Перейти до вмісту

Росія

Повідомлень в темі: 752

#61 Maximus

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 12:20

Перегляд дописуManfred (11.07.2006 13:21) писав:

Давайте візьмемо. Заборона переходу на латинку на державному рівні для будь-яких народів та націй, що мешкають у Росії — це як не примушення?

Таке це був не тиск, а бажання татарського народу, який не хотів цього перехід. Якби він відбувся, то це привело б до великих неурядиць і проблем.
  • 0

#62 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 11.07.2006 – 12:24

Перегляд дописуMaximus (11.07.2006 13:14) писав:

1. Так, дійсно упустив таку дрібну деталь. Вибачте. На всіх форумах - це головний прикол. Офіційна мова. Хе.
2. Спасибі, звичайно, але мене зацікавив саме цей форум. Хочеться поспілкуватися на дану тему з опонентом "віч на вічь", як мовиться.
Я не думаю, що "Москалів вирізати треба тихенько" і інші - це дійсно тверезі думки. :) Крім того, що "вони козли, оскільки газу нам не дають", "розстріляти за таке марення" і всього в цьому роді я нічого не чув. Навіть твої слова "Трєзвих мислєй" ви можете пошукати на форумах славного міста Севастополя, віддають не малим сарказмом і стьобом.
3&4. Я не вважаю, що все так дійсно гладко з правами російського населення, як говориш про це ти. Адже не буває грому без грози. Зафіксовано безліч фактів примушення вчитися не на рідній мові, зміни імені та прізвища, вести діловодство в судах тільки на одній мові, навіть зміни назв на дорожніх знаках. На обличчя крайнє небажання властей вводити другу офіційну мову, хоча це було б цілком корисним кроком для держави, оскільки за найскромнішими підрахунками понад 30% народу вважають своєю мовою російську. І ці дані, боюся, дуже занижені. Навіть сам факт того, що лідируючу позиції на парламентських виборах зайняла, як ви говорите, проросійська партія - це вже багато про що говорить, згоднуешся?

Повірте, ніякого нав'язування української мови у Криму немає. В таких регіонах, як Донбас, Крим, Харківщина - діловодство та судові справи провадяться російськію мовою.Навчання у школах та вузах цих регіонів - також російською. Ну а якщо йдеться про те, що в Київських вузах східнякам доводиться вивчати українську - так ви чого хотіли? Ніхто не змушує їх їхати вчитися до столиці. Зрештою, і в Харкові хороші вузи є ;)
А стосовно: "Зафіксовано безліч фактів примушення вчитися не на рідній мові" - факти в студію, будь ласка!
  • 0

#63 Maximus

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 12:30

Перегляд дописуManfred (11.07.2006 14:17) писав:

Невеличка історична довідка для цікавих! Татари, після революції, у двадцятих роках минулого сторіччя перейшли на латинку й щасливо користували її аж до 1928 року. Потім, з усім зрозумілих причин, їм було відмовлено у такій можливости. Друга заборона переходу на латинку з силоміць накинутої їм кирилиці сталася вже на кордоні віків минулого та нинішнього у сучасній "демократичній" Російській Федерації. А тепер я адресую Вам, шановний Ваше ж таки запитання:

відповідаю: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...indpost&p=34089 :)

I ще...

Цитата

Мухаммедгали ХУЗИН, глава Департамента внешних связей Центрального духовного управления мусульман России:

- Попытка перевода татарской письменности на латиницу - это преступление перед татарским народом. Инициаторы такой реформы ссылаются на то, что латиница якобы более подходит для татарского языка, но большего абсурда придумать невозможно. На латинице татары писали всего несколько лет, во время правления Сталина. Наши предки пользовались арабской графикой, о чем свидетельствуют тысячелетние памятники. Татары, живущие в регионах России, считают, что столь не продуманные шаги властей усугубят разобщенность народа, вызовут вполне справедливые нарекания со стороны остальных наших сограждан. Я удивлен тем, что известные лингвисты Татарстана поддерживают этот шаг в угоду сиюминутным, преходящим интересам.

Рамазан АБДУЛАТИПОВ, член Совета Федерации, председатель Совета Ассамблеи народов России:

- В России многие народы писали самыми разными шрифтами - армяне, грузины, татары… Дагестан, например, до 1928 года пользовался арабским шрифтом, потом в течение года - латинским, а затем перешел на кириллицу. И никакого ущерба не случилось, кириллица справляется со всеми самыми сложными звуками горских народов. Нашим друзьям из Татарстана, взявшим курс на латынь, хочу напомнить, что многие исторические документы, начиная чуть ли не с Х века, написаны арабской вязью. И если уж переходить на историческую классику, то нужно выбирать арабский шрифт. Но надо учесть многие моменты. И прежде всего тот факт, что из 6 миллионов татар в самой республике проживают где-то 1,5 - 2 миллиона, а остальные разбросаны по всей России. Не приведет ли “латинизация” к разрыву татарского народа, когда в Казани будут писать на латинице, а в Тюмени - на кириллице. А для преуспевания в глобализационных процессах нужно не графику письменности менять, а экономику, технологическую базу промышленности.

