Перейти до вмісту

Росія

Повідомлень в темі: 752

#341 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 12.05.2010 – 09:06

от ви не любите Росію, а я її не люблю найбільше :rolleyes:
  • 0

#342 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.05.2010 – 10:04

Перегляд дописуСамотня (12.05.2010 10:06) писав:

от ви не любите Росію, а я її не люблю найбільше :rolleyes:

Давайте не узагальнювати і трішки заглибимось в суть справи. Я особисто не люблю не росію, а "землю народца меря" (Мерську землю), на якій наприкінці 13 ст. з"явилось московське князівство. До речі, московію і зараз терпіти не можуть багато росіян. Але я з величезною повагою ставлюся до Сибіру, де і зараз говорять українською в певних місцевостях.
  • 0

#343 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 10:21

Перегляд дописуОнук Велеса (12.05.2010 11:04) писав:

Давайте не узагальнювати і трішки заглибимось в суть справи. Я особисто не люблю не росію, а "землю народца меря" (Мерську землю), на якій наприкінці 13 ст. з"явилось московське князівство. До речі, московію і зараз терпіти не можуть багато росіян. Але я з величезною повагою ставлюся до Сибіру, де і зараз говорять українською в певних місцевостях.
при чому тут "говорять українською"... ? до України у переважної більшості росіян нормальне ставлення, і це найголовніше. а Москву дійсно не люблять, по-перше там стільки сволоти зібралося, жидви, чурок, кавказців. рідко де там побачиш білу пику, або якісь косорилі, або, ще краще, негри. бувала в Москві - враження найнегативніші. ну і по-друге, все-таки вина влади. її в Росії "люблять" не менше, ніж в Україні. ))
  • 0

#344 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 10:28

Перегляд дописуСамотня (12.05.2010 11:21) писав:

при чому тут "говорять українською"... ? до України у переважної більшості росіян нормальне ставлення, і це найголовніше. а Москву дійсно не люблять, по-перше там стільки сволоти зібралося, жидви, чурок, кавказців. рідко де там побачиш білу пику, або якісь косорилі, або, ще краще, негри. бувала в Москві - враження найнегативніші. ну і по-друге, все-таки вина влади. її в Росії "люблять" не менше, ніж в Україні. ))

"Говорять українською" до того, що туди половину України заслали в свій час. А Україна там, де говорять українською (так, здається, хтось говорив).
  • 0

#345 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 10:34

Перегляд дописуОнук Велеса (12.05.2010 11:28) писав:

"Говорять українською" до того, що туди половину України заслали в свій час. А Україна там, де говорять українською (так, здається, хтось говорив).
що засилали - так, я в курсі. але що виходить, наприклад у Криму не розмовляють українською - значить, Крим не Україна?
  • 0

#346 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 10:36

Перегляд дописуСамотня (12.05.2010 11:34) писав:

що засилали - так, я в курсі. але що виходить, наприклад у Криму не розмовляють українською - значить, Крим не Україна?

Крим - не Україна. Вас це справді дивує?
  • 0

#347 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 10:38

Перегляд дописуОнук Велеса (12.05.2010 11:36) писав:

Крим - не Україна. Вас це справді дивує?
ну просто цікаво виходить, з мого оточення (російського) половина каже, що Крим то українська територія, і Росія не повинна на нього зазіхати. А інша половина вважає, що Крим це все-таки Росія, а не Україна.
  • 0

#348 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 10:45

Коли в Криму будуть говорити українською - тоді він буде Україною. Не територія визначає людей, а люди територію.
  • 0

#349 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 10:48

ну добре, а як бути з тими українцями, які розмовляють російською? у південних регіонах, звідки я родом, таких дуже багато. то що їх, не вважати за українців, а Одесу, Запоріжжя, Херсон ітеде не вважати Україною?
  • 0

#350 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.05.2010 – 11:37

Тепер відомо подальші плани загарбання України

Як заявив Клюєв, для підписання на різних рівнях відпрацьовано п'ять проектів документів:

Перший - проект угоди про демаркацію українсько-російського державного кордону; (прощавай Азовське море і Керчинська протока)

другий - проект угоди між Кабінетом міністрів і урядом Росії про співпрацю у сфері використання і розвитку навігаційної супутникової системи ГЛОНАСС
Клюєв зазначив, що потреба України в кінцевих пристроях супутникової системи ГЛОНАСС оцінюється в кількості до 100 тис. одиниць на рік, при цьому основними галузями їх використання є транспорт, агропромисловий комплекс, надро-та землекористування, туризм. (що за фігня цей глонас - гідно окремої теми, але тепер ми своїм коштом будемо оплачувати сотні тисяч цих недоробок, які інакше просто відправились би на звалище, оскільки не здатні конкурувати із західними аналогами)

Третій документ - проект угоди про міжбанківську співпрацю між Укрсексімбанком і ВАТ ВТБ (хана одному з найбільших українських державних банків)

Четвертий: проект угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки РФ про першочергові заходи щодо розвитку науково-освітнього співробітництва на 2010-2012 роки (вітаємо нові, "правильні" підручники про історію Малоросії)

П'ятий - проект програми співпраці між Міністерством у культури і туризму України та Міністерством культури РФ на 2010-2014 роки (о, ну в сфері культури нас багато чому навчать - і щодо книжок, і щодо фільмів, і щодо мови в цілому)

• 0

#351 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.05.2010 – 09:21

Російські підводні човни базуватимуться в Балаклаві, а військово-морські бази ЧФ "можуть з'явитися" у Миколаєві, Одесі та гирлі Дунаю.
  • 0

#352 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 01:08

Перегляд допису-=VJ=- (13.05.2010 09:21) писав:

Російські підводні човни базуватимуться в Балаклаві, а військово-морські бази ЧФ "можуть з'явитися" у Миколаєві, Одесі та гирлі Дунаю.
То й що? Вони вам заважають? Зате там з"являться нові робочі місця для українців.
  • 0

#353 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.05.2010 – 07:33

Перегляд дописуСамотня (17.05.2010 02:08) писав:

То й що? Вони вам заважають? Зате там з"являться нові робочі місця для українців.
заважають, заважають... там кацапські моряки ще гірше ніж місцеве бидло.
  • 0

#354 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 09:33

Перегляд дописуСамотня (17.05.2010 02:08) писав:

нові робочі місця для українців
із подвійним громадянством, угу.
  • 0

#355 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 13:37

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.05.2010 08:33) писав:

заважають, заважають... там кацапські моряки ще гірше ніж місцеве бидло.
то хай краще буде місцеве бидло? хоч і бидло, зате своє?

Перегляд дописуzav (17.05.2010 10:33) писав:

із подвійним громадянством, угу.
до речі, в Україні, якщо мені пам"ять не зраджує, заборонено мати подвійне громадянство?
  • 0

#356 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 13:57

Перегляд дописуСамотня (17.05.2010 14:37) писав:

до речі, в Україні, якщо мені пам"ять не зраджує, заборонено мати подвійне громадянство?
Це має зупиняти клятих москалів, чи на що ви натякаєте?
  • 0

#357 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 14:02

Перегляд дописуzav (17.05.2010 14:57) писав:

Це має зупиняти клятих москалів, чи на що ви натякаєте?
я натякаю на те, що якщо в країні заборонено мати подвійне громадянство, але в ній проживає дуже багато людей з подвійним громадянством - щось не в порядку з цією країною.
  • 0

#358 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 14:18

Перегляд дописуСамотня (17.05.2010 15:02) писав:

я натякаю на те, що якщо в країні заборонено мати подвійне громадянство, але в ній проживає дуже багато людей з подвійним громадянством - щось не в порядку з цією країною.
Цікаво, а що не так зі Грузією?
  • 0

#359 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 14:35

Перегляд дописуzav (17.05.2010 14:18) писав:

Цікаво, а що не так зі Грузією?
невже там така ж сама ситуація із подвійним громадянством? просто я там ніколи не була, і навіть не в курсі, як там обстоять справи.
  • 0

#360 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 17.05.2010 – 15:47

Перегляд дописуСамотня (17.05.2010 15:35) писав:

невже там така ж сама ситуація із подвійним громадянством? просто я там ніколи не була, і навіть не в курсі, як там обстоять справи.
"По мнению Лаврова, «военный ответ России на нападение Грузии на российских граждан и солдат миротворческого контингента был полностью пропорционален»."© http://ru.wikipedia.org/wiki/Версии_повода...й_Осетии_(2008)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних