всі триндять - і правильно роблять...
А Юлька молодець. В неї все вийде...
доречі,
а просто симпатія - це хіба не світле почуття? :P :cool1: :D
  • 0

#171 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.08.2007 – 02:42

Хтось правильно тут зазначив, що Юля - це спроба українських виборців протидіяти системі.Зображення
Після низки розчарувань у Ющі, Юля - цілком раціональний висновок.
Що нам ще залишається з демократичних сил?
Тягнизбоченці в прольоті, Ющ бездіяльний. Всі вже бачили, що це порожні лотерейні квитки, які нічого в країні не змінять. Варто дати шанс новій людині.
Те, чого бракує Президентові, має вдосталь пані Юля.
Можна шукати недоліки, але кращих варіянтів нема.

Я теж не бачу в дописах жодного раціонального звинувачення. Тільки згадки про те, як їх багато. Але ніхто не називає. Це симптоми особистої антипатії.
  • 0

#172 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.08.2007 – 02:49

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.08.2007 03:42) писав:

1.Після низки розчарувань у Ющі, Юля - цілком раціональний висновок.

2.Варто дати шанс новій людині.

3.Те, чого бракує Президентові, має вдосталь пані Юля.

4.Можна шукати недоліки, але кращих варіянтів нема.

5.Я теж не бачу в дописах жодного раціонального звинувачення. Тільки згадки про те, як їх багато. Але ніхто не називає. Це симптоми особистої антипатії.

1.Після розчарувань Юля не раціональний вихід.. а просто затичка.. по приницпу БО НЕМА ІНШИХ.

2.Шанс новій людині ? ЦЕ кому ? бо Юлька не нова людина. мені особисто премєрства вистачило.

3.ТЕ чого бракує пані Юлі, того не бракує космічному літаку (відгадка - клепок)..

4.МОжливо кращих нема, але й ГІРШИХ нема, бо покищо й НІКОГО нема в кандидатурах..

5. Блін ну і нащо оце гнати.. "..жодного паціонального звинувачення..." та Вам хоч кіл на голові теши (це я образно) Ви всеодно не сприймете негативу про ЮЛЬКу...
  • 0

#173 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.08.2007 – 03:05

1. Ну для кого затичка, для кого єдиний новий варіянтЗображення. Суть від твого негативного формулювання не змінюєтьсяЗображення.

2. Будь ласка, детальніше, це те, що багатьом хотілося б почути. Ті мітологічні "жахливі помилки пані Ю."Зображення

3. Це не варіянт вибору для тверезомислячої людини. Ти ж розумієш, що когось вибрати треба.

4. Ну от ти написав допис. І в ньому вкотре "жодного раціонального, звинувачення" не вказав. То кому що там почесати треба для стимуляції мислиневого процесу? Зображення

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.08.2007 – 03:08

• 0

#174 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.08.2007 – 03:33

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.08.2007 04:05) писав:

1. Ну для кого затичка, для кого єдиний новий варіянтЗображення. Суть від твого негативного формулювання не змінюєтьсяЗображення.
2. Будь ласка, детальніше, це те, що багатьом хотілося б почути. Ті мітологічні "жахливі помилки пані Ю."Зображення
3. Це не варіянт вибору для тверезомислячої людини. Ти ж розумієш, що когось вибрати треба.

4. Ну от ти написав допис. І в ньому вкотре "жодного раціонального, звинувачення" не вказав. То кому що там почесати треба для стимуляції мислиневого процесу? Зображення

1. Все правильно.. кожному своє. :cool1:

2. Ой вибачай.. нема сили повторно писати.... погортай цю тему спочатку вже кажись було достатньо аргументів та фактів в дисскусії між СТАФФОМ та іншими.. чим там закінчилось непамятаю..

3. Так розумію.. тому не буду голосувати за каравайчик з вушками... :D

4. Помиляєшся.. Жодного раціонального ДЛЯ ТЕБЕ не значить жодного раціонального ДЛЯ МЕНЕ.. це по -перше. а по друге я й не збирався..
А по третє повторюю.. "..та Вам хоч кіл на голові теши (це я образно) Ви всеодно не сприймете негативу про ЮЛЬКу......"
:D
  • 0

#175 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.08.2007 – 14:23

Перегляд дописуivansstef (11.08.2007 03:49) писав:

та Вам хоч кіл на голові теши (це я образно) Ви всеодно не сприймете негативу про ЮЛЬКу...
Окрім негативу вона має також і переваги. Мені її переваги вигідні досить, аби я пробачив негатив.
  • 0

#176 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.08.2007 – 22:14

Всі пости про економіку України перенесно в НОВУ ТЕМУ

Гетьман: А тут - велика битва дотепників "СВІ†ЛОНОСНИЙ vs ivansstef". Прохання не флудити.
  • 0

#177 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 12.08.2007 – 22:22

Моя мама дуже підтримує Юльку.
Я можу лише сказати,шо вона як не крути,але мізки має:шоб з дурні замутити такий піар! Я про те,що їх не включили до списків,а вони здійняли галас,хоч цю справу можна було владнати за два дні
  • 0

#178 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 12.08.2007 – 23:01

Перегляд дописуЮна_Лель (12.08.2007 15:22) писав:

Моя мама дуже підтримує Юльку.
Я можу лише сказати,шо вона як не крути,але мізки має:шоб з дурні замутити такий піар! Я про те,що їх не включили до списків,а вони здійняли галас,хоч цю справу можна було владнати за два дні
Ну, це ж спеціальний самопіар, щоб потім казати у рекламах:"...вони не реєстрували нас, тому що бояться нас. Бояться, що ми переможемо їх: цю жменю бандитів-олігархів...Але ми не скорилися, м не здалися, ми віримо у нашу спільну перемогу і ми ПЕРЕМОЖЕМО!..." - ну десь так. :happytwo: Але не думайте, що я проти БЮТ. Вони майбутні партнери по коаліції з політичною силою, яку підтримую я - Блок "НАША УКРАЇНА-НАРОДНА САМООБОРОНА" :angry12:
  • 0

#179 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2007 – 23:30

Перегляд дописуЮна_Лель (12.08.2007 23:22) писав:

шоб з дурні замутити такий піар! Я про те,що їх не включили до списків,а вони здійняли галас,хоч цю справу можна було владнати за два дні

З дурні? пані, може Ви хоч трохи завдавали б собі клопоту розібратись в темі, про яку говорите? Галас здійнято тому, що через більшість в ЦВК представників коаліції списки БЮТ "розглядались" три дні, поки не закінчився термін подання - затягнуто було рівно до двох хвилин після опівночі останнього дня, аби не залишилось жодного шансу подати списки БЮТ на вибори. Більше того - виборче законодавство не змінювалось з часу останніх виборів, коли списки подавались такі самісінькі і до них тоді не було жодних претензій. Більше того - в п"ятницю, коли дійшла інформація про те, що буде висунуто таку претензію, БЮТ виправив списки згідно нових вимог і подав їх до ЦВК, але там їх "не помітили" і проголосували по старих. І Ви ще можете казати, що це дурня? Совість є?
  • 0

#180 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.08.2007 – 23:41

О, якщо БЮТ пролетить повз вибори, НУ-НС погрве ПР ущент! Ги.

Перегляд допису-=VJ=- (13.08.2007 00:30) писав:

Совість є?
Совісті-то ні в кого нема - це не питання для розмови.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних