Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко


Повідомлень в темі: 2709

#1021 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 09.02.2009 – 15:26

Перегляд допису-=VJ=- (9.02.2009 11:39) писав:

На Вас не вгодиш. Назвали президента мазуриком і не відповіла - погано, назвала божевільними - знову погано. Ви вже визначтеся.
Одна справа рішуче виступити проти образи держави, проте геть інша справа - образити першою.

Перегляд допису-=VJ=- (9.02.2009 11:39) писав:

Ви ще не стомилися вірити всьому, що пише Секретаріат?
Місія Міжнародного валютного фонду погодилася, що більш різке, ніж очікувалося, скорочення економічної активності в Україні вимагає внесення коректив в узгоджену з МВФ економічну програму.
Ні. Ібо "очікувалося" ким? Урядом. Себто погано очікувалося.

"розповіли українські політологи казкарі"©
Політологів у нас нема. Є люди, котрі за гроші говорять те, що їх попросили сказати. Не більше, нажаль. Та й нелише в нас така фіґня.

Повідомлення відредагував zav: 09.02.2009 – 15:27

 • 0

#1022 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 09.02.2009 – 15:57

Перегляд дописуzav (9.02.2009 15:26) писав:

Політологів у нас нема.

Будьте самі політологом - хто забороняє? Факти там викладені, робіть висновки.
 • 0

#1023 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 10.02.2009 – 21:07

Як чіпляється, як чіпляється... гиги.
"«Хочу від імені РНБО і від себе особисто заявити, що заяви (Тимошенко) не відповідають дійсності і є брехнею», - сказав він.
Гавриш додав, що Тимошенко своїми заявами порушила законодавство і спотворила суть засідання, у зв’язку з чим і було ухвалено рішення обнародувати рішення ради."©
 • 0

#1024 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 09:47

Перегляд дописуzav (10.02.2009 21:07) писав:

Гавриш додав, що Тимошенко своїми заявами порушила законодавство і спотворила суть засідання, у зв’язку з чим і було ухвалено рішення обнародувати рішення ради."©

Пану Гавришу, бачу, треба нагадати, що то є таке свобода інформації та слова, і що "закриті" засідання - то пережиток часів СРСР та нинішньої Росії.

Війна звинувачень
Президент і прем’єр-міністр у прямому ефірі обмінялися звинуваченнями у поглибленні економічної кризи. Тиждень намагається зрозуміти, де в них раціональне зерно, а де спроби маніпулювати громадською думкою


ЗВИНУВАЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА:

Грошей не отримають військові, лікарі, вчителі

Загалом зарплати працівників бюджетної сфери є захищеною статтею бюджету і кошти на них, як і на пенсії, виділяються автоматично. До того ж у ситуації цілковитого паралічу надходжень від податків (що складно уявити) уряд має можливість фінансувати зарплати бюджетників за рахунок емісії НБУ. І це не обов’язково має спричинити інфляцію.

Зняти Стельмаха, щоб друкувати гроші на видаткову частину...

По-перше, пан Стельмах і без цього друкує гроші, наприклад, для рефінансування банків. За попередніми даними минулого року, НБУ провів рефінансування на 160 млрд грн, зокрема за кредитами «овернайт» (на ніч) 91 млрд грн. Це значно більше, ніж оголошений дефіцит бюджету 2009 року. По-друге, всі країни світу, які мають дефіцитний бюджет, покривають його або за рахунок запозичень на ринку, або за рахунок емісії. Пізніше Кабмін буде зобов’язаний повернути ці кошти НБУ. Зазвичай це робиться у періоди бюджетного профіциту – перевищення доходів над видатками.

Додаткова емісія призведе до інфляції...

Справді, необачна монетарна політика може призвести до сплеску інфляції. Проте необов’язково за рахунок емісії. Економіка країни постійно потребує грошей для здійснення усіх необхідних платежів між контрагентами (громадянами та юридичними особами). Кількість грошей залежить від швидкості їх обертання в економіці. Коли ціни зростають, а економіка сповільнюється, потреба в коштах зростає. Тож контрольована і спланована емісія може певною мірою сприяти подоланню економічної кризи, стабілізувати ціни і зайнятість, збалансувати фінансову систему країни. Головне, щоб друк грошей не перевищував реальних потреб економіки загалом.

Через брак фінансування свідомо руйнуються державні інституції...

Передусім потрібно звернути увагу на те, що президент не зазначає, які саме інституції руйнуються, тому перевірити це звинувачення неможливо. До того ж посилання на свідоме руйнування як комплекс спланованих і цілеспрямованих дій зовсім не доведене. На додаток не визначений розмір фінансування, якого потребують державні інституції. Будь-яка з них теоретично може поглинути для свого розвитку необмежений бюджет. Саме тому фінансування державних інституцій обмежується на рівні закону в усіх демократичних країнах світу. Наприклад, військові США з таким самим успіхом можуть поскаржитися на конгресменів, які регулярно скорочують апетити Пентагону.

Фінансова система держави цілковито розбалансована...

Нобелівський лауреат з економіки Роберт К. Мертон визначає фінансову систему як сукупність ринків та інших інституцій, що використовуються для укладання фінансових угод, обміну активами і ризиками. Якщо зосередитися лише на державному бюджеті, то можна побачити ось що: дохідна і витратна частини бюджету-2009 на 10% і 5 % нижчі від зіставних (з урахуванням інфляції) планових показників бюджету-2008, який було перевиконано на 30 млрд грн, або 14%. Тож закладені в бюджет 2009 року цифри навряд чи можна назвати нереальними.

Уряд не зібрав половини зборів і податків до бюджету за січень...

Статистика по бюджету на момент заяви й досі не була оприлюднена, невідомі планові показники надходжень та їх реальне виконання. До того ж треба детально розібратися у причинах затримки надходжень. Можливо, ці кошти надійдуть до бюджету в наступні періоди у вигляді його не менш героїчного перевиконання.


ЗАЯВИ ТИМОШЕНКО:

Державний бюджет за січень перевиконано...

Та сама історія, що й із заявою про його невиконання: перевірити правдивість цього неможливо без оприлюднення статистики, яка в найкращому разі з’явиться у лютому з даними за січень. Та навіть якщо твердження прем’єра правдиві, статистичні дані лише за один місяць не убезпечують від провалів щодо надходжень до бюджету протягом року. Надійнішим макро­економічним показником економічних тенденцій є статистика щодо квартального виконання чи невиконання бюджету. Тому раніше ніж у квітні країна не дізнається про те, чи потрібен нам секвестр (скорочення) бюджету.

Ціни на газ для населення та теплокомуненерго залишаються на торішньому рівні...

Це означає лише те, що весь минулий рік ми платили за завищеними тарифами. Політичне маніпу­­лю­­ван­­ня тарифами то в один, то в інший бік якраз і свідчить про відсутність економічно обґрунтованих тарифів і цілковитий параліч Антимонопольного комітету. Саме він мав би контролювати ситуацію з тарифами. Єдиним економічним виправданням збереження знецінених інфляцією тарифів може бути різке підвищення продуктивності праці на підприємствах з видобування, транспортування та розподілу газу, підприємствах теплокомуненерго. В умовах спаду виробництва, навпаки, спостерігається зниження продуктивності праці.

Нафтогаз ритмічно постачає газ українським споживачам та в Європу, працює благополучно, вперше за багато років без жодних посередників і корупційних схем...

Насправді у цьому твердженні немає нічого нового. І раніше, за часів РосУкрЕнерго, ІТЕРА, ЄЕСУ та інших саме Нафтогаз ритмічно постачав газ на територію України. І тільки на папері цю героїчну роботу виконували посередники. А ще точніше, прокачування газу безпосередньо здійснює ДП «Укртрансгаз», якому і належать численні трубопроводи та компресорні станції. На місцевому рівні цими питаннями займаються облгази, частину з яких вже давно орендують комерційні структури. Вони і є тими самими посередниками.

Зарплати бюджетникам і пенсії виплачені й надалі виплачуватимуться вчасно і в повному обсязі...

На сайті Держкомстату зазначено, що заборгованість із зарплати в січні становила 1,1 млрд грн. Дані не містять розподілу на борги із зарплати в комерційному та бюджетному секторах. Тому перевірити твердження прем’єра неможливо. Слід лише зазначити, що, враховуючи практику комерційного сектору платити лише «мінімалку», реальні борги із зарплати можуть бути значно більшими. Також слід розрізняти «державних» і «комунальних» бюджетників. Першим платить уряд із бюджету держави. Другим – місцева влада зі своїх бюджетів. Однак у багатьох випадках із держбюджету передбачені трансфери або субвенції саме на додаткове фінансування медицини чи закладів освіти на місцевому рівні. Тому формально затримка трансферів чи субвенцій не проходить по статистиці як затримка зарплати бюджетникам, хоча насправді саме цим і є.

 • 0

#1025 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 10:25

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 09:47) писав:

По-перше, пан Стельмах і без цього друкує гроші, наприклад, для рефінансування банків. За попередніми даними минулого року, НБУ провів рефінансування на 160 млрд грн, зокрема за кредитами «овернайт» (на ніч) 91 млрд грн.
За чиїми даними?..

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 09:47) писав:

Статистика по бюджету на момент заяви й досі не була оприлюднена, невідомі планові показники надходжень та їх реальне виконання.
Як це не оприлюднена? Ось дані Державного казначейства: http://www.treasury..../category/23596
Зокрема дані станом на 27 січня: http://www.treasury..../article/101283 - виконання склало 44%.
Поточні надходження - 10% за перший тиждень: http://www.treasury..../article/103347
Цікаво, які "приховані резерви" з'вляться цього разу.

"В разі, якщо прем’єр-міністр Юлія Тимошенко офіційно звернеться до Єврокомісії щодо експертизи українсько-російської газової угоди, про що вона заявила напередодні під час засідання Ради нацбезпеки та оборони, європейська сторона, скоріш за все, відповість відмовою, вважають незалежні експерти. Таку думку висловив директор енергетичних програм центру «Номос» Михайло Гончар, повідомляє Німецька хвиля.
Гончар відзначив, що ЄС вже визначив газовий конфлікт між Україною та Росією як суперечку двох комерційних структур і не буде переглядати цієї позиції."© http://ua.proua.com/.../11/094113.html

До речі, в Росії ми встигли спитати про кредит, а в США - ні?
"США готові надати Україні фінансову допомогу. Як заявив в.о. голови прес-служби держдепартаменту Роберт Вуд, адміністрація Барака Обами «розгляне прохання України про надання їй фінансової допомоги, якщо такий запит надійде», повідомляє «ПРАЙМ-ТАСС».
«В той же час, я не можу в даний час сказати, яке рішення буде ухвалено... Я не можу давати ніяких обіцянок, оскільки не володію інформацією про те, що вони вже звернулися до нас із запитом», - сказав він.
Як сказав Вуд, «я знаю, що прем’єр-міністр Тимошенко звернулася з цього питання до ряду держав».
На питання, де США, що самі стикаються з серйозною фінансовою кризою, знайдуть мільярди доларів для допомоги Україні, Вуд відповів: «Україна - важливий партнер для США. Тому ми розглянемо її запит, якщо він поступить»."© http://ua.proua.com/.../11/093558.html

Повідомлення відредагував zav: 11.02.2009 – 10:28

 • 0

#1026 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 10:48

Перегляд дописуzav (11.02.2009 10:25) писав:

За чиїми даними?.

Ці дані вже не раз тут публікувались, перестаньте комедію ламати.

Перегляд дописуzav (11.02.2009 10:25) писав:

Як це не оприлюднена? Ось дані Державного казначейства: http://www.treasury..../category/23596
Зокрема дані станом на 27 січня: http://www.treasury..../article/101283 - виконання склало 44%.

Коли писалась стаття, тоді статистика ще не була опублікована.

Перегляд дописуzav (11.02.2009 10:25) писав:

Поточні надходження - 10% за перший тиждень: http://www.treasury..../article/103347
Цікаво, які "приховані резерви" з'вляться цього разу.

Місяць тільки почався, а податки платять до його закінчення. До того ж платити будуть вже за новими ставками.

Перегляд дописуzav (11.02.2009 10:25) писав:

До речі, в Росії ми встигли спитати про кредит, а в США - ні?

"На прошлой неделе в Министерстве финансов Российской Федерации состоялись двусторонние консультации с представителями Министерства финансов Украины по их просьбе. Украинская сторона высказала просьбу оценить возможность предоставления Россией кредита в размере 5 млрд. долл. на покрытие дефицита бюджета Украины. ", - говорится в сообщении Министерства финансов РФ. Отмечается, что официального обращения от Украины по поводу предоставления указанного кредита ни в Правительство РФ, ни в Минфин России не поступало.

Здається це не так важко було знайти. Чи пану zav це просто непотрібно, бо ж це не на захист президента інфу шукати треба? :pardon:
 • 0

#1027 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 12:28

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 10:48) писав:

Ці дані вже не раз тут публікувались, перестаньте комедію ламати.
Так ви ж учергове перший почали!

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 10:48) писав:

Коли писалась стаття, тоді статистика ще не була опублікована.
Коли Президент виступав зі зверненням до народу, надходження до бюджету за січень були зафіксовані на рівні 44%.

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 10:48) писав:

Місяць тільки почався, а податки платять до його закінчення. До того ж платити будуть вже за новими ставками.
Подивіться статистику за минулий місяць - те саме було, і в кінці призвело до аж 44%. Краще скажіть, звідки цього місяця візьметься решта 60%?

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 10:48) писав:

"На прошлой неделе в Министерстве финансов Российской Федерации состоялись двусторонние консультации с представителями Министерства финансов Украины по их просьбе. Украинская сторона высказала просьбу оценить возможность предоставления Россией кредита в размере 5 млрд. долл. на покрытие дефицита бюджета Украины. ", - говорится в сообщении Министерства финансов РФ. Отмечается, что официального обращения от Украины по поводу предоставления указанного кредита ни в Правительство РФ, ни в Минфин России не поступало.

Здається це не так важко було знайти. Чи пану zav це просто непотрібно, бо ж це не на захист президента інфу шукати треба? :rolleyes:
І якій частині мого твердження щодо "спитали" протерічать подані вами відомості? Консультація щодо кредиту з російською стороною була? Була. А зі США була? Не була. Що не так?

Повідомлення відредагував zav: 11.02.2009 – 12:29

 • 0

#1028 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 13:54

Перегляд дописуzav (11.02.2009 12:28) писав:

Коли Президент виступав зі зверненням до народу, надходження до бюджету за січень були зафіксовані на рівні 44%.

Він виступав в лютому?

Перегляд дописуzav (11.02.2009 12:28) писав:

Подивіться статистику за минулий місяць - те саме було

В січні платили за грудень та підбивали підсумки за весь рік.

Перегляд дописуzav (11.02.2009 12:28) писав:

І якій частині мого твердження щодо "спитали" протерічать подані вами відомості? Консультація щодо кредиту з російською стороною була? Була. А зі США була? Не була.

Де у Вас написано, що не було консультації?
 • 0

#1029 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 14:30

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 13:54) писав:

Він виступав в лютому?
Стаття писалася в грудні?

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 13:54) писав:

В січні платили за грудень та підбивали підсумки за весь рік.
Це ви в статистиці прочитали таке?

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 13:54) писав:

Де у Вас написано, що не було консультації?
Так осьо ж: "Я не можу давати ніяких обіцянок, оскільки не володію інформацією про те, що вони вже звернулися до нас із запитом», - сказав він."©

Повідомлення відредагував zav: 11.02.2009 – 14:33

 • 0

#1030 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 14:48

Перегляд дописуzav (11.02.2009 14:30) писав:

Стаття писалася в грудні?

Стаття писалась в січні і там чесно сказано, що робити висновки рано, бо остаточні цифри невідомі. Він коли виступав?

Перегляд дописуzav (11.02.2009 14:30) писав:

Це ви в статистиці прочитали таке?

Це я так слідкую за податками, які нами сплачуються.

Перегляд дописуzav (11.02.2009 14:30) писав:

Так осьо ж:

Про запит бачу - я про запит так і написав, що його не було - ані до Москви, ані до Вашингтону. Де хоч слово про консультацію?
 • 0

#1031 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 15:08

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 14:48) писав:

Стаття писалась в січні і там чесно сказано, що робити висновки рано, бо остаточні цифри невідомі. Він коли виступав?
Так і сенсу цитувати застарілу статтю, відомості в якій не відповідають дійсності?
Хоч би дату статті зазначили при цитуванні, а то просто вивалили якийсь потік свідомості невідомомго автора.

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 14:48) писав:

Про запит бачу - я про запит так і написав, що його не було - ані до Москви, ані до Вашингтону. Де хоч слово про консультацію?
Так і кажу, що не було консультацій зі США. Були би консультації - було б і слово. А нема.

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 09:47) писав:

Пану Гавришу, бачу, треба нагадати, що то є таке свобода інформації та слова, і що "закриті" засідання - то пережиток часів СРСР та нинішньої Росії.
А може це вам краще нагати про державну таємницю, наприклад?
 • 0

#1032 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 15:41

Перегляд дописуzav (11.02.2009 15:08) писав:

Так і кажу, що не було консультацій зі США. Були би консультації - було б і слово. А нема.

О, то Ви вже в Кабміні працюєте і навіть точно знаєте, що їх не було? Особисто присутні були при прийнятті рішення чи як? Чи просто висмоктали з пальця?

Перегляд дописуzav (11.02.2009 15:08) писав:

А може це вам краще нагати про державну таємницю, наприклад?

Не треба, я чудово знаю про ці совкові пережитки, які досі у нас оформлено у вигляді законів. В результаті до державної таємниці у нас запихується все - від вбивства на замовлення високопосадовців до розміру їхніх зарплат. Це все повинно бути знищене раз і назавжди. Державною таємницею може бути лише одне - науково-технічні винаходи, зроблені державними установами, які ще не доведені до закріплення власності на них патентами. Крапка. Всі інші таємниці мають на меті лише одне - приховати від власного народу свої брудні руки.
 • 0

#1033 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 16:07

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 15:41) писав:

О, то Ви вже в Кабміні працюєте і навіть точно знаєте, що їх не було? Особисто присутні були при прийнятті рішення чи як? Чи просто висмоктали з пальця?
У жодному разі нічого не "смоктав"!
Я насправді працюю в Кабміні і точно знаю, що ніяких консультацій зі США не було. Дійсно, я був особисто присутній при прийнятті рішення "консультаці зі США не проводити". А ви, як не працюючий у Кабміні, можете пошукати де-інде відомості, що спростують мої свідчення.

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 15:41) писав:

Не треба, я чудово знаю про ці совкові пережитки, які досі у нас оформлено у вигляді законів. В результаті до державної таємниці у нас запихується все - від вбивства на замовлення високопосадовців до розміру їхніх зарплат. Це все повинно бути знищене раз і назавжди. Державною таємницею може бути лише одне - науково-технічні винаходи, зроблені державними установами, які ще не доведені до закріплення власності на них патентами. Крапка. Всі інші таємниці мають на меті лише одне - приховати від власного народу свої брудні руки.
У мене питання: це нічого, що наші сусіди дізнаються про нас щось погане чи добре?
І ще одне: може одразу й контрозвідку розформувати, а? Чи її і так нема...

Повідомлення відредагував zav: 11.02.2009 – 16:08

 • 0

#1034 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 17:51

Перегляд дописуzav (11.02.2009 16:07) писав:

А ви, як не працюючий у Кабміні, можете пошукати де-інде відомості, що спростують мої свідчення.

мені їх навіть шукати не треба.

Перегляд дописуzav (11.02.2009 16:07) писав:

У мене питання: це нічого, що наші сусіди дізнаються про нас щось погане чи добре?
І ще одне: може одразу й контрозвідку розформувати, а? Чи її і так нема...

Контррозвідка у нас є - принаймні кілька днів тому затримали там когось.
А стосовно сусідів - треба, щоб поганого не було, а не щоб про нього не дізнались. Це надзвичайно просто - набагато простіше, аніж давати можливість політикам ховати свої брудні ігри під зручним грифом "цілком таємно". А купа лайна, захована під килим, все одно буде смердіти - краще просто її не класти в недозволених місцях.
 • 0

#1035 Олеська

  вовчиця-чарівниця

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 8134 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.02.2009 – 21:05

Іноді таке відчуття, що Тимошенко - російська Мата Харі в українській політиці...
 • 0

#1036 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 22:00

Перегляд допису-=VJ=- (11.02.2009 17:51) писав:

А стосовно сусідів - треба, щоб поганого не було, а не щоб про нього не дізнались.
Про погане зрозуміло. А як щодо доброго?
 • 0

#1037 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2009 – 22:32

Перегляд дописуzav (11.02.2009 22:00) писав:

Про погане зрозуміло. А як щодо доброго?

А добрим треба хвалитися.
 • 0

#1038 Armando

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1795 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 12.02.2009 – 12:08

Зображення

Повідомлення відредагував trim: 12.02.2009 – 12:12

 • 0

#1039 Темний ангел

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 569 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:м. Львів

Відправлено 12.02.2009 – 15:52

Пинзеник подав у відставку. Схоже, що люди, у яких є хоча б елементарне поняття в економіці з ЮВТ працювати не можуть. Чесний вчинок. Цікаво, до якої когорти свої ворогів його тепер зарахує Тимошенко? До групи Фірташа чи до друзів Балоги? Тепер потечуть ріки бруду з ротів розмовляючих голів БЮТу :rolleyes:

Повідомлення відредагував Темний ангел: 12.02.2009 – 16:00

 • 0

#1040 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 12.02.2009 – 16:32

Перегляд дописуТемний ангел (12.02.2009 15:52) писав:

Пинзеник подав у відставку. Схоже, що люди, у яких є хоча б елементарне поняття в економіці з ЮВТ працювати не можуть. Чесний вчинок. Цікаво, до якої когорти свої ворогів його тепер зарахує Тимошенко? До групи Фірташа чи до друзів Балоги? Тепер потечуть ріки бруду з ротів розмовляючих голів БЮТу :rolleyes:
То всьо фіґня. Цікаво, хто буде новим міністром?
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних