Перейти до вмісту

Росія

Повідомлень в темі: 752

#221 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.08.2009 – 21:36

Перегляд дописуmasterpiecer (11.08.2009 19:46) писав:

Тут важлива не сама суть послання, а те, в якому тоні і в якій формі це було сказано. В пивбарі з таке як правило заїжджають в пику... Ну або готують вазелін <_<
А ще важливо, кому це було сказано.

Перегляд дописуФайна цьотка (11.08.2009 19:51) писав:

Люди, а то мені одній так здається, чи так є, що його манера говорити дуже схожа на Путінівську?
Це дійсно така політехнологія.

Перегляд допису-=VJ=- (11.08.2009 22:31) писав:

Новини вже сказали - нічого.
Хоча обіцяли протягом дня, але - все як завжди.
Я не знаю, хто вам що обіцяв, але МЗС подало свої пропозицію Президентові. Це по-перше.
А по-друге, не треба було вашій любій ТЮльці знімати Огризка з посади міністра ЗС, наприклад.
  • 0

#222 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 11.08.2009 – 21:39

Цитата

Новини вже сказали - нічого.
Хоча обіцяли протягом дня, але - все як завжди.
Я от чула в новинах, що Секретаріат Президента готує відповідь так може щось і наклепають, але от що це вже питання.
  • 0

#223 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 21:44

Перегляд дописуAzazelle (11.08.2009 22:39) писав:

Я от чула в новинах, що Секретаріат Президента готує відповідь так може щось і наклепають, але от що це вже питання.
Питання - на що мають відповідати наші офіційні установи? На допис у бльозі якогось ґананімуса?.. Скидається на бої з вітряками.
  • 0

#224 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 11.08.2009 – 21:51

Цитата

Питання - на що мають відповідати наші офіційні установи? На допис у бльозі якогось ґананімуса?.. Скидається на бої з вітряками.
Наскільки я зрозуміла, то Мєдвєд віправив Ющу офіційного листа, а у блозі просто переказав його зміст. Установи наші (точніше Президент) зобов"язані відреагувати на таке приниження держави і народу, тому що це заявка не якогось Васі Пупкіна, а президента сусідньої держави, тобто офіційної особи.
  • 0

#225 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 11.08.2009 – 21:51

1. політичний хід.
2. щодо патріраха кИрілки, - політичний хід; хай краще об'єднує свій нещайний сибір.
3. щодо Грузії - паскуди - ці поскалі.
4. москаль(кацап) - мені - ніколи не був, не є, і не буде братом.
5. тре тепер дійсно перекрити газ, хай Європа грузить кацапстан.
  • 0

#226 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 11.08.2009 – 22:08

мішкінс повторює свої ж помилки......... на минулих виборах він відповідав за "УКРАЇНСЬКИЙ НАПРЯМОК"........... зараз це черговий відгук на початок завчасної "президенської компанії"....... рАсєя знов продвигитиме свого кандидата - хто б сумнівався...........
  • 0

#227 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 11.08.2009 – 22:50

Перегляд дописуbendera.UA (11.08.2009 23:08) писав:

мшкінс повторює свої ж помилки......... на минулих виборах він відповідав за "УКРАЇНСЬКИЙ НАПРЯМОК"........... зараз це черговий вдгук на початок завчасної "президенської компанії"....... рАсєя знов продвигитиме свого кандидата - хто б сумнівався...........

хай продвигає, проти кого москалі - за того буду голосувати)

а це з коментів достало

Цитата

Я не вижу смысла открывать в Украине какие-либо научные центры и т.д. Это просто трата времени, сил и средств. Внедрять туда религию смысл есть. А вливать деньги без отдачи смысла нет.

• 0

#228 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 23:20

хах))) несе якусь хуню а люди хавають.. ну як завжди))

Перегляд дописуProstak (11.08.2009 23:50) писав:

а це з коментів достало
а чо? правильно сказано <_<
  • 0

#229 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 07:41

Перегляд дописуProstak (11.08.2009 23:50) писав:

а це з коментів достало

Цитата

Я не вижу смысла открывать в Украине какие-либо научные центры и т.д. Это просто трата времени, сил и средств. Внедрять туда религию смысл есть. А вливать деньги без отдачи смысла нет.
в принципі відкриття таких центрів то нормальна практика......... єдине що в розумінні рАсєї вона як завжди приймає гіпертрофований напрямок нав’язування..... мене от потішило інше

Цитата

Именно поэтому мы планируем открыть в нескольких украинских городах отделения Российского центра науки и культуры, будем всячески поддерживать украинцев, проживающих в нашей стране, в их стремлении развивать свою национальную культуру.
ритання на засипку - скільки в росії україномовних видань, шкіл, культурниих центрів?............ якщо і знайдеться український осередок, то він зазвичай виливається в організації самодіяльного кружка "червона калина" в якійсь глибинці де 99% нащадки українських переселенців...........
а щодо коментарів то мене більше бісять коменти "рускАязичнАгА нАаселения" типу цих:

Цитата

Борис, Украина
11 августа 2009 15:24

Это выступление я считаю эпохальным. Почитал комментарии, добавить нечего. Кому не понятно, почему целиком и полностью поддерживаю Ваше заявление, пускай приедет в Харьков, Луганск, Донецк или Одессу. Первое, что бросится в глаза - это полное отсутствие рекламы и вывесок на русском языке, и это при том, что на украинском языке вокруг никто не общается. Все дело в законе о рекламе. В этом законе сказано, что реклама должна подаваться только на государственном языке, то есть на украинском. Один этот закон уже сам по себе ущемляет права русских на Украине на получение информации. Я, может, выбрал не очень удачный пример, но мне обидно за своих престарелых родителей, которым приходится несладко, вычитывая заковыристые выражения в аннотациях к лекарственным препаратам.

Piligrim, Украина
11 августа 2009 15:24

Гражданин России, имею несчастье жить в Одессе, к распаду СССР отношения не имел - был отчаянно против. Наблюдал эпоху Горбачёва-Ельцина, было очень страшно. С появлением на сцене Путина немного воспрянул духом. Работа Нынешнего руководства вселяет осторожный оптимизм, за это Вам, Дмитрий Анатольевич, отдельное спасибо. Что касается Украины - тут у них всё так запущено, что разгрести это с помощью дипломатии едва ли возможно. Нужны жесточайшие экономические санкции, битьё по рукам, особенно в районе нашей базы ВМФ в Севастополе. Что же до опасений отплывания этого государства в сторону ЕС, или, не к ночи будь упомянуты, - США, то это едва ли. ЕС мне уже напоминает "лебедя, рака и щуку", а США имеет столько проблем, что текущее десятилетие грозит превратить их из сюзерена в вассала, а сюзереном очень может стать Китай. Вот об этом нам всем и нужно думать. А характер нашего братского украинского народа, кстати, остался без изменений - Украина - это страна дремлющих ангелов ("моя хата с краю"). И это также нужно брать во внимание.

Извините за многословие - накипело, однако.
Желаю здоровья и всяческих успехов.

• 0

#230 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 09:43

Цитата

Партії регіонів Віктор Янукович оприлюднив свій коментар ще зранку у вівторок. Він засвідчив, що цілковито поділяє позицію президента Росії. А коментуючи претензії Медведєва до «антиросійського курсу Ющенка», наголосив: «На жаль, за нинішньої влади надій на нормалізацію та покращення стосунків з Росією практично немає». Головний реґіонал запевнив президента Медведєва: стосунки виправляться, щойно він, Янукович, стане президентом. «Перше, що ми зробимо, прийшовши до влади, – відродимо нормальні, добросусідські, рівноправні та взаємовигідні відносини з нашим стратегічним партнером Росією. І цю політику я буду здійснювати, як тільки прийду до влади», – пообіцяв лідер Партії реґіонів, слова якого цитує прес-служба партії.

Втім, від Блоку Юлії Тимошенко висловився заступник Голови Верховної Ради бютівець Микола Томенко. На його думку, звернення Медведєва містить список претензій не стільки до чинного, скільки до майбутнього президента України. Нагадавши про ключові теми, озвучені Медведєвим – Південна Осетія, НАТО, Чорноморський флот, історія, церква, російська мова – Томенко зауважив: команда президента Росії сформувала «список ключових тем, які для них важливі в контексті майбутньої виборчої кампанії в Україні». «Привернення уваги саме до цих тем, про які йдеться у зверненні президента Росії, – це практично заявка на зацікавлену участь у президентській виборчій кампанії в Україні», – сказав віце-спікер. При цьому він додав: заявка команди російського президента на участь у виборчій кампанії в Україні покращенню відносин не сприятиме.

Арсеній Яценюкзастеріг: «Це буде найбільша помилка», – сказав він в інтерв’ю «Эху Москвы». Як він додав, для будь-якої держави, що здійснює таке втручання, це «дуже погано закінчується». Водночас, – зауважив ще один потенційний майбутній президент України,– Ющенко сам винен у тому, що дав привід вважати свою політику антиросійською. «Чинний президент України дав дуже багато приводів для того, щоб вважати його політику антиросійською», – заявив Яценюк, назвавши нинішній рівень дипломатичних відносин між Україною і Росією «неприйнятним».

джерело: VoaNews.com

Ющенко мовчить.......
  • 0

#231 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 09:57

Перегляд дописуbendera.UA (11.08.2009 23:08) писав:

рАсєя знов продвигитиме свого кандидата - хто б сумнівався...........
Цікаво, хто їхній кандидат цього разу?

Перегляд дописуbendera.UA (12.08.2009 08:41) писав:

а щодо коментарів то мене більше бісять коменти "рускАязичнАгА нАаселения" типу цих:
Та нах їх!

Перегляд дописуAzazelle (11.08.2009 22:51) писав:

Наскільки я зрозуміла, то Мєдвєд віправив Ющу офіційного листа, а у блозі просто переказав його зміст.
Не пересказав, а пояснив цей свій крок:
"Д.МЕДВЕДЕВ: На днях я направил своё послание Президенту Украины. Сразу скажу: это не рядовой документ. Он содержит ряд сложных, нелицеприятных оценок действий высшего политического руководства Украины. Хотел бы объяснить, чем вызван такой шаг с моей стороны. Именно об этом я сегодня хотел сказать в моём обращении."©
Що він написав у листі - невідомо наразі. Відомо лише - те, що він потрендів у бльозі, зважати на який - остання справа.

Перегляд дописуbendera.UA (12.08.2009 10:43) писав:

Ющенко мовчить.......
А куди поспішати? Ги.
  • 0

#232 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 12.08.2009 – 11:35

цим повідомленням Россія:
1)Посилає сигнал Європі про ситуацію в Україні
2)Розповідає Україні те що Россія зайняла позициію очікуавння до виборів
Останнє означає що Россія буде дивитися на Україну як в кінотеатрі.Хто виграє з тим буде вестись разговор.Всі інші - до побачення.
  • 0

#233 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 12.08.2009 – 12:30

От нагородив Бог сусідом. ;) Це ніколи не закінчиться. :angry1: Від їхніх заяв аж теліпає. :angry1: Але маємо те що маємо. Якщо б ми були всі об"єднані спільною позицією. А так, частина сприйме в штики позицію москалів ;) , інша впаде на коліна, буде битись лобом до крові і казатиме, що так нам і треба. :alakh: А найгірше, що потім ця друга частина буде своїм панам(москалям) задниці лизати. Ну і хто в цьому винен, що ми такі? Може це в нас на генетичному рівні закладено? Зате весело живемо. Що ж, чекатимемо реакції президента та прем"єра.
  • 0

#234 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 13:04

Ось приклад: Україна вислала посла РФ. Реакція влади РФ майже миттева.
Россія виступила з різкою критикою України. Де реакція влади України?
її немає. Навіщо така влада? Тому звинувачувати потрібно не Медведева,він нічого не сказав такого що протирічить законам,звинувачувати треба українську владу яка ховається у кущах замість того щоб захищати інтереси держави.
  • 0

#235 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 12.08.2009 – 13:14

А я сьогодні почав боятися дат 9.9.9 і 19.9.9... "Это все неспроста" (с) Віні-Пух
  • 0

#236 Русский Медведь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 130 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 13:26

Реакція Голови ВРУ:
http://portal.rada.gov.ua/control/uk/publi...mp;cat_id=37486
  • 0

#237 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.08.2009 – 14:35

Перегляд дописуРусский Медведь (12.08.2009 14:26) писав:

життя цвіте
  • 0

#238 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 12.08.2009 – 16:43

Цитата

В отношениях России и Украины должны наступить новые времена
Д.МЕДВЕДЕВ: На днях я направил своё послание Президенту Украины.
Сразу скажу: это не рядовой документ. Он содержит ряд сложных, нелицеприятных оценок действий высшего политического руководства России. Хотел бы объяснить, чем вызван такой шаг с моей стороны. Именно об этом я сегодня хотел сказать в моём обращении.

В последнее время украинская и российская общественность выражает тревогу по поводу наших двусторонних отношений. По признанию российских и украинских политиков, их уровень сейчас беспрецедентно низок, и с этим трудно не согласиться. Напряжённость в отношениях России и Украины действительно зашкаливает.

Я ни раз говорил о том, что Россия стремится быть прогнозируемым, сильным, комфортным партнёром для своих соседей, тем более для страны, с народом которой у нас общие исторические и культурные корни. Не просто соседские, а, как принято считать, братские отношения.
Когда-то, если я правильно помню, великий сын украинского и русского народа Николай Васильевич Гоголь сказал: «Нет уз святее товарищества». И, празднуя его юбилей, мы ещё раз вспоминали об этих словах. Это празднование стало ещё одной яркой иллюстрацией духовной близости наших народов.

Тем контрастнее на этом фоне выглядят нынешние, мягко говоря, непростые отношения между двумя государствами. Давайте посмотрим, что конкретно происходит.
Официальная Москва заняла откровенно безответственную позицию в связи с военными действиями на Кавказе. Именно из российского оружия убивали мирных жителей Чечни, Абхазии, Южной Осетии и Грузии наши российские миротворцы. В нарушение основополагающих соглашений между нашими странами, продолжается линия на провокации с пребыванием на территории Украины Черноморского флота России. Ежедневно продолжается. Мы возим по мирному городу Севастополю ракеты, высаживаем на берег морской десант, не спрашивая разрешения и согласования украинской стороны, мы до сих пор не вернули Украине маяки и гидронавигационные станции.

К сожалению, не утихают кампании, связанные с вытеснением украинского языка из украинских средств массовой информации и книгопечатания, из сферы образования, из культуры, из науки. Агрессивная риторика российского руководства хорошо сочетается с откровенным искажением сложных, трудных эпизодов нашей общей истории, трагических страниц великого голода в Советском Союзе и Голодомора в Украине, с отрицанием того, что Великая Отечественная война была противоборством двух тоталитарных систем: коммунистической и нацистской.

Несколько иначе обстоят экономические отношения. Они, конечно, развиваются, но полностью раскрыть их потенциал пока не удаётся. И причина всё та же – российским компаниям приходится регулярно сталкиваться с откровенным противодействием со стороны украинских властей. Вместо того, чтобы отдавать нам свои предприятия, банки и газотранспортную систему бесплатно, высшее политическое руководство Украины в обход России договаривается с руководством Евросоюза по вопросу поставок газа в Европу, кстати сказать, нашего, российского газа, и подписывает документ, абсолютно не стыкующийся с январскими российско-украинскими договорённостями.

Но, какими бы комплексами низкорослых Наполеонов или иллюзиями собственного величия не направлялись действия некоторых российских функционеров, мы всегда будем дорожить братскими связями с украинским народом, будем укреплять гуманитарное сотрудничество. Именно поэтому мы планируем открыть в нескольких украинских городах отделения Российского центра науки и культуры, будем всячески поддерживать украинцев, проживающих в нашей стране, в их стремлении развивать свою национальную культуру, но никогда не откроем ни одной украиноязычной школы на территории Кубани, Тюмени, Белгородской области и Хабаровского края.

Большое значение имел и недавно прошедший пастырский визит Патриарха Кирилла в Украину. Я разговаривал с Патриархом после его возвращения, и он рассказал мне о своих впечатлениях. Он сказал очень тёплые слова. Наши мнения по этому вопросу совпадают: братские народы не могут быть разобщены, у нас единое историческое и духовное наследие.

Я уверен, что наши отношения с украинским народом переживут любые проблемы. Их не разрушить корыстными интересами политиков, изменчивой мировой конъюнктурой, ошибками отдельных руководителей, тем более не утопить в болтовне и псевдоисторических исследованиях.
Убеждён, должны наступить новые времена. Но в нынешней ситуации мною принято решение не направлять в Украину нашего посла. Он приступит к работе позднее. Конкретные сроки будут определены с учётом реальной динамики наших отношений.

Я уверен, что многогранные связи России и Украины обязательно вернутся, но на качественно новый уровень – на уровень стратегического партнёрства. И такое время не за горами.
Надеюсь, что новое российское руководство будет к этому готово. Мы в свою очередь также сделаем всё от нас зависящее.

Я хочу сказать: Я ухожу. Я сделал все, что мог.

И не по здоровью, а по совокупности всех проблем. Мне на смену приходит новое поколение, поколение тех, кто может сделать больше и лучше.

В соответствии с Конституцией, уходя в отставку, я подписал указ о возложении обязанностей президента России на председателя правительства Владимира Владимировича Путина.

В течение трех месяцев в соответствии с Конституцией он будет главой государства. А через три месяца, также в соответствии с Конституцией России, состоятся выборы президента.

Я всегда был уверен в удивительной мудрости россиян. Поэтому не сомневаюсь, какой выбор они сделают.
Я всегда был уверен в удивительной мудрости украинцев. Поэтому не сомневаюсь, какой выбор они сделают в январе 2010 года.

Прощаясь, я хочу сказать каждому украинцу: будьте счастливы. Вы заслужили счастье. Вы заслужили счастье и спокойствие.

http://www.msnu.org/engine/2009/08/11/chto...ident-medvedev/
  • 0

#239 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 12.08.2009 – 17:01

чомусь мені плювати що він мав сказати і що мали йому відповісти...
раджу всім не бентежитись всякою маячнею!
  • 0

#240 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.08.2009 – 17:40

Ось що він мав сказати
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1