• 0

#64 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 11.07.2006 – 12:33

Перегляд дописуMaximus (11.07.2006 13:14) писав:

1. Так, дійсно упустив таку дрібну деталь. Вибачте. На всіх форумах - це головний прикол. Офіційна мова. Хе.
2. Спасибі, звичайно, але мене зацікавив саме цей форум. Хочеться поспілкуватися на дану тему з опонентом "віч на вічь", як мовиться.
Я не думаю, що "Москалів вирізати треба тихенько" і інші - це дійсно тверезі думки. :) Крім того, що "вони козли, оскільки газу нам не дають", "розстріляти за таке марення" і всього в цьому роді я нічого не чув. Навіть твої слова "Трєзвих мислєй" ви можете пошукати на форумах славного міста Севастополя, віддають не малим сарказмом і стьобом.
3&4. Я не вважаю, що все так дійсно гладко з правами російського населення, як говориш про це ти. Адже не буває грому без грози. Зафіксовано безліч фактів примушення вчитися не на рідній мові, зміни імені та прізвища, вести діловодство в судах тільки на одній мові, навіть зміни назв на дорожніх знаках. На обличчя крайнє небажання властей вводити другу офіційну мову, хоча це було б цілком корисним кроком для держави, оскільки за найскромнішими підрахунками понад 30% народу вважають своєю мовою російську. І ці дані, боюся, дуже занижені. Навіть сам факт того, що лідируючу позиції на парламентських виборах зайняла, як ви говорите, проросійська партія - це вже багато про що говорить, згоднуешся?
ну якщо ми вже на ти, то слухай і занотовуй:
може досить звинувачувати когось, і почати говорити фактами? бо зафіксовано — в тети Дусі на обцасах…
ти не вважаєш, так я тобі кажу.
А про другу державну, та кто ми вже самі без вас справимось, я ж не питаю, чого у вашій федерації тільки одна мова. Є титульна нація — українська, є держава — Україна, тому мова має бути — здогадуєшся мабуть ; ) того самого зичу і всім иншим країнам!
  • 0

#65 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.07.2006 – 22:17

от вам трохи...

31 причина не ехать в Россию

Памятка для въезжающих.

1. Уровень образования низкий
2. Уровень сервиса удручающий
3. Вас будут окружать нестандартные лица и образы
4. Вам будут говорить в спину нехорошие слова
5. Вас могут заразить СПИДом при оказании мед помощи
6. Вы можете взорваться, находясь в квартире
7. Вы выкинетесь из окна при пожаре
8. Вы можете оказаться среди заложников
9. От вас будут требовать жить по понятиям
10. Вас могут зарезать скинхеды
11. В ваш бензобак вместо super зальют normal
12. От вас будут требовать взятки
13. У вас могут отключить воду и свет
14. Вы можете замерзнуть в аварийном доме, городе
15. Вас могут ограбить, приняв за туриста
16. Ваш самолет может не дотянуть до места назначения
17. Вас могут досаждать пьяные соседи, с недвусмысленным взглядом — я вижу «черный зад»
18. Ваша комфортабельная газель может врезаться в камаз
19. На вас могут пялиться
20. Вам не выдадут вовремя зарплату
21. Вам будут постоянно напоминать, что нива лучше «Land Cruiser»
22. Ваш подъезд не укрепит ваше само достоинство
23. Ваш коврик при квартире будет иногда обсосанным
24. У вас будут постоянно просить милостыню
25. От фас будут трибавать чистi рус.яз и празднования ихних праздников 23 фев, 8 марта…
26. У вас будут спрашивать подкурить и закурить
27. У вас будут просить до получки
28. Вас в автобусе божья старуха будет учить жизни и громогласно вспоминать ссср
29. Вам в метро напомнят за кого рвали тельняшки при сталинграде
30. Ваш уровень употребления алкоголя насторожит их
31. Вы ненавистный элемент для окружающих

пардон за російську.... :)

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував BHAAD: 11.07.2006 – 22:20

• 0

#66 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 11.07.2006 – 22:21

В Екстазі з*явився однодумець.
2Freelancer : Ти його і так не переконаєш, воно ж затяте.
  • 0

#67 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 12.07.2006 – 14:40

Перегляд дописуBHAAD (11.07.2006 23:17) писав:

от вам трохи...

31 причина не ехать в Россию

Памятка для въезжающих.

1. Уровень образования низкий
2. Уровень сервиса удручающий
3. Вас будут окружать нестандартные лица и образы
4. Вам будут говорить в спину нехорошие слова
5. Вас могут заразить СПИДом при оказании мед помощи
6. Вы можете взорваться, находясь в квартире
7. Вы выкинетесь из окна при пожаре
8. Вы можете оказаться среди заложников
9. От вас будут требовать жить по понятиям
10. Вас могут зарезать скинхеды
11. В ваш бензобак вместо super зальют normal
12. От вас будут требовать взятки
13. У вас могут отключить воду и свет
14. Вы можете замерзнуть в аварийном доме, городе
15. Вас могут ограбить, приняв за туриста
16. Ваш самолет может не дотянуть до места назначения
17. Вас могут досаждать пьяные соседи, с недвусмысленным взглядом — я вижу «черный зад»
18. Ваша комфортабельная газель может врезаться в камаз
19. На вас могут пялиться
20. Вам не выдадут вовремя зарплату
21. Вам будут постоянно напоминать, что нива лучше «Land Cruiser»
22. Ваш подъезд не укрепит ваше само достоинство
23. Ваш коврик при квартире будет иногда обсосанным
24. У вас будут постоянно просить милостыню
25. От фас будут трибавать чистi рус.яз и празднования ихних праздников 23 фев, 8 марта…
26. У вас будут спрашивать подкурить и закурить
27. У вас будут просить до получки
28. Вас в автобусе божья старуха будет учить жизни и громогласно вспоминать ссср
29. Вам в метро напомнят за кого рвали тельняшки при сталинграде
30. Ваш уровень употребления алкоголя насторожит их
31. Вы ненавистный элемент для окружающих
пардон за російську.... :)

а ти вважаєш, що зараз в Україні краще? ті ж проблеми... якщо не гірші...
  • 0

#68 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.07.2006 – 19:35

A ya scha v Rossiii i mne super, daje skini ne izbili...
  • 0

#69 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 13.07.2006 – 19:59

Перегляд дописуЗайва (13.07.2006 20:35) писав:

так, якщо навіть не побили, то справді, супер =)))
  • 0

#70 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.07.2006 – 20:51

Перегляд дописуЗайва (13.07.2006 20:35) писав:

а ти що чорна ? :lol:
  • 0

#71 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:L'viv

Відправлено 13.07.2006 – 22:43

Цитата

З якого це такого одного кореня ??Не хочу...

Мається на увазі, що ми всі слов'яни, що наші прадіди були жителями Київської Русі :lol:

Цитата

тобі відверто не пасує Степан Бандера на аватарці

Я націоналіст, але не ультранаціоналіст. Я поважаю Степана Бандеру як видатного історичного діяча, але це не означає, що я маю бути якимось агресивно заанґажованим монстром. Ось-так!

Цитата

пс. а наша мова взагалі то має ширші просторові рамки на етнічних теренах, а саме від Сяну до Дону.

Я живу теперішнім днем. Наші етнічні території фіг хто віддасть, так само, як ми не віддамо нікому Крим

Цитата

Цитата

тобі відверто не пасує Степан Бандера на аватарці
А може то якийсь диверсант маскується ?

Oui, bien sûr!
  • 0

#72 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 08:19

Перегляд дописуGubtor (13.07.2006 23:43) писав:

Мається на увазі, що ми всі слов'яни, що наші прадіди були жителями Київської Русі :lol:
а ти ніколи не задумувався над тим, що міт про так зване "славянськає єдінства" — це мулька насправді, видумана, російськими ідеологами, для обґрунтування своїх імперських ідей, як то "сабіраніє зємєль рускіх"? якщо ні, подумай… бо насправді є багато АЛЕ. Мені видається, що далі ніж шкілький підручник ти не заглиблювався, я правий?

Я націоналіст, але не ультранаціоналіст. Я поважаю Степана Бандеру як видатного історичного діяча, але це не означає, що я маю бути якимось агресивно заанґажованим монстром. Ось-так!
ультра, макро, мега, супер — мені якось по цимбалах…
просто висловлюєшся дивно як на націоналіста зі Львова. Не сприймай близько до серця, то моє суб'єктивне відчуття.

Я живу теперішнім днем. Наші етнічні території фіг хто віддасть, так само, як ми не віддамо нікому Крим
Дійсно так, але ж це не означає, що про них треба забути, еге?
  • 0

#73 zardas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:столиця

Відправлено 14.07.2006 – 19:15

ненавиджу
  • 0

#74 Марса

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 23:54

Вот интересно,Россию хаете,газ чуть ли не за песплатно хотите,работать туда едите...и вообще,че эт за обсуждения?русские на своих форумах Украину и украинцев не обсуждают...
у нас с вами одна история,одна религия ,а вы ,значит,на Запад двинулись,отличненько...а за что вы русских не любите?за то,что при СССР,как люди жили,без Оранжевых революций?за то что Россия образование вашим родителям нормальное давала?,за то что можно было за гроши всю страну обьездить?я не говорю,что Россия-это рай земной и все Ей обязаны,просто я хочу понять откуда взялась эта ненависть...Почему украинцы для меня такие же люди как и я,а я для вас враг?
  • 0

#75 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 15.07.2006 – 10:51

Перегляд дописуМарса (15.07.2006 00:54) писав:

Вот интересно,Россию хаете,газ чуть ли не за песплатно хотите,работать туда едите...и вообще,че эт за обсуждения?русские на своих форумах Украину и украинцев не обсуждают...
у нас с вами одна история,одна религия ,а вы ,значит,на Запад двинулись,отличненько...а за что вы русских не любите?за то,что при СССР,как люди жили,без Оранжевых революций?за то что Россия образование вашим родителям нормальное давала?,за то что можно было за гроши всю страну обьездить?я не говорю,что Россия-это рай земной и все Ей обязаны,просто я хочу понять откуда взялась эта ненависть...Почему украинцы для меня такие же люди как и я,а я для вас враг?
ще раз прошу перейти на українську, правила для всіх однакові!

1. А що ми Росії за газ маємо продатись чи як? Я не проти ринкових цін, хай вводять. Цікава осбливість росіян, починати розмову з українцем з газу =))
2. Про те, хто кого боговорює, показати цитати з ваших форумів, чи самі знайдете?
3. Історія в нас різна, і не треба нашу собі привласнювати і свою нам нав'язувати. Про релігію… якщо ви маєте на увазі Христинство, то так, але церкви в нас різні, свою можете забрати, ми не тримаємо. А рухаємось ми туди, куди хочемо, не вам за нас вирішувати.
4. При СРСР "как люді" а точніше "людішкі" сиділи по таборах ГУЛАГ… БАМЛАГ, СТЕПЛАГ і так далі, або спочивали на тім світі за три голодомори! А добри жили ті, хто лизав сраку комуняцьким виродкам, продавши їм свою душу та Україну.
5. А ненависті немає. Ми хочемо одного: щоб Росія від нас відчепилась, щоб не нав'язувала свої погляди, свою плітику, і щоб ваші чиновники типу Затуліна затулили собі писок і не розказували нам про Україну та українську мову!
  • 0

#76 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 15.07.2006 – 11:00

Перегляд дописуFreelancer (14.07.2006 07:19) писав:

а ти ніколи не задумувався над тим, що міт про так зване "славянськає єдінства" — це мулька насправді, видумана, російськими ідеологами, для обґрунтування своїх імперських ідей, як то "сабіраніє зємєль рускіх"? якщо ні, подумай… бо насправді є багато АЛЕ.
Погоджуюсь з тобою..
  • 0

#77 Марса

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 15.07.2006 – 22:34

сорри,ребят,я украинский не знаю,я сюда пришла с целью ,если не выучит,то хотя бы подучить)
конечно,понимаю вас,но все же слишком грубо вы к русским относитесь...ладно,Бог нас рассудит..давайте жить дружно..
  • 0

#78 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 09:40

Перегляд дописуМарса (15.07.2006 23:34) писав:

сорри,ребят,я украинский не знаю,я сюда пришла с целью ,если не выучит,то хотя бы подучить)
конечно,понимаю вас,но все же слишком грубо вы к русским относитесь...ладно,Бог нас рассудит..давайте жить дружно..
та що ви… відносимось адекватно. не знаєте, то пишіть російською, нічого не вдієш, але як ви збираєтесь вивчити вкраїнську, не пробуючи писати? :lol:
дружно… давайте, давно так кажу! :cry:

пс. вкажіть звідки ви у відповідному полі.
  • 0

#79 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 10:32

Перегляд дописуFreelancer (16.07.2006 10:40) писав:

вкажіть звідки ви у відповідному полі.
а чим тобі не подобається те що є ?
  • 0

#80 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 11:01

Перегляд дописуMarcos (16.07.2006 11:32) писав:

а чим тобі не подобається те що є ?
маю особисті антипатії до імперії…думаю не один я. пояснити детальніше?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних