Перейти до вмісту

Росія

Повідомлень в темі: 752

#41 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:L'viv

Відправлено 04.07.2006 – 21:10

Ставлення до росіян - позитивне, з одного кореня все-таки :lol:

А от щодо політики Росії - вона завжди була антиукраїнською (в усі віки), тому в політичному плані до Росії дуже негативне відношення.

Щодо Львова, то, незважаючи на, здавалось, націоналістичне місто, тут з кожним роком число російськомовних українців збільшується. Якщо так буде продовжуватись, то русифікація поглине і західні регіони України. :lol: . А москалів тих клятих ми тут любимо :) (жарт, звичайно)
  • 0

#42 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 05.07.2006 – 16:47

Перегляд дописуGubtor (4.07.2006 20:10) писав:

З якого це такого одного кореня :lol: ??Не хочу...
  • 0

#43 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 05.07.2006 – 16:54

Перегляд дописуGubtor (4.07.2006 22:10) писав:

А от щодо політики Росії - вона завжди була антиукраїнською (в усі віки), тому в політичному плані до Росії дуже негативне відношення.

Щодо Львова, то, незважаючи на, здавалось, націоналістичне місто, тут з кожним роком число російськомовних українців збільшується. Якщо так буде продовжуватись, то русифікація поглине і західні регіони України. :lol: . А москалів тих клятих ми тут любимо :) (жарт, звичайно)
тобі відверто не пасує Степан Бандера на аватарці :tryzub:

пс. а наша мова взагалі то має ширші просторові рамки на етнічних теренах, а саме від Сяну до Дону.
  • 0

#44 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 05.07.2006 – 16:57

Перегляд дописуFreelancer (5.07.2006 15:54) писав:

тобі відверто не пасує Степан Бандера на аватарці ;)
А може то якийсь диверсант маскується ? :)
  • 0

#45 ALE

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2006 – 18:54

http://president.yan...n.xml?id=146383 - не забудьте проголосувати за це запитання :)
  • 0

#46 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 05.07.2006 – 23:46

Вже 1915 голосів. :)
  • 0

#47 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 06.07.2006 – 08:06

Перегляд дописуStuff (4.07.2006 17:44) писав:

А чого так невпевнено :)
Тому що це довга історія!...там був в моїх предків власний особняк, але коли прапрабабушка хотіла заповіт написати то найближча рідня сховала паспорт чи щось таке...інакше кажучи, просрали мої предки круту хату...але ж родичі там таки є!...просто ми не дружимо...я їх не знаю...
  • 0

#48 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 07.07.2006 – 17:04

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (6.07.2006 07:06) писав:

інакше кажучи, просрали мої предки круту хату...але ж родичі там таки є!...просто ми не дружимо...я їх не знаю...
Ну що тут скажеш ..:) так ось де почалась "нелюбов" східняків до западенців.. ;)
  • 0

#49 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 07.07.2006 – 17:21

Перегляд дописуStuff (7.07.2006 18:04) писав:

Ну що тут скажеш ..:shy: так ось де почалась "нелюбов" східняків до западенців.. :8:

:) ;)
  • 0

#50 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 07.07.2006 – 17:23

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (7.07.2006 16:21) писав:

:) ;)
:shy:
  • 0

#51 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 10.07.2006 – 14:12

Цитата

Фронт "Севастополь-Крым-Россия" просит Путина повысить цены на газ

Корреспондент.net
10 Июля 2006, 13:17

В понедельник, 10 июля, около 40 активистов общественной организации "Народный фронт "Севастополь-Крым-Россия" пикетировали консульство России в Симферополе, требуя от руководства этой страны ввести жесткие санкции против Украины как государства, нарушающего права русских соотечественников, передают УНИАН.

Пикет проходил под флагами России и Крыма, Андреевским флагом, флагом императорского дома Романовых, а также транспарантами: "Нет аннексии Крыма!" и "Обесточить бандеровское государство!".

Выступая на митинге-пикете, один из руководителей фронта "Севастополь-Крым-Россия" Святослав Компаниец заявил, что российскому президенту Владимиру Путину и российскому государству следует прекратить "кормить это бандеровское государство Украина, а лучше позаботиться об униженных русских соотечественниках, которые живут в русском Крыму".

Другие выступающие заявляли, что Крым является "исконно русской территорией", поэтому полуостров должен жить под юрисдикцией Российской Федерации, а не Украинского государства.

Участники пикета передали в Генконсульство обращение к Путину и депутатам Госдумы России, в котором, в частности, говорится, что руководство Украины проводит на полуострове антироссийскую политику, ущемляет права русскоязычного населения и совершает провокации против Черноморского флота России. "Все это является следствием аннексии Крыма и Севастополя Украиной в 90-х годах прошлого столетия. Эта политика может иметь самые негативные последствия, если не получит должной оценки и адекватных действий со стороны органов государственной власти Российской Федерации", говорится в обращении активистов фронта "Севастополь-Крым-Россия" к Путину и Госдуме РФ.

В этой связи пикетчики потребовали организовать парламентские слушания в Госдуме России по факту нарушения прав российских соотечественников в Крыму, поспросили руководство РФ рассмотреть вопрос о выходе России из Договора о дружбе, сотрудничестве и партнерстве между Россией и Украиной.

Также в своем обращении пикетчики попросили Президента России повысить цены на газ для Украины: "Продавать Украине газ по цене не 95 долларов США за 1000 кубометров, а по 1000 долларов США как в горных районах Великобритании. Мы, ваши соотечественники, готовы терпеть любые трудности и лишения ради воссоединения с Россией правовым путем".

таких дебілів ще пошукати треба
  • 0

#52 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 10.07.2006 – 16:37

Перегляд дописуMarcos (10.07.2006 13:12) писав:

Нехай їдуть у свою Росію, чому ж вони не хочуть того зробити?
  • 0

#53 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 10.07.2006 – 19:09

Перегляд дописуMarcos (10.07.2006 15:12) писав:

Таких дебілів стріляти треба :)

P.S. Соррі якщо порушив правила
  • 0

#54 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 10.07.2006 – 19:25

до Росії - вкрай негативне, до росіян - цілком позитивне. Отакий-от парадокс :)
  • 0

#55 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень

Відправлено 10.07.2006 – 19:37

Перегляд дописуTeren (10.07.2006 20:25) писав:

до Росії - вкрай негативне, до росіян - цілком позитивне. Отакий-от парадокс ;)

ги... як не дивно теж...
а ще таке ж ставлення до США, хоча ні... і америкосів не люблю... :)
  • 0

#56 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 10.07.2006 – 20:36

Перегляд дописуBHAAD (10.07.2006 20:37) писав:

ги... як не дивно теж...
а ще таке ж ставлення до США, хоча ні... і америкосів не люблю... ;)

Ти не повіриш, але в даному питанні у нас повністю ідентичні погляди! :)
  • 0

#57 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.07.2006 – 02:21

Перегляд дописуTeren (10.07.2006 20:25) писав:

до Росії - вкрай негативне, до росіян - цілком позитивне. Отакий-от парадокс :)

Я здається десь писала, правда не на цьому форумі, що

Цитата

а за що ж я їх ненавиджу?..цікаве питання...а я їх не ненавиджу.росіяни нормальні люди (прошу не плутитати з кацапами) , просто в них у владі придурки.в принципі як і в нас.

Так що...
  • 0

#58 Maximus

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 09:35

Перегляд дописуMarcos (10.07.2006 16:12) писав:

Дебилов? А почему сразу дебилов? Вот я читаю ваши рассуждения тут, и серьёзно не знаю, куда от смеху податься. Кругом одни "москали казлы, заразы, газом не делятся" и всё такое. Трезвых мыслей совсем мало. Лишь бы только Россию дискредитировать путём приведения всяких дешёвых приколов, сделанных явно в выгоду антироссийским силам или неправильного толкования фактов.
И что дальше с того, что кто-то что-то пикетирует в Крыму? Не забывайте, у вас демократия же теперь с 2004 => каждый имеет право на выражение своего мнения. И прежде чем называть кого-то дебилами, нужно подумать, а что бы делали в этой ситуации вы. Почему в автономной республике люди не имеют право учиться и использовать в качестве служебного языка свой родной? Почему им должно всё это навиваться против их воли и они должны с этим соглашаться? Почему народ должен терпеть его притеснение властями, и в то же время видеть поддержку другого народа, который явно не претендует на статус основного народа на этой территории?
И вот ещё, кстати, тут мысль видел интересную, что москали скоро развалятся. Вообще, в отличии от вас, в России никто никого не принуждает говорить на государственном языке. Возьмите, к примеру, Татарстан. А если брать республики, где говорят на русском - к примеру Калмыкия - так это выбор народа, проживающего там, а не давление центра.
Так почему же жителям автономной республики в демократическом государстве не разрешено жить как хотят они?
  • 0

#59 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 11.07.2006 – 09:53

Перегляд дописуMaximus (11.07.2006 10:35) писав:

Дебилов? А почему сразу дебилов? Вот я читаю ваши рассуждения тут, и серьёзно не знаю, куда от смеху податься. Кругом одни "москали казлы, заразы, газом не делятся" и всё такое. Трезвых мыслей совсем мало. Лишь бы только Россию дискредитировать путём приведения всяких дешёвых приколов, сделанных явно в выгоду антироссийским силам или неправильного толкования фактов.
И что дальше с того, что кто-то что-то пикетирует в Крыму? Не забывайте, у вас демократия же теперь с 2004 => каждый имеет право на выражение своего мнения. И прежде чем называть кого-то дебилами, нужно подумать, а что бы делали в этой ситуации вы. Почему в автономной республике люди не имеют право учиться и использовать в качестве служебного языка свой родной? Почему им должно всё это навиваться против их воли и они должны с этим соглашаться? Почему народ должен терпеть его притеснение властями, и в то же время видеть поддержку другого народа, который явно не претендует на статус основного народа на этой территории?
И вот ещё, кстати, тут мысль видел интересную, что москали скоро развалятся. Вообще, в отличии от вас, в России никто никого не принуждает говорить на государственном языке. Возьмите, к примеру, Татарстан. А если брать республики, где говорят на русском - к примеру Калмыкия - так это выбор народа, проживающего там, а не давление центра.
Так почему же жителям автономной республики в демократическом государстве не разрешено жить как хотят они?
1. Взагалі то правилами форуму, з якими ви, до речі, погодились, пройшовши реєстрацію, визначено, що мовою спілкування тут є українська. Це не тиск центру, це волевиявлення користувачів форуму ;)
Так що будь чемні, виправляйтесь, якщо вас дійсно зацікавив цей форум.
2. "Трєзвих мислєй" ви можете пошукати на форумах славного міста Севастополя, там багато цікаво про українців можна почути.
3. Взагалі людина харакатеризується тим, що вона має інтелект. І це є її визначальною рисою, що в принципі, мала б визначати її поведінку, але в це принципі, так було задумано… Але, як на диво, цього не спостерігається на мітингах в Криму. Чому? Суджу по виступах пікетувальників, які нам люб'язно демонструвало телебачення. думаю, вдаватись в подробиці не потрібно.
4. Я не хочу зараз говорити про Росію, і як там нікого "нє прінуждалі", бо це марна справа… взагалі то мене це мало цікавить. Я скажу про инше, а саме про Крим: в Криму є, здається, одна українська школа, дві українських газети і один напів-український ВНЗ, про те саме, але російською мовою, мабуть, вказувати не потрібно, еге ж? :) То в чому проявляється тиск центру?
  • 0

#60 Maximus

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 12:14

Перегляд дописуFreelancer (11.07.2006 11:53) писав:

1. Взагалі то правилами форуму, з якими ви, до речі, погодились, пройшовши реєстрацію, визначено, що мовою спілкування тут є українська. Це не тиск центру, це волевиявлення користувачів форуму :shy:
Так що будь чемні, виправляйтесь, якщо вас дійсно зацікавив цей форум.
2. "Трєзвих мислєй" ви можете пошукати на форумах славного міста Севастополя, там багато цікаво про українців можна почути.
3. Взагалі людина харакатеризується тим, що вона має інтелект. І це є її визначальною рисою, що в принципі, мала б визначати її поведінку, але в це принципі, так було задумано… Але, як на диво, цього не спостерігається на мітингах в Криму. Чому? Суджу по виступах пікетувальників, які нам люб'язно демонструвало телебачення. думаю, вдаватись в подробиці не потрібно.
4. Я не хочу зараз говорити про Росію, і як там нікого "нє прінуждалі", бо це марна справа… взагалі то мене це мало цікавить. Я скажу про инше, а саме про Крим: в Криму є, здається, одна українська школа, дві українських газети і один напів-український ВНЗ, про те саме, але російською мовою, мабуть, вказувати не потрібно, еге ж? :) То в чому проявляється тиск центру?

1. Так, дійсно упустив таку дрібну деталь. Вибачте. На всіх форумах - це головний прикол. Офіційна мова. Хе.
2. Спасибі, звичайно, але мене зацікавив саме цей форум. Хочеться поспілкуватися на дану тему з опонентом "віч на вічь", як мовиться.
Я не думаю, що "Москалів вирізати треба тихенько" і інші - це дійсно тверезі думки. ;) Крім того, що "вони козли, оскільки газу нам не дають", "розстріляти за таке марення" і всього в цьому роді я нічого не чув. Навіть твої слова "Трєзвих мислєй" ви можете пошукати на форумах славного міста Севастополя, віддають не малим сарказмом і стьобом.
3&4. Я не вважаю, що все так дійсно гладко з правами російського населення, як говориш про це ти. Адже не буває грому без грози. Зафіксовано безліч фактів примушення вчитися не на рідній мові, зміни імені та прізвища, вести діловодство в судах тільки на одній мові, навіть зміни назв на дорожніх знаках. На обличчя крайнє небажання властей вводити другу офіційну мову, хоча це було б цілком корисним кроком для держави, оскільки за найскромнішими підрахунками понад 30% народу вважають своєю мовою російську. І ці дані, боюся, дуже занижені. Навіть сам факт того, що лідируючу позиції на парламентських виборах зайняла, як ви говорите, проросійська партія - це вже багато про що говорить, згоднуешся?

Повідомлення відредагував Maximus: 11.07.2006 – 12:15

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних