Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1301 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.04.2009 – 16:13

Перегляд дописуZuzik (15.04.2009 17:10) писав:

Президенту машина не тра... його і так возять...

Так само як і прем"єра не Мерседес S600 4matic....
  • 0

#1302 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.04.2009 – 16:14

Перегляд дописуZuzik (15.04.2009 17:08) писав:

Юля так зайнята що вже другий рік забуває спитати чим же ж її чоловік займається... :ggggg:

У мене великі підозри, щодо того, що вона взагалі його за ці два роки в очі бачила.
  • 0

#1303 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 15.04.2009 – 16:33

Перегляд допису-=VJ=- (15.04.2009 17:08) писав:

Зауважу - там хоч чесно задекларована Тойота, це не якийсь там миршавий "Запорожець" у президента :ggggg:

тобто я повинен бути вдячний прем’єру що цього року вона обманула мене не так жорстко  :ggggg:

що його запоррожець, що її тойота, це все обман в чистому вигляді, всі здогадуються про їх реальні прибутки, а їх декларації це спроба зробити з нас дурнів, причому відверто і цинічно.

Перегляд допису-=VJ=- (15.04.2009 17:14) писав:

У мене великі підозри, щодо того, що вона взагалі його за ці два роки в очі бачила.
-=VJ=-, Ви дійсно такий наївний, чи Вам так багато платять?
  • 0

#1304 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.04.2009 – 16:34

Невже ви не розумієте, що навіть своїм висказуванням негативу щодо Юлі (поки що з великої букви, а там побачимо...) ви роздуваєте її популярність, принаймні на форумі? (Частіше так і у реальному житті буває, на жаль...)
  • 0

#1305 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 16:39

Перегляд допису-=VJ=- (15.04.2009 17:14) писав:

ну це ви вже перебільшуєте... але те що працює як проклята - факт... питання над чим :angry1:

Перегляд дописуОлеська (15.04.2009 17:34) писав:

Невже ви не розумієте, що навіть своїм висказуванням негативу щодо Юлі (поки що з великої букви, а там побачимо...) ви роздуваєте її популярність, принаймні на форумі? (Частіше так і у реальному житті буває, на жаль...)
ну і що?
  • 0

#1306 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 19:24

Перегляд дописуОлеська (15.04.2009 17:34) писав:

Насправді, навпаки. Бґґ.
  • 0

#1307 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 20:13

Перегляд дописуБогуслав (15.04.2009 17:33) писав:

тобто я повинен бути вдячний прем’єру що цього року вона обманула мене не так жорстко :angry1:

Це вже Ваша справа :happy1:

що його запоррожець, що її тойота, це все обман в чистому вигляді, всі здогадуються про їх реальні прибутки, а їх декларації це спроба зробити з нас дурнів, причому відверто і цинічно.

А Ви як думали :) Інших поки що нема.

-=VJ=-, Ви дійсно такий наївний

Ні, я просто вмію читати і думати. А кожному, хто вміє читати і думати, зрозуміло, що: А) жінка може бути або політиком, або дружиною, але в жодному разі не тим і іншим одночасно, Б) Якщо жінка політик, то вона все робить для чогось, в тому числі одружується. Сказати Вам коли вони були удвох разом на людях останній раз? На весіллі Жені, в 2005-му році. Можете згадати, коли були разом на людях Ющенки, щоб зрозуміти різницю. Якщо не зрозумієте - тоді і я нічим не допоможу.

Перегляд дописуZuzik (15.04.2009 17:39) писав:

ну це ви вже перебільшуєте...

Навряд чи. Він їй останніх років шість просто не потрібен. Мабуть би вже давно розлучилися, якби не шкода іміджу.
  • 0

#1308 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 19:20

Завжди подобається спостерігати за блокуванням трибуни більшістю ради, гиги.
"БЮТ заблокував трибуну Ради"© http://ua.proua.com/.../16/161840.html
  • 0

#1309 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 21:02

Перегляд дописуzav (16.04.2009 20:20) писав:

Завжди подобається спостерігати за блокуванням трибуни більшістю ради, гиги.

З яких пір БЮТ становить більшість?
  • 0

#1310 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 21:07

Перегляд допису-=VJ=- (16.04.2009 22:02) писав:

З яких пір БЮТ становить більшість?

Вибачаюсь, що відповідаю замість нього. БЮТ представник коаліції, а як відомо ця фракція в цій коаліції має найбільше голосів.
І навіщо вони там зібралися біля трибуни? Працювати потрібно, а не блокувати. Не подобається голова Верховної Ради їм? Не хай виходять з коаліції, і не хай буде створена нова коаліція або позачергові вибори. А так вони тільки і вміють блокувати щитові, раду... слово з ділом розходиться.
  • 0

#1311 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 05:19

Перегляд дописуD1m{@} (16.04.2009 22:07) писав:

БЮТ представник коаліції

Я бачу в новині, що блокує БЮТ, а не коаліція? До чого тут хто чий представник?
Тим паче, що "при цьому президія Ради не заблокована і спікер продовжує проводити засідання" - вибачайте, а де тоді, власне, блокування? Чи пану zav аби щось сказати?

Перегляд дописуD1m{@} (16.04.2009 22:07) писав:

І навіщо вони там зібралися біля трибуни?

"перевірка, проведена Генеральною прокуратурою, дає підстави вважати, що екс-власник каналу «Інтер» Ігор Плужников загинув за дивних обставин."

От для того, щоб створити комісію з розслідування цієї дивини і зібралися.
  • 0

#1312 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 11:00

Перегляд допису-=VJ=- (17.04.2009 06:19) писав:

Я бачу в новині, що блокує БЮТ, а не коаліція? До чого тут хто чий представник?
Тим паче, що "при цьому президія Ради не заблокована і спікер продовжує проводити засідання" - вибачайте, а де тоді, власне, блокування? Чи пану zav аби щось сказати?
По-перше, недовго Литвин продовжував засідання, натомість швиденько його зачинив, ги.
По-друге, сказав не я, а новинарі, і сказали вони правду - трибуну ВР заблоковано БЮТ. Якщо має якісь заперечення щодо факту блокування трибуни ВР представниками БЮТ - пешіть у proua одразу /я там і посилання дав/.
По-третє, звичка вирішувати питання не пореговорами, а ультиматумами, свідчить про слабкість позиції, про відчутну слабкість.
По-четверте, блокування ВР представником більшості має лише одне пояснення - ніхфіґа він не представник більшості, та й більшості ніякої нема, отже й коаліції. Тому чекаємо на позачергові вибори ВР, ги.

Перегляд допису-=VJ=- (17.04.2009 06:19) писав:

"перевірка, проведена Генеральною прокуратурою, дає підстави вважати, що екс-власник каналу «Інтер» Ігор Плужников загинув за дивних обставин."

От для того, щоб створити комісію з розслідування цієї дивини і зібралися.
Так створювали б, а не блокували.
  • 0

#1313 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 14:12

Перегляд дописуzav (17.04.2009 12:00) писав:

Так створювали б, а не блокували.

Для створення треба внести на розгляд, а пропрезидентські пани, які "типу в коаліції", а насправді голосують разом з регіоналами, цього зробити не дали.

Хоча в тому, що блокування Ради - дурня повна, хто б це не робив, я повністю згоден.

Але, боюся, в наших умовах правового нігілізму це інколи такий же єдиний вихід щось зробити, як простій людині дати хабаря або взяти сокиру і самому зарубати нападаючого на неї.
  • 0

#1314 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 19:08

Перегляд допису-=VJ=- (17.04.2009 15:12) писав:

Для створення треба внести на розгляд, а пропрезидентські пани, які "типу в коаліції", а насправді голосують разом з регіоналами, цього зробити не дали.
Хто що не дав, і до чого тут приналежність до коаліції НУНС?
"При цьому голова регламентного комітету Ради Єфремов відзначив, що комітет ще не підготував рекомендації зі створення такої комісії.
На погоджувальній раді лідерів фракцій було вирішено розглянути це питання після його узгодження."©
Тобто на погоджувальній усе погодили, аж тут раптом до БЮТ "дійшло", й воно хутко заблокувало трибуну. О, краса!
Це ще не згадуючи про те, як БЮТ зазвичай не узгоджує дії з іншими членами коаліції, та діє на власний розсуд, а згодом, як обломиться, ще й ображається.
  • 0

#1315 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 19:47

Перегляд дописуZuzik (15.04.2009 17:10) писав:

Президенту машина не тра... його і так возять...

Лишня машина ніколи не завадить.... )
  • 0

#1316 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 21.04.2009 – 10:35

Перегляд дописуzav (17.04.2009 20:08) писав:

Це ще не згадуючи про те, як БЮТ зазвичай не узгоджує дії з іншими членами коаліції, та діє на власний розсуд, а згодом, як обломиться, ще й ображається.
:) Ось-ось, саме так і діють бютівські сатрапи. Цим барянячим головам дають команду — вони вискакують і з будь–якого приводу блокують трибуну, не знаючи навіть, з приводу чого її блокують. Лакеї бісові..!
  • 0

#1317 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.04.2009 – 21:03

Грошей в держави таки зовсім немає, капець)))

Уряд пропонує виплачувати зарплати бюджетникам із благодійних внесків. Шозамаразм?

Та найбільше Ющенка дратують - платні послуги. Їх Уряд дозволив запроваджувати бюджетним установам. На свій смак і розсуд. У списку пожежники, аварійники, рятувальники, держрезерв, МВС, слідчі ізолятори, учбові і медичні заклади. Якщо Тимошенко не заборонить їм робити те, що дозволила тиждень тому, Ющенко піде до Конституційного суду

Нащо я власне податки сплачую?
  • 0

#1318 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 08:21

Перегляд дописуbamik (21.04.2009 22:03) писав:

Грошей в держави таки зовсім немає, капець)))

Уряд пропонує виплачувати зарплати бюджетникам із благодійних внесків. Шозамаразм?

Та найбільше Ющенка дратують - платні послуги. Їх Уряд дозволив запроваджувати бюджетним установам. На свій смак і розсуд. У списку пожежники, аварійники, рятувальники, держрезерв, МВС, слідчі ізолятори, учбові і медичні заклади. Якщо Тимошенко не заборонить їм робити те, що дозволила тиждень тому, Ющенко піде до Конституційного суду

Погоджуюсь. Якщо все стає платним, то навіщо дійсно сплачувати такі чималі податки?
  • 0

#1319 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 08:26

Перегляд дописуbamik (21.04.2009 22:03) писав:

А хто зараз сплачує податки? Із чого їх сплачувати, власне? Зряплата скоротилася і податки скоротилися, крім того наявна заборгованість заробітної плати. Про ПДВ не знаю, що там як - може теж на плотють, гиги.
  • 0

#1320 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 08:32

Перегляд дописуzav (22.04.2009 09:26) писав:

А хто зараз сплачує податки? Із чого їх сплачувати, власне? Зряплата скоротилася і податки скоротилися, крім того наявна заборгованість заробітної плати. Про ПДВ не знаю, що там як - може теж на плотють, гиги.
Так отож, зарплати скоротились, а податки - ніяк.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних