Перейти до вмісту

Росія

Повідомлень в темі: 752

#441 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.04.2011 – 15:43

Перегляд дописуArmando (10.04.2011 15:45) писав:

читав статтю, всі абзаци. чорним наведено цитати Караганова, червоним - критика на них С.Кургиняна.
якщо уважно читати, то можна виділити маніпулятивні методи американських агентів і цілі препарування свідомості росіян.
Кургінян вірно говорить, що у людей хочуть викликати відразу до 70-літнього періоду історії, очернити всіх діячів навішуванням ярликів фашизму до епохи Сталіна.
Бґґ.
Уся суть критики розкривається в словах: "То есть я должен понять, что Королёв, Курчатов и другие, которые были, как мы знаем, вполне советскими патриотами вопреки их личным человеческим неприятностям... (По крайней мере, у Королёва, да? Это никак не помешало ему быть внутренне глубоко советским человеком.) …Другие известные мне великие учёные и инженеры, - все они имели сознание «немодернизированное» на техническом уровне, а Караганов имеет сознание модернизированное на техническом уровне. Все великие инженеры, которые создавали нашу индустрию, все великие управленцы, которые создали беспримерный рывок, называемый «русским чудом», обладали «немодернизированным» сознанием?.. А у Караганова оно модернизированное."(с). І ніяких вам ґамериканських польотних технологій.
p.s. Щось німцям прокляття отців та дідів з їхніми "великими" досягненнями не завадило, лише московія така особлива.

Повідомлення відредагував zav: 10.04.2011 – 15:46

• 0

#442 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 10.04.2011 – 16:21

Перегляд дописуArmando (10.04.2011 15:45) писав:

1.читав статтю, всі абзаци. чорним наведено цитати Караганова, червоним - критика на них С.Кургиняна.
якщо уважно читати, то можна виділити маніпулятивні методи американських агентів і цілі препарування свідомості росіян.
Кургінян вірно говорить, що у людей хочуть викликати відразу до 70-літнього періоду історії, очернити всіх діячів навішуванням ярликів фашизму до епохи Сталіна.

2.Головне чи зможуть народи відійти від суперництва і перейти до гармонійного співіснування, що дозволить збагатити духовно один одного.

1. Нє, це не критика, це ... як би правильно сформулювати .... критиканство і чіпляння до слів.
До речі, а що хорошого в тому періоді, а в діячах епохи сталінізму? Я теж проти прирівнювання їх до фашистів. Це ображає нацистів, таке порівняння. Це лайно не може бути змите із історії світу, але має отримати відповідну оцінку.

2. Скіки платять таку маячню на форумах писати? :wub:
  • 0

#443 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 11.04.2011 – 15:03

Перегляд дописуПластун (10.04.2011 17:21) писав:

До речі, а що хорошого в тому періоді, а в діячах епохи сталінізму?
2. Скіки платять таку маячню на форумах писати? ;)
Збудували купу АЕС, ГЕС, ТЕЦ з яких ми досі отримуємо електроенергію.
на 90% живемо у будівлях, що побудовані до 1991року.
Я наприклад отримав бескоштовну шкільну і вищу освіту.
На роботу їзжу на метро, електричках і трамваях, що побудовані, куплені за СРСР :wub:
звичайно новим українським вагонам Крюківського виробництва радію як дитина - ще не все прос..ли.
це маячня?
2. нічого не платять.
  • 0

#444 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.04.2011 – 15:21

Перегляд дописуArmando (11.04.2011 16:03) писав:

Збудували купу АЕС, ГЕС, ТЕЦ з яких ми досі отримуємо електроенергію.
на 90% живемо у будівлях, що побудовані до 1991року.
Я наприклад отримав бескоштовну шкільну і вищу освіту.
На роботу їзжу на метро, електричках і трамваях, що побудовані, куплені за СРСР :wub:
звичайно новим українським вагонам Крюківського виробництва радію як дитина - ще не все прос..ли.
це маячня?
2. нічого не платять.
Я зрозумів: якби СРСР неіснувало ніколи, то в Україні би не було зараз ані АЕС, ані ТЕЦ, ані ГЕС, залізниці /ще царської, здається/ теж не було би, і телефону з телеграфом, ще не було би трамваїв /теж дореволюційних/ і метра, і ковбаси по двадвацять авжеж не було би, так. Невимовна прикрість!
  • 0

#445 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 11.04.2011 – 15:48

Перегляд дописуzav (11.04.2011 16:21) писав:

Я зрозумів: якби СРСР неіснувало ніколи, то в Україні би не було зараз ані АЕС, ані ТЕЦ, ані ГЕС, залізниці /ще царської, здається/ теж не було би, і телефону з телеграфом, ще не було би трамваїв /теж дореволюційних/ і метра, і ковбаси по двадвацять авжеж не було би, так. Невимовна прикрість!

Так, Заве, порівнювання СССР з таким собі "нічим" - характерний прийом.
Адже якби комуняки не прийшля до влади в 21-му, то, звичайно, заводи б не будувалися і ниви не засівалися б.
Куди ж, без керівної руки великого Лєніна....

Повідомлення відредагував Пластун: 11.04.2011 – 15:48

• 0

#446 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 05:41

Перегляд дописуzav (11.04.2011 16:21) писав:

ви перекручуєте.
Я кажу що була певна реальність, 70 років люди жили в СРСР. Мої батьки жили 35 років при соціалістичному устрої, я жив 15 років в СРСР.
Це об’єктивна реальність і історія. Її вже не змінити, як і сперечатись про те, що було тоді побудовано. Заходите в вагон і читаєте на табличці: 1981р.
Дивитесь на адмінбудівлю заводу - 1954р. Все це наша історія. Ми ж не відмовляємось від своїх батьків тільки тому, що вони виросли при соціалізмі?
Ми ж не новітні Павлики Морозови, що цураються своїх батьків і відмовляються від них?
Наприклад в 400м від моєї оселі стоїть школа, яка перебудована з панського маєтку. Бібліотека і початкові класи знаходяться в будівлях, що побудовані за царя. Основа головного корпусу панська, а більша частина прибудована за СРСР. При незалежній Україні побудовані ганки головного корпусу.
Ніхто ж не каже, що цієї школи не було б без пана чи совєтів. Є реальність історичного процесу. У відповідні періоди за певного державного устрою побудовано певні об’єкти.
Недарма в сучасному кінематографі так широко висвітлюється ’ефект метелика’ це досить цікава тема. Фільм ’И грянул гром’ досить показовий.

Повідомлення відредагував Armando: 12.04.2011 – 05:57

• 0

#447 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 08:26

Від батьків не відмовляємося.

Але 70 років "соціалізму" (пишу в лапках бо то в Швеції соціалізм і в тому що будувалося як УНР були його ідеї, а в совку то було якесь збочення) мають отримати свою оцінку - негативну. Бо спроби відшукати якийсь позитив в тій державі крім "ковбаса дешева" і "всі нас боялися" щось поки з тріском провалюються.
  • 0

#448 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 08:57

- до прийняття християнства в Київській русі не існувало розвинутоно суспільства
- української мови і народу до 19 століття не існувало
- українці були упослідженими в СРСР і не розвивались як народ, нічого гарного не було
- після 1991 року добробут більшості українців настільки підвищився, що декілька сотень з них попали до світових рейтингів мільйонерів
- українці після 1991 року отримали нарешті безкоштовну вищу освіту, безробіття подолане, в кожного є власне житло, індекс людського розвитку перегнав ІЛР для західної європи
це все приклади маніпуляцій свідомісттю на основі перекручення історичних фактів.

Перегляд дописуПластун (12.04.2011 09:26) писав:

Але 70 років "соціалізму" (пишу в лапках бо то в Швеції соціалізм і в тому що будувалося як УНР були його ідеї, а в совку то було якесь збочення) мають отримати свою оцінку - негативну.
Ви провели широке соціологічне дослідження серед мільйонів українців? Вони ці 13млн пенсіонерів, 5 мільйонів робітників і селян про це знають і погоджуються?
  • 0

#449 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 09:18

По першій частині.

Цитата

приклади маніпуляцій свідомісттю на основі перекручення історичних фактів
:

Цитата

до прийняття християнства в Київській русі не існувало розвинутоно суспільства

Я такої маячні ні від кого не чув. Це хіба люди ПГМ можуть стверджувати.

Цитата

української мови і народу до 19 століття не існувало

Чорносотенна риторика, є зараз "екземпляри", до речі є класне відео по темі :wub:

Цитата

після 1991 року добробут більшості українців настільки підвищився, що декілька сотень з них попали до світових рейтингів мільйонерів

Знову ж вперше чую, ну, про "більшість".

Цитата

українці після 1991 року отримали нарешті безкоштовну вищу освіту, безробіття подолане, в кожного є власне житло, індекс людського розвитку перегнав ІЛР для західної європи

Звичайно ж ні.
А чого ти причепився до тої вищої освіти? Я наприклад вважаю що вона МУСИТЬ бути платною.

Власне до чого тут все вищесказане? До того що люди ведуться на піар? Я й так це знаю. Ось хоч на тебе подивитися.

По другій.
Яке дослідження? Я писав "мають отримати". Від мене особисто вже отримали як і, схоже від більшості молодих людей, бо всі чомусь їдуть на захід і прагнуть будувати тут цю модель, а не колонами тулять на збірні пункти комсомолу щоб знову за "будівництво соціалізму" взятися. Чи взагалі є якісь серйозні заперечення щодо рівня життя "там" і "тут" за останні 70 років?

А взагалі це треба в темі про СССР оьговорювати.

Повідомлення відредагував Пластун: 12.04.2011 – 09:30

• 0

#450 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 09:39

Цитата

як насправді влаштована сучасна Росія
http://www.novayagaz...010/007/10.html

Перегляд дописуПластун (12.04.2011 10:18) писав:

А чого ти причепився до тої вищої освіти? Я наприклад вважаю що вона МУСИТЬ бути платною.
вища освіта в Німеччині і Швеції безкоштовна :wub:
так перейшов на оффтоп ;)
хотів просто показати, що свідомістю, історичною пам'яттю росіян планують маніпулювати, навіть більше.
після маніпуляцій 1986-1993 років збираються провести 'перебудову-2' по формуванню відрази і гріховності радянського періоду, тоталітарними методами.
  • 0

#451 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 13:06

Перегляд дописуArmando (12.04.2011 06:41) писав:

Це об’єктивна реальність і історія. Її вже не змінити, як і сперечатись про те, що було тоді побудовано. Заходите в вагон і читаєте на табличці: 1981р.
А ще я бачиту поряд герб України. Це наче натякає!

Ми ж не відмовляємось від своїх батьків тільки тому, що вони виросли при соціалізмі?
Мої батьки не підтримуквали соціялізьмъ. І батьки моїх батьків теж не підтримували. Тим більше соціялізьмъ не підтримували діди моїх батьків. Тому мені нема від чого відмовлятися.

Наприклад в 400м від моєї оселі стоїть школа, яка перебудована з панського маєтку. Бібліотека і початкові класи знаходяться в будівлях, що побудовані за царя. Основа головного корпусу панська, а більша частина прибудована за СРСР. При незалежній Україні побудовані ганки головного корпусу.
А я дивлюся на Запорізьку ГЕС і бачу трупи... дивлюся на Чорнобильську АЕС і бачу понівечені життя... Ще бачу БАМ, Норільск, ББК тощо. Напевно, в’ява мене долає. Ви взагалі знаєте, у будівництві яких об’єктів не брало участь Головне управління Лаг?

Перегляд дописуArmando (12.04.2011 10:39) писав:

після маніпуляцій 1986-1993 років збираються провести 'перебудову-2' по формуванню відрази і гріховності радянського періоду, тоталітарними методами.
Дуже добре. Ще би самозагубилися - було би геть файно.

Повідомлення відредагував zav: 12.04.2011 – 13:03

• 0

#452 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 13:59

Перегляд дописуArmando (12.04.2011 10:39) писав:

вища освіта в Німеччині і Швеції безкоштовна

Так?
Можливо, тільки там люди з цією освітом шкарпетками в переходах не торгують.

Я кажу про те що не я не хочу халяви, "безплатно". Я хочу мати можливість заробляти і платити. Тоді подачки мені не потрібні.
  • 0

#453 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 05:18

Перегляд дописуzav (12.04.2011 14:06) писав:

А я дивлюся на Запорізьку ГЕС і бачу трупи... дивлюся на Чорнобильську АЕС і бачу понівечені життя... Ще бачу БАМ, Норільск, ББК тощо. Напевно, в’ява мене долає. Ви взагалі знаєте, у будівництві яких об’єктів не брало участь Головне управління Лаг?
Так жертви були, нема про що сперечатись.
А я бачу промислові підприємства, які купують і закривають Російські олігархи. Бачу бабусь які спонсорують МПЦ, а потім не мають грошей на продукти.
А влада будує церкви, митрополит МПЦ приїздить броньованому мерседесі. Тобто сучаного ’газового зашморгу’ на шиї української держави не помічаємо?

Повідомлення відредагував Armando: 13.04.2011 – 05:20

• 0

#454 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 18:10

Перегляд дописуArmando (13.04.2011 06:18) писав:

Так жертви були, нема про що сперечатись.
А я бачу промислові підприємства, які купують і закривають Російські олігархи. Бачу бабусь які спонсорують МПЦ, а потім не мають грошей на продукти.
А влада будує церкви, митрополит МПЦ приїздить броньованому мерседесі. Тобто сучаного ’газового зашморгу’ на шиї української держави не помічаємо?
Сучасний газовий зашморг першими помічають як раз олігархи, котрі придбали радянські підприємства, в наслідок чого їх і закривають, ґґґ.
  • 0

#455 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.04.2011 – 10:55

Велика і дуже цікава статистика по Російській федерації. Не полінуйтеся прочитати все. Там багато цікавого. Але не радійте, багато з того таке ж, як і в Україні. Тільки у нас такої статистики нема.
ПОСИЛАННЯ

Ну, кілька цитат:

Цитата

Мировая добыча нефти достигла максимума в 2006 году – гораздо раньше, чем ожидали многие эксперты. В будущем добыча будет сокращаться на 7% в год. Сейчас в мире добывается около 81 млн баррелей нефти в день. Эксперты Energy Watch Group полагают, что к 2030 году эта цифра упадет до 29 млн.

Цитата

Сроки исчерпания рентабельных запасов по отдельным полезным ископаемым не выходят за рамки 2013-2025 годов, говорится в сообщении Счетной палаты РФ по итогам аудита эффективности воспроизводства минерально-сырьевой базы (МСБ) РФ в 2005-2007 годов.

Цитата

Решение по стране, очевидно, принято и принято уже давно.
И, вероятно, поэтому российские политики так легко обещают своим избирателям все, что угодно, но только через 10 лет. Ведь, при сегодняшних темпах добычи, эксплуатируемые запасы нефти, урана, меди, золота, иссякнут в 2015 году, газа через 20-25 лет, максимум. Останется, в основном, лес. Вот, только, кто его пилить будет...

Цитата

...
Итого: 109.397.600 человек, которые ничего не производят и существуют за счет бюджета и платежеспособной части населения.

Остается 22.602.400 человек. И это наше всё.
Весь малый, средний и фермерский бизнес-класс вместе с ПБОЮЛ и "челноками".
Куда, между прочим, входят еще и малолетние дети, школьники, студенты, домохозяйки, беспризорные, бомжи, вынужденные переселенцы, беженцы, и пр. и пр. и пр.

• 0

#456 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 26.04.2011 – 14:08

Перегляд дописуПластун (10.04.2011 11:14) писав:

Ти мислиш категоріями 19 ст - населення і територія.
А зараз цінність - ресурси. Тому за Сибір буде йти боротьба, і тут би нам непогано з заходу підтиснути :)
Зараз цінність - технології.
  • 0

#457 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 14:20

Зображення
  • 0

#458 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 26.04.2011 – 14:34

Перегляд дописуПластун (26.04.2011 15:20) писав:

Зображення
12 балів!!!
  • 0

#459 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.05.2011 – 14:01

Зображення
  • 0

#460 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Місто:Франя

Відправлено 13.05.2011 – 21:20

велкам ту раша ворлд кап 2018! фром зеа хартс....Прикріплений файл  russssia.jpg   59.29К   12 Кількість завантажень:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних