Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1121 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.03.2009 – 16:42

Перегляд дописуБоБриК (3.03.2009 16:23) писав:

У кожного політика є свої + і - . От просто наскільки вони вагомі і до чого можуть привести, так це вже у кожного по свому. На рахунок автора теми то я з назвою теми не погоджуюся. Юля не любить ані росію ані росіян. Вона любить лише гроші і владу і готова заради цього пожертвувати всім. В тому числі і нами

я не придумав цю назву.. я скопіював її з ЖЖ.. там в першому дописі є посилання...

але я погоджуюсь... це просто сарказм.. на мій погляд - дотепний сарказм :unsure:
  • 0

#1122 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2009 – 17:01

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 15:42) писав:

Пан знову помиляється, як завжди.
Раджу зайти на сайт кабміну і уважно почитати.
Оце: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/mai...reg=n0001120-08 ?
А де затвердження Верховної Ради України?
Без затвердження нецікаво. В Януковича у 2004 затверджена Радою була, здається.
А то як же п. 11 Статті 85 Конститууції України діятиме?

Ні, звісно. Ви вже забули, як у нас міністрів обирають?
Нагадати? Прошу: прем'єр подає - Рада затверджує.

А можна повиганяти деяких міністрів при нагоді. :unsure:
Поки що чомусь лише Огризка виставили. Напевно саме він головний у кризовому становищі України взагалі й уряду Тимошенко зокрема, гиги.
p.s. Щось і Януковичівської програми не можу знайти. Тіко якесь ніяке трапляється: http://zakon1.rada.g...gi?nreg=2389-14
  • 0

#1123 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.03.2009 – 17:03

Дещо із власних спостережень "передвиборчої агітації" у Тернополі: активно рекламувалися і піарилися всі партії, крім нашоукраїнців і бютівців. Пора і Свобода, УНП і блок Литвина, Єдиний центр, Партія Регіонів - всі купили рекламні площі, поставили палатки ітд. Мовчать тільки дві "найрейтинговіші" партії. Вибори відмінили...всі мабуть в ступорі)))

"Кидалово на гроші?" :unsure:
  • 0

#1124 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.03.2009 – 17:07

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 17:08) писав:

Чудовий там коментар, не можу не процитувати :unsure:

Міністр ЗС повинен вирішувати зовнішньополітичні проблеми. А не створювати їх.
1. Пірати та "Фаїна". Те що справу затягнули на 4 місяці це частково вина і МЗС.
2. недавній скандал про персону нон грата для Чорномирдіна. Це буда ганьба для українських дипломатів. Подібну істерії міністр не повинен собі дозволяти - щоб у змі робити заяви що ми виженемо нах Черномирдіна. В таких ситуаціях запрошуєтья на килимок посол і йому вручають ноту. А не влаштовують балаган і істерію.
3. Постійна антиросійська політика Огризка. Так, всі ми недолюблюємо Кремль. Але робота МЗС-а це погращення стосунків між країнами, а особливо сусідами та ще й такими важливими.
4. Що Огризко зробив корисного за час свого перебування? Кордони делімітував? Тиждень тому москалі взяли в полон наших рибалок в Азові. Ця провокація є прямим наслідком тупої політики нашого МЗСу.
Замість того щоб присипляти північного пьного медведя і тихенько рухатись в Европу, Огризко на Европу забив болт і займається тим що дражнить наших північних ідіотів-сусідів.

Я б ще додав з десяток пунктів, але й цього вистачить
Чудове розуміння ситуації. Погоджуюся повністю. Проблема не в тому що звільнили, а в тому, що не знайдуть заміни. В Україні є хороші дипломати, але їм ніколи не стати на чолі МЗС. Хоча - побачимо. Чекаю часу, коли в Україні нарешті з'явиться висококваліфікований дипломатичний корпус.
  • 0

#1125 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 17:41

Перегляд дописуMisercord (3.03.2009 17:07) писав:

Чудове розуміння ситуації. Погоджуюся повністю. Проблема не в тому що звільнили, а в тому, що не знайдуть заміни.

Вже практично знайшли - ПР запропонувала повернути Яценюка.
  • 0

#1126 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 17:48

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 16:38) писав:

Що саме вистачить? Ви вже, схоже, заговорюватись починаєте.

І фантазія розігралася, схоже. Цитату в студію.

Як і положено по закону

Угу. І вішать по москалю щодня на головній площі.
Вам до "Свободи" - там таких фанатиків збирають, без будь якого політичного майбутнього.

Конкретно по темам незробленої роботи є що відповісти?

Та хоча б і Володимир Огризко: Росія після подій у Грузії опинилася в міжнародній ізоляції чи Огризко звинуватив Росію в дестабілізації обстановки в Криму - нагадаю, жодних фактів так ніхто і не надав, тільки язиком поплескали, а як до справи - наприклад з тої ж таки Росії затребувати компенсацію розлитої в Керчинській протоці нафти - то язика в дупу і все відшкодовувати своїм коштом.
А взагалі - гугл Вам в руки, там такого добра безліч.

то "вистачить" від якогось куска стертого речення. не звертайте уваги..

Фантазія розігралася ?? Ютуб поможе Вам шановний :unsure: :angry1: все Вам під ніс дай... Ви ж не Тимошенко :ggggg:

та я бачу що Ви тим Законом готові крутити як дишлом.. :ggggg: коли Вам вигідно по Закону, як не вигідно ( ойойой Закон поганий, його неможливо виконувати..) :) Ви точно справжній послідовник Юльки .. Вітаю.. Вона може Вами гордитись :) :)

це Ви шановний "утріруєте" і щодо Свободи.. і щодо москаляку.. але все таки попахує чимось ліберально проросійським від Вас ( якщо скажете що я помиляюсь, бто я одразу перестану так думати.. просто такі враження)

Конкретно я сказав.. ось тут
  • 0

#1127 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 18:13

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 18:02) писав:

От наспіла і чудова відповідь на "поглянемо який Ви" - я на Вашу вимогу два лінки, а Ви на мою - повний нуль.
Враховуйте.

Пропонуєте, як президент, порушувати усі від початку і до кінця? :angry1:
Закони, бачте, є різні. Наприклад закон щодо переходу вулиці на зелений - тут тільки придурок буде порушувати.
А є тисяча законів щодо отримання купи непотрібних форм для відкриття кіоску - тут тільки дуже наполегливий та чесний не буде порушувати, бо простіше хабаря чиновнику дати і на тому справа закриється, тим паче, що у чесного попри усю наполегливість нічого не вийде.
Відповідно і дії щодо інших різних законів бувають різні. А Ви не знали?

Я ще ніколи ні перед ким не виправдовувався, і Ваші враження не підстава це правило порушувати :ggggg: Як собі хочете - так і вважайте.
Можу хіба що додати, що від фальшифого проукраїнства мені смердить більше, аніж від справжнього русофільства. Люблю чесних ворогів, і не люблю фальшивих друзів. Якщо це російський лібералізм - тоді я радий за російських лібералів :ggggg:

Прекрасна відповідь.. знімаю з порядку денногу бо дійсно не зможу зараз надати інформацію по цьому питанню.. немає бажання ворошити весь тирнет за останні декілька місяців...

Я пропоную ставити всіх на один щабель.. і президента і тимошенко.. оскільки порушують вони обидва.. а в Вашому випадку то виглядає так що президент порушує, а Юлька свято виконує "букву Закону" аж смішно ... :unsure:

не російський.... а ПРОросійський.. Ви 9 як в ібільшості0 випадків перекрутили слова на свою користь і протрактували так як вам вигідно :) :)
і я не вимагав виправдовування.. Ви неправильно зрозуміли.... я висказав думку збоку, яку попросив спростувати а бо підтвердити.. але й тут Ви "злили" відповідь :) :)
  • 0

#1128 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 18:20

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 18:05) писав:

Ну якщо я так замудро висловився, що не зрозуміли, то поясню - мені гидко читати використання таких слів. Щодо будь кого - президента, прем"єра, Росії чи ЄСМ.
Як там говорили крадені плакати "Свободи" - матюки перетворюють тебе на москаля, здається? Не знаю, як щодо москаля, але принижують в моїх очах точно.
ну давайте використоувати слово "КАЛ".. надіюсь цей медичний термін вас не ображає ? :unsure:

Маладой чєлавєк.. Ат таво что Ви скажєтє ГРУДЬ, СІСКІ лучше не станут (с) квн

З,І Окрім того ви робите все щоб тема про вашу Юлечку сповзла в якийсь там смітник.. Невже по темі нема що сказати ?? Невже такі кроки Тюльки Вам до вподоби ??
скажіть конкретно а не морочте водою мозги.. :angry1:

Повідомлення відредагував ivansstef: 03.03.2009 – 18:22

• 0

#1129 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 18:21

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 18:13) писав:

Я пропоную ставити всіх на один щабель.. і президента і тимошенко..

Типу я колись не погоджувався :unsure: Але ж тут така потужна проющенківська партія, що доводиться хоч якийсь баланс створювати :angry1:

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 18:13) писав:

не російський.... а ПРОросійський..

А є різниця? Ну вибачайте, я в них різниці не бачу.
  • 0

#1130 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 18:27

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 18:21) писав:

Типу я колись не погоджувався :unsure: Але ж тут така потужна проющенківська партія, що доводиться хоч якийсь баланс створювати :angry1:

А є різниця? Ну вибачайте, я в них різниці не бачу.
Завжди коли йшлась мова про тюльку..Це виглядало так

хтось:- А Юлька проросійська дурепа
Ви: - а президент Закон порушує.
хтось: - А Юлька звільнила проукраїнського міністра
Ви - А Президент Закон порушує.
Хтось: - так і вона порушує
Ви: - ні ні ні вякому разі.. ддоведіть докажіть...

Це приблизний сценарій......

Є різниця... небачите бо нехочете
  • 0

#1131 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 18:33

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 18:20) писав:

ну давайте використоувати слово

Я говорив не стільки про слова, скільки про ставлення.
Не переймайтесь - одного разу цілком досить, аби себе продемонструвати, далі вже можете не виправлятись.

Стосовно взагалі питання - є люди, які заслуговують на повагу, є люди, які на неї не заслуговують.
Наприклад Путін - до нього у мене є купа претензій, але його є за що поважати: як би там не було, але Росію, яку всі вважали злитою в унітаз на початку дев"яностих, тепер доводиться оцінювати інакше - навіть Пентагон перервав свою "антитерористичну" молитву, аби сказати, що Путін намагається відродити російську імперію. Саме тому я був би за якогось українського Путіна на чолі держави - саме такий лідер нам зараз потрібен.
Мєдвєдев - типовий приклад людини, яку поважати нема за що. По-перше - нічого самостійно ще не зробив, по-друге - нічого і не здатен зробити, типовий технічний кандидат.
Янукович - аналогічно Медвєдеву.
Ахмєтов - попри усі злочинні схеми і все інше, є за що поважати - вибудував фінансову імперію такого розміру, який в Україні ніхто не досяг.
Азаров - нема за що, бо не лише жодного гідного вчинку, а й жодного вартого уваги здобутку.
І так далі, і таке інше. Так от коли люди не аналізують вчинки інших людей детально, а ліплять якийсь один ярлик - я не бачу, за що тих людей поважати. Вони як оті бабулі в хрестових походах регіоналів - засліплені одним шаблоном і готові горлянку за нього рвати. Я таких людей не люблю, от і все. Але залишаю за ними право вести себе, як їм хочеться - у нас бо демократія. Так само, як і залишаю за собою право казати "гидко" на те, що мені справді гидко.

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 18:20) писав:

Невже такі кроки Тюльки Вам до вподоби ??

Я вже написав, що я думаю про сабж. Більше ні на що ця тема не здатна - саме тому я рекомендував модераторам об"єднати її з головною.
  • 0

#1132 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 03.03.2009 – 19:24

З Б'ЮТом все ясно ще з часів спільного з регіоналами голосування за обов’язкове знання держслужбовцями московської мови.

Але у випадку відставки Огриска ранувато робити висновки. Треба побачити на кого його замінять, якщо на більш промосковського політика, тоді діягноз продажної московської шлю повториться.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 03.03.2009 – 19:33

• 0

#1133 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 03.03.2009 – 20:20

Як би то не склалось, але Огризко був фахівцем міжнародником з багатим досвідом. Не буду коментувати кожну з його дій, але питання залишається наступне (політичне рішення вже прийнято й ого не відмінять) - хто очолить МЗС пост-огризко??? Достойних кандидатур (особливо з номенклатури регіоналів, а вони напевно за це боротимуться) я не бачу.......... головне аби якогось трахториста-прохфесора не призначили....... бо вже були неодноразові приклади, коли замість неугодного-"пАгАного" назначали угодного....... але ще гіршого........
  • 0

#1134 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 21:24

Перегляд дописуbendera.UA (3.03.2009 20:20) писав:

хто очолить МЗС пост-огризко???

Поки що - його перший зам Хандогій. А далі - хтозна. Регіонали вже говорили про Яценюка, але цілком можливо, що президент знову внесе Огризка.
  • 0

#1135 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.03.2009 – 21:50

теми Юля: для Росії - з любов'ю і і знову про премєра Тюлєчку - перенесла сюди, модерувала частково
  • 0

#1136 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 22:00

Так я що хотів сказать!
Коли НУНС вийшов з коаліції у вересні - то Президентська рука.
Виходить, Огризка прем'єрська рука зняла, воть. Виходить, Тимошенко коли виправдовується - бреше.
  • 0

#1137 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 22:15

Перегляд дописуzav (3.03.2009 22:00) писав:

Коли НУНС вийшов з коаліції у вересні - то Президентська рука.
Виходить, Огризка прем'єрська рука зняла, воть.

Але у пана цікаві аналогії. Президент кричав тоді, що розвал коаліції - то справа БЮТ, хоча вийшла з неї частина НУ. Значить за логікою пана хоч і голосувала частина БЮТ, але організував усе президент. :unsure: :angry1: :ggggg:

Перегляд дописуzav (3.03.2009 22:00) писав:

Виходить, Тимошенко коли виправдовується - бреше.

Хто виправдовується? Вона сказала, що була проти, хоч нічого гарного про нього й не думає, та й по всьому. Можете вважати, що третина депутатів вирішила зробити їй подарунок. :ggggg:
  • 0

#1138 G.N.A.T.

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 03.03.2009 – 22:23

БЮТ - ГАНЬБА!!!!!!!!
Хто наступний? Вакарчук?
Залишилось тільки встати раком, і переконати всю країну, що дупа повернута на схід це наше світле майбутнє.
  • 0

#1139 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 22:38

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 22:15) писав:

Хто виправдовується? Вона сказала, що була проти, хоч нічого гарного про нього й не думає, та й по всьому. Можете вважати, що третина депутатів вирішила зробити їй подарунок. :unsure:
А коли я вам казав, що Президент непричетний до голосування депутатів Єдиного центру спільно з ПРегіонами - як ви співали, а? "Куди дивиться Ющенко? Що він робить?! Це його рук справа!"©, хоча я пояснював - він тим проектом не керує. То спробуйте тепер довести, що Юлька не наказала своїм /осбливо Андрюшє Портнову, особливо/, підтримати постанову.
  • 0

#1140 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 23:16

По СТБ така кумедна передача йде про памарянчєву революцію: лають Тимошенко більше за Чивокуня, гиги.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних