Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1101 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.03.2009 – 22:53

У лютому 2009 року до загального фонду державного бюджету мобілізовано 12 513,8 млн. грн., або 102,4 відсотка до помісячного розпису доходів загального фонду Державного бюджету України. (с)http://www.treasury..../article/105591

Бідолашний пан zav - він з такою надією чекав кінця лютого, і на тобі - такий облом...
  • 0

#1102 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 11:35

Перегляд допису-=VJ=- (1.03.2009 22:53) писав:

У лютому 2009 року до загального фонду державного бюджету мобілізовано 12 513,8 млн. грн., або 102,4 відсотка до помісячного розпису доходів загального фонду Державного бюджету України. (с)http://www.treasury..../article/105591

Бідолашний пан zav - він з такою надією чекав кінця лютого, і на тобі - такий облом...
Так надія-то справдлилася: в останні неробочі дні знову звідкилясь виплило кілька млрд. грн., що становлять половину місячних надходжень. Але якщо в минулому місяці це був газ, то в цьому місяці нажаль неможливо здогадатися. Кажуть, статті бюджету перерозподілили... хоча й митниця знову відзначилася - половину надходжень за 4 дні забезпечила, ги.
Особливо цікаво, що бюджет наполовину наповнюється надходженнями з митниці - це типу така політика уряду щодо підтримки вітчизняного виробника, ога.
  • 0

#1103 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 00:27

Все Юлька вже в агонії....

Знову пішла фішка про репреватизацію, погрози про " здирати шкуру з міністрів". Нічого вона не може зробити.
  • 0

#1104 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.03.2009 – 00:38

надходження що випливають, це тупо відкати з митниці +проплати податків ВПЕРЕД...
А чи пан ВІДЖІ в курсі що з деяких підприємств знято ПДВ на квартал вперід ще восени минулого року ?? знято кабміном

Саме тому я проти звільнення Юльки.. бо цей карвай з вухами мусить обовязково дочекатись на посаді премєра, коли гроші ТУПО не буде звідки тягнути.. ні з кабмінівського банку ні з податкового резерву, ні з митниць... :happytwo:
Злорадствую??? так.. :happy1:
  • 0

#1105 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 07:49

Перегляд дописуMarcos (3.03.2009 00:27) писав:

Знову пішла фішка про репреватизацію, погрози про " здирати шкуру з міністрів".

Знову? Щось я попереднього разу не пригадую :happytwo:
Ну, звісно, якщо комусь хочеться вважати звичайне виконання роботи "агонією" - то на здоров'я комусь :happy1:

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 00:38) писав:

надходження що випливають, це тупо відкати з митниці

О, митниця вже відкати платить? :ggggg:

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 00:38) писав:

А чи пан ВІДЖІ в курсі що з деяких підприємств знято ПДВ на квартал вперід ще восени минулого року ??

Що, правда? Як цікаво. І з яких же підприємств, яким наказом - приклади, документи, докази в студію.

І найголовніше - обгрунтування того, як саме можна зняти ПДВ, яке знімається за проведені операції, "наперед".
  • 0

#1106 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 09:10

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 07:49) писав:

Знову? Щось я попереднього разу не пригадую :happytwo:
Ну, звісно, якщо комусь хочеться вважати звичайне виконання роботи "агонією" - то на здоров'я комусь :happy1:
Ну звичайно, для Тимошенко погрози про реприватизацію це звичане викоання роботи. Хто ж тут сумнівався :ggggg:
тільки не кажіть що погрози про реприватизацію до цього моменту з вуст Тимошенко ніколи не лунали. Хоча може ви через величезну любоф до неї їх ніколи і не чули, кохання ж воно таке..сліпе :)
  • 0

#1107 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 09:24

Перегляд дописуMarcos (3.03.2009 09:10) писав:

Ну звичайно, для Тимошенко погрози про реприватизацію це звичане викоання роботи.

Не треба включати дурника - звісно я не про реприватизацію, під яку свого часу підпала Криворіжсталь - я про міністрів.
А стосовно реприватизації - то враховуючи специфіку її проведення останні двадцять років, за одним єдиним виключенням, то я тільки за неї.
  • 0

#1108 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 10:01

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 09:24) писав:

Не треба включати дурника - звісно я не про реприватизацію, під яку свого часу підпала Криворіжсталь - я про міністрів.
А стосовно реприватизації - то враховуючи специфіку її проведення останні двадцять років, за одним єдиним виключенням, то я тільки за неї.
1. Обережніше зі словами, шановний.
2. А я мав на увазі реприватизацію
3. Якщо міністри погано виконують свою роботу, то чия в цьому винна ? Прем"єр це своєрідний менеджер вищої ланки, який координує діяльність міністерств. Міністри не виконують задвань, то значить в цьому і Тимошенко винна.
  • 0

#1109 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 10:10

Перегляд дописуMarcos (3.03.2009 10:01) писав:

Якщо міністри погано виконують свою роботу, то чия в цьому винна ?

Тих, хто цих міністрів до уряду обрав.

Прем"єр це своєрідний менеджер вищої ланки

Помиляєтесь. Менеджер вищої ланки на будь-якій компанії має повне право як обирати на вакансії підлеглих за своїм вибором та бажанням, так і знімати їх за погане виконання обов"язків. А в нашій країні прем"єр-міністр слугує хіба що для підписування актів та ролі цапа-відбувайла. Чи Ви вже забули, як один з міністрів прямо заявив на засіданні, що не збирається виконувати розпорядження прем'єра? Ви таке хоч в одній компанії чули, щоб "менеджеру вищої ланки" сказав підлеглий?

координує діяльність міністерств.

Так отож, що тільки координує. І то - настільки, наскільки ті міністри, набрані з миру по нитці, аби нікому не було образливо, дозволяють себе "координувати". Головна проблема нашого механізму кабміну - там посади видаються як бонуси - партнерам по коаліції, потрібним людям за голосування. Звісно, жоден такий міністр не буде нікого слухати, окрім себе, та ще голови своєї партії.
  • 0

#1110 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 14:35

Між іншим, програма уряду колись буде? А то останній, в кого вона була - то Янукович влітку 2003 року...

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 10:10) писав:

Так сама ж і обрала - у Верховній Раді сиділа й голосувала особисто. Хіба ні? Та й подання на міністрів власноруч до Ради писала - чого тепер нарікати?

А в нашій країні прем"єр-міністр слугує хіба що для підписування актів та ролі цапа-відбувайла.
Можна у відставку подати, якщо щось не подобається.

Чи Ви вже забули, як один з міністрів прямо заявив на засіданні, що не збирається виконувати розпорядження прем'єра? Ви таке хоч в одній компанії чули, щоб "менеджеру вищої ланки" сказав підлеглий?
Що ж прем'єр не подала до Ради постанову про відставку такого поганого міністра? Чому після неприйняття Радою цієї постанови не виступила по телебаченню із заявою "тащожцеробиться?!"©? Чому, зрештою, не подала у відставку "самі тут длубайтеся, безголові!"©?
  • 0

#1111 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 15:15

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 07:49) писав:

О, митниця вже відкати платить? :unsure:

Що, правда? Як цікаво. І з яких же підприємств, яким наказом - приклади, документи, докази в студію.

І найголовніше - обгрунтування того, як саме можна зняти ПДВ, яке знімається за проведені операції, "наперед".

Я просто використав слово відкат.. Але якщо Ви зробити аналіз ключових фігур на Західній митниці, то Вам стане зрозуміло :angry1: :ggggg: навіть по секрету скажу що і пропрезидентські люди там сидять.. Аякже.. хто ж такий асий шматок віддасть ? :ggggg: і поговоріть з контрабандистами ( якщо маєте знайомих) і вони Вам очі в очі скажуть як виросли ставки , хто збирає і куди йдуть :)

Які приклади ? які наказаи ?? Ви що - дурником прикидуєтесь ?? :) Це звичайна практика наповнення бюджету... Таким макаром Яник в 2004 році "задовільнив" пенсіонерів... таким чином і Юлька працює....
Найцікавіше, що обгрунтування ніякого.. Я бачу Ви з життєвим бізнесом не вельми знайомі... До вас просто приходять і лагідно "пропонують добровільно" сплатити податки.... в тому числі і ПДВ. якщо ні, то замахаєтесь відбиваьтиись від перевірок ! чи Ви вважаєте що за керівництва тої скаженої баби в нашій країні наступили економічні відносини міжнародного взірця... ??? Було болото, а стало ще гірше.... і тут я вже кажу не як противник Юльки, а просто як людина яка дотична до цих грьобаних економічних казусів..

Яким макаром ?? схеми я Вам хіба що в приват намалюю. якщо напишите, бо такі речі на публіку не виносяться.. і повірте їх досить....

І надалі попрошу пана не вимагати доказів та фактів, якщо в дискусіїї Ви такими дрібницями ( як наведення ФАКТІВ) нехтуєте :) :)
Щасливо!!!

Помиляєтесь. Менеджер вищої ланки на будь-якій компанії має повне право як обирати на вакансії підлеглих за своїм вибором та бажанням, так і знімати їх за погане виконання обов"язків. А в нашій країні прем"єр-міністр слугує хіба що для підписування актів та ролі цапа-відбувайла. Чи Ви вже забули, як один з міністрів прямо заявив на засіданні, що не збирається виконувати розпорядження прем'єра? Ви таке хоч в одній компанії чули, щоб "менеджеру вищої ланки" сказав підлеглий?

Так отож, що тільки координує. І то - настільки, наскільки ті міністри, набрані з миру по нитці, аби нікому не було образливо, дозволяють себе "координувати". Головна проблема нашого механізму кабміну - там посади видаються як бонуси - партнерам по коаліції, потрібним людям за голосування. Звісно, жоден такий міністр не буде нікого слухати, окрім себе, та ще голови своєї партії.

В нормально розвинутих компаніях нормальний Керівник несе ПОВНУ відповідальність за дії своїх підлеглих.. якщо підлеглий погано виконує свою роботу, то винуватий керівник.. це питання можна розжовувати, але не буду.. думаю -ясно...

Саме тут Ви і помилились.. Менеджер Вищої ланки є людина самобутня самодостатня яку ставлять для стратегічного керування на д групою людей. і тих людей переважно йому НАДАЮТЬ :) ( а вже потім під час роботи має право аргументовано звільняти за певні ясні провини та недоліки).. але то на фірмах а ми говоримо про кабмін де порядок набування портфеля чітко прописано в Законі.. ( Ви маєте щось проти Законодавства України??? )
не тре ля-ля.. окрім того зауважте акцент на СТРАТЕГІЧНОМУ плануванні... де Антикризисний план ?? ДЕ????де-е-е-е-е-?? де стратегія виведення металургії з повноїсраки ???
правильно замість того ми влаштовуєхмо конференціїї, публічні витсупи , публічні театри показу роботи... сваримо міністрів привселюдно.."Айяйяй... ось така я справедлива..."
Просто її кваліфікації якраз і вистачає на те щоб бути Козою - відбувайлом і підписувати документи.. на більше вона не здатна..

Як хотіли так і сталось... Більшість портфелів висувала Тюлька ( вище Зав вже написавв) то нехай сидить і квікає тихонько :)

Щасливо!

Повідомлення відредагував ivansstef: 03.03.2009 – 15:04

• 0

#1112 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 15:36

Щойно частина Блоку Тимошенко у Верховній Раді допомогла "Регіонам" і комуністам звільнити з МЗС Володимира Огризка ("за" - 250).
Загалом БЮТ дав за відставку 49 голосів - зокрема, Губський, Портнов, Писаренко, Волинець та ін. (повний перелік - тут).
Казли.

Ця країна стає дедалі менш українською просто на очах :unsure:

P.S. З-поміж "регіоналів" не голосував один - Головатий.

http://ledilid.livej...com/356717.html
  • 0

#1113 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 15:37

"Любімий Тернопіль может спать спокйно"
Київ. Верховна Рада України відмінила скасувала проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.
Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідної постанови "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України "Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради", проголосувало 250 292 народних депутатів із 428, зареєстрованих у сесійній залі.
Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

БЮТ справді вдався до бартеру: спочатку поміг "Регіонам" і КПУ скинути найбільш проукраїнського міністра, потім отримав за векселем голоси задля скасування виборів на Тернопільщині, бачачи, що БЮТ ці вибори з тріском програє. До речі, до голосування залишалося днів десять...

Так що висновки:
а) не дивуйтеся, якщо хтось побачить, що на президентських чи парламентських виборах він набирає замало відсотків і скасує ті вибори нах, щоб не баламутити суспільство й зекономити бюджетні кошти. Прецедент уже є
б) у парламенті немає ніякої каоліції, а є торщиже. Коли треба, БЮТ чудово об'єднується не лише з КПУ, а і з ПР. Так що юлефанам варто замислитися, чи мали вони рацію, коли аплодували т.зв. каоліції БЮТ+БЛ+1/2НУНС.
в) перемога "Свободи" в окремо взятій області відкладається на невизначений час.
г) Юля - це "г..."

і для Віджея додаю посилання... http://ledilid.livej...com/356879.html це не моя думка, я просто ставлю підпис під нею.. бо погоджуюсь...

Повідомлення відредагував ivansstef: 03.03.2009 – 16:07

• 0

#1114 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 15:42

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 15:15) писав:

Які приклади ? які наказаи ?? Ви що - дурником прикидуєтесь ?? :angry1:

Ясно, прикладів нема.
Стосовно 2004 - тоді нагинали всіх, кого хотіли, бо суди лежали під владною вертикаллю. Зараз же у нас два районні суди можуть видати протилежні накази, про зняття президента включно. Тому не треба порівнювати - засудити зараз кого завгодно дуже просто, було б бажання та гроші. Не кажучи вже про те, що наша люба "опозиція" перша б кричала про такі факти, якби вони у неї були.

Було болото, а стало ще гірше....

Я чудово пам"ятаю, що таке "болото" - коли у нас на фірмі сервери переміщували так, що навіть сисадміни не знали, де вони, бо щодня очікували "маски-шоу", а на перевірки не вистачало вільних кабінетів для перевіряючих. Тому не треба мені про "ще гірше" розповідати.

І надалі попрошу пана не вимагати доказів та фактів, якщо в дискусіїї Ви такими дрібницями ( як наведення ФАКТІВ) нехтуєте :ggggg: :ggggg:

Приклади, пане, приклади - а не тупо наїхати і втекти в кущі.

Ви маєте щось проти Законодавства України???

Навіть не уявляєте, скільки.

де стратегія виведення металургії з повноїсраки ???

В Україні залишилась державна металургія? Ознайомте зі списком, будь ласка.

Щасливо!

І Вам того ж.

Перегляд дописуzav (3.03.2009 14:35) писав:

Між іншим, програма уряду колись буде? А то останній, в кого вона була - то Янукович влітку 2003 року...

Пан знову помиляється, як завжди.
Раджу зайти на сайт кабміну і уважно почитати.

Так сама ж і обрала - у Верховній Раді сиділа й голосувала особисто. Хіба ні?

Ні, звісно. Ви вже забули, як у нас міністрів обирають?

Можна у відставку подати, якщо щось не подобається.

А можна повиганяти деяких міністрів при нагоді. :unsure:
  • 0

#1115 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.03.2009 – 15:54

ТА шо тут дивного. Тут йде повномаштабна підміна кадрів на ключових місцях з метою повного контролю. Ми, люди як вівці для них, яких вони стрижуть і знімають шкури. А ми терпимо це знущання, та їх всіх давно пора спалити заживо, тоді б боялися хоча б.
  • 0

#1116 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 16:02

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 15:37) писав:

БЮТ

У Вас вже манія. Законопроект належить перу не лише БЮТівця, а й НУНСівця.

скинути найбільш проукраїнського міністра

Проукраїнськість якого полягала в просиранні шельфу Румунії, виставленні країни на посміховисько шляхом розсилання документів послам зі змістом "розкажіть по всьому світу, який у нас прем'єр нехороша тьотя", та начханні на свої прямі обов"язки - точно, що найбільш проукраїнський, принаймні за менталітетом.

векселем голоси задля скасування виборів на Тернопільщині, бачачи, що БЮТ ці вибори з тріском програє.

Не смішіть народ :unsure:

б) у парламенті немає ніякої каоліції, а є торщиже. Коли треба, БЮТ чудово об'єднується не лише з КПУ, а і з ПР. Так що юлефанам варто замислитися, чи мали вони рацію, коли аплодували т.зв. каоліції БЮТ+БЛ+1/2НУНС.

Відкриття зробили :ggggg:
А ніжне голосування НУ з ПР за "проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення систем управління якістю, систем екологічного управління та інших систем управління", за який БЮТ не голосував, вас не турбує? :angry1:

Пропоную модераторам об"єднати теми - не бачу в існуванні окремої гілки сенсу.
  • 0

#1117 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 03.03.2009 – 16:02

Коли треба, БЮТ чудово об'єднується не лише з КПУ, а і з ПР.
Цього не помічають тільки одурманені фанатики тюлічки. Черговий приклад - сьогоднішнє змовницьке пішли з посади міністра ЗС К.Огризка

Цитата

Юля - це "г..."
гірше, це ціла гримуча суміш від того "г.."
  • 0

#1118 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 16:08

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 15:36) писав:

Щойно частина Блоку Тимошенко у Верховній Раді допомогла "Регіонам" і комуністам звільнити з МЗС Володимира Огризка ("за" - 250).
Загалом БЮТ дав за відставку 49 голосів - зокрема, Губський, Портнов, Писаренко, Волинець та ін. (повний перелік - тут).
Казли.

Чудовий там коментар, не можу не процитувати :unsure:

Міністр ЗС повинен вирішувати зовнішньополітичні проблеми. А не створювати їх.
1. Пірати та "Фаїна". Те що справу затягнули на 4 місяці це частково вина і МЗС.
2. недавній скандал про персону нон грата для Чорномирдіна. Це буда ганьба для українських дипломатів. Подібну істерії міністр не повинен собі дозволяти - щоб у змі робити заяви що ми виженемо нах Черномирдіна. В таких ситуаціях запрошуєтья на килимок посол і йому вручають ноту. А не влаштовують балаган і істерію.
3. Постійна антиросійська політика Огризка. Так, всі ми недолюблюємо Кремль. Але робота МЗС-а це погращення стосунків між країнами, а особливо сусідами та ще й такими важливими.
4. Що Огризко зробив корисного за час свого перебування? Кордони делімітував? Тиждень тому москалі взяли в полон наших рибалок в Азові. Ця провокація є прямим наслідком тупої політики нашого МЗСу.
Замість того щоб присипляти північного пьного медведя і тихенько рухатись в Европу, Огризко на Европу забив болт і займається тим що дражнить наших північних ідіотів-сусідів.

Я б ще додав з десяток пунктів, але й цього вистачить
  • 0

#1119 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 16:19

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2009 16:08) писав:

Чудовий там коментар, не можу не процитувати :unsure:

Міністр ЗС повинен вирішувати зовнішньополітичні проблеми. А не створювати їх.
1. Пірати та "Фаїна". Те що справу затягнули на 4 місяці це частково вина і МЗС.
2. недавній скандал про персону нон грата для Чорномирдіна. Це буда ганьба для українських дипломатів. Подібну істерії міністр не повинен собі дозволяти - щоб у змі робити заяви що ми виженемо нах Черномирдіна. В таких ситуаціях запрошуєтья на килимок посол і йому вручають ноту. А не влаштовують балаган і істерію.
3. Постійна антиросійська політика Огризка. Так, всі ми недолюблюємо Кремль. Але робота МЗС-а це погращення стосунків між країнами, а особливо сусідами та ще й такими важливими.
4. Що Огризко зробив корисного за час свого перебування? Кордони делімітував? Тиждень тому москалі взяли в полон наших рибалок в Азові. Ця провокація є прямим наслідком тупої політики нашого МЗСу.
Замість того щоб присипляти північного пьного медведя і тихенько рухатись в Европу, Огризко на Европу забив болт і займається тим що дражнить наших північних ідіотів-сусідів.

Я б ще додав з десяток пунктів, але й цього вистачить

1.звичайно вистачить, особливо якщо врахувати що власник Фаїни наголосив що БЮТ це та сила яка найбільше піарилася і відповідно перешкоджала позитивному рішенню долі моряків... :angry1:
2. ага.. черномирдіна - рагуля тихенько, а свого міністра -привселюдно... невже в БЮТі правило бий своїх щоб чужі боялися ??? Чернопикіна давно тре блуо і при тому привселюдно..
3. правильно Огризко робив, що проросіян гундосив.. Єдиний нормальний хлоп був...Бо якщо Росія Україну гундосить - це мудра політика МЗС Росіїї, якщо ми висловимось різко, то "... ціхо, ціхо.. не Дай Бог РОСІЯ образиться" ...

4.Багато чого.. на сайті МЗС можете ознайомитися з діяльністю голови МЗС
Дражнить ?? кого ?? сусідів Факти прошу інтервю заяви.. і іншу лабуду яку Ви завжди просите В студію.. ( поглянемо який Ви )
  • 0

#1120 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.03.2009 – 16:23

У кожного політика є свої + і - . От просто наскільки вони вагомі і до чого можуть привести, так це вже у кожного по свому. На рахунок автора теми то я з назвою теми не погоджуюся. Юля не любить ані росію ані росіян. Вона любить лише гроші і владу і готова заради цього пожертвувати всім. В тому числі і нами
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних