Перейти до вмісту

Росія

Повідомлень в темі: 752

#81 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.07.2006 – 12:16

Перегляд дописуFreelancer (16.07.2006 12:01) писав:

маю особисті антипатії до імперії…думаю не один я. пояснити детальніше?
а яким чином твої ОСОБИСТІ антипатії повинні впливати на це ? Може з тобою ще потрібно нікі погодужвати і аватари ?

Повідомлення відредагував Marcos: 16.07.2006 – 12:17

• 0

#82 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 16.07.2006 – 13:08

Перегляд дописуMarcos (16.07.2006 13:16) писав:

а яким чином твої ОСОБИСТІ антипатії повинні впливати на це ? Може з тобою ще потрібно нікі погодужвати і аватари?
от уже ж…
так, ти правий, власне мої особисті антипатії не повинні впливати на це… пишіть в полі звідки "Райхскомісаріат Україна".

тоді не дивуйтесь, коли носять портрети Сталіна і Лєніна… це особиста справа, коли вулиці на яких ви живете носять ім'я тих, хто вбивав ваших батьків, це нормально. Це свобода слова в Українській Незалежній Соборній Державі.

До речі, чому заборонено пропаганду нацизму?
  • 0

#83 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 13:29

Перегляд дописуFreelancer (16.07.2006 14:08) писав:

тоді не дивуйтесь, коли носять портрети Сталіна і Лєніна… це особиста справа, коли вулиці на яких ви живете носять ім'я тих, хто вбивав ваших батьків, це нормально. Це свобода слова в Українській Незалежній Соборній Державі.

ну то які проблеми тоді....людина має іншу точку зору на це питання. Ми ж будуємо демократію, чи не так ? :lol:
  • 0

#84 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 13:41

Перегляд дописуMarcos (16.07.2006 14:29) писав:

ну то які проблеми тоді....людина має іншу точку зору на це питання. Ми ж будуємо демократію, чи не так ? :lol:
так. ніяких проблем. лиш треба дати вільно висловлютись всім, навіть нацистам. бо дискримінація виходить.

а потім ми всі поздихаємо в такій демократії, наївшись політкорекности до втрати свідомости.
  • 0

#85 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 13:51

Перегляд дописуFreelancer (16.07.2006 14:41) писав:

так. ніяких проблем. лиш треба дати вільно висловлютись всім, навіть нацистам. бо дискримінація виходить.

а потім ми всі поздихаємо в такій демократії, наївшись політкорекности до втрати свідомости.
а їм хтось заважає ?
  • 0

#86 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 14:06

Перегляд дописуMarcos (16.07.2006 14:51) писав:

а їм хтось заважає ?
кгм… закон. якщо хто ще не знав.
  • 0

#87 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 16.07.2006 – 19:18

Перегляд дописуМарса (15.07.2006 23:34) писав:

но все же слишком грубо вы к русским относитесь...
І мена до Марса запитання: Як ти відношишся до чеченців або авганців?
  • 0

#88 Марса

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 22:05

Наверно правильнее до Марсы..я девушка)..К чеченам и авганцам я нормально отношусь,основная их масса -простые люди,которым хочется мира...только не понимаю,при чем тут они?
  • 0

#89 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 22:28

Перегляд дописуSPOt (16.07.2006 20:18) писав:

І мена до Марса запитання: Як ти відношишся до чеченців або авганців?
дійсно..при чому тут вони ?
  • 0

#90 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 00:08

Перегляд дописуМарса (16.07.2006 23:05) писав:

Наверно правильнее до Марсы..я девушка)

Упс. Соррі.

Перегляд дописуМарса (16.07.2006 23:05) писав:

только не понимаю,при чем тут они?

В мене склався стереотип (може неправильний), що основна маса росіян ненавидить "духів" через те, що вони вбивають і викрадають людей, продають наркотики і т.п.
Так-от ДЕЯКІ українці ненавидять Росію (і росіян) за те, що вона зробила або не зробила нам у період з підписання берестейських статтей і по сьогоднішный день.Включно.
  • 0

#91 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 17.07.2006 – 09:48

Перегляд дописуManfred (17.07.2006 08:17) писав:

На загал:
А що мовні правила вже не діють? Чомусь Ехtasi, котрий, м’яко кажучи, не дуже добре володіє українською напружувався і сяк так, але тулив щось україноподібне, а ця панна, навіть слова не написала українського. Бачиш, збирається вона щось вивчити, ті що збираються пробують! Тут вище хтось писав про демократію, так от саме при демократії закон мусить мати пряму й невідворотню дію для усіх. Приймали правила, то виконуймо!

Людина з Росії, їй нащо українізація?...нехай розмовляє як їй легше висловити емоції. Чому ти так агресивно ставишся до цього?
  • 0

#92 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 12:20

Перегляд дописуSPOt (17.07.2006 01:08) писав:

Упс. Соррі.
В мене склався стереотип (може неправильний), що основна маса росіян ненавидить "духів" через те, що вони вбивають і викрадають людей, продають наркотики і т.п.
Так-от ДЕЯКІ українці ненавидять Росію (і росіян) за те, що вона зробила або не зробила нам у період з підписання берестейських статтей і по сьогоднішный день.Включно.

а чим особисто ПЕРЕД ТОБОЮ ЗАВЕНИЛА ЛЮДИНА ЯКА НАРОДИЛАСЬ В РОСІЇ, на скажімо в 1982 році ??, яка берестейські статті не складала і в ГУЛАГ українців не відправляла , яка причина твоєї ненависті до неї ?

Повідомлення відредагував Marcos: 17.07.2006 – 12:21

• 0

#93 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 12:51

Перегляд дописуMarcos (17.07.2006 13:20) писав:

а чим особисто ПЕРЕД ТОБОЮ ЗАВЕНИЛА ЛЮДИНА ЯКА НАРОДИЛАСЬ В РОСІЇ, на скажімо в 1982 році ??, яка берестейські статті не складала і в ГУЛАГ українців не відправляла , яка причина твоєї ненависті до неї ?

Вистачає самого факту її існування. Шютка.

В принципі я не ненавиджу одного росіянина, який народився в 1982 році.
Починаю проявляти до нього антипатію коли він починає лізти не у свої справи, корчити з себе "старшого брата" або всіляко проявляти імперіалістичні замашки. Ще мене дуже нервує, коли він (росіянин) їде до України, поинає тут жити і за всі 20 років, які він прожив ТУТ, не вимовив на українській мові жодного слова. Хоча в нього в паспорті пише шо він - українець.

Москаль - аж ніяк не друг і не брат. Мене так виховали.
  • 0

#94 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 15:45

Цитата

Вона звучить в аудиторіях та класах, але все рідше – в коридорах, на вулицях, у місцях відпочинку молоді.
а я думаю інакше, принаймні бачу трошки інші речі. мій особистий приклад, і приклад моїх друзів, які будучи киянами, а отже і з дитинства здебільшого російськомовними (принаймні поза навчанням точно), перейшли на українську. хтось раніше, хтось пізніше, кожний з різних причин. для мене воно якось природньо і непомітно відбулось. (суб'єктивна думка філолога - українська таки мелодійніша і багатша за російську). хоча іноді дратує відповідь "что?" з великими такими очима на моє прохання "Дозвольте пройти будь-ласка!". та все одно зміни помітні.
щодо Могилянки. за статутом в Академії дві робочі мови - українська і англійська. але все частіше чуєш російську (від студентів, бо у співробітників можуть бути проблеми через це). це і засмучує і викликає все ж таки приємне відчуття, коли бачиш як один розмовляє російською інший українською, один одного розуміють, жоден не змінює мови(і тим більше не примушує іншого її змінити), проте і не дивиться один на одного вовком. ну не можливо одразу після довгого періоду життя з російською різко перейти всім одночасно на українську - це тривалий процес і він має бути добровільним, бо з примусу нічого гарного не виходить. держава в нас ще молода, в неї купа різних проблем і їх неможливо вирішимти всі одразу.

щодо ставлення до Росії. не можна ненавидіти країну за те, що нею керуть тирани, країна не винна. не можна ненавидіти народ за те, хто стоїть при владі, народ не винний. можна ненавидіти окремих людей і за конкретні речі, але не лише тому що він чеченець, китаєць, литовець чи англієць. Путін і Росія - різні речі. Жиріновський і росіяни це різні речі.
  • 0

#95 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 16:16

Цитата

Путін, Жиріновський, сьогодні є виразниками народних думок пересічних росіян, щодо цього свідчать числені опитування
ну так, особливо прихильники Жиріновського так цікаво аргументують свої симпатії.
- Чому вам подобається Ж.?
- А чьо, он прікольний такой!

А опитування і в Білорусі проводили, і вибори у них теж вільні та демократичні провели. хто ж сумнівається, що батька не їх вибір?

щодо підтримки народом взагалі. РФ дуже велика країна. сумніваюсь, що там великий відсоток тих, хто відвідує диво-захід під почесною назвою "вибори", а тим більше тих, хто взагалі цікавиться політичною ситуацією в країні, а не лише власними проблемами.

Цитата

Не треба ідеалізувати нарід, він-бо теж помиляється.
я не ідеалізую. аж ніяк.
  • 0

#96 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 17:04

Цитата

народ, котрий допускає до цього є відповідальним за наслідки свого "попуску" владі, незважаючи на те усвідомлює він це, чи ні
от і ми тепер відповідаємо за такий "попуск" на превеликий жаль
  • 0

#97 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 18.07.2006 – 07:40

Перегляд дописуSPOt (17.07.2006 13:51) писав:

Москаль - аж ніяк не друг і не брат. Мене так виховали.
Це не правильно. Чому ми їздимо в Германію та навіть на ПМЖ виїжджаємо туди, чому наші ненавидять росіян, які нічого поганого не заподіяли, а ті хто діяв вже згнили в гробах, а не ненавидимо німців, предки яких винищували все на своєму шляху і яким було байдуже чи ти росіянин чи українець...неможна ненавидіти всю націю лише за те, що купка кретинів в минулому прагнула крові, може згадати ще часи племен, коли ті воювали?

Перегляд дописуManfred (17.07.2006 16:04) писав:

Відповідь тут:Докладніше >
так, ти правий...тут в Дніпрі мало хто говорить українською...але поступово переходять, хто просто по приколу, хто принципово бо захоплюється політикою...так що не все так безнадійно..
  • 0

#98 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.07.2006 – 17:46

Перегляд дописуManfred (18.07.2006 13:13) писав:

А Ви кажете мовної проблеми немає та дивуєтесь чому це схід і захід не разом, відповідь у наведених цитатах.
Той факт що на західній Україні знають російську мову, не свідчить про те що захід наближений до сходу і до Росії. Теж саме можна сказати про схід, володіння українською мовою не дає ніякої гарантії зближення з заходом. Тому що і на українській мові можна сказати що Янукович - прем"єр, УПА -бандити, а западенці - нероби. Все просто..різниця в менталітеті, історії, культурі, а мова це другорядне.

Повідомлення відредагував Marcos: 18.07.2006 – 17:47

• 0

#99 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 19.07.2006 – 11:10

Перегляд дописуMarcos (18.07.2006 18:46) писав:

Той факт що на західній Україні знають російську мову, не свідчить про те що захід наближений до сходу і до Росії. Теж саме можна сказати про схід, володіння українською мовою не дає ніякої гарантії зближення з заходом. Тому що і на українській мові можна сказати що Янукович - прем"єр, УПА -бандити, а западенці - нероби. Все просто..різниця в менталітеті, історії, культурі, а мова це другорядне.
В менталітеті і справді різниця...і в культурі теж...відрізняємось ми не тільки мовою, це факт...але не всі - це теж факт...

Перегляд дописуManfred (19.07.2006 08:56) писав:

Західна Україна наближена не до сходу чи Росії, а до України, як такої, до України якою вона має бути і вірю колись таки буде.Тобто Ви погоджуєтесь, що мова і ментальність Західної України є відмінними від мови і ментальности Східної України, але зв’язку між ними (мовою і ментальністю) не зауважуєте? Це досить поширений хибний погляд, що спричинився історичною досить тривалою відсутністю української державности. Пересічний мешканець, ще не громадянин, просто ще не усвідомлює, що у нього тепер є власна домівка, власна мова та инші атрибути його національної идентичности та унікальности у цьому світі і всі права та обов’язки, що з ними пов’язані. Я вірю, що час, коли зв’язок між мовою та ментальністю стане зрозумілим для багатьох українців — скоро настане, бо инакше, як це не прикро, на нас чекає прірва небуття, що поглинула вже незліченну кількість инших більш довірливих та обмежених розумом націй, що не дали собі клопоту замислитися над цими непростими питаннями.

П. С. За статистикою кожного місяця на Землі зникає дві мови! Наша черга ще не скоро, Ви згодні?
...я вірю в краще!...
  • 0

#100 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 19.07.2006 – 12:31

Перегляд дописуManfred (19.07.2006 13:12) писав:

Я теж, але інтуїція мені підказує, що лише вірити замало.
Так, це правда, діяти треба
...та от прикололася я нещодавно. до нас приїхала подруга з Запоріжжя на вихідні. І ми з братом домовились втрьох спілкуватися українською... на рідному районі на нас дивилися так, ніби у нас криша з"їхала ...а хтось навіть спитав: ви що - ющенковські націоналісти?
...мене аж порвало! 3,14здець!!!! от як...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних