Перейти до вмісту

Росія

Повідомлень в темі: 752

#401 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.10.2010 – 22:35

ні, не наймана...в цьому випадку я просто на його боці. він просто інтелигенція, а у влади бидло зібралося, він не вписався трохи!
  • 0

#402 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 05.10.2010 – 22:54

Перегляд дописуПантерка Патріотка (5.10.2010 23:35) писав:

ні, не наймана...в цьому випадку я просто на його боці. він просто інтелигенція, а у влади бидло зібралося, він не вписався трохи!

А знаєте, живучи б сьогодні в Україні, письменник Грасіан сказав би, шо найвірніша ознака бидла це їхній девіз: в думках з меншістю, на словах з більшістю.
  • 0

#403 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 05.10.2010 – 23:15

Перегляд дописуПантерка Патріотка (5.10.2010 23:35) писав:

Знаєте чому такі як він звинувачують, що Ви наймана? Бо вони судять по собі... Вони думають що в цьому світі все має свою ціну, все продається. В їхні тупі черепки не влазить що люди можуть вийшли на Майдан, як це було в 2004 році, не за гроші, а за для того щоб відстоювати людські цінності.
Пантерка, оті хохляки просто звичайні російські найманці. На Україну їм начхати, патріотизм для них це пустий дзвін. Їх цікавить лише дзвін монет в їхніх кишенях. За цей дзвін вони готові продати все...
На різних форумах повно хохляків яких наймає російське шобло щоб вони поливали брудом все Українське, щоб перекручували факти, дурили людям голову. Інтернет - це вільне джерело інформації. Тут важко взяти все під контроль. Тому тактика Росії тут проста. Як що не можна заткнути це джерело, значить його потрібно залити брудом. І це потрібно робити регулярно і безперервно інакше ефекту не буде. Саме для цього завдання використовуються найманці. Хохляків вигідно наймати їхні послуги завжди дешевші ніж послуги росіян. І це не лише в інтернеті. Це і в інших сферах відбувається. Наприклад. Хохляків (які їдуть у Росію працювати) охоче наймають у Москві для різних робіт на будівництві бо їхні послуги значно дешевші ніж робота місцевих росіян. Хохлякам байдуже що робити, аби гроші платили...
Тому ці найманці сидять тут на форумі і будуть і далі сидіти і поливатимуть брудом все Українське. Робота у них така...

Повідомлення відредагував змій: 05.10.2010 – 23:35

• 0

#404 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 06.10.2010 – 00:03

Ось як я пропоную боротися з цими брудними, дешевими, російським найманцями. Непотрібно з ними сперечатися, щось їм доводити. Їм нічого не доведеш. Бо це все одно що сперечатися з роботом в якого щойно встановили новенький, добре заряджений акумулятор. Це все одно що сперечатися з автовідповідачем.
Потрібно ось що робити. Потрібно спростовувати їхню інформацію, там де вони перекручують, брешуть про все Українське. І тоді їхня брехня втрачатиме силу, а російські грошики, призначені для годування цих свиней, будуть витрачені марно...

Перегляд допису-=VJ=- (5.10.2010 15:24) писав:

Якщо це про комп'ютерну програму - то ні, звісно.
Ви такий собі її найманий аналог.
Брехня.

Перегляд дописуJustaman (5.10.2010 21:52) писав:

Нас багато і нам на все насрати!

Змійку, школяре, підрости трішки, у тебе ж ще замаленька ручка щоб запустити її в бездонний народний карман.

Змійку вони міцні? доглядай їх, коли настане пора відчаю вони тобі знадобляться.
Немає змісту.

Повідомлення відредагував змій: 06.10.2010 – 00:12

• 0

#405 Кум

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 06.10.2010 – 09:40

Перегляд дописузмій (6.10.2010 00:15) писав:

Знаєте чому такі як він звинувачують, що Ви наймана? Бо вони судять по собі... Вони думають що в цьому світі все має свою ціну, все продається. В їхні тупі черепки не влазить що люди можуть вийшли на Майдан, як це було в 2004 році, не за гроші, а за для того щоб відстоювати людські цінності.
Пантерка, оті хохляки просто звичайні російські найманці. На Україну їм начхати, патріотизм для них це пустий дзвін. Їх цікавить лише дзвін монет в їхніх кишенях. За цей дзвін вони готові продати все...
На різних форумах повно хохляків яких наймає російське шобло щоб вони поливали брудом все Українське, щоб перекручували факти, дурили людям голову. Інтернет - це вільне джерело інформації. Тут важко взяти все під контроль. Тому тактика Росії тут проста. Як що не можна заткнути це джерело, значить його потрібно залити брудом. І це потрібно робити регулярно і безперервно інакше ефекту не буде. Саме для цього завдання використовуються найманці. Хохляків вигідно наймати їхні послуги завжди дешевші ніж послуги росіян. І це не лише в інтернеті. Це і в інших сферах відбувається. Наприклад. Хохляків (які їдуть у Росію працювати) охоче наймають у Москві для різних робіт на будівництві бо їхні послуги значно дешевші ніж робота місцевих росіян. Хохлякам байдуже що робити, аби гроші платили...
Тому ці найманці сидять тут на форумі і будуть і далі сидіти і поливатимуть брудом все Українське. Робота у них така...

Перегляд дописузмій (6.10.2010 01:03) писав:

Ось як я пропоную боротися з цими брудними, дешевими, російським найманцями. Непотрібно з ними сперечатися, щось їм доводити. Їм нічого не доведеш. Бо це все одно що сперечатися з роботом в якого щойно встановили новенький, добре заряджений акумулятор. Це все одно що сперечатися з автовідповідачем.
Потрібно ось що робити. Потрібно спростовувати їхню інформацію, там де вони перекручують, брешуть про все Українське. І тоді їхня брехня втрачатиме силу, а російські грошики, призначені для годування цих свиней, будуть витрачені марно...
Оце так понесло

Цитата

Як що не можна заткнути це джерело, значить його потрібно залити брудом
- що Ви тільки що вдало зробили.
Немає послідовності у Ваших ствердженнях.
  • 0

#406 IceKris

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 19:09

Перегляд дописуJustaman (5.10.2010 21:52) писав:

Нас багато і нам на все насрати!
Змійку, школяре, підрости трішки, у тебе ж ще замаленька ручка щоб запустити її в бездонний народний карман.
Змійку вони міцні? доглядай їх, коли настане пора відчаю вони тобі знадобляться.

Це - агресивне патякання. А ти сам що можеш зробити з такими як змій , чи я? Хочу чути , краще видіти.

Перегляд дописуJustaman (5.10.2010 23:54) писав:

А знаєте, живучи б сьогодні в Україні, письменник Грасіан сказав би, шо найвірніша ознака бидла це їхній девіз: в думках з меншістю, на словах з більшістю.

Він зараз тут не живе. Крапка для дурнів.

Перегляд дописуКум (6.10.2010 10:40) писав:

- що Ви тільки що вдало зробили.
Немає послідовності у Ваших ствердженнях.
А тут що , модерам позасліплювало ? Чи теж проплатили на тему? Переливайки ж. (офтоп, спам - для дурнів переклад)
Щодо теми-->> http://www.ukrnation.../img.cgi?n=1643 Вважаю що це чергова дурня націоналістів-перевертистів. Брехня панове. Тему, модери, вже давно тре було закрити...............
  • 0

#407 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 09.10.2010 – 19:40

Перегляд дописузмій (3.10.2010 21:34) писав:

Можливо і так.
Нехай пробують. Нехрина у них не вийде. Буде новий Майдан. Зараз обурення людей зростає. І справжній лідер нації у нас є.
То в їхній Расеї не знають що таке майдан, а у нас люди вже знають. Мої Майданівські помаранчеві стрічки і досі висять у мене в кімнаті, впевнений що не лише у мене.
Україна не Расєя!
... стрічки, символ розлуки і печалі...
Мля, задрав, ті хто тоді виділяли гроші, зорганізовували харчування бешкоштовне, приносили речі, вони розчаровані, вони клали на обидві букви Ю. А попхнуться на Майдан ті, кому робити немає чого, або хочуть ще частину речей/фінансів/продуктів нагребти. Принаймні знайомі, які приїхали звідти з клунками лахів (це просто ппц як на мене) кажуть що ага, ми хочемо ще одного Майдану, сподобалося. Мені з ними спілкуватися і до того було не в кайф. Доречі, багато з них зараз в ПР. Мандатики навіть дехто показував. Манда тники.

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2010 14:43) писав:

Тут аж три ющебота - то здогадайтесь, про якого ж саме пасічника мова, бггг... :cool1:
Пропоную використовувати термін Ю-боти. Таким чином зменшимо номенклатуру.

Перегляд дописуIceKris (9.10.2010 20:09) писав:

А тут що , модерам позасліплювало ? Чи теж проплатили на тему? Переливайки ж. (офтоп, спам - для дурнів переклад)
Щодо теми-->> http://www.ukrnation.../img.cgi?n=1643 Вважаю що це чергова дурня націоналістів-перевертистів. Брехня панове. Тему, модери, вже давно тре було закрити...............
Чьо, я ознайомився для годиться, мало чого. ГГ. От тільки у мене все олива та олива, Немає одягу із підвищеною видимістю.
  • 0

#408 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.10.2010 – 19:46

Перегляд допису:-) (9.10.2010 20:40) писав:

Пропоную використовувати термін Ю-боти. Таким чином зменшимо номенклатуру.
Ти об'єднав Юлькоботів з Ющеботами. Опозиція згуртовується?
  • 0

#409 Кум

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 10:39

Крапка для дурнів.
для дурнів переклад

Занадто часто використовуєте даний прикметник виникає підозра що занадто розумним вважаєте себе .

Як ви жваво реагуєте на конструктивні зауваження .
  • 0

#410 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 29.10.2010 – 12:15

Ви ще любите Росію?
Тоді жеріть.

Цитата

Доктор історичних наук Юрій Жуков з Інституту російської історії Російської академії наук: окремої історії України немає.

У середу в Києві міністри освіти України і Росії Дмитро Табачник і Андрій Фурсенко підписали угоду про спільну підготовку навчального посібника для вчителів історії.

При цьому російський міністр освіти відзначив, що "потрібно не просто перезавантажити підручники, а змінити їх".

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час перебування у Санкт-Петербурзі також висловився за створення спільного російсько-українського підручника з історії, але без втручання політики.

Доктор історичних наук Юрій Жуков з Інституту російської історії Російської академії наук вважає, що історію не слід політизувати, але спільний підручник дуже потрібний.

Юрій Жуков: Обов'язково. Справа в тому, що алгебра, географія, фізика, хімія однакові не лише для Москви та Києва, але й для Парижа, Лондона та Берліна. А історію чомусь намагаються розділити - і розділити з погляду влади, а не народу. Наш народ жив разом з часів Київської русі понад 1000 років і, звичайно ж, повинна бути спільна методологія викладання історії, спільна для наших країн. Історію треба виводити за межі політичних суперечок. Історія - це точна наука, від якої, зрештою, нікуди не подінешся. І що швидше російські, українські, а ще би добре - білоруські історики сядуть і створять спільно не підручник, а навчальний посібник для викладачів у школах, то буде краще і дітям, і майбутнім громадянам наших країн.

Бі-Бі-Сі: Ви почали розмову, сказавши про наш, як ви висловилися, народ. Чи ви належите до тих, які не визнають існування українського народу та української історії як окремих від російської?

Юрій Жуков: Цілком правильно. Тому що ми разом жили 1200 років. І в Київській Русі розмовляли російською мовою, і в 19 сторіччі розмовляли російською мовою. І скільки я не бував у 50-60-ті роки в Україні, навіть у Полтаві увесь народ розмовляв російською. Це була нормальна розмовна мова. І завжди вважали, що "мова"- це селянська мова. А російська мова - це мова культурних людей. Так було і в 19, і в 20 сторіччі. І в часи петлюрівщини, і скоропадщини, і чого завгодно.

Бі-Бі-Сі: Тобто ви вважаєте, що і української мови не існує, і української історії не існує, так?

Юрій Жуков: Ні. Розумієте можна говорити, що є історія Пскова, є історія Новгорода, Уралу. Це регіональна історія. Але є історія однієї країни, яка була завжди разом понад 1000 років. Тому у неї одна історія - лише одна. Зі своїми, звичайно, невеликими регіональними фрагментами.

Звичайно, Львівщина - західні області - мають трохи іншу історію, бо вони майже все життя були під австріяками. Тут нікуди не дінешся. Потім під поляками. Звідси своєрідність. Але історія європейської частини Росії, історія основної право і лівобережної України - це ода-єдина історія однієї-єдиної країни, яка завжди була разом. І ніколи до 1991 року не розбігалась.

Бі-Бі-Сі: Я думаю, що тому, що ви щойно сказали, заперечать чимало українців, і зокрема істориків, але це тема для окремої дискусії. Скажіть, які саме конкретно моменти в підручниках історії хотіли би ви змінити зараз?

Юрій Жуков: Я би хотів одного. Щоб історія Білорусі, України та Росії розглядалася як єдина. І по-друге, щоб усі, хто воював під гітлерівськими прапорами, розглядалися як воєнні злочинці, а не як антисталіністи. Ось і все. У мене лише дві проблеми.

Бі-Бі-Сі: Ви не згадали про Голодомор.

Юрій Жуков: Я володію даними і можу спростувати цю злісну, фальшиву справу. І це навмисно було зроблено, щоб роз'єднати наші народи. І в мене є докази.

Була дуже проста справа. Ми, СРСР, повинні були заплатити Німеччині гроші за придбані в перші п'ятирічки техніку, будівельне устаткування, тощо. Була світова криза, у нас не було валюти. І ми домовилися, що розплатимося зерном. А далі почалося просте - у Москві розписали необхідну кількість зерна по зерновим регіонам країни: Україна, Росія, північний Казахстан.

Але коли плани отримали в республіках, то керівники - зокрема в Україні - чиновники збільшили цю цифру, побоюючись, що не виконають норму. Коли це передали нижче, там також цифру підвищили. А виявилося, що залишки зібраного зерна ще гнили цілий рік. Тобто це провина чиновників, яких я готовий розтерзати, розстріляти і що завгодно з ними зробити. Але не було планомірного знищення. Більше того, ті цифри, про які говорять - фальшиві.

Бі-Бі-Сі: З якими ще країнами Україна чи Росія мали би писати спільні підручники історії?

Юрій Жуков: Білорусія. Ось три республіки.

Бі-Бі-Сі: Українці і поляки сотнями років були також в одній державі. Чи варто українцям з поляками писати спільні підручники історії.

Юрій Жуков: У жодному випадку. Я просто хочу нагадати українській службі Бі-Бі-Сі про те, як бандерівці починали у 1920 роки з убивств польських чиновників. ОУН починав боротьбу з поляками, вважаючи їх вічними ворогами.

Бі-Бі-Сі: Тобто треба писати, бо є про що?

Юрій Жуков: Ні. Без озирання на поляків. Без озирання на Австрію, Відень. Мінськ, Москва і Київ повинні вирішити усе самі.

Бі-Бі-Сі: Чому? Не можна писати спільні книги з історії з іншими народами?

Юрій Жуков: А тому, що це буде наш підручник і не їхній. Інакше можна ще притягнути і Вашингтон, і Лондон, і Мадрид і Тель-Авів і кого завгодно… і це все попливе.

• 0

#411 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.10.2010 – 14:36

І що ти цим хотів сказати??.. Так люблю, коли виставляють думку якогось одного професора і по цьому судять про Росію. Це лише 1 думка з 141 927 297. Я думаю, що таких же професорів можна знайти і в Польщі, і в Німеччині чи ще бог зна де... Але це зовсім не аргумент... А обізнаність даного псевдонауковця видно навіть з того, що в Київській Русі аж ніяк не російською розмовляли....
  • 0

#412 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 29.10.2010 – 17:11

Я хотів сказати що це не просто "думка хворого шовініста", а їхня державна позиція по цьому питанні.
Хочеш ще доказів - будуть, але напевне і сам це розумієш.
В кінці кінців за такі заяви можна роботи позбутися (в нормі), а цей бач далі в академії.
  • 0

#413 =KonFetiK)

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.10.2010 – 20:48

Перегляд дописуПластун (29.10.2010 18:11) писав:

Я хотів сказати що це не просто "думка хворого шовініста", а їхня державна позиція по цьому питанні.
Хочеш ще доказів - будуть, але напевне і сам це розумієш.
В кінці кінців за такі заяви можна роботи позбутися (в нормі), а цей бач далі в академії.
видаліть цю тему вона ІДІОТСЬКА

i 

bamik: +10 за п.п 2.5.1

Повідомлення відредагував bamik: 31.10.2010 – 09:01

• 0

#414 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 12.11.2010 – 21:54

http://texty.org.ua/pg/news/newsmaker/read...h_asiv#comments
Насолоджуйтеся :angry2:
  • 0

#415 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.11.2010 – 01:06

Хочете знати, що таке Росія? Гляньте фільм "Счастье мое" режисера Сєргєя Лозніци
  • 0

#416 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.11.2010 – 18:22

Українські політичні новини треба дивитися після перегляду якогось «бойовика» про лихі 1990-ті. Якщо дивитися просто так, без моральної підготовки, нічого не збагнеш. Що відбувається в країні? Яка її міжнародна політика? Яку «нову країну» будує влада? А от після кіно про «братву» все враз стає зрозумілим, все по поличках розкладено.

Наприклад, вигадала влада у Податковому кодексі нові правила гри для малого бізнесу. Україною лунає стогін підприємців, що не витримають такого податкового тягаря і будуть змушені закритися або піти у тінь. Але... Підприємці «дахові» податки сплачують? В багатьох місцях – так. А влада в країні – це як не один всеохопний «дах». Отже, якщо всі крамарчуки знаходяться саме під цим «дахом», мусять платити стільки, скільки їм «братва» скаже. Не можеш платити – значить під нашим «дахом» бути негідний. А «тінню» лякати можна було хіба що уряд Тимошенко. «Конкретні пацани» з підприємців-тіньовиків зберуть ті самі податки, тільки зроблять це руками інших «конкретних пацанів». Тих, що на щабель нижче.

Найцікавіше, коли за тими самими «пацанськими панятіями» влада починає вести міжнародну політику. Українські експерти голову сушили, як розуміти судовий наскок на Криворіжсталь? Дивіться «Бригаду» – все стане на свої місця. На території, яка «під дахом конкретних пацанів», стоїть підприємство, контрольоване пацанами «не з їхньої пісочниці». Що з такими робити?
От тільки тут сутичка відбулася. В пацанів не з їхньої пісочниці «дах» виявився набагато крутіший. Тому, власне, український президент після переговорів з французьким простодушно заявив: «Переслідувань не буде».

Не вийшло «нахилити» «хлопців не з їхньої пісочниці» на Заході – можна спробувати на Півночі.

Партія регіонів – проросійська сила. Проросій­­ська-то вона проросійська. Але коли зайшла мова про вигоду від транспортування венесуельської нафти у Білорусь, нафтопровід «Одеса – Броди» вони пообіцяли розвернути сталевою рукою. І байдуже, що за цю саму обіцянку росіяни п’ять років гнобили Ющенка. Байдуже, що тепер мешканцям Кремля треба якось пояснювати усьому світові, чого це їхні союзники підкладають таку свиню російській Роснафті. «Конкретним пацанам» все це байдуже. Що ці кремлівські чекісти зробити можуть? Хіба-що випустити гумористичний ролик про Віктора Федоровича, ну так як про бацьку...

«Конкретні пацани» йдуть по життю маршем. ЗМІ повідомляє про пропозиції українського прем’єра прем’єру австрійському взяти участь в модернізації української ГТС на противагу російському «Південному потоку» з Газпромом разом узятими. Дрібниці життя – пропозиції українського прем’єра роблять проект «Південний потік» безглуздим, а гроші, витрачені на нього Росією, кинутими на вітер. Зроби те саме Ющенко – патріотична спільнота ревіла б від захвату. А так можемо лише думку гадати, що ж на нас чекає далі? Відставка Табачника? Партійна догана Колесніченкові? Вимога політради ПР до Царьова вибачитися перед власниками львівської «Криївки»?

Не дочекаєтесь. Просто допоки Росія надавала знижки і преференції, «конкретні пацани» більш-менш вдало відповідали взаємністю. Причому намірів і заяв у тій «взаємності» було набагато більше ніж реальних справ. А нині, коли Росія дала зрозуміти, що поступок не буде (бо поступатися власне вже нічим), «конкретні пацани» шукають інші засоби «зробити копієчку». У тому числі – коштом росіян.
Нічого особистого – лише бізнес. Російські вожді люблять виглядати «справжніми мачо» та «крутими пацанами», яким і гори по коліно? То чого ж вони дивуються, коли зіткнулися лобами зі справжніми «крутими пацанами» з донецьких териконів. Хай примудряються жити «по панятіям».

(с)УТ
  • 0

#417 Кум

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 17.12.2010 – 10:45

от вам думка Путіна
http://www.bagnet.org/news/summaries/one_d...010-12-16/90983
а от коменти з цього приводу Прикріплений файл  __________.jpg   41.4К   11 Кількість завантажень:
  • 0

#418 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2010 – 11:00

Перегляд дописуКум (17.12.2010 10:45) писав:

а от коменти з цього приводу Прикріплений файл __________.jpg
Яка безглузда думка.
  • 0

#419 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Місто:Франя

Відправлено 17.12.2010 – 11:36

Перегляд дописуOlex (13.11.2010 01:06) писав:

Хочете знати, що таке Росія? Гляньте фільм "Счастье мое" режисера Сєргєя Лозніци

а шо Україна сильно по мотивам фільму відрізняється? :happy1:
  • 0

#420 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Місто:Франя

Відправлено 17.12.2010 – 14:57

а ше кажуть, шо в Росії отакеПрикріплений файл  ____.jpg   84.59К   15 Кількість завантажень:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних