Перейти до вмісту

Росія

Повідомлень в темі: 752

#121 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2006 – 23:28

Перегляд дописуСправжній (11.12.2006 22:23) писав:

Я ж зається написав, що це моя особиста думка. У кожного вона є, і я не хочу сперечатися :(
а хто тебе примушує?
  • 0

#122 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 24.12.2006 – 01:52

Росія то минуло!!потрібно жити теперішнім!!!треба заплатити ті довбані гроші за газ наперед на 10-20 років,заключивши контракт, і жити без всяких перепонів!!!Тоді вже підемо прямим шляхом у Європу та Нато:):)

Тай не помішало би посадити нашиш політиків при владі(про Р.) в Тюрягу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#123 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.12.2006 – 11:10

Перегляд дописуDemetrius (24.12.2006 01:52) писав:

Росія то минуло!!потрібно жити теперішнім!!!треба заплатити ті довбані гроші за газ наперед на 10-20 років,заключивши контракт, і жити без всяких перепонів!!!Тоді вже підемо прямим шляхом у Європу та Нато:):)

Тай не помішало би посадити нашиш політиків при владі(про Р.) в Тюрягу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

автору цого безперечно економічно обгрунтованого і стратегічно важливого повідомлення мабуть років 15-ть
  • 0

#124 Арина@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Rivne

Відправлено 24.12.2006 – 14:18

те,що більшість росіян до нас ставиться "предвзято",то це м"яко сказано ))
хоча .коли спілкуюсь з представниками цієї країни.то лише на засадах "як ви до нас.так і ми до нас",є нормальні люди,які поводять себе поряд з українцями безпонтово.а є ті.хто думає.що вони вищі з всіх,тому тільки,що в Росії народились...
а Росія...ну що багато історичних обставин.хоча взагалі-то вони вважаються нашими братами))да ніяк не ставлюсь
  • 0

#125 Lost-In-Space

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 24.12.2006 – 14:27

Взалі ставлюсь позитивно. В мене багато родичів в Росії...
Не зважаючи на все - це найближчі до нас люди. За культурою, мисленням... Ворожнечі бути не повинно.
А наша взаємна нелюбов - штучна.

Повідомлення відредагував Lost-In-Space: 24.12.2006 – 14:29

• 0

#126 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 10.01.2007 – 01:05

Ідіотів вистачає скрізь, тому стаття, котру пропонується прочитати перед відповіддю, мало чого дає. Ну божевільний її писав, то й що? Може, мені теж упасти з дуба до такого самого рівня? Я ставлюся до Росії абсолютно нормально, і мене дивує, чому має бути інакше. Між іншим, якось задля цікавості зареєструвався я на російському форумі і у профілі своєму написав "український націоналіст". За достатньо довгий час ніхто не обізвав мене якоюсь лайкою, ніхто не звинуватив у якихось злочинах. Хоча своїх націоналістичних поглядів я не приховував. Варто, правда, зробити уточнення: форум той доволі таки ліберальний. І негативно по відношенню до України налаштовані там теж попадалися, з ними трохи посперечався. Але загалом картина вийшла несподівано задовільна. Тож не варто ототожнювати Росію з Путіним, як не слід ототожнювати Україну з Януковичем.
  • 0

#127 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.06.2007 – 18:54

Цитата

Обережно, злі сусіди!

11 червня 2007 Орися Григоренко, Львів

З Юрієм Анатолієвичем Максименко ми добре знайомі. Можна навіть сказати, що дружимо. Він працює викладачем у Львівській академії, назву котрої залишмо в спокої. Кандидат філософських наук, спеціаліст у галузі електронних технологій, котрий, займаючись свого часу науковими працями, пов`язаними з нетрадиційною енергетикою та глобальними змінами клімату, тепер пророкує неминуче глобальне потепління і сміливо висаджує персикові дерева в саду на Львівщині.

Я звернулася до Юрія Анатолієвича прокоментувати теперішні російсько-українські відносини з огляду на те, що він свого часу навчався в Московському державному технічному університеті імені Н.Е.Баумана, а потім, як сам висловлюється, проходив післяуніверситетську адаптацію до суспільного життя у Російській академії державної служби при президентові РФ. Його дитинство минуло в сонячному Криму, а тепер він щасливо проживає на галицьких теренах. Крім викладацької практики, займається ще особистим проектом інтернет-комерції, тому часто має робочі візити до Росії.

Інтерв`ю з ним не було звичайним. Ми спілкувалися з допомогою приватного чату та електронної пошти, тому пан Юрій мав можливість підкріплювати свої судження посиланнями на статті з інтернету. Почали ми розмову з бійки спецназу та фанатів на стадіоні "Динамо". Я, як людина емоційна, була нажахана, але пан Юрій буденним тоном приспокоїв мої переживання:

Ю.А: Це для футбольних матчів норма. А те, що фанати й мухи не образили, то нехай кореспондент бабуні своїй розкаже. З цим звір`ям по-іншому не можна.

Але я не здавалася, висловлювала певність, що це одна із замовних провокацій, котрих на сьогодні не бракує в нашій країні. Через котрі іноземці масово почали забирати капітали з України, готувати переноси нині діючих виробництв, у цивілізованіші країни. Поза спинами в українського народу робиться все, аби довести Європі, світові, що ми — нецивілізована нестабільна держава. Що нам ще рано в Європу, хоча ми довели революцією 2004, що здатні зібратися багатотисячним натовпом і не розбити жодної вітрини. Я висловлювала певність, що провокації ці подекуди спонсоровані силами сусідньої Росії.

Бійка на стадіоні не свідчить про стабільність/нестабільність держави, — мовив на те пан Юрій. — Росія, що уражена корупцією й слабне кожного дня, навіть на бійку фанатів не здатна.

О: Зате вона здатна кидати купу грошей, щоб не випустити зі своїх лап Україну, і не втратити, наприклад, вихід до Чорного моря тощо, — не вгавав мій юнацький максималізм.

Ю.А: Ці гроші відводяться під крадіж. Росія насправді глибоко нещасна країна, котра ось-ось розпадеться. Тому я звідти втік. А вихід на Чорне море... Росії нічим виходити до моря. Ти бачила так званий Чорноморський флот? Смурне видовище. Металобрухт.

О: Та знаю я. Але ж нас вона тримає. На що вона надіється? Їй же потрібний не сам флот, а просто вихід до Чорного моря, ну це якщо тільки про море говорити.. Є й інші причини.

Ю.А: Ну і куди (і НА ЧОМУ???) їй пливти? Весь Чорноморський флот має 5 (прописом П'ЯТЬ) бойових одиниць, котрі здатні утримуватися пришвартованими біля берега без проведення аварійно-рятівних робіт. Тобто військового флоту в Росії немає. Але в неї немає і пішої армії. А особовий склад — то суспільні покидьки, присилувані до армії, котрі рахують дні до "дембеля". Якщо комусь із тих, з дозволу сказати, солдатів через недогляд командира потрапить до рук автомат і патрони до нього,— ми дізнаємося з новин про його стрілянину в колег.

О: Росія має надію розростися, окріпнути і таки організувати собі флоти і війська...

Ю.А: «Згадує бабця, як дівувала». Путін якось надмір буденно повідомив, що кожного року Росія скорочується на 700 тисяч чоловік.

О: Росія ні за яких обставин не відпустить Україну, доки та слабша.

Ю.А: А ось з позиції прагматизму — навіщо Росії Україна? Як вірно зауважив А.Піонтковський, «...це не більш, ніж одномоментні приводи, необхідні страждаючій маніакально-депресивним синдромом російській «.еліті» для вияснення відносин з вічно ненависним і вічно любимим Заходом. Не до випадкового співрозмовника, а до небес Заходу звернуте екзистенційне російське питання; «.А ти мєня уважаєш?»

Росія знає, що смертельно хвора, і махнула на себе рукою. Багачі приготували собі сховок за межами РФ. Також і в Україні.

О: Вона задовільняє свої Вєлікоросскіє амбіції, а ми страждаємо. Тут просто питання перемогти. Не спасувати перед Америкою, а ми — полігон.

Ю.А: «Велику» Росію не боїться копнути Чехія. Естонія. З Америкою Росію навіть порівнювати не варто. У неї інші проблеми. Не до Росії їй зараз.

О: А Чехія й Естонія свою тверду проєвропейську політику мають і тверду валюту. Їхні політики в писок російським рублям не заглядають.

Ю.А: Тобто, є гроші , — можна Росії в лице плюнути? Великій Росії. І «вєлікая дєржава» жаліється в Євросоюз: «а чєво оні дгазняцца???»

О: Я про маленьку горстку людей в Росії і в Америці. Про так зване протистояння, ще не вимерлих спецслужб, на НАШІЙ території.

Ю.А: Вбивства Яндарбієва і Литвиненко показали, що професіоналів в російських спецслужбах немає.

О: А чого ж Україна чекає? Чому ми все ще боїмося Росії?

Ю.А: Це питання психології... Тільки от зверни увагу. Була криза. Ющенко апелював до США, Янукович — до Австрії та Євросоюзу, Рада — до Папи Римського. ПІДПОЛКОВНИКОВІ НІХТО НЕ ПИШЕ. Ніхто не звернувся до Путіна. «Проросійський» Янукович на цьому вже обпікся — і їздив у США, обіцяв бути хорошим хлопчиком. Тобто вплив Росії в Україні НУЛЬОВИЙ. Не треба боятися цієї нещасної помираючої країни.
Я ту знаю страну, где уж солнце без силы
Где уж савана ждет, холодея, земля,
И где в голых лесах воет ветер унылый -
То родимый мой край, то Россия моя.
.
Сумрак, бедность, тоска, непогода и слякоть
Вид угрюмый людей, вид унылый земли...
Ах, как сердце болит! Как мне хочется плакать!
Перестаньте рыдать надо мной, журавли!
.
Я ті знаю краї, де вже сонце безсиле,
Де на саван чекає протліла земля,
Де між голих дерев вітер мре озвіріло,
То батьків моїх край, то Росія моя
(І до тебе вертатись не хочеться, ..ля)
.
Присмерк, бідність, нудьга, бездоріжжя кудлате,
Сум похмурих людей, сум глевкої землі...
Ох, як серце болить! Як же тягне ридати!
Не вбивайте сльозами мене, журавлі
.

Алєксєй Жемчужніков 1971 р. (переклад О. ;)..)

Обговоривши ліричний відступ, ми повернулися до теми українсько-російських відносин. І Юрій Анатолієвич запропонував мені до прочитання ще одну статтю, з напучуванням:

Ю.А: До речі, дуже рекомендую.. про російські переживання. Ось хто, наприклад, врятує Україну від Росії: «У вересні 2006 року Китай провів безпрецедентне масштабне 10-ти денне навчання... армії... Здійснили кидок на відстань 1000 км, провели навчальний бій... Такий сценарій навчання — це підготовка до війни з Росією, причому відпрацьовується наступ, а не оборона.»

О: Ви направду думаєте, що Росія в протистоянні з Китаєм забуде про Україну?

Ю.А: Не тільки про Україну. Тому що Китай нанесе смертельний удар.

О: Чи можна твердо вірити, що в умовах військової агресії та небезпеки для країни, росіяни одразу згуртуються тільки тому, що колективізм - то їхня споконвічна суспільна риса (на відміну від українського: "моя хата скраю, нічого не знаю").

Ю.А: Ні. Вони хочуть воювати, сидячи перед телевізором. Але жодному разі не особисто. Вручи сьогодні «патріотові» повістку — завтра він буде вже далеко :)

О: І чи Україна саме через свою здатність до індивідуалізму не може твердо протистояти Росії?

Ю.А: Мабуть. На щастя, в цьому немає і не буде необхідності. Росію чекає декілька викликів, на котрі вона не здатна відповісти. І кожний змусить надовго забути про Україну. І керівник Росії, котрий замість порятунку від загрози зі Сходу почав би щось продумувати проти України - злочинець перед своїм народом. Росія стоїть перед лицем свого краху:

1. Поразка НАТО в Афганістані не за горами. І до кордону Росії викотиться загартована в 30-ти річній партизанській війні армія талібів. Росія 10 років не може перемогти 5 тис. чеченців. Як вона буде виглядати проти 200 тис. моджахедів?

2. Братній Китай (наводив приклад про китайські навчання)

3. Ресурсні регіони Росії (Якутія, Красноярський край, Чукотка) ось-ось заявлять особливі права на ці ресурси, відмовившись ділитися ними з європейською частиною, і розпад Росії по Уральському хребту стане неминучим.

4. Росія вимирає — сама, без сторонньої допомоги.

5. Саудівська Аравія. Ось що нещодавно написав Наваф Обейд, саудівський аналітик і дипломат в газеті "Вашингтон-пост":"Finally, Abdullah may decide to strangle Iranian funding of the militias through oil policy. (Зрештою, Абдула, за допомогою нафтової політики, може обмежити фінансування Іраном військових угрупувань). If Saudi Arabia boosted production and cut the price of oil in half, the kingdom could still finance its current spending (Якщо Саудівська Аравія збільшить видобуток і зменшить ціну нафти навпіл, королівство так-сяк зможе забезпечити поточні витрати). But it would be devastating to Iran, which is facing economic difficulties even with today's high prices (Але то було б розоренням для Ірану, який відчуває економічні труднощі навіть в умовах нинішніх високих цін). The result would be to limit Tehran's ability to continue funneling hundreds of millions each year to Shiite militias in Iraq and elsewhere.. (В кінцевому результаті, це обмежило б можливості Тегерану щорічно кидати сотні мільйонів у шиїтські озброєні групи в Іраку і будь-де...)"

Тобі це нічого не нагадує?

О: Історяі рухається по спіралі.

Ю.А: Так-так. 13 вересня 1985 року міністр нафтової галузі Саудівської Аравії Ямані оголосив, що його країна буде різко нарощувати видобуток нафти. І невдовзі, як відомо, відбулася "найбільша геополітична катастрофа ХХ століття".
звідси.
Ваші коментарі?
Мої:
1. За керівника неКГБіста, Росія розлетілася б ще швидше.
2. Чечню Росія таки утопила в крові, але чеченці вибрали хитрішу стратегію, і тепер розвалюють Росію зсередини.
3. Поки в Росії є ядерна зброя та рішучі керівники, територіальну цілісність ззовні це оберігатиме. Але, ніщо не збереже цю державу від знищення зсередини. І, можливо, Росія скоротиться до кількох "ісконно русскіх" областей.
4. А нам треба готуватися. Як кажуть, на китайсько-фінському кордоні все спокійно... :angry12:
  • 0

#128 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 22:54

Теми з"єднано ! Не бачу великої різниці між створеною темою і вже існуючою !

P.S.
Дійно стаття дуже серйозна. Людина яка висаджує персикові дерева дає інтерв"ю по емейлу :angry12:

Цитата

Я звернулася до Юрія Анатолієвича прокоментувати теперішні російсько-українські відносини з огляду на те, що він свого часу навчався в Московському державному технічному університеті імені Н.Е.Баумана, а потім, як сам висловлюється, проходив післяуніверситетську адаптацію до суспільного життя у Російській академії державної служби при президентові РФ.

Таке враження що він боровся за виживання серед ворогів, а не навчався ;)

Цитата

. Почали ми розмову з бійки спецназу та фанатів на стадіоні "Динамо

що ж це за журналіст, який припускається такої помиллки . При чому тут " Динамо" , якщо це "Олімпіqський ". Відразу видно проінформованість і обізнаність автора :)

нічо корисного не прочитав, звичайні балачки про дряхлість та нікчемність Росії. нудота...

P.S.
Назву теми змінено. Звалюємо сюди свою любов до Російської Федерації, статті, чергові новиyb про підступність москалів.
  • 0

#129 Таточка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Москва - Россия

Відправлено 13.06.2007 – 16:30

Що ви без Россії жити не можете, таку розмову развели...Та..ми крути,нічого не скажеш (вибачаюся за погану українську, ми з Россії народ такий...чужу мову не вчили :ggggg: )
  • 0

#130 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 13.06.2007 – 16:51

Перегляд дописуТаточка (13.06.2007 09:30) писав:

Що ви без Россії жити не можете, таку розмову развели...Та..ми крути,нічого не скажеш (вибачаюся за погану українську, ми з Россії народ такий...чужу мову не вчили :ggggg: )
А таку ламану українську звідки знаєш?
  • 0

#131 Таточка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Москва - Россия

Відправлено 13.06.2007 – 17:21

Чому ж вона ломана? Я думала що дуже гарна у мене мова :yes:
Та буваю у ваших краях, маю друзів у Київі то просто дуже люблю вашу країну, а що, неможна? :wub: Що ви думаете, ми москали не можемо говорити вашою мовою :yes: прикольна мова до речі :ggggg:

П.С. мені вже минус влипили...круто...

Повідомлення відредагував Таточка: 13.06.2007 – 17:22

• 0

#132 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 13.06.2007 – 17:28

Перегляд дописуТаточка (13.06.2007 18:21) писав:

Що ви думаете, ми москали не можемо говорити вашою мовою :wub: прикольна мова до речі :ggggg:

ми не думаємо, ми це бачимо на живих прикладах, на жаль.
пс. я вже + поставив :yes:
  • 0

#133 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 13.06.2007 – 19:28

Перегляд дописуТаточка (13.06.2007 10:21) писав:

Чому ж вона ломана? Я думала що дуже гарна у мене мова :yes:
Та буваю у ваших краях, маю друзів у Київі то просто дуже люблю вашу країну, а що, неможна? :wub: Що ви думаете, ми москали не можемо говорити вашою мовою :yes: прикольна мова до речі :ggggg:

Пояснення про ламану ти вже отримала від Freelancer`a. А от за старання спілкуватися українською - ставлю плюс.
  • 0

#134 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 00:17

Я панове скажу так - сучасна Расєя то варварська держава(нажаль), але там є багато нармальних культурних людей які там нічого не вирішують. Там як були так і є комуністичні ідеали, які перемішалися з імперськими ідеями та чистісіньким націонал-шовінізмом. Тому вирок такий - триматися подалі від неї, бо вона і так дуже близько :ggggg:
  • 0

#135 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.06.2007 – 03:09

Я сподіваюсь, що ставлення до Росії трансформується так, як трансформувалось ставлення до Польщі. Колись Польща становила загрозу, і ставлення до польської мови та культури було негативним. Зараз ставлення переважно нейтральне або позитивне, але неодмінною умовою розповсюдження такого ставлення було зникнення польської загрози. Сподіваюсь, те ж саме відбудеться і в ставленні до Росії.
  • 0

#136 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 03:11

Перегляд дописуEmika (14.06.2007 04:09) писав:

Я сподіваюсь, що ставлення до Росії трансформується так, як трансформувалось ставлення до Польщі. Колись Польща становила загрозу, і ставлення до польської мови та культури було негативним. Зараз ставлення переважно нейтральне або позитивне, але неодмінною умовою розповсюдження такого ставлення було зникнення польської загрози. Сподіваюсь, те ж саме відбудеться і в ставленні до Росії.
Дуже б хотілося...
Та Польща на відміну від Росії вибачилася за свої злочини перед українством...а масква ні і не збирається. :ggggg: І поводиться більш цивілізовано ніж Росія
  • 0

#137 Гість_sharkie_*

• Гості

Відправлено 15.06.2007 – 10:20

С чего ты взял,что она развалится? Откуда у вас столько зависти и злости? Не надо ждать,пока кому-то будет плохо! Надо делать хорошо себе, при этом не делая кому-то гадости :yes:

Перегляд дописуУкраїнець (28.01.2006 02:25) писав:

А дiстала вона природнi ресурси шляхом завойовування територiю слабких i не розумних чукч. Можна сказати, що якщо б не розпад Київської Русi це було б все наше. I зараз не треба, що повторилася iсторiя. Не потрiбно зараз дiлити Україну на Схiд i Захiд. Бо тодi буде те, що з Київською Руссю.

Кстати,крому чукч там проживали и другие...А то,что такая територия досталась власти путем завоевания смущать не должно! Киевские князи тоже в походы за чужими землями ходили.Может, и Украина имела бы такую полощадь как Россия,если бы князьки между собой не ругались да власть не делили. Нет ума-считай калека...

Перегляд дописуМарса (15.07.2006 00:54) писав:

Вот интересно,Россию хаете,газ чуть ли не за песплатно хотите,работать туда едите...и вообще,че эт за обсуждения?русские на своих форумах Украину и украинцев не обсуждают...
у нас с вами одна история,одна религия ,а вы ,значит,на Запад двинулись,отличненько...а за что вы русских не любите?за то,что при СССР,как люди жили,без Оранжевых революций?за то что Россия образование вашим родителям нормальное давала?,за то что можно было за гроши всю страну обьездить?я не говорю,что Россия-это рай земной и все Ей обязаны,просто я хочу понять откуда взялась эта ненависть...Почему украинцы для меня такие же люди как и я,а я для вас враг?
Ненависть взялась из...зависти. Не помню точно национальность ученого (француз,англичанин, немец или кто-то еще) изучали национальные особенности храктера.Про всех вспоминать не буду, но насчет России и Украины грех не вспомнить. Так вот:самый большой недостаток у России (лично я не вижу в этом ничего плохого) - это страсть к власти, а у Украины - это присутствие (даже не смотря на всю гостепреимность народа) - это зависть.
И это не выдумка русских, это исследования ученого из Европы,к которой так стремится Украина...

за порушення пункту 4.5. Правил форуму 10%.Мова форуму українська.або пишит українською,або взагалі не пиши.Kassandra
  • 0

#138 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 12:50

Перегляд дописуsharkie (15.06.2007 11:20) писав:

С чего ты взял,что она развалится? Откуда у вас столько зависти и злости? Не надо ждать,пока кому-то будет плохо! Надо делать хорошо себе, при этом не делая кому-то гадости :)
Кстати,крому чукч там проживали и другие...А то,что такая територия досталась власти путем завоевания смущать не должно! Киевские князи тоже в походы за чужими землями ходили.Может, и Украина имела бы такую полощадь как Россия,если бы князьки между собой не ругались да власть не делили. Нет ума-считай калека...
Ненависть взялась из...зависти. Не помню точно национальность ученого (француз,англичанин, немец или кто-то еще) изучали национальные особенности храктера.Про всех вспоминать не буду, но насчет России и Украины грех не вспомнить. Так вот:самый большой недостаток у России (лично я не вижу в этом ничего плохого) - это страсть к власти, а у Украины - это присутствие (даже не смотря на всю гостепреимность народа) - это зависть.
И это не выдумка русских, это исследования ученого из Европы,к которой так стремится Украина...
1) Читайте шановна панно правила даного форуму - там написано писати українською мовою;
2)Злості у нас за 300 років набралося багатьсько, погоджуюсь;
3)територя наша мене особисто влаштовує, більше не треба - краще менше, та краще;
4)Не вам судити про територію моєї країни;
5)Куди ми йдем то не ваша справа;
6)Хотілося б глянути на статтю того "вченого";
7)Заздрість, то не наша риса - не ми заздрили всім що бачили, і починали війни. :)
:D :yes:
  • 1

#139 Ведьма пустоши

Чайник

• На перевірці
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 10:45

С чего ты взял,что она развалится? Откуда у вас столько зависти и злости?
Это медицинский диагноз.

Если врач Вам говорит, что у Вас кариес -- Вы его тоже обвиняете в зависти и злости?

Не помню точно национальность ученого (француз,англичанин, немец или кто-то еще)

Имени тем более не помните. Поверьте, Вам на этом нужно было остановиться. Не писать дальше глупости.

Так вот:самый большой недостаток у России (лично я не вижу в этом ничего плохого) - это страсть к власти,

Увы, это не про русских. Скорее про британцев. "Правь, Британия, Британия моя...".

Про русских говорилось всегда другое.

"Страна рабов, страна господ" (с)Лермонтов

"Нация рабов -- сверху донизу все рабы" (с)Чернышевский

русские на своих форумах Украину и украинцев не обсуждают...

Обсуждают, и ещё как. Эти обсуждения на самого нейтрального украинца (даже считающего себя русским) производят неизгладимое впечатление.

а за что вы русских не любите?

А за что их любить? За что ненавидеть -- можно долго перечислять. А любить за что???

за то,что при СССР,как люди жили,без Оранжевых революций?

Голодом заморили 10 миллионов. Отравили пол-Украины Чернобылем. Это Вы называете "жить как люди". Ок. Живите так, только не тащите нас за собой.

за то что Россия образование вашим родителям нормальное давала?

Трудно ответить на такое без мата. Но попробую.

Образование "давал" не Россия, а СССР. И не "давал", а компенсировал грабёж заработной платы.

Отдпайте мне деньги, которые СССР официально вычел из зарплаты моих родителей на моё образование. Я отдам долги за своё образование и поеду учиться в Гарвард, а потом в Оксфорд.

Но в любом случае -- Вы не имеете никакого права попрекать украинцев образованием.

Почему украинцы для меня такие же люди как и я,а я для вас враг?

Признайте голодомор и репрессии НКВД злом для Украины. И не будете врагом.
Ну и по возможности не оскорбляйте украинцев-гостей России. Понимаю невозможность выполнения данной просьбы, но просто истины ради...

за порушення пункту 4.5. Правил форуму 10%.Мова форуму українська.Kassandra

Повідомлення відредагував Kassandra: 16.06.2007 – 12:19

• 0

#140 Ведьма пустоши

Чайник

• На перевірці
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 13:14

Украинским языком мы ничего не сможем доказать российским шовинистам и их украинским прихвостням.

Язык врага надо знать.

Ладно. Выскажусь напоследок по поводу "мовы".

Именно такая политьика, какую поводят украинские влпасти, приводит к дискредитации украинского языка и его высеснению из общественнто

Ладно. Выскажусь напоследок по поводу "мовы".

Именно такая политика, какую поводят украинские власти (и администрация этого форума вслед за ним), приводит к дискредитации украинского языка и его высеснению из общественной жизни.

Есть правило, проверенное тысячекратно: распространение языка зависит ТОЛЬКО от наличия информации на данном языке, ради которой этот язык стОит выучить.

Зайдите в любой магазин компьютерной литературы. На каком там языке литература? В центре Львова -- на русском. О Донецке, Днепропетровске и Севастополе можно не сомневаться.

Вот вы решили вытеснить меня с форума. Ок. Это не моя проблема. Это проблема этого форума, куда Вы закрыли путь не только россиянам, но и наиболее образованным украинцам.

Повідомлення відредагував Ведьма пустоши: 16.06.2007 – 13:15

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних