Перейти до вмісту

Агностики

Повідомлень в темі: 68

#41 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.11.2010 – 00:20

ІМХО не можна щось спостерігати не маючи можливості це пізнати, бо навколишній світ створює наша свідомість. Реальність зовсім не схожа на те, що ми сприймаємо і не факт, що існує реальність поза нашою уявою.

Ну я так думаю.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 20.11.2010 – 00:21

• 0

#42 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.11.2010 – 02:12

Перегляд дописуБілий Дракон (20.11.2010 00:20) писав:

ІМХО не можна щось спостерігати не маючи можливості це пізнати, бо навколишній світ створює наша свідомість. Реальність зовсім не схожа на те, що ми сприймаємо і не факт, що існує реальність поза нашою уявою.

Ну я так думаю.
так "зовсім не схожа" чи "і не факт, шо існує"?
Коротоше: уууу. :lol:
реальність - реальніша нас. :happytwo:
  • 0

#43 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4203 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 20.11.2010 – 21:27

Перегляд дописуБілий Дракон (20.11.2010 00:20) писав:

Ну я так думаю.
Це справді агностицизм, якщо ти вважаєш, що є якась метафізична реальність в собі, яка, на твою думку, принципово не пізнавана. Але ти пишеш "не факт, що існує реальність поза нашою уявою", тобто якшо ти не віриш в реальність в собі, а визнаєш лише реальність яка постає із взаємодії тебе із світом, то яку ти взагалі бачиш рацію існування агностицизму?
  • 0

#44 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 21.11.2010 – 16:49

Дехто у чорному квадраті Малєвіча шукають глибокий зміст.

Перегляд дописуkavalera (20.11.2010 02:12) писав:

так "зовсім не схожа" чи "і не факт, шо існує"?
Уважніше читай і не видирай з контексту.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 21.11.2010 – 16:50

• 0

#45 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 21.11.2010 – 21:08

Перегляд дописуБілий Дракон (21.11.2010 16:49) писав:

Уважніше читай і не видирай з контексту.

Цитата

Реальність зовсім не схожа на те, що ми сприймаємо і не факт, що існує реальність поза нашою уявою.
1) Реальність зовсім несхожа на те, що ми сприймаємо... Твердження: реальність є, і вона не схожа на реальність, шо в уяві.
2) ...і не факт, що існує реальність поза нашою уявою. Висновок: реальности можливо не є.
Контекст шмантекст. Тобі потрібні дискусії в яких з тобою всі погоджуються? Тоді не пиши дурні! :ggggg:
  • 0

#46 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 21.11.2010 – 21:46

Перегляд дописуkavalera (21.11.2010 21:08) писав:

1) Реальність зовсім несхожа на те, що ми сприймаємо... Твердження: реальність є, і вона не схожа на реальність, шо в уяві.
2) ...і не факт, що існує реальність поза нашою уявою. Висновок: реальности можливо не є.
Контекст шмантекст. Тобі потрібні дискусії в яких з тобою всі погоджуються? Тоді не пиши дурні! :ggggg:
Якщо не розумієш, то мовчи.
«Твердження: реальність є, і вона не схожа на реальність, шо в уяві.» — Такого твердження там нема. Це твоя вигадка.

«В философии — совокупность чувственной данности мира как мира вещей в созерцании и восприятии.»
«Понятие «реальность» следует отличать от понятия «действительность»
«Действительность (произв. от слова «действие») — осуществленная реальность во всей своей совокупности — реальность не только вещей, но и овеществленных идей, целей, идеалов, общественных институтов, общепринятого знания. В отличие от реальности, действительность включает в себе также все идеальное, которое приняло вещественный, материальный характер в виде различных продуктов человеческой деятельности — мира техники, общепринятого знания, морали, государства, права. Понятие «действительности» противоположно не понятиям «иллюзия», «фантазия», которые также могут быть осуществлены, а понятию «возможность». Все возможное может стать действительным.»

Реальність створюється кожним із нас. Реальності групи людей створюють загальну реальність. Але навіть створивши реальність навколо себе, ми її не усвідомлюємо, сприймаємо лише частину. Реальність без спостерігача імовірно не існує.

Я написав своє ІМХО, свою думку. Якщо не розумієш, то запитай. Твій грьобаний тролінг тут нікому не потрібен.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 21.11.2010 – 21:47

• 0

#47 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.11.2010 – 21:55

Перегляд дописуБілий Дракон (21.11.2010 21:46) писав:

Я написав своє ІМХО, свою думку. Якщо не розумієш, то запитай. Твій грьобаний тролінг тут нікому не потрібен.
Для декого в неті це вже ніби віртуальної релігії. Луркморе, як Талмуд.
  • 0

#48 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 21.11.2010 – 22:34

...
Ох, скільки букв, я не читав до речі. Останнє речення читав. Так ото: ти написав своє імхо, я своє, поімхили трохи, чого шуміти? B) А взагалі, мені ж пофік, драконе, я такою фігнею не цікавлюсь, я знайшов в твоєму дописі очевидну суперечність і підкреслено на неї вказав. Це не тролінг. Це, знаєш, з такої опери: ой, блін, разговори разговарюють, так ще й не обдумують, пишуть спонтанно, - виходить сміх. Такі спонуки. Хоча, в чомусь ти таки правий: тут дійсно всі просто тащяться від твоїх умствованій, я просто заздрю тобі йокалемене! :ggggg: (Я був щирий з тобою, тож не хами мені, бо мені вже впадлу відповідати :ggggg:)

Перегляд допису---- (21.11.2010 21:55) писав:

Для декого в неті це вже ніби віртуальної релігії. Луркморе, як Талмуд.
Я от на лукморі був мабуть минулого року, а ви то самі?
  • 0

#49 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 21.11.2010 – 23:46

В моєму дописі все очевидно. Прости один форумний троль, через свою тролину природу, не вдумуючись вирішив щось наваяти, так би мовити, насрати в коментах.

І ось підтвердження:

Цитата

Ох, скільки букв, я не читав до речі.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 21.11.2010 – 23:47

• 0

#50 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.11.2010 – 23:51

Перегляд дописуkavalera (21.11.2010 22:34) писав:

Я от на лукморі був мабуть минулого року, а ви то самі?
Я - агностик. Тому перший раз зайшов у ту Мекку 3 місяці назад, чисто для загальної ерудиції.
  • 0

#51 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 21.11.2010 – 23:53

Перегляд дописуБілий Дракон (21.11.2010 23:46) писав:

В моєму дописі все очевидно. Прости один форумний троль, через свою тролину природу, не вдумуючись вирішив щось наваяти, так би мовити, насрати в коментах.

І ось підтвердження:
Ну де ти бачив, шоб троль, шось пояснював? Я ж навів, ЩО вважаю суперечним в твоїх словах. Будь яка іронія в свій бік, і одразу - троль. Самокритика, де ваша самокритика і вміння сміятися з себе.

Перегляд допису---- (21.11.2010 23:51) писав:

Я - агностик. Тому перший раз зайшов у ту Мекку 3 місяці назад, чисто для загальної ерудиції.
Ну порєво теж дивляться "чисто для загальної ерудиції", якщо вірити соцдослідженням.
  • 0

#52 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 21.11.2010 – 23:59

Перегляд дописуkavalera (21.11.2010 23:53) писав:

Ну де ти бачив, шоб троль, шось пояснював? Я ж навів, ЩО вважаю суперечним в твоїх словах. Будь яка іронія в свій бік, і одразу - троль. Самокритика, де ваша самокритика і вміння сміятися з себе.
Я свої роз’яснення наводив вище, ти не читав.
  • 0

#53 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 22.11.2010 – 00:06

Перегляд дописуБілий Дракон (21.11.2010 23:59) писав:

Я свої роз’яснення наводив вище, ти не читав.
Просто я вважаю, що суперечність знайдена мною в твоєму реченні, залишатиметься такою й після наведення тобою всяких визначень з якихсь джерел, бо вона (суперечність) самодостатня як така.
  • 0

#54 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.11.2010 – 00:12

Перегляд дописуkavalera (22.11.2010 00:06) писав:

Просто я вважаю, що суперечність знайдена мною в твоєму реченні, залишатиметься такою й після наведення тобою всяких визначень з якихсь джерел, бо вона (суперечність) самодостатня як така.
Вона не суперечність, бо розбита на два речення. В кожному реченні слово «реальність» має відмінні поняття. А щось коментувати, не вникаючи чи тим більше не читаючи, є тролізмом.
  • 0

#55 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 22.11.2010 – 00:16

Перегляд дописуБілий Дракон (22.11.2010 00:12) писав:

Вона не суперечність, бо розбита на два речення. В кожному реченні слово «реальність» має відмінні поняття. А щось коментувати, не вникаючи чи тим більше не читаючи, є тролізмом.
Ти в одній половині заявив шо реальність не така як нами сприймається. Це означає, що реальність існую поза нашим сприйняттям, між іншим. А далі ти заявив, шо реальності може й нема поза нашою уявою. Суперечність.
  • 0

#56 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.11.2010 – 00:21

Перегляд дописуkavalera (22.11.2010 00:16) писав:

Ти в одній половині заявив шо реальність не така як нами сприймається. Це означає, що реальність існую поза нашим сприйняттям, між іншим. А далі ти заявив, шо реальності може й нема поза нашою уявою. Суперечність.
Не означає.
Р - реальність
У - наше сприйняття реальності.

Р білше У. Але У - Р = 0

От тільки це не математика. А чому так, написано в чарівному пояснені вище :Р
  • 0

#57 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 22.11.2010 – 00:31

Перегляд дописуБілий Дракон (22.11.2010 00:21) писав:

...
Та хай йому грець. Ось чарівна формула.)
  • 0

#58 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.01.2011 – 21:25

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.11.2010 00:21) писав:

це стимул для досягнення мети. але не мета. і дуже шкода, що ми втратили знання про мету.

що ж ви так! B) а хто вам про це сказав?
  • 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6648 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.01.2011 – 19:00

сам допер
  • 0

#60 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.01.2011 – 19:10

Реальність без спостерігача імовірно не існує.
Не зовсім так. Навіть креаціоністи визнають існування об'єктивної реальності до акту творення. А тоді ніякого спостерігача не було. А у вас факт появи спостерігача є умовою появи реальності. Як на мене - твердження сильно притягнуто за вуха аби претендувати на істинність.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних