Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1161 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2009 – 21:06

Перегляд дописуzav (4.03.2009 20:22) писав:

Пан не знає, тому я розповідаю

Пан це розповів, звісно, базуючись на довгій роботі на державному підприємстві?

Перегляд дописуzav (4.03.2009 20:22) писав:

державне підприємство діє в таких самих умовах ринкової економіки, як і приватні

Он як :rolleyes:
А я думаю, чому це ДАІ та різні інші інспекції у нас такі просунуті в поняттях збирання "лівих" грошей з громадян, а кожен директор якого-небудь ВНЗ вважає себе його повноправним власником - а це, виявляється, вони просто працюють за умовами ринкової економіки - і розмір зарплатні собі встановлюють, і ціни на послуги :ggggg:
Смалите, пане, просто смалите.
  • 0

#1162 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.03.2009 – 22:54

Так навіщо з-під згоди Тимошенко скасували вибори до Тернопільської облради, чи панам депутатам не відомо, що обласна рада вже довший час не дієва?

До речі В Конституції України вказано, що Верховна Рада уповноважена лише призначати вибори, але не відміняти їх.
  • 0

#1163 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 22:55

БЮТ знову голосував разом ПР за скасування виборів у тернопільську обласну раду.

ВРУ проголосувала за відміну виборів у Тернопільській області. За ПР і БЮТ - 141 і 147 голосів відповідно. плюс 4 голоси Нунсу.

http://www.forum.vos...wtopic_6506.php

Ось вам ще раз справжнє личко Юлічки.

Декого власні інтереси примушують так полум'яно захищати Юлічку

Повідомлення відредагував Slav: 04.03.2009 – 22:57

• 0

#1164 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 23:13

Цитата

БЮТ знову голосував разом ПР за скасування виборів у тернопільську обласну раду.

ВРУ проголосувала за відміну виборів у Тернопільській області. За ПР і БЮТ - 141 і 147 голосів відповідно. плюс 4 голоси Нунсу.

В Юлії Тимошенко подвійні стандарти. Коли вона ініцувала дострокові вибори, ще тоді її блок був популярним. А зараз... серед тернополян, які визначилися з вибором до Тернопільської облради і прийдуть голосувати, підтримка «Свободи» становить 32,9%, а підтримка БЮТу лише 18,6%.
Позбавлення тернополян права голосу є порушенням Конституції України, обмеженням громадських прав і свобод громадян України та узурпацією влади антиукраїнськими силами. Панічне скасування виборів за тиждень до їх проведення вказує на страх Блоку Юлії Тимошенко отримати оцінку своєї 3-річної діяльності в регіоні. На цих виборах Всеукраїнське об’єднання «Свобода» за всіма соціологічними даними мало б отримати перемогу, що розвінчало б нав’язаний олігархічними «мегаблоками», міф про «непрохідність» українських націоналістів до влади. Підтримка тернополян національної політичної сили продемонструвала б тенденцію до зміни у виборців всієї України, неминучого сходження з політичної арени олігархічних «мегаблоків» і прихід до влади ідеологічних сил. Але найбільше вони боялися, що до влади прийдуть націоналісти і покажуть приклад чесної влади і ефективного господарювання.
  • 0

#1165 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 23:49

Дуже розумні люди ще за Кучми твердили, що юля - аферистка. До 2005 року я її підтримував, закриваючи очі на її очевидні гріхи -- з ким не буває.

А після 2005 року брехливе та підле хамство тимошенко переходить буть які межі.

Дехто тут розривається її захищати, переконаний, оскільки має власні бізнесові чи владні
інтереси пов'язані з інтересами юлі та БЮТу

• 0

#1166 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 23:51

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2009 21:06) писав:

Пан це розповів, звісно, базуючись на довгій роботі на державному підприємстві?
Не на одному - на двох /разом 11 років/.

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2009 21:06) писав:

Он як :rolleyes:
А я думаю, чому це ДАІ та різні інші інспекції у нас такі просунуті в поняттях збирання "лівих" грошей з громадян, а кожен директор якого-небудь ВНЗ вважає себе його повноправним власником - а це, виявляється, вони просто працюють за умовами ринкової економіки - і розмір зарплатні собі встановлюють, і ціни на послуги :ggggg:
Смалите, пане, просто смалите.
Пан, як звичайно, плутає слова: тепер "підприємство" та "установу".
Ціни мої підприємсва встановлють геть ринково - це підверджено багатьма виграними тендерами.
А триндіти тіко вам вдається. Головне в цій справі відрізняти "конкретні" питання від решти, бґґ.
  • 0

#1167 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 07:08

Перегляд дописуzav (4.03.2009 23:51) писав:

Ціни мої підприємсва встановлють геть ринково

"Ваші" підприємства? Я вже боюся пану щось говорити - схоже, що пан і є сама держава.
А тепер щодо ринковості цін державних підприємств:

При цьому державні ціни повинні враховувати середньогалузеву собівартість продукції і забезпечувати мінімальний рівень рентабельності продукції, на яку вони поширюються. Якщо цей рівень рентабельності не забезпечується державними цінами, то держава повинна забезпечити його дотацією за умови, що продукція підприємства є суспільно необхідною.
У разі порушення підприємством державної дисципліни цін на продукцію надлишково одержана сума підлягає вилученню, а на підприємство накладається штраф.

(с)Закон України "Про підприємства в Україні".

Трішки відрізняється від приватних, чи не так?
  • 0

#1168 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 08:58

Перегляд допису-=VJ=- (5.03.2009 07:08) писав:

При цьому державні ціни повинні враховувати середньогалузеву собівартість продукції і забезпечувати мінімальний рівень рентабельності продукції, на яку вони поширюються. Якщо цей рівень рентабельності не забезпечується державними цінами, то держава повинна забезпечити його дотацією за умови, що продукція підприємства є суспільно необхідною.
У разі порушення підприємством державної дисципліни цін на продукцію надлишково одержана сума підлягає вилученню, а на підприємство накладається штраф.

(с)Закон України "Про підприємства в Україні".

Трішки відрізняється від приватних, чи не так?
Здається, ви переплутали ціни й підприємства.
Державну ціну цілком можливо встановити на необхідний державі товар - Тимошенко так регулює ціни на пальне, мнясо, цукор, олію тощо.
З іншого боку, немає різниці між державними цінами й недержавними в окремих галузяж, ібо ніхто не бажає втнрачати - навіть підприємець, тому більшість використовує державні нормативи визначення ціни, наприклад ДБН.
Ну, а те, що я можу обґрунтувати будь-яку завищену ціну, я вам розповідати не буду - ви не повірете, а я не маю часу надавати приклади.
  • 0

#1169 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.03.2009 – 01:31

Перегляд дописуbamik (5.03.2009 00:02) писав:

ivansstef +10 за п.п. 2.2, бан на 1 день!

От мені цікаво..Правда очі заколола чи просто Віджей настукав ? <_< :ggggg: ;) а може я просто Віджея погано знаю і так погано про нього подумав ? :) :)

До теми про Т.Юлечку та формування ціни : (ну.. щоб зараз хтось з "розумних" не подумав що це флуд :)

Приходить дядько на базар купувати півня. Ходить та питається:

-Скільки півень?
-30 грн
-А Ваш?
-35 грн.
- А ваш ?
- 28 грн
-А Ваш?
-40 грн.
-АВаш?

-300 грн.
-???????!!!!!!!!????? Невже так гарно курей топче ????!!!???
-(соромязливо)Та ні.Півень звичанйий.Просто гроші дуже потрібні...

Ось так і Т.Юлечка формує ціни...

І щоб там Віджей не говориив ( вірніше як би не зливав тему) ручне керування економікою це улюблений коник Т.Юлечки, а економіст з неї такий самий , як з декого тут ( хочете дізнатись хто , питайтесь в ПС) модер та супермодер.... :)

Дякую.. :)
Блискавиця: усне попередження. Всі претензії до модерів та супермодерів вирішуються приватним листуванням
  • 0

#1170 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 15:13

Цитата

Блискавиця: усне попередження. Всі претензії до модерів та супермодерів вирішуються приватним листуванням

ну Шановна.. де Ви тут побачили претензію????????????????? (зразу кажу і ЦЕ питання а не претензія)
натиснула людина кнопку "відповідь" і написала свій допис..., а Ви йому зразу попередження...
Спробуйте натиснути зараз кнопку відповідь на мому дописі, і побачите що там якісь букви знаки... <_< ( які я не чіпаю) і внизу просто напишіть свлоа.. натисните відправити і мої слова будуть у Вашому дописі... :ggggg:
Невже треба пояснювати людині яка має знати більше ніж я?? ( і це просто питання, а не претензія)

З,І Ви мене що переслідуєте шановна ?? ( і це питання, а не претензія)
З,З,І І перестаньте збивати мене з думки.. а то я подумаю зо Ви спеціально граєте на стороні Віджея.. ( це прохання а не претензія)

По темі...
Т.юлечка була б нармальноб бабою, якщо б вона оточила себе ноормальними професіоналами... не вмієш керувати сам
, то найми для того людину... але оті бабські образи та амбіції затуманюють їй голову... Жінка яка бажає помсти страшна і неадекватна..
Але в цьому випадку вона і страшна дійсно, і неадекватна давно. ( і очі хворобливо бігають), і сміх істеричний, Всі признаки того, що вона бажає помститись...
То нехай би йщла мстилась, але відійшла від керування Урядои... Вданому випадку Т.юлечка хоче постаратись виконати прислівя "І рибку зїсти, і кудись там ще попасти..."
Блискавиця: +10 % за публічне обговорення дій модератора.
  • 0

#1171 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.03.2009 – 15:25

Перегляд дописуSlav (4.03.2009 22:55) писав:

Ось вам ще раз справжнє личко Юлічки.
Та думаю всім воно вже відомо, ну майже всім))
  • 0

#1172 Nikolay

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 16:14

Т.юлечка була б нармальноб бабою, якщо б вона оточила себе ноормальними професіоналами... не вмієш керувати сам
, то найми для того людину... але оті бабські образи та амбіції затуманюють їй голову... Жінка яка бажає помсти страшна і неадекватна..
Але в цьому випадку вона і страшна дійсно, і неадекватна давно. ( і очі хворобливо бігають), і сміх істеричний, Всі признаки того, що вона бажає помститись...
То нехай би йщла мстилась, але відійшла від керування Урядои... Вданому випадку Т.юлечка хоче постаратись виконати прислівя "І рибку зїсти, і кудись там ще попасти..."
[/quote]
У нашій країні всі політикі знаходяться ПІД олігархом, який його купив. І наша Ю. В. не виключення.
Звідси і треба розглядати і поведінку, і неадекватність, і методи.
Хто платить гроші, той все замовляє.
  • 0

#1173 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 16:22

Типові служаки, яких покривають наші чиновники, може час Луценко відправити у відставку? Чи самому прем'єру. Не соромно за співробітників? Чому вони досі в м'якеньких кріслах, коли чиновницькі бидла та держслужбовці гвалтують народ?
http://berloga.net/view.php?id=34984

Повідомлення відредагував trim: 06.03.2009 – 16:24

• 0

#1174 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.03.2009 – 17:03

Тимошенко і далі гребе під себе усі відомства і служби. На черзі СБУ, які зазіхнули на її "чесні" зароблені нашим потом і кровю гроші. Треба непокорних поставити теж під себе. Надіюся цього не станеться бо страшно що буде далі коли вони захопить повністю все в свою руки.
  • 0

#1175 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 17:30

Перегляд дописуtrim (6.03.2009 16:22) писав:

Типові служаки, яких покривають наші чиновники, може час Луценко відправити у відставку?

Про цих типових служак чиновники навіть не знають. А якщо за кожного даішника знімати міністра МВД - то доведеться усіх громадян країни через це крісло пропустити. Бо хабарництво - воно не в окремих службах, а в народі. В тому самому, який спокійно дає хабарі, а потім бекають, які "даішники козли".

А те, що на відео - це і є громадянське суспільство та контроль народу над своїми служителями.

Коли багато людей бекає - виходить просто гучне бекання отари баранів, яку стрижуть усі, кому не ліньки.
Коли багато людей знає і відстоює свої права - виходить громадянське суспільство, в якому добре жити усім - і громадянам, і даішникам.
  • 0

#1176 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 17:51

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2009 17:30) писав:

Про цих типових служак чиновники навіть не знають. А якщо за кожного даішника знімати міністра МВД - то доведеться усіх громадян країни через це крісло пропустити. Бо хабарництво - воно не в окремих службах, а в народі. В тому самому, який спокійно дає хабарі, а потім бекають, які "даішники козли".

А те, що на відео - це і є громадянське суспільство та контроль народу над своїми служителями.

Коли багато людей бекає - виходить просто гучне бекання отари баранів, яку стрижуть усі, кому не ліньки.
Коли багато людей знає і відстоює свої права - виходить громадянське суспільство, в якому добре жити усім - і громадянам, і даішникам.
не можу не погодитись з останнім абзацом... золоті слова..
але наразі робиться ВСе можливе (не тільки Тюлькою) щоб народ не знав і не відстоював свої права..Як приклад може бути навіть спеціальне Законоутворення суперечливих нормативних актів. Адже завжди верхівці легше відстояти свої прав а аніж простому громадянину...
  • 0

#1177 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 18:01

Одного на охвіційному рівні покидьком лає, іншого так само напамадженим... культура пре з Тимошенко, й аргументів у неї явно забагато, що аж слів нестача.
  • 0

#1178 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 18:14

Перегляд дописуzav (6.03.2009 18:01) писав:

Одного на охвіційному рівні покидьком лає, іншого так само напамадженим... культура пре з Тимошенко, й аргументів у неї явно забагато, що аж слів нестача.
оце в Тимосі мене дратує чи не найбільше.. оця така Базарна поведінка....
скільки раз памятаю її виступи на кшталт:
-А такий тот такий паганий препаганий.. А я така жіноча та слаба ( і обовязково той сміх дурнуватий, і бігання очима по сторонамм)

І оце загравання з журнал-астами... Ну просто противно (ІМХО)
  • 0

#1179 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 06.03.2009 – 19:11

Ну чого ви так на Юлю накинулися ВОНА ж Типу Залізна леді України <_< :ggggg:
  • 0

#1180 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 19:49

Кабінет міністрів України вніс зміни до Правил дорожнього руху в частині швидкісних обмежень. Відповідну постанову Кабінету міністрів прийнято на засіданні уряду в четвер. Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко зазначила, що на сьогодні на швидкісних дорогах існують необ'єктивні обмеження швидкості: "Дивна ситуація - швидкісна дорога, обмеження 80-90, а в дійсності в нормальних країнах там можна рухатися зі швидкістю 120-130 кілометрів на годину" пише Сьогодні.

Так, змінами до правил дорожнього руху передбачено, що в населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю 70 км / год, у населених пунктах на дорогах, які мають шість і більше смуг в обох напрямках, - 80 км / год, у населених пунктах на дорогах, які мають шість і більше смуг в обох напрямках руху і встановлено бетонний або інший Відбійник - 90 км / ч. Транспортним засобам (крім автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів та авто, яким керують водії зі стажем до 2 років) на автомагістралях дозволяється рух зі швидкістю 130 км / год, на інших дорогах поза межами населених пунктів - 110 км / год, на дорогах, які проходять через населені пункти, позначені знаком 5.47 (синій знак, початок населеного пункту) - 90 км / ч.

Тимошенко також зазначила, що додаткові обмеження швидкості руху можуть бути встановлені виключно під час проведення дорожніх робіт. «Якщо на дорозі немає ремонтних робіт, прописати пряме заборона встановлювати знак« 40 », - зазначила глава уряду, додавши, що якщо ремонтні роботи проводяться, то вводити обмеження лише на певній ділянці цієї дороги. Крім того, постановою забороняється проведення контролю технічного стану транспортних засобів між періодичними технічними оглядами.

Що я можу сказати. Нарешті...
Шкода, що мене ці зміни не стосуються - мені ще 20 місяців повзати 70 км/год. Але вони, думаю, швидко пролетять <_<
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних