Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1221 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2009 – 23:26

Перегляд дописуzav (14.03.2009 20:54) писав:

Луценку окремо теж є чим похвалитися з цього приводу:
"МВС вважає неприпустимим підвищувати швидкісний режим руху"©

То проблеми Луценка

Перегляд дописуzav (14.03.2009 20:54) писав:

Ну, й підтвердження моїх слів щодо корупційності Тимошенко:
"Заступник генпрокурора Кузьмін: уся судова система знизу і до верху узурпована БЮТ"

О, то це БЮТ не дає шановному пану заступнику генерального прокурора та "наскрізь узурпованій" генпрокуратурі довести до кінця за п"ять років вбивство Гонгадзе та "псевдоотруєння" Ющенка? Сам пан Кузьмін, мабуть, теж "узурпований" БЮТ, як і вся Донецька область? Пане, Ви щось щоразу дикіші лінки знаходите.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 14.03.2009 – 23:26

• 0

#1222 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 06:26

Може Ви, шановний пане -=VJ=- , нарешті відкриєте всім своє личко? Чи тільки я один на форумі не знаю, з якою поважною особою розмовляю? Якщо так, то звиняйте, я на форум рідко заходжу, а культурним життям, на жаль, в силу життєвих обставин у мене немає можливості глибоко цікавитись.

Я може навіть після Ваших признань перед Вами шапку зніму, навіть може попрошу вибачення за минулі грубощі у Вашу сторону :D Судячи з тих даних, котрі я у Вас помітив, Ви не проста птиця.

Може після ваших признань врешті стане всім зрозуміло чому Ви так стараєтесь для жулі...
Я ж то догадуюсь... :)

Повідомлення відредагував Slav: 15.03.2009 – 06:36

• 0

#1223 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.03.2009 – 14:49

БЮТ ВІДМОВИВСЯ ВІД ВИБОРІВ У ТЕРНОПОЛІ

Це ж треба, які патрійоти

"Ми закликаємо всіх наших прихильників та всіх, кому небайдужа доля Тернопільщини, не брати участі у фарсі під назвою "тернопільські вибори", - наголосила прес-служба.

Бюту небайдужа доля Тернопільщини, бачу їм начхати, що обласної ради як такої немає

"Саме на цих псевдовиборах Балога і Ко намагатимуться випробувати найбрудніші технології з фальсифікацій голосування", - підкреслює прес-служба.

Гм, по соцопитуваннях партії Балоги в облраді не буде! Що вони таке несуть? Небось ще виявиться, що Свободу Балога фінансує :D
  • 0

#1224 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:26

Депутати від Б'ЮТу, ідіть туди куди вас посилають!

На відео Свині з депутатськими посвідченнями від Б'ЮТ заважають народному волевиявленню.
Блокують дільницю і перегороджують шлях машині з бюлетенями.

• 0

#1225 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.03.2009 – 20:35

Ну що - міф про непереможність та геніальність тЮльки розвіяно!

http://mentbuster.li...com/251005.html
  • 0

#1226 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2009 – 20:50

Перегляд дописуivansstef (15.03.2009 20:35) писав:

Ну що - міф про непереможність та геніальність тЮльки розвіяно!

З Вас виходить чудова Монтян в штанях. :D

Перегляд дописуZhooook (15.03.2009 20:26) писав:

Блокують дільницю і перегороджують шлях машині з бюлетенями.

"Тернопільські вибори" - типовий результат начхання пана президента на плутанину трьої гілок влади, до жодної з яких він, в результаті, не належить, в цілому та руйнацію судової системи зокрема.
  • 0

#1227 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 01:11

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2009 20:50) писав:

З Вас виходить чудова Монтян в штанях. :D
І це все, що ви спромоглисяе відпосіти за темою? Е... погані справи в Тимошенко, ой, погані. Гигиги.

"Тернопільські вибори" - типовий результат начхання пана президента на плутанину трьої гілок влади, до жодної з яких він, в результаті, не належить, в цілому та руйнацію судової системи зокрема.
Не робіть вигляд, що не знаєте про те, що законно скасувати ці вибори не могли ані ВР України, ані суди. Власне, як і позачергові вибори до ВР України.
А щодо судової системи, то вже достеменно відомо, хто її узурпував; тож не треба лаяти Презедента, але Юльку насамперед.
  • 0

#1228 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 01:13

а якщо вбити Тимошенко, це тема заглохне?
  • 0

#1229 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 01:32

Ну в вас і срачка з приводу Президента (пробачте за відвертість).
Ви що не можете самостійно відповісти в темі про Б'ЮТ про діяльнітсть партії яку підтримуєте?
Це що Президент винуватий що Б'ЮТ порушує виборче ЗАКОНОДАВСТВО!!
Чи якщо багато срати на Президента, то одразу Юля постане неначе в шоколаді?

У мен таке враження що вам Ющенко чи Янукович платить за антирекламу Б'Юту, а може й вони разом, бо дуже вже ефективно у вас виходить. Наче з одного боку мафія яйця дверьми защемила, а з другого лежить валіза з доларами.
  • 0

#1230 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 16.03.2009 – 01:39

ненавиджу цю тупу тему ***

відредаговано, bamik
  • 0

#1231 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 01:55

Перегляд дописуВареник (16.03.2009 01:13) писав:

Я думаю, що Юлька представляє більше особистість а не політ силу, чи недайбоже народні інтереси. Зі зникненням особистости зникне й конфлікт, бо ніяких ідеалів же по суті вона не відстоює. Просто хотіла сісти однією сракою (щось у мене сьогодні ректофекальна тема часто згадується, мабуть символічно що до Юліних виборів) на два стільці, й в результаті з одного звалилася.

Найбільше, чого я боюся, що відторгнення Юльки в національно свідомих реґіонах спонукатиме її до пошуку електорату серед промосковських і більшого загравання з Кремлем і хростання москвофільської риторики. До речі прогноз, що до переходу тЮльки на підмосковський електорат я чув ще у 2005 році від американських політологів. Можливо і конфлікт був показний, щоб транслювати ворожість до Б'ЮТУ у східні області. Ясно було, що вибори таким чином вони не виграють, лише більше обурять народ, що сповідує демократичні цінності. На Сході, адміністративні методи тиску не сприймаються вороже, навпаки з трєпєтом і повагою. Тим більше спрямовані проти бандєровцев.

Не поспішайте радіти, хто виграв битву ще не виграв війну.

Повідомлення відредагував Zhooook: 16.03.2009 – 01:53

• 0

#1232 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 05:51

Перегляд дописуZhooook (16.03.2009 02:55) писав:

Найбільше, чого я боюся, що відторгнення Юльки в національно свідомих реґіонах спонукатиме її до пошуку електорату серед промосковських і більшого загравання з Кремлем і хростання москвофільської риторики. До речі прогноз, що до переходу тЮльки на підмосковський електорат я чув ще у 2005 році від американських політологів. Можливо і конфлікт був показний, щоб транслювати ворожість до Б'ЮТУ у східні області. Ясно було, що вибори таким чином вони не виграють, лише більше обурять народ, що сповідує демократичні цінності. На Сході, адміністративні методи тиску не сприймаються вороже, навпаки з трєпєтом і повагою. Тим більше спрямовані проти бандєровцев.

Не поспішайте радіти, хто виграв битву ще не виграв війну.

Кінцева мета жулі -- влада. Засоби -- будь-які. Отже жуля буде робити все, що сприятиме одержаню нею особистої влади.
Якщо відчує, що спілка з Москвою принесе їй перемогу, то вона, не вагаючись, стане на промосковську позицію.
І навпаки. Аби тільки дорватися до влади. Навіть янучня і то більше порядний від жулі.
  • 0

#1233 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 06:30

Перегляд дописуzav (16.03.2009 01:11) писав:

І це все, що ви спромоглисяе відпосіти за темою? Е... погані справи в Тимошенко, ой, погані. Гигиги.

Ні, це все, на що тема заслуговує.
І з якого доброго дива Ви почали плутати Тимошенко і мене, пане zav? Заразились хворобою від Slav? А я думав, що таке не передається.

Перегляд дописуzav (16.03.2009 01:11) писав:

Не робіть вигляд, що не знаєте про те, що законно скасувати ці вибори не могли ані ВР України, ані суди.

Уявіть собі, не знаю.
Вибори були скасовані тим методом, який дав нашій країні і активно згодом користувався пан президент - через скасування раніше прийнятого документу. Тому не бачу тут жодного порушення законності.

Ще з півроку обговорення події, а потім, мабуть, так.

Перегляд дописуZhooook (16.03.2009 01:32) писав:

Б'ЮТ порушує виборче ЗАКОНОДАВСТВО!!

Яким чином?

Перегляд дописуZhooook (16.03.2009 01:55) писав:

Я думаю, що Юлька представляє більше особистість а не політ силу

Так і є. Більше того - чим довше вона перебуває на посаді прем'єра, тим сильніше "відривається" від партії - у мене складається таке враження, що вона їй вже заважає. Цілком можливо що за умови довшого перебування вона зробить вибір між посадою і партією, бо вже давно очевидно, що вона фізично не в змозі контролювати обидві сторони свого політичного життя.

Перегляд дописуZhooook (16.03.2009 01:55) писав:

Найбільше, чого я боюся, що відторгнення Юльки в національно свідомих реґіонах спонукатиме її до пошуку електорату серед промосковських і більшого загравання з Кремлем і хростання москвофільської риторики.

Не бачу жодних приводів для цього. Переконання - це одне, об"єкт голосування - інше, від другого перше дуже рідко страждає.
  • 0

#1234 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.03.2009 – 10:22

Відвідав сторінку БЮТу. Оскільки є рішення судів, які дозволили проводити вибори, то Турчинов вже просто говорить про фарс, організований Балогою. Правда, одне вірно він сказав - «Події в Тернополі показали, що є бажання будь-яким чином перевести не такий складний виборчий процес, як вибори до місцевих рад, в якісь військові дії», - дійсно, блокування вивозу бюлетенів під керівництвом депутата ВР, зникнення електрики і телефонного зв'язку у приміщенні суду у Львові, дзвінки невідомих, які закликали не прийти на вибори, БЮТ таки хотів перетворити вибори у військові дії, але, на щастя, не вдалося.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 16.03.2009 – 10:23

• 0

#1235 Nikolay

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 11:46

Перегляд дописуТемний ангел (16.03.2009 10:22) писав:

Відвідав сторінку БЮТу. Оскільки є рішення судів, які дозволили проводити вибори, то Турчинов вже просто говорить про фарс, організований Балогою. Правда, одне вірно він сказав - «Події в Тернополі показали, що є бажання будь-яким чином перевести не такий складний виборчий процес, як вибори до місцевих рад, в якісь військові дії», - дійсно, блокування вивозу бюлетенів під керівництвом депутата ВР, зникнення електрики і телефонного зв'язку у приміщенні суду у Львові, дзвінки невідомих, які закликали не прийти на вибори, БЮТ таки хотів перетворити вибори у військові дії, але, на щастя, не вдалося.
"Зелізна лєді" в Англії це: 1. Лицар Підв"язки. 2. Лорд Англії! 3. Це взагалі ІНТЕЛІГЕНТ, який не подумає даже про те, що ви можете зробити недумаючи.
"Залізна лєді" в Україні це: 1. не лицар; 2. не лєді; 3 Тай який з неї інтелігент? Хіба що дніпрпетровського розливу!
  • 0

#1236 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 13:49

БЮТ повісив усіх собак на Балогу. Особливо мені сподобалися слова Шевченка: "Що стосується результатів, то ми впевнені, що якби ці вибори пройшли чесно, то БЮТ безумовно був би на першому місці. Так, цифри результати могли б бути меншими за 2007 рік, як і в усіх політичних". Я довго сміявся :)
  • 0

#1237 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.03.2009 – 14:02

Тема заглохне, вірніше прихильники Юлі, варто лише поставити цю амбіційну нахабу на пост президента (бо бачу, що наслідки її прем"єрства не відкрили очі на суть справи).
  • 0

#1238 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 14:08

Перегляд дописуОлеська (16.03.2009 14:02) писав:

Тема заглохне, вірніше прихильники Юлі, варто лише поставити цю амбіційну нахабу на пост президента (бо бачу, що наслідки її прем"єрства не відкрили очі на суть справи).
Зараз їй лише поклоняються, а тоді почнуть приносити жертви :)

Повідомлення відредагував Темний ангел: 16.03.2009 – 14:08

• 0

#1239 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.03.2009 – 14:16

Перегляд дописуТемний ангел (16.03.2009 14:08) писав:

Добре, що все в житті минає. І це мине.)
  • 0

#1240 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 14:41

Перегляд дописуТемний ангел (16.03.2009 14:08) писав:

<замогильним голосом з сатанинським сміхом> Вже й списочок складений Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних