Перейти до вмісту

Якою б ви хотіли бачити нашу планету в майбутньому?

Повідомлень в темі: 109

#41 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2007 – 11:39

Перегляд дописуSnaky_city (30.08.2007 11:19) писав:

Земля буде крутитися в довільному напрямку, ми будемо зростом десь метрів 0.3 собаки почнуть говорити, таргани стануть докторами науки, а ти хто їй табцями били вони їх знищать або в кращому випатку заженуть в рабство. Але най гірше буде те, що серед музики залишиться тільки хіти Михайла Поплавського :unsure: , який і тоді буде співати!
:unsure: :angry1: :angry:

Ну, я по життю оптимістка, тому надіюсь, що все в найблищому майбутньому буде добре....ну а потім впаде метеорит і знищит усе живе на планеті :(
  • 0

#42 Lixomanka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 31.08.2007 – 22:42

Я вважаю, що наша планета буде більш забрудненою, люди залишуться такими, якими є. Зміняться закони і люди винайдуть щось геніальне, це без сумніву. Машини літати не будуть, це на**г нікому не треба. Сподіваюся освіта буде безкоштовною. Діти будуть щасливі, люди багаті та успішні, але все одно залишаться бомжі і безробітні. Знаєте, нічого особливо не зміниться, мода буде іншою і супкультури нові, а інше теж.

Повідомлення відредагував Lixomanka: 31.08.2007 – 22:44

• 0

#43 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 31.08.2007 – 22:48

а я вірю в те, що настане день, коли всі дроти поприбирають!!! :unsure:
і люди виховуватимуться духовно ... і планета сяятиме ... коротше: най буде все, що призведе моєї мрії (писала в пості вище) :(
  • 0

#44 FeRmatta

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 01.09.2007 – 04:59

я сподіваюся, що техніка зникне і люди житимуть в гармонії з природою....бо останнім часом ми забули про неї. але це, на жаль, неможливо....
  • 0

#45 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 01.09.2007 – 13:42

Перегляд дописуFeRmatta (1.09.2007 05:59) писав:

я сподіваюся, що техніка зникне і люди житимуть в гармонії з природою....бо останнім часом ми забули про неї. але це, на жаль, неможливо....
можливо, я - схиблений романтик, :( але вірю , що настане час, коли люди житимуть в гармонії з природою :angry1:
І ПОЗНІМАЮТЬ ВСІ ДРОТИ! :blink:
  • 0

#46 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.09.2007 – 14:08

Гармонія гармонією... але всеодно Сонце коли-небудь вибухне і тоді підем ми по космосу з торбами... Але мені б хотілось щоб все-таки перед зруйнуванням на Землі хоча б один кусочок лісу залишився, щоб сходити востаннє на пікнік.. :angry1:

Повідомлення відредагував Вертипузо: 01.09.2007 – 14:09

• 0

#47 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 04.09.2007 – 20:58

придатною для життя....
  • 0

#48 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 04.09.2007 – 21:08

А взагалі я хочу бачити планету без Віталія Козловського і Сергія Зверєва! :) :D
  • 0

#49 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.09.2007 – 19:35

Оффтоп видалила.Хто заслужив - той отримав попередження.
  • 0

#50 ГЛАДІАТОР

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 14:18

Перегляд дописуShoni (12.08.2007 11:46) писав:

Та ні техніка з кожним днем удосконалюється, сворюються усі умови для життя людей.

Тілька за допомогую неі ми зможем вижити ще кілька століттів
  • 0

#51 pan4avati

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:м.Київ

Відправлено 10.09.2007 – 15:37

я хочу щоби на Землі майбутнього в день мого 30-ліття усі гопніки планети обьедналися з усіма емо планети і стоячи під моїм балконом заспівали хором пісню "Олені, олені, небриті і неголені", а потім ставши навколо мого дому взялися за руки і 5 разів підряд зробили "волну", а ще шоби спеклі разом 500-килограмовий чорно-рожевий торт із сємок...іще б написала але за мною уже приїхали санітари і відтягують мене від компьююю.....

соняшникам капець!!!

Повідомлення відредагував pan4avati: 10.09.2007 – 15:39

• 0

#52 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.09.2007 – 19:03

Ми стали надто залежними від техніки. Людина майже вртатила здатність взаємодіяти з Природою і природними енергіями. Майбутнє таке - або ми вимремо\деградуємо або перетворимось на кіборгів. Планета в принципі якою була такою і залишиться, якщо ми не станемо кіборгами.
  • 0

#53 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 10.09.2007 – 19:21

Хочу таку Землю яку описував Р.Монро в останній подорожі...

Перегляд дописуRaven@ (31.08.2007 23:48) писав:

а я вірю в те, що настане день, коли всі дроти поприбирають!!! :)
і люди виховуватимуться духовно ... і планета сяятиме ... коротше: най буде все, що призведе моєї мрії (писала в пості вище) :cool1:
Не переживай чекати залишилось не довго... Процес ВЖЕ запущено.... :)
  • 0

#54 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 13:07

Перегляд дописуСварус (10.09.2007 20:03) писав:

Ми стали надто залежними від техніки. Людина майже вртатила здатність взаємодіяти з Природою і природними енергіями. Майбутнє таке - або ми вимремо\деградуємо або перетворимось на кіборгів. Планета в принципі якою була такою і залишиться, якщо ми не станемо кіборгами.
Еге ж...дивлюся оце на свою маму, яка не вміє СМС надсилати і не знає де кнопка шоб комп*ютер вмикати....і думаю собі, справді дуже ми залежні від техніки....особливо в Україні...у кожній повітці по сенсорній лампочці висить ;)...а в Африці як люди від техніки залежні!....йой
  • 0

#55 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 27.09.2007 – 13:58

Хочу бачити україномовну Землю,щоб навіть китайці розмовляли українською.І віндоуз,щоб був україномовним.А до всього іншого мені паралельно. ;)
  • 0

#56 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.09.2007 – 21:05

Блискавиця, я розумію Ваш скептицизм. Але. Скільки Ви днів проживете скажімо взимку без газу та електрики? Якщо раптом станеться якась катастрофа...чи зможете Ви вижити в лісі? Чи знаєте що там можна\не можна їсти? Звідки воду пити можна, звідки ні? Де ночувати, як повоидитись? Як розпалити вогонь після кількаденного дощу? Абсолютна більшість абсолютно безсила перед Природою без різного роду технічних штучок. А варто всього лиш підірвати кілька потужних елктростанцій і в містах наступить хаос. Звичайно що у селах не така ситуація, там і досі можна зустріти керосинові лампи...але вже не можна зустріти, скажімо, виготовлення калійної селітри для димного пороху з продуктів життєдіяльности свійських тварин. А зараз в Україні село взагалі в занепаді. Якщо раніше тримали досить велику кількість свійскьих тварин..то зараз їх вже масово поздавали - кормити нема за що. Знову ж таки - збір корму наразі залежить від наявності тракторів\комбайнів, газу\дизпалива. Які в свою чергу теж не на деревах ростуть. І це я ще не мислю глобально...
  • 0

#57 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 18:18

Вся суть закладена в темі...

Я б ХОТІВ БАЧИТИ землю в далекому майбутньому. :D

Бо це як мінімум значить, що в той час буде життя на землі, і частиною того всього буду я... :D

Хоча боюся ще тисячі років людство не проживе... Знайдуться гарячі голови і достатньо зброї, щоб винищити суттєву частину всього живого...
  • 0

#58 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 17:16

Перегляд дописуСварус (28.09.2007 22:05) писав:

Блискавиця, я розумію Ваш скептицизм. Але. Скільки Ви днів проживете скажімо взимку без газу та електрики? Якщо раптом станеться якась катастрофа...чи зможете Ви вижити в лісі? Чи знаєте що там можна\не можна їсти? Звідки воду пити можна, звідки ні? Де ночувати, як повоидитись? Як розпалити вогонь після кількаденного дощу? Абсолютна більшість абсолютно безсила перед Природою без різного роду технічних штучок. А варто всього лиш підірвати кілька потужних елктростанцій і в містах наступить хаос. Звичайно що у селах не така ситуація, там і досі можна зустріти керосинові лампи...але вже не можна зустріти, скажімо, виготовлення калійної селітри для димного пороху з продуктів життєдіяльности свійських тварин. А зараз в Україні село взагалі в занепаді. Якщо раніше тримали досить велику кількість свійскьих тварин..то зараз їх вже масово поздавали - кормити нема за що. Знову ж таки - збір корму наразі залежить від наявності тракторів\комбайнів, газу\дизпалива. Які в свою чергу теж не на деревах ростуть. І це я ще не мислю глобально...
Ти маєш рацію, але повернутися назад до природи людині набагато легше, ніж вижити в умовах техногенної експансії)).....
  • 0

#59 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.10.2007 – 17:31

Перегляд дописуБлискавиця (1.10.2007 18:16) писав:

Ти маєш рацію, але повернутися назад до природи людині набагато легше, ніж вижити в умовах техногенної експансії)).....
Не погоджуся. Техногенна експансія - загнеться максимум половина. Друга половина виродиться. Техногенна катастрофа і повернення до "природніх" умов проживання - виживе на заході 15%, більшість сільського населення, тут 35%, також більшість сільського. І то лише важкою працею...
  • 0

#60 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 00:02

Гетьман, то виродиться. чи переродиться?)...
в Китаї, у багатьох арабських країнах, в Індії та в Африці. на островах та у Латинській Америці велика частина населення і зараз живе без технічних засобів (на Півночі також).
Звідки такі точні відсотки?)

Повідомлення відредагував Блискавиця: 02.10.2007 – 00:04

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних