Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#1081 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2009 – 20:19

Перегляд допису-=VJ=- (24.02.2009 20:09) писав:

Тимошенко після всіх своїх звинувачень хоче, щоб українці повірили банкам
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє про необхідність відновлення довіри населення до банківської системи України.

Ні, ну як видно пропрезидентські сайти <_< З перших же фраз.
Тобто ви розрізняєте банки й банківську систему. І ви вважаєте, що можливо одночасно довіряти банківській системі, але не довіряти банкам. На додаток ви впевнені, що можливо пояснити цю різницю народові України. Ви - фонтазд? /Що Тимошенко фонтаздка, сумнівів не маю, але за пана лячно./
  • 0

#1082 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 20:25

Перегляд дописуzav (24.02.2009 20:19) писав:

Тобто ви розрізняєте банки й банківську систему.

Свої фантазії приписуйте, будь ласка, виключно собі.
  • 0

#1083 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 09:00

Перегляд допису-=VJ=- (24.02.2009 11:40) писав:

Голова Державного комітету з питань підприємництва Олександра Кужель в інтерв'ю заявила, що приголомшена прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. На питання про те, чи комфортно працювати з Тимошенко, Кужель відповіла, що на будь-яке звернення комітету прем'єр-міністр миттєво реагує.

Це вам не на засіданнях РНБО матюкатись <_<
Відповідь не забарилася:
"«Я згоден з Лавриновичем (перший віце-спікер парламенту Олександр Лавріновіч - ред.), який говорить про об’єднання у зв’язку з викликами, що стоять перед країною. Олександр Володимирович - класний фахівець і високоморальна людина. Мені комфортно працювати з ним, і я готовий працювати з цією політичною силою, в якій достатньо багато гідних, але ставити ультиматуми, здається, неправильно», - сказав Міщенко."© http://ua.proua.com/.../24/184012.html
Заразом посміхнув:
"«Поки Юлія Володимирівна (прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко - ред.) не скаже, що вибори повинні бути, ніяких виборів не буде», - підкреслив він."©
Юлія Володимирівна - велике цабе - особисто визначає дату проведення тих чи інших виборів, ога.
  • 0

#1084 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 11:13

Перегляд дописуzav (25.02.2009 09:00) писав:

Відповідь не забарилася:

Так отож

При цьому політик додав, що у всьому світі в період кризи протиборчі сторони об’єднуються, надаючи карт-бланш уряду.

а у нас - "Сантехнік обрушився з критикою".
  • 0

#1085 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 11:53

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2009 11:13) писав:

Так отож

При цьому політик додав, що у всьому світі в період кризи протиборчі сторони об’єднуються, надаючи карт-бланш уряду.
У Латвії, наприклад.
p.s.

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2009 11:13) писав:

а у нас - "Сантехнік обрушився з критикою".
Чому ви так переймаєтеся якимось мрячним сантехніком. Чому не селянином? Чи сталеварником? Шахтарем? Чому саме сантехніком? Ви маєте до нього щось особисте: він вам воду перекрив чи каналізацію?

Апять!
"Тимошенко: гривню опускають для введення надзвичайного стану"© http://ua.proua.com/.../25/111142.html

Ну, й заразом:
"«Президент не поставить свій підпис під жодною додатковою декларацією, оскільки такий документ не має конкретного змісту. Уряд пропонує набір чергових заяв і запевнень, маючи на меті замаскувати той неспростовний факт, що кредитна угода з МВФ не виконується і Україна має серйозні труднощі з одержанням наступного траншу позики. У такий спосіб Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко хоче створити собі виправдання власної бездіяльності щодо продовження співпраці з Фондом», - зазначає Балога."© http://ua.proua.com/.../25/112753.html

Це якесь свято:
"«Я хотіла б звернутися до пенсіонерів. Не слухайте істерики по телебаченню. Не слухайте провокації політиків, які наживають свої дешеві рейтинги на біді», - сказав Тимошенко."© http://ua.proua.com/.../25/105152.html
  • 0

#1086 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 12:09

Перегляд дописуzav (25.02.2009 11:53) писав:

У Латвії, наприклад.

Точно.
Карт-бланш був, його не використали і самі ж партії "попросили" на вихід.
А у нас президентські сантехніки вилупаються...

Чому ви так переймаєтеся якимось мрячним сантехніком.

Бо його забагато чутно.

Ну, й заразом:
зазначає Балога."

О, знову сантехнік виповз...Цікаво, хто йому слово давав?
  • 0

#1087 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.02.2009 – 12:13

Армянське Радіо:
Як здійснити крах банківської системи світу?
Зробити Тимошенко премєром Канади!
  • 0

#1088 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 12:15

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2009 12:09) писав:

Бо його забагато чутно.
Ну, що я можу сказати, ну, вікна не відчиняйте, зробіть звукоізоляцію дверей хати... Міліцію, врешті-решт, нацькуйте на нього за хуліганьйо!
  • 0

#1089 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 12:18

Перегляд дописуzav (25.02.2009 12:15) писав:

Ну, що я можу сказати, ну, вікна не відчиняйте, зробіть звукоізоляцію дверей хати... Міліцію, врешті-решт, нацькуйте на нього за хуганьйо!

У вікна його не чутно - Ви його тут забагато цитуєте просто останнім часом. Тому якось не виходить не бачити. Тому не хуліганьте більше <_<
  • 0

#1090 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 12:23

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2009 12:18) писав:

У вікна його не чутно - Ви його тут забагато цитуєте просто останнім часом. Тому якось не виходить не бачити. Тому не хуліганьте більше <_<
Нащо ж мене оббріхувати: я жодного сантехніка в житті не цитував.
  • 0

#1091 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 14:16

Цитата

Лондон (Standard & Poor's), 25 февраля 2009 г. Сегодня Standard & Poor's понизило долгосрочный и краткосрочный суверенные кредитные рейтинги Украины по обязательствам в иностранной валюте с «В/В» до «ССС+/С», а также долгосрочный и краткосрочный суверенные кредитные рейтинги по обязательствам в национальной валюте с «В+/В» до «В-/С». Прогноз по рейтингам — «Негативный». Одновременно долгосрочные суверенные кредитные рейтинги были выведены из списка CreditWatch («рейтинги на пересмотре») с негативным прогнозом, куда они были помещены 16 февраля 2009 г.
http://www.standardandpoors.ru/article.php...4994&sec=pr
Думаю цих оцінок уряду і президенту буде достатньо. Автоматично всім банкам знижують до 'нижче ССС' в наступні дні.

Повідомлення відредагував trim: 25.02.2009 – 14:18

• 0

#1092 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.02.2009 – 14:56

коли надія помсти існує, вона починає затьмарувати розум, коли починає затьмарюватись розум, починаєш робити нелогічні та неадекватні ситуації вчинки.. Коли починаэш робити такі вчинки, тоді поячинається навколо тебе фігня. коли люди за таку фігню дають тобы по шиї, ти пробуджуєшся, здивованими очима дивишся навколо, і починаєш шукати винних..

Це короткто про діяльність премєра Тимошенко...
З,і може в неї хвороба "недограй" ?
  • 0

#1093 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 14:57

Перегляд дописуtrim (25.02.2009 14:16) писав:

Думаю цих оцінок уряду і президенту буде достатньо. Автоматично всім банкам знижують до 'нижче ССС' в наступні дні.

В принципі достатньо курсу на вулиці та міжбанку.

Як я завжди й казав - у нас все зупиняється на середніх ланках:

У ході сьогоднішнього засідання Кабміну прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко жорстко розкритикувала міністра промислової політики Володимира Новицького, пригрозивши позбавити його зарплати. Причиною різкої критики з боку прем'єра став той факт, що на Харківський авіазавод все ще не перераховано 40 млн грн для погашення боргу по зарплаті його працівникам. Новицький повідомив, що гроші ще не перераховано, бо постанова знаходиться у стадії оформлення.

"Ми два місяці тому прийняли рішення - 40 млн. направити на погашення зарплати людям. Я хочу запитати, які кайдани у вас на ногах для того, щоб 40 млн. на наступний день після прийняття рішення не перевести Харківському авіазаводу? Я хочу запитати: я що, 24 години на добу повинна няньчити міністрів, я що, нянькою повинна бути? ... І чому я на засіданні уряду через 2 місяці після того, як прийнято рішення, повинна дізнаватися, що ваша загальна некомпетентність призвела до того, що мільйонам людей не виплачено зарплату?", - заявила прем'єр.

"Скажіть, будь ласка, ви, усі міністри, які мають до цього відношення, ви свою зарплату отримуєте день у день, вона у вас хоч раз була простроченою, чому ви так до людей відноситеся? І не поставила б я зараз питання, ось просто подумала б, що все нормально? ... ", - звернулася Тимошенко до Новицького. У свою чергу міністр заявив, що рішення було прийнято лише три тижні тому. Тимошенко доручила перерахувати кошти на підприємство сьогодні ж і зажадала отримати звіт про виконання цього доручення від Держказначейства до кінця дня.

"Ви знаєте, я просто, можливо, наказом спеціальним винесу якесь рішення, щоб міністрів просто позбавити зарплати, які так ставляться до своїх повноважень. І вашу зарплату ось туди - на авіабудівний завод - відправити ... Сьогодні, як тільки закінчиться засідання уряду, щоб ці 40 млн. було направлено туди ... Я шкодую, чесно кажучи, що зараз немає тут працівників Харківського авіабудівного заводу, щоб вони трошки за вас усіх взялися... Ви - міністри, і повинні самі вирішувати питання, а не тоді, коли вас смикає за вуса прем'єр-міністр ", - сказала Тимошенко, критикуючи Новицького за те, що узгодження документа та отримання віз від інших міністерств затяглося.

Бідненький - всього три тижні. Він такий завантажений, що цього терміну йому "не вистачило".
Вигнати к бісовій матері за таку роботу - на будь-якій фірмі так би давно й зробили...
  • 0

#1094 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 15:22

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2009 14:57) писав:

В принципі достатньо курсу на вулиці та міжбанку.

Як я завжди й казав - у нас все зупиняється на середніх ланках:

У ході сьогоднішнього засідання Кабміну прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко жорстко розкритикувала міністра промислової політики Володимира Новицького, пригрозивши позбавити його зарплати. Причиною різкої критики з боку прем'єра став той факт, що на Харківський авіазавод все ще не перераховано 40 млн грн для погашення боргу по зарплаті його працівникам. Новицький повідомив, що гроші ще не перераховано, бо постанова знаходиться у стадії оформлення.

"Ми два місяці тому прийняли рішення - 40 млн. направити на погашення зарплати людям. Я хочу запитати, які кайдани у вас на ногах для того, щоб 40 млн. на наступний день після прийняття рішення не перевести Харківському авіазаводу? Я хочу запитати: я що, 24 години на добу повинна няньчити міністрів, я що, нянькою повинна бути? ... І чому я на засіданні уряду через 2 місяці після того, як прийнято рішення, повинна дізнаватися, що ваша загальна некомпетентність призвела до того, що мільйонам людей не виплачено зарплату?", - заявила прем'єр.

"Скажіть, будь ласка, ви, усі міністри, які мають до цього відношення, ви свою зарплату отримуєте день у день, вона у вас хоч раз була простроченою, чому ви так до людей відноситеся? І не поставила б я зараз питання, ось просто подумала б, що все нормально? ... ", - звернулася Тимошенко до Новицького. У свою чергу міністр заявив, що рішення було прийнято лише три тижні тому. Тимошенко доручила перерахувати кошти на підприємство сьогодні ж і зажадала отримати звіт про виконання цього доручення від Держказначейства до кінця дня.

"Ви знаєте, я просто, можливо, наказом спеціальним винесу якесь рішення, щоб міністрів просто позбавити зарплати, які так ставляться до своїх повноважень. І вашу зарплату ось туди - на авіабудівний завод - відправити ... Сьогодні, як тільки закінчиться засідання уряду, щоб ці 40 млн. було направлено туди ... Я шкодую, чесно кажучи, що зараз немає тут працівників Харківського авіабудівного заводу, щоб вони трошки за вас усіх взялися... Ви - міністри, і повинні самі вирішувати питання, а не тоді, коли вас смикає за вуса прем'єр-міністр ", - сказала Тимошенко, критикуючи Новицького за те, що узгодження документа та отримання віз від інших міністерств затяглося.

Бідненький - всього три тижні. Він такий завантажений, що цього терміну йому "не вистачило".
Вигнати к бісовій матері за таку роботу - на будь-якій фірмі так би давно й зробили...

популізм чистої води.... в мене три варіанти6

1.Міністр прокручував бабло.
2. Міністр не поділився з Тюлькою, от його і "відшмагали"
3. Гроші прокрутила Тюлька, а Міністр просто хлопчик для биття <_<
  • 0

#1095 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 15:50

Перегляд дописуtrim (25.02.2009 14:16) писав:

Люди повинні повірити банківський системі України! Ви що, не чули прем'єра?!

Та ж це робиться:
"«Думаю, Ющенко подасть у відставку – він буде просто змушений це зробити», – сказав Яворівський.
Яворівський також відзначив, що БЮТ наполягатиме на одночасному проведенні президентських виборів із виборами до Верховної Ради та місцевих рад."© http://ua.proua.com/.../25/133731.html
О, то БЮТ вже ЗА позачергові вибори до Ради?
"«Сьогодні ми розглянемо один з важливих документів, який ми повинні до 1 березня прийняти, - це декларацію цілей і завдань бюджету на 2010 рік», - сказала Тимошенко."© http://ua.proua.com/.../25/121359.html
Бюджет 2009 під великим таким питанням, а вона декларації на наступний рік пише...
  • 0

#1096 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 25.02.2009 – 16:24

ну так йопс....давньовідомий психологічний трюк... деклараціїїї манфіести ноти погоджень і інша ні дочого не зобовязуюча лабуда заради відтягування соціуму від проблем насущних
  • 0

#1097 Iri-ua

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 02:39

Цитата

хочеться пригадати вираз Леоніда Кравчука як екс-президента, що „єдиний чоловік в нашій політиці це Юлія Володимирівна”
http://pravda-odna.c...oliticians/379/

ще щодо

Цитата

У ході сьогоднішнього засідання Кабміну прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко жорстко розкритикувала міністра промислової політики
<_<

натомість президент чотири рази відміняв рішення Черновецького про підвищення тарифів, а потім нарешті обурився і став погрожувати, що буде плакатись прокуратурі!
  • 0

#1098 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 27.02.2009 – 18:18

Виступ першого президента України,політичного банкрута Леоніда Кравчука на одному з відомих телеканалів з антипрезидентськими закликами, замовив радник Ю.Тимошенко - В.Медведчук.
  • 0

#1099 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 18:23

Перегляд дописуkatapulta (27.02.2009 18:18) писав:

Виступ першого президента України,політичного банкрута Леоніда Кравчука на одному з відомих телеканалів з антипрезидентськими закликами, замовив радник Ю.Тимошенко - В.Медведчук.

А у Ющенко - проказа :)
  • 0

#1100 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 27.02.2009 – 18:44

Ось такі політики-банкрути з минулого тепер на службі в Тимошенко

Зображення