Перейти до вмісту

Чи вірите в любов з першого погляду?

Повідомлень в темі: 132

Опитування: Чи вірете в любов з першого погляду? (156 користувачів проголосувало)

Чи траплялося з вами таке?

1. Так... (80 голосів [50.96%])

Процент голосів: 50.96%

2. Ні...має пройти час (77 голосів [49.04%])

Процент голосів: 49.04%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 11.01.2008 – 12:18

З першого не вірю. Бо це зовсім не кохання, а скоріше сильна симпатія. Багато людей плутають поняття, от вийшла на світ фраза "кохання з 1 погляду".
  • 0

#62 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.01.2008 – 14:56

Цитата

Чи вірете в любов з першого погляду?

Вірю, зважаючи на існування ось цього :happy1:
  • 0

#63 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 11.01.2008 – 17:28

Закалатало моє серце ..коли побачила його. А закалатало від його краси і шарму, мені здавалося в його присутності я просто мишка... Здається я починаю закохуватися.. чим більше пізнаючи ту людинку. Але перший погляд - важливий і навіть вирішальний :happy1:
  • 0

#64 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 19:17

Коли хлопець бачить вродливу дівчину(ну з вигляду тільки то оціниш, не можна ж сказати типу, ооо у неї розумне обличчя) то перші думки, як би зайнятися з нею сексом, а дівчина думає ооо, то мабуть він, той шо на білому коні, а далі хфантазія допомагає.
  • 0

#65 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 19:46

В деяких аспектах погоджуся з представником Бобруйська. Юнак бачить класну тьолку і накручує що вона йому подобається. Але інколи процес накручування буває вже занадто сильний(часто в людей романтичних і чуттєвих, емоційних, тобто людей які рідко користуються розумом) і людина накручує собі що вона "закохалась". Над питанням - що ж таке "кохання" є багато полеміки і ще ніхто не дійщов однозначного висновку. Але я однозначно вважаю що "кохання з першого погляду" і "кохання з N-го погляду" це одне і теж саме просто з різним параметром N.

Повідомлення відредагував Nameless One: 16.01.2008 – 19:47

• 0

#66 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 16.01.2008 – 20:47

Як сказав хтось з великих "Закохуватися можна безліч раз. а кохати - один раз!"

Я в це не вірю!! Не вірю і крапка! Хоча мрію про кохання з першого погляду, щоб усі спогади про нього були лише з любов’ю. Але таке бачила лише у фільмах! Тому повторю Станіслвського: "Не вірю!"
  • 0

#67 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 21:33

Перегляд дописуNameless One (16.01.2008 19:46) писав:

(часто в людей романтичних і чуттєвих, емоційних, тобто людей які рідко користуються розумом)
...
Але я однозначно вважаю що "кохання з першого погляду" і "кохання з N-го погляду" це одне і теж саме просто з різним параметром N.
Геніальні висновки :rolleyes:
  • 0

#68 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 21:50

Перегляд дописуСварус (16.01.2008 21:33) писав:

Геніальні висновки :rolleyes:
Все геніальне - просте. Я завжди кажу що я геній але мені мало хто вірить. Але в даному випадку - геній генія бачить здалека.
  • 0

#69 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 22:10

Осмілюсь заперечити наступне:

Перегляд дописуNameless One (16.01.2008 19:46) писав:

Але я однозначно вважаю що "кохання з першого погляду" і "кохання з N-го погляду" це одне і теж саме просто з різним параметром N.
оскільки при коханні з N-ого погляду до кохання зазвичай є дружба. А вона вносить свої корективи. Одна річ "покохати" людину яку давно знаєш і інша річ "покохати з першого погляду". Думаю що останнє можна назвати спонтанною закохуваністю (коротше кажучи - надмірна сонячна активність спричинила підвищений рівень гормонів). А от кохання на основі дружби - то вже інша справа, там ймовірності що до несправжньости почуттів зовсім менші.
  • 0

#70 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.01.2008 – 22:53

дивно але схиляюсь до думки пана Сваруса, хоча до кінця з впевненісю сказати що не існує кохання з першого погляду теж не можу... В мому випадку точно ні, люди які мені на перший погляд подобаються - виявляються негідниками( і це завжди, винятків поки не було), і навпаки люди які не сподобались, потім стають або хорошими знайомим, або кращими друзями...Парадокс, або відсутність у мене жіночої інтуїції)))
  • 0

#71 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 23:30

Перегляд дописуВертипузо (16.01.2008 22:53) писав:

дивно але схиляюсь до думки пана Сваруса, до кінця з впевненісю сказати що не існує кохання з першого погляду теж не можу
А Сварус й не заперечував існування "справжнього" кохання з першого погляду. Мова лиш йшла про більшу\меншу ймовірність в тому чи іншому випадку. А ймовірність - то взагалі штука дуже хитрюща.
  • 0

#72 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 23:56

Вертипузо, а я і не сумнівався :rolleyes: Все зводиться бл* до визначення поняття "кохання" і яка різниця між "справжнім" і "несправжнім" коханням. Але над цим можна сторінок на 10 розвести софістику і нідочого не дійти тільки загадити тему. Я маю наувазі що те кохання з першого погляду є тим самим "підвищеним рівнем гормонів" що і не з першого. Тільки не треба мені зара втирати - "та ти просто ніколи не кохав". Або - "ти розчарувався в коханні". Фройд давно все сказав і принаймні в цьому питанні я з ним погоджуюсь. Яка різниця коли хочеться вставити - з першого погляду чи з N-го?
  • 0

#73 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 00:04

Ймовірність сильна штука. Один дядько в Америці ішов собі по вулиці і йому на голову впала рибина і він помер. НУ потім виявилося шо в сусідньому штаті був торнадо і там ставок з рибою літав в небесах, а потім звалився на голову. В принципі, є ймовірність шо хтось в когось закохається, потім продовжить стосунки і це переросте в кохання. Ну якщо рахувати що все починалося поглядом то можна сказати що кохання теоретично з 1 погляду, бо ми завжди спочатку дивимося, а потім думаємо закохуватися чи ні.
  • 0

#74 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 00:32

Перегляд дописуNameless One (16.01.2008 23:56) писав:

Я маю наувазі що те кохання з першого погляду є тим самим "підвищеним рівнем гормонів" що і не з першого.

Яка різниця коли хочеться вставити - з першого погляду чи з N-го?
Е ні:
В першому випадку, грубо кажучи, суб`єкт покохає будь-який більш-менш сексуальний об`єкт.
А в другому випадку покохає того, з ким проводив час і кого достатньо добре знає.

Відповідно:
В першому випадку кохання = гормони + фантазія.
А в другому випадку кохання = гормони + емпіричні_дані (наявність спільних інтересів\поглядів, взаємоповага і тиди і тиди)

Висновок:
Перший випадок хоч і може з часом трансформуватись в другий, але ймовірність, що фантазія виявиляється реальністю - невелика. Гормони пройдуть, фантазія не здійснилась - облом.
А в другому випадку хоч гормони і втихомиряться - фундамент існування почуттів закладений.

От Вам і різниця з якого погляду вставити. Може виявитись що фантазія не те що несправдилась, а взагалі болт забила. А в другому випадку "все схвачено" і ніякого "ні" бути не може :rolleyes:
  • 0

#75 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 17.01.2008 – 00:34

Вірю,бо сама недавно так закохалась....але що з того вийде незнаю.... :happy1:
Поживем побачим.... :)
Але,знаєте,шо саме обідне,те що якщо в нього з'явиться інша - то прийдеться вбити в собі почуття.Бо я напевно черезчур романтик,і тому неможу реально боротись за кохання.... :rolleyes:
  • 0

#76 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.01.2008 – 00:51

Перегляд дописуСварус (16.01.2008 23:30) писав:

А Сварус й не заперечував існування "справжнього" кохання з першого погляду. Мова лиш йшла про більшу\меншу ймовірність в тому чи іншому випадку. А ймовірність - то взагалі штука дуже хитрюща.
Пане Сварусе, я ж читала раніше ваші пости і знаю що ви теж не відкидаєте можливості існування кохання з першого погляду...просто з вашою тезою я в цілому погодилась, в мене взагалі з висловлюванням проблеми люди зле розуміють завжди..

Перегляд дописуNameless One (16.01.2008 23:56) писав:

Вертипузо, а я і не сумнівався :rolleyes: Все зводиться бл* до визначення поняття "кохання" і яка різниця між "справжнім" і "несправжнім" коханням. Але над цим можна сторінок на 10 розвести софістику і нідочого не дійти тільки загадити тему. Я маю наувазі що те кохання з першого погляду є тим самим "підвищеним рівнем гормонів" що і не з першого. Тільки не треба мені зара втирати - "та ти просто ніколи не кохав". Або - "ти розчарувався в коханні". Фройд давно все сказав і принаймні в цьому питанні я з ним погоджуюсь. Яка різниця коли хочеться вставити - з першого погляду чи з N-го?
Ех ну не вся ж істина в Фройді... і не все він сказав...і не все можна сублімацією пояснити і багато хто його потім заперечував...і мав для доведення безліч фактів.. Людські почуття не всі підпадають під примхи Лібідо)))
  • 0

#77 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 01:02

Перегляд дописуВертипузо (17.01.2008 00:51) писав:

в мене взагалі з висловлюванням проблеми люди зле розуміють завжди..
Я так бачу що і в мене та сама фігня :rolleyes:

Цитата

Ех ну не вся ж істина в Фройді... і не все він сказав...і не все можна сублімацією пояснити і багато хто його потім заперечував...і мав для доведення безліч фактів.. Людські почуття не всі підпадають під примхи Лібідо)))

То просто не всі хочуть з цим змиритись. Казочки про "любофф" надто вже красиві щоб перестати в них вірити.
  • 0

#78 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 01:07

Перегляд дописуВертипузо (17.01.2008 00:51) писав:

Пане Сварусе, я ж читала раніше ваші пости і знаю що ви теж не відкидаєте можливості існування кохання з першого погляду...просто з вашою тезою я в цілому погодилась, в мене взагалі з висловлюванням проблеми люди зле розуміють завжди..
Але я ж не знаю чи читаєте Ви мене і що саме читаєте а що ні :happy1:
...але я теж читав Ваші повідомлення і теж знаю що Вас не завжди розуміють :)
Але різниця в тому що Ви се знаєте (що я знаю що Вас "люди зле розуміють"), оскільки діло було в темі про те хто кого формує: суспільство-людина :rolleyes:

А Фройд не Фройд..мені якось по-барабану. Я сам собі і Фройд і Ейнштейн і Сковорода. Живу\мислю своїми думками\істинами, а не мавпую з нав`язаних суспільством "авторитетів". І краще я буду жити своїми власними думками (хай навіть помилковими), ніж чужими. Бо таким чином я хоч маю шанс пізнати Істину а не 50-50. Най все залежить від мене, тоді й вина буде лиш моя.
  • 0

#79 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 01:22

Перегляд дописуСварус (17.01.2008 01:07) писав:

А Фройд не Фройд..мені якось по-барабану. Я сам собі і Фройд і Ейнштейн і Сковорода. Живу\мислю своїми думками\істинами, а не мавпую з нав`язаних суспільством "авторитетів". І краще я буду жити своїми власними думками (хай навіть помилковими), ніж чужими. Бо таким чином я хоч маю шанс пізнати Істину а не 50-50. Най все залежить від мене, тоді й вина буде лиш моя.

Чуваг, ти щойно повторив моє життєве кредо. Про нав"язані суспільстом думки. Про бажання відповідати за свої власні помилки а не чужі. І про нелюбов до такої лотереї. Фройд далеко не нав"язаний суспільством авторитет. Просто в даному питанні його думка така ж як моя. А не моя думка така як його :rolleyes: Звичайно "не вся ж істина в Фройді". Бо як агностик я вважаю що ту істину ні я ні Фройд ні Сварус ні Вертипузиха ніхрена не знають і хрен колись дізнаються. Принаймні в цьому житті. На то вона - Істина.
  • 0

#80 Merion@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 26.01.2008 – 19:02

А я вірю. Тому що зустріла свого чоловіка, саме так. Як побачила так зразу і закохалась. :prapor3: І я дуже щаслива :yes: :( :D :cool1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних