Перейти до вмісту

Дід Мороз проти Santa-Claus'а

Повідомлень в темі: 50

#41 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.12.2008 – 13:19

Перегляд дописуMargo (21.12.2008 15:51) писав:

згідна щодо Святого Миколая) В нас його найбільше цінують.
власне, що не по всій нашій країні. на Сході мало хто знає, хто такий Св.Миколай. там популяризований дєд Мороз
  • 0

#42 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.12.2008 – 13:43

Не знаю як у вас, а у нас Святий Миколай (як і Андрія чи Василя) - це означає що всі, хто Миколи чи по-батькові Миколайовичі - повинні висатвляти бухати. А всі інші релігійні/політичні нюанси - до сраки.
  • 0

#43 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 23.12.2008 – 13:48

Дід Мороз був вигаданий у Радянському Союзі, власне як альтернатива Санта Клаусу)...це цілком штучна вигадка, яка не має під собою вікових традицій та архетипічних образів, Дід Мороз - лиш "підробка" від Санту чи Миколая.

Особлива вигадка совєцьких пропагандистів - це "снігуронька", яку до Діда Мороза доліпили із казки "Снігуронька" напевне))...де дід та баба зліпили собі чи то доньку чи то онучку (?) - якось одразу без доньки онучка виглядає нелогічно)).
Чого Дід Мороз тягає із собою малу онучку невідомо і де його сім*я в цей час - теж невідомо.
  • 0

#44 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 15:37

Перегляд дописуOlex (21.12.2008 15:02) писав:

Нещодавно у Інтенеті натрапив на таку статейку...
Ще один доказ що Санта Клауса з його оленями не буде:

Зображення
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.12.2008 – 15:48

Перегляд дописуБлискавиця (23.12.2008 13:48) писав:

Дід Мороз був вигаданий у Радянському Союзі, власне як альтернатива Санта Клаусу)...це цілком штучна вигадка, яка не має під собою вікових традицій та архетипічних образів, Дід Мороз - лиш "підробка" від Санту чи Миколая.
Тюююю...а мені старший брат,як я мала була,казав,шо діда Мороза чукчі придумали.Типу в них там холодно,вони щоб зігрітися п"ють шо попало,курять всяку гидоту. І тепло і весело.І сніг..І от якось їм чувак в червоному з бородою привидівся,а вони його за "боже откровення" прийняли. так він до нас потім разом з пельменями прийшов)))

Повідомлення відредагував Sensssorika: 23.12.2008 – 15:56

• 0

#46 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 15:53

Sensssorika, і я так кажу, нічого погано в Дідові Морозі немає. Він для діточок створений, а не для озабочених совіцькою владою дядь і тьоть.
  • 0

#47 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.12.2008 – 15:57

Гм,ніколи не ототожнювала Миколая з Дідом Морозом. Для мене обидва персонажі однаково рідні та пов"язані зі спогадами з раннього дитинства) До Росії я ніколи Діда Мороза не приплітала,мені то було всеодно) Зараз,коли ми почали це обговорювати навіть якось неприємно стало. До Санта Клауса ми не маємо ніякого відношення,він відомий тільки з іноземних фільмів.
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.12.2008 – 16:03

Перегляд дописуКиря (23.12.2008 15:53) писав:

Sensssorika, і я так кажу, нічого погано в Дідові Морозі немає. Він для діточок створений, а не для озабочених совіцькою владою дядь і тьоть.
зараз такі діти пішли...Особисто мене цікавило звідки в нього онучка і чого це він подарунки тільки хорошим діткам несе. Адже якшо у дитини батьки п"яниці,і дитина змушена жебракувати а то і красти,щоб просто поїсти і не смерти з голоду- ця дитина погана? Моя мати не любила коли я їй такі питання задавала,бо не знала шо на них відповісти) Я в діда Мороза ніколи не вірила. Я коли малою була,в мене тато працював провідником на поїзді.І часто привозив мені з Москви такі смачні цукерки з банановим смаком. Я солодке зараз не люблю,але ті цукерки згадую. Тато казав,шо то мені з братом то медвідь,то зайчик передали.От в добрих тваринок я чомусь вірила))
  • 0

#49 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 16:37

О, а мені ще білочка часто теж передавала. Завжди розказували що їхали на машині, ледь не підбили то зайчика то білочку. І вони потім передали мені гостинці. А ведмідь ніколи нічого не передавав.
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.12.2008 – 01:13

Я мабуть не вловила суті теми. Але мені чомусь здалось, що суть в кольорі одягу Санти Клауса та Діда Мороза.

Наскільки я пам"ятаю, у нас дід Мороз часто мав одяг голубого кольору (чи синього). А Санта - червоного.

Наш святий Миколай мав одяг священицький. Тому варто було б нашому Миколаю трохи модернізувати одіж, але все-таки впроваджувати в святкування саме цей образ замість діда Мороза.
  • 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.03.2009 – 08:58

Теми об"єднано
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1