Перейти до вмісту

Росія

Повідомлень в темі: 752

#321 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.01.2010 – 21:53

[quote name='yushchenko' date='19.01.2010 20:55' post='566896']
То ти в тему "Росія" вже Україну приписала, бистра одначе. Ніфіга, - більш не станем колонією Московії.

Правильно здобули незалежність тепер маємо її втримати, щоб не соромно було перед предками які за незалежність кров проливали. :)
  • 0

#322 Кицюня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Шепетівка

Відправлено 20.01.2010 – 10:52

Я сама проживаю в Росії з українським громадянством :) :D . Скажу чесно іноді тут страшно сказати що ти українець, щоб не чути у свій бік купу критики і насмішок...та я не заважаю на це..є тут і хороші, привітні люди та їх не дуже багато.Чого ж вони нас так не люблять??
  • 0

#323 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.01.2010 – 21:09

Перегляд дописуКицюня (20.01.2010 10:52) писав:

Я сама проживаю в Росії з українським громадянством :) :D . Скажу чесно іноді тут страшно сказати що ти українець, щоб не чути у свій бік купу критики і насмішок...та я не заважаю на це..є тут і хороші, привітні люди та їх не дуже багато.Чого ж вони нас так не люблять??
бо вони вирощені на чорній заздрості.
  • 0

#324 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 20.01.2010 – 23:08

Тому що більшість піддалася жидівській антиукраїнській пропаганді ("ви, хахли тупиє, у нас газ тирітє!")
  • 0

#325 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 23:14

[quote name='Буря' date='20.01.2010 23:08' post='567306']
("ви, хахли тупиє, у нас газ тирітє!")

наша відповідь "А ви москалі ще тупіші тому що не помічаєте"
  • 0

#326 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 02:38

То всьо йододефіцит.
  • 0

#327 Ne_zlaja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 19:21

наші політики хоч і б"ються іноді, але по телебаченню у всяких там Кисельових, Шустерах дають одни одному сказати, хто і що думає. А в Росії, то справжній жах. Неможна їх на ТБ пуськати, вони дивні. ІМХО
  • 0

#328 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.04.2010 – 11:13

Почув про чудові ініціятиви їхньої влади! Радію несамовито!
http://uborshizzza.l...com/880002.html
Якщо коротко:

Цитата

Платное образование не за горами
"Меня все-таки пробило на социальный пост.
По поводу того самого закона, переводящего школы, поликлиники, детсады и т.д. на самофинансирование. Его приняли в пятницу.

В пятницу дума приняла в третьем чтении закон о коммерциализации бюджетной сферы. Теперь все бюджетные учреждения делятся на три вида - казенные, автономные и бюджетные. Только казенные полностью содержатся государством - среди них психушки, тюрьмы и прочее.
Остальные должны будут перейти на самофинансирование.
Как известно, школы будут работать по системе госзаказа: каждая будет получать госзаказ на три бесплатных урока в день, оплата остальных уроков ляжет на плечи родителей. Точного списка бесплатных уроков пока нет, но кое-кто из депутатов уже озвучил русский, математику, английский, физкультуру и религиоведение. Я уже предвижу бесславный конец курса литературы в школе, мировой культуры, географии...
Не стоит забывать, что этот же закон касается поликлиник и больниц, детских садов, библиотек, музеев.
Пока это законопроект, его еще должен подписать президент. Скорее всего, это не за горами, ибо наш дорогой председатель правительства принимал активное участие в создании законопроекта.
Кстати, в думе за принятие закона полным составом проголосовали единороссы и отказались голосовать коммунисты.
А по центральным каналам в новостях про этот законопроект ничего не сказали. Зато Новости усиленно показывали, как Медведев сходил в какую-то школу и рассказывал, как в России нужны умные люди"

• 0

#329 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.04.2010 – 11:34

шось пізно Ви,заве, почули)))
в них все набагато гірше, бо планують відмінити педагогічну освіту, типу що викладати можна і після проходження якихось там педагогічних курсів. :cool2:
  • 0

#330 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.04.2010 – 12:19

Перегляд дописуSensssorika (26.04.2010 12:34) писав:

шось пізно Ви,заве, почули)))
в них все набагато гірше, бо планують відмінити педагогічну освіту, типу що викладати можна і після проходження якихось там педагогічних курсів. :cool2:
Я ж не москаль - мені можна і пізніше, бґґ.
Пригадується кінцівка анеґдоту "забором огороджено?.."©.
  • 0

#331 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 28.04.2010 – 22:47

Зображення
  • 0

#332 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.04.2010 – 16:51

Прем`єр-міністр РФ Володимир ПУТІН запропонував об`єднати російський «Газпром» і НАК «Нафтогаз України».

Як передає кореспондент УНІАН, таку заяву В.ПУТІН зробив після завершення засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії в Сочі.

Практично всі присутні в залі сприйняли цю заяву із здивуванням, вона стала для них несподіванкою.

«Я зробив ще одну пропозицію, над якою потрібно подумати. Як ми говорили про інтеграцію в ядерній сфері, ми готові те саме зробити в газовій. Пропоную об`єднати «Газпром» і НАК «Нафтогаз України», - сказав В.ПУТІН.

Як гадаєте - скільки лишилось до повної інтеграції?
  • 0

#333 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.04.2010 – 19:09

Перегляд допису-=VJ=- (30.04.2010 17:51) писав:

Прем`єр-міністр РФ Володимир ПУТІН запропонував об`єднати російський «Газпром» і НАК «Нафтогаз України».

Як передає кореспондент УНІАН, таку заяву В.ПУТІН зробив після завершення засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії в Сочі.

Практично всі присутні в залі сприйняли цю заяву із здивуванням, вона стала для них несподіванкою.

«Я зробив ще одну пропозицію, над якою потрібно подумати. Як ми говорили про інтеграцію в ядерній сфері, ми готові те саме зробити в газовій. Пропоную об`єднати «Газпром» і НАК «Нафтогаз України», - сказав В.ПУТІН.

Як гадаєте - скільки лишилось до повної інтеграції?
Я, як працівник НАК "Нафтогаз", повідомляю, що процес "інтеграції" триває вже два місяці. Можливо до зими встигнуть. Хоча темпи покищо не дуже значні, можливо до наступної зими.
  • 0

#334 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 01.05.2010 – 00:41

в росіян "запаморочення від успіху". такого подарунку від янучарів вони мабуть самі не чекали. зараз намагаються взяти все що можуть, доки так пре.
  • 0

#335 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 01.05.2010 – 18:59

Перегляд дописуБогуслав (1.05.2010 00:41) писав:

в росіян "запаморочення від успіху". такого подарунку від янучарів вони мабуть самі не чекали. зараз намагаються взяти все що можуть, доки так пре.
Ух, добре сказано, кують залізо поки гаряче, беруть поки дають. Путін сказав з думкою, а можливо пройде? І на тобі, ніби виходить.
  • 0

#336 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 18:59

Ми вже теж Росія

"

Зображення

В рамках информационного обеспечения празднования 65-летия Победы в Великой Отечественной войне 1941-195 гг. разработаны эмблема юбилея Победы и единая стилистика оформления мест проведения мероприятий.
Как сообщает администрация Президента Российской Федерации, предлагается использовать общую стилистическую концепцию при оформлении территорий, задействованных в праздновании юбилея Победы.
Информация о символике и элементах оформления празднования 65-летия Великой Победы размещена на портале органов государственной власти Астраханской области
"

Зокрема в Житомирі вже висять такі бігборди.

Зображення
  • 0

#337 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 09.05.2010 – 19:12

Перегляд допису-=VJ=- (9.05.2010 19:59) писав:

Ми вже теж Росія
В рамках ... области[/i]"
Коли 1-2-го числа був в Києві то з георгіївськими стрічками багато гуляло, але самих пунктів роздані не зустрічав, та й не шукав. А комуністи правили грандіозну забаву для трудящихся.
  • 0

#338 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 21:44

Перегляд допису-=VJ=- (9.05.2010 19:59) писав:

Ми вже теж Росія
То звичайна економія та відсутність фантазії в оформлювача.
  • 0

#339 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 08:46

Служба безопасности Украины и Федеральная служба безопасности России договорились о возвращении в Крым сотрудников российской контрразведки

мабуть Росії ще ніколи так не "перло" в справах.

Там шампанське, мабуть, щодня вагонами відкорковують.
  • 0

#340 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.05.2010 – 08:58

Яник взагалі офігів(((
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1