Перейти до вмісту

Знайти потрібну людину важко

Повідомлень в темі: 160

#81 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 18.06.2006 – 18:43

udacha (18.06.2006 17:07) писав:

Слухай, якщо тобі не подобається, то затули пельку, та просто мовчи! За такі слова, я не знаю, що з тобою зробив би… І зроби мені ласку, на моє ім’я більше не пиши!
Це було моє ІМХО. Робити зі мною нічого не треба. Тим паче котлети. Я отруйний. :-!
  • 0

#82 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 19.06.2006 – 23:56

Проси про ще одну зустріч. Почуття ти в собі не придушеш, а якщо спробуєш, то потім вони вибухнуть
і тебе розірве. Тобі потрібно з нею побачитись, це 100%.
"Надіюся вона не заходить на цей сайт "
Ліпше б вона зайшла на цей сайт. Тоді б вона погодилася б зустрітися.......
  • 0

#83 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.06.2006 – 00:20

Питання.Удачо, а ти не боїшся розчаруватися, після того як ти її побачиш?адже дуже часто такі стосунки зідеалізовані, і після реальної зустрічі сильно розчаровуєшся(по собі знаю :cry: ).ти уявляєш ту людину такою особливою, практично ідеальною, а після перших фраз ти починаєш розуміти , що то не те , на що ти чекав...не боїшся?
  • 0

#84 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.06.2006 – 01:19

Зимова Дівчина (17.06.2006 14:26) писав:

Ілюзії. В сучасному житті дуже багато ілюзій. Щасливих людей мало, а нещасливих багато. І от, щоб легше було жити, вони створюють собі ілюзії щастя. Це відбувається мимовільно, підсвідомо і дуже легко. Можливо не всі, лише ті, хто мають достатньо розвинену фантазію. Бо для цього „щастя” потрібно створити цілий світ, ілюзорний світ. Він є просто частиною самозахисту психіки від навколишнього світу, світу в якому ти відчуваєш себе самотньою людиною. Але штучне є штучним, і воно не рятує, лише заспокоює на певний час. Проте діє як наркотик – з часом тобі потрібно все більше і більше, і коли дія ілюзії припиняється і ти бачиш реальність стає боляче, така собі „ломка”. Internet, здавалося б, невинна і дуже корисна річ, як поглянути на це з одного боку. Але, як і все в цьому житті, має і зворотній бік. Він дає необмежені можливості такій фантазії, доповнюючи цю ілюзію зображенням і співрозмовником для продовження творення того вигаданого світу. От і маємо безліч „закоханих” у своїх співрозмовників/співрозмовниць. Але ж це зовсім інше почуття, і його не можна назвати коханням. Проте це теж почуття, і з цим не варто сперечатись. Але як і той світ, ілюзорне. Так, по той бік є жива людина. Так, навіть спілкуючись з людиною у звичайному житті не завжди спілкуєшся з тим ким вона є насправді. Так, помилитися можна завжди. Але…Але одних слів на екрані і голосу у слухавці телефону замало для того, щоб називати ці почуття коханням. Це все одно що закохатися у „Мону Лізу” Да Вінчі чи у статую Давіда. Кохання – дуже просте слово, але дуже непросте почуття, воно багаторівневе і складається з багатьох компонентів, наче хімічна формула з різних елементів. Якщо щось у цьому складі буде відсутнім, це вже не кохання, а інша „речовина”, хоча можливо і близька за походженням.
Так що це не кохання. Бо кохати за голос чи гарне личко окремо без усього іншого це маячня.
Що робити? Спробуй ще раз запропонувати зустріч. Ні. То живи далі. Це ж не єдина дівчина в світі. І ти ж не примусиш її ні до чого. Отже, протсо живи. Час розставить все на місця. Спілкування, якщо воно приємне припиняти не варто. Але відокремлюй ілюзії від реальності і не роби швидких висновків, вони бувають дуже помилковими.
Щасти тобі.
Дуже влучно сказано! В мене також була така ситуація але з часом я зрозумів що таке закоханість і кохання! Доречі в мене зара така сама ситуація, але кубіта на фотках просто ляля, але різниця в тому шо я в неї не був і не є закоханий, і з нею спілкуюсь як зі знайомою, дешо я про її життя особисте знаю, дешо вона про моє... Але якшо не хоче зустрітись то шо я зроблю її право, такшо не муч себе! Ше найдеш собі дівчину!
  • 0

#85 Sweete

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 28.06.2006 – 23:55

Діма, ти слухай своє серце, воно є найкращим радником. ЧОмусь всі вважають, що в інтернеті не можуть зав'язатися стосунки, але я так не вважаю. Інтернет - це найкраще місце для знайомства, сосбливо для тих людей, які трохи соромляться, ніяковіють. І можуть бути стосунки на відстані, цілком можуть. Вона тобі подобається не лише із-зі зовнішності, а ти ж з нею скільки вже часу спілкуєшься, за такий період можна людину вивчити і пізнати повністю. Я також вже рік спілкуюсь з хлопцем, з іншого міста, по телефону, через інтернет, але ми бачились вже, навіть 2 рази. Я тобі скажу, якщо чесно, зараз ти ще не сильно страждаєш....а, якщо, ти з нею зустрінешся, то тобі буде набагато важче потім, після розлуки, знаю по собі. Повір, якщо вона тобі сподобається і в реальному житті, то саме тоді почнуться твої страждання. Спробуй їй запропонувати ще раз зустріч, або з'ясуй причину її відмови. Успіхів, не опускай руки!
  • 0

#86 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 03.07.2006 – 15:12

Sweete (29.06.2006 00:55) писав:

Діма, ти слухай своє серце, воно є найкращим радником. ЧОмусь всі вважають, що в інтернеті не можуть зав'язатися стосунки, але я так не вважаю. Інтернет - це найкраще місце для знайомства, сосбливо для тих людей, які трохи соромляться, ніяковіють. І можуть бути стосунки на відстані, цілком можуть. Вона тобі подобається не лише із-зі зовнішності, а ти ж з нею скільки вже часу спілкуєшься, за такий період можна людину вивчити і пізнати повністю. Я також вже рік спілкуюсь з хлопцем, з іншого міста, по телефону, через інтернет, але ми бачились вже, навіть 2 рази. Я тобі скажу, якщо чесно, зараз ти ще не сильно страждаєш....а, якщо, ти з нею зустрінешся, то тобі буде набагато важче потім, після розлуки, знаю по собі. Повір, якщо вона тобі сподобається і в реальному житті, то саме тоді почнуться твої страждання. Спробуй їй запропонувати ще раз зустріч, або з'ясуй причину її відмови. Успіхів, не опускай руки!

Слава Богу, я вже приїхав додому з сесії. Все здав, тепер можна спочивати від неї аж до Вересня. Так, я Вам обіцяв повідомити про результати… я в неї не просив про зустріч, я ніяк не зміг сказати їй. Але я вирішив не по телефону спитати, а по програмі ICQ, так мені буде легше. Думаю, найближчу неділю повідомлю вам про результати.
Ви напевно праві, коли кажете, що коли я з нею зустрінусь, і після зустрічі поїду додому, тоді почнуться мої муки більші, чим є зараз. Але мені здається краще один раз зустрітись, чим мріяти про це все життя. Можливо я тоді зрозумію, що ми можливо зовсім різні люди і тоді моє серце заспокоїться трохи. Хочу вам побажати успіхів з хлопцем, з іншого міста.
Я з вами згоден, що кохання можливо на відстані. Але воно дуже тяжке, краще уникати цього. Я також згоден з тим, що для сором’язливих людей Інтернет – це для них як спосіб, який дозволяє спілкуватися нормально, без яких-небудь комплексів, і також найти кохану людину. Але тут мало шансів…
Дякую вам за розуміння :lol:
  • 0

#87 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.07.2006 – 02:39

udacha, якщо ніц не вийде, то спробуй послухати пісеньку Skinhate - Паскуда...і ЗАБИЙ!!! Знаю що це буде непросто, але ти мужик чи плаксива баба? Вчися сприймати реальність, якою б жорстокою вона не була, у цьому житті або "ти когось або хтось тебе"...
  • 0

#88 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 06.07.2006 – 03:24

Киря (6.07.2006 03:39) писав:

udacha, якщо ніц не вийде, то спробуй послухати пісеньку Skinhate - Паскуда...і ЗАБИЙ!!! Знаю що це буде непросто, але ти мужик чи плаксива баба? Вчися сприймати реальність, якою б жорстокою вона не була, у цьому житті або "ти когось або хтось тебе"...

Слухай правильного пацана(судячи з усього)!
  • 0

#89 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 06.07.2006 – 08:15

Киря (6.07.2006 03:39) писав:

Повідомляю про результати:
Нічого в мене не вийшло, вона знову відмовила. Така вже напевно судьба. Вчора я напився як чорт, навіть зробив собі малюнок на правій руці, там зображений череп, багато крові і розіп’ятий Христос. Було боляче коли робили… Напевно вступлю в групіровку «ночь Диявола», дістало мене все. Бачу дівчатам подобаються грубі хлопці, ну й що, буду мінятися. А цю пісню я вже колись слухав, класна вона. Але мені більш за все подобається група «Cradle Of Filth». Добре, пішов я відсипатись. Всім щасливо, ще якось загляну.
P.S. З повагою, Діма.
  • 0

#90 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 06.07.2006 – 10:44

udacha (6.07.2006 09:15) писав:

Бачу дівчатам подобаються грубі хлопці, ну й що, буду мінятися.
Я б сказав швидше "самовпевнені", проте.... грубі іноді також. Принаймні у "грубого і хамуватого" куди більше шансів ніж у " надто чемного та спокійного".
  • 0

#91 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.07.2006 – 11:18

ти кажеш, що краще гірка правда а ніж солодка брехня - так от - ти дурень!
робити тату через дівку з якою ти позжнайомився через інет і спілкуєшся по асьці... без коментарів
  • 0

#92 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.07.2006 – 11:58

udacha (6.07.2006 09:15) писав:

Повідомляю про результати:
Нічого в мене не вийшло, вона знову відмовила. Така вже напевно судьба. Вчора я напився як чорт, навіть зробив собі малюнок на правій руці, там зображений череп, багато крові і розіп’ятий Христос. Було боляче коли робили… Напевно вступлю в групіровку «ночь Диявола», дістало мене все. Бачу дівчатам подобаються грубі хлопці, ну й що, буду мінятися.
що за дурниці....тобі 15 років ??? Забий.....вона не єдина в світі.
  • 0

#93 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 06.07.2006 – 12:28

Marcos (6.07.2006 12:58) писав:

що за дурниці....тобі 15 років ??? Забий.....вона не єдина в світі.

Вам легко говорити, забий. Ви з цим не зтикались, і дай Бог, щоб у вас такого не було. Ви собі уяівити не можете, як це болісно. Уяви собі таку ситуацію: дівчина прислала тобі свою фотографію, тобі вона настільки сподобалася, що ти захотів з нею зустрітися. Коли ти їй пропонуєш зустріч, вона тобі відмовляє. Ти не можеш з цим змиритись, всі твої подумки тільки про неї. Тобі здається, що життя без неї, це не життя. Уявив собі цю ситуацію? Тепер дай мені чітку відповідь. Як саме ти будеш намагатись затушити спалах цього кохання? :) Жду чіткої відповіді.
P.S. З повагою, Діма.
  • 0

#94 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 12:58

udacha
мдя...порад ти так і не послухався. та нічого. життя ще попереду.
щодо грубих і хамуватих... помилка. (є звичайно винятки, яким і такі подобаються. тут як то кажуть - кожному своє. але їх меншість).
дівчатам/жінкам подобаються хлопці які є хлопцями/чоловіки які є чоловіками.
сила+розум+почуття гумору+вихованість...ну і + ще щось, якісь особисті уподобання, конкретної дівчини/жінки .
а розкисати при першій невдачі...це аж ніяк не чоловічий вчинок. з огляду на розповсюдженість даної проблеми, випалок твій не перший і не останній. і дівчата такі "обломи" переживають, а ти от так...
жити треба в реальному світі, а не у віртуальному. трошки впевненості, сміливості і терпіння і знайдеш ти дівчину і без допомоги дротів та моніторів.
та і всі люди різні, не треба вираховувати якісь стереотипи, шукати ідеали, вигадувати формули...це все випадок.
хай щастить
  • 0

#95 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 13:11

udacha (6.07.2006 13:28) писав:

Вам легко говорити, забий. Ви з цим не зтикались, і дай Бог, щоб у вас такого не було. Ви собі уяівити не можете, як це болісно. Уяви собі таку ситуацію: дівчина прислала тобі свою фотографію, тобі вона настільки сподобалася, що ти захотів з нею зустрітися. Коли ти їй пропонуєш зустріч, вона тобі відмовляє. Ти не можеш з цим змиритись, всі твої подумки тільки про неї. Тобі здається, що життя без неї, це не життя. Уявив собі цю ситуацію? :) Жду чіткої відповіді.

ой, яка тратегія......нікому в світі не відказували, нікого в світі не кидали, лише ти один такий не щасний. Хлопче життя це не і-нет знайома яку ти взагалі не бачив, життя це серйозна штука, в якій трапляються набагато серйозніші речі, а не якийсь віртуальний роман з передбачуваним закінченням.

Цитата

Тепер дай мені чітку відповідь. Як саме ти будеш намагатись затушити спалах цього кохання?
Час все розтавить по своїх місцях, якщо будеш скиглити весь час, то нічого ти не забудеш і будеш страждати не відомо з чого і чому. НАвпаки те що сталось, дуже корисно для тебе. Навчишся на своїй величезній помилці і зробиш висновки що кохання в і-неті то величезна дурість.
  • 0

#96 White Shadow

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Місто-герой Київ

Відправлено 06.07.2006 – 22:19

Хочу дати тобі щось на зразок поради.
Повір мені: якщо так уже склалася доля і ви з Нею повинні будете зустрітись, то саме так і станеться. Може не через місяць або два, може не через півроку, а через 5 років.. рано чи пізно все стане на свої місця і якщо вона дійсно твоя суджена - ви будете разом.
Чесно скажу, що мені не дуже подобається, як поводиться з тобою та дівчина. Навряд чи вона забороняла тобі приїзджати, тому що не хоче просто перетворювати знайомства з інтернут у щось більше, адже ви вже, здається, стали друзями, спілкувалися по телефону. Вона, мабуть, і не боїться цієї зустрічі. а просто не хоче, щоб вона відбулася. Нажаль. Або ж нащастя. Просто сприймай усе таким, як воно є. Так і має бути.
І останнє: живи тим, що ти маєш зараз і в цю хвилину. А, повір, ти маєш, чому порадіти у цьому житті, крім тієї дівчини. Просто навчися помічати все чудове, що тебе оточує. Дівчата люблять не грубих хлопців, а таких, які відповідають за свої вчинки, які вміють піклуватися про них і любити такими, якими вони є.

:) Дякую за увагу ;)
  • 0

#97 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.07.2006 – 01:53

udacha (6.07.2006 13:28) писав:

Вам легко говорити, забий. Ви з цим не зтикались, і дай Бог, щоб у вас такого не було. Ви собі уяівити не можете, як це болісно. Уяви собі таку ситуацію: дівчина прислала тобі свою фотографію, тобі вона настільки сподобалася, що ти захотів з нею зустрітися. Коли ти їй пропонуєш зустріч, вона тобі відмовляє. Ти не можеш з цим змиритись, всі твої подумки тільки про неї. Тобі здається, що життя без неї, це не життя. Уявив собі цю ситуацію? Тепер дай мені чітку відповідь. Як саме ти будеш намагатись затушити спалах цього кохання? :) Жду чіткої відповіді.
P.S. З повагою, Діма.

знаєш чому ти відчуваєш біль?тому що тобі відмовили!і в тебе прокинувся інстинкт завойовника: "хм, то вона відмовляється зустрітися?!ну,ну...подивимся". ти не є закоханий, це не кохання.це просто самообман.
  • 0

#98 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 07.07.2006 – 07:03

Ой, велике вам всім спасибі, за ваші поради. Важко все-таки це усвідомити, але нічого, буду якось намагатись жити далі. Ви не думайте що мені п'ятнадцять років, просто важко це все сприйняти.
Як казала (в) White Shadow: Просто сприймай усе таким, як воно є. Так і має бути. Але все-таки, як же на душі тяжко…
І ти Kassandra не права, це не інстинкт завойовника… тобі все одно це не зрозуміти, як усім вам.
Піду я спати, просто під ранок прийшов додому.
P.S. З повагою, Діма.
:)
  • 0

#99 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 07.07.2006 – 10:35

"сила+розум+почуття гумору+вихованість...ну і + ще щось, якісь особисті уподобання, конкретної дівчини/жінки" цитата з повідомлення зимової дівчини

чи не занадто високі вимоги, я можу сказати інакше це те саме що шукати і розумну і красиву дівчину одночасно :-))))
  • 0

#100 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 07.07.2006 – 11:53

Славік (7.07.2006 11:35) писав:

"сила+розум+почуття гумору+вихованість...ну і + ще щось, якісь особисті уподобання, конкретної дівчини/жінки" цитата з повідомлення зимової дівчини

чи не занадто високі вимоги, я можу сказати інакше це те саме що шукати і розумну і красиву дівчину одночасно :-))))
а я не вказувала, що він має бути суперменом, Нобелівським лауреатом, веселити з одного звуку і мати виховання на рівні якогось короля чи князя. до того ж то лише моя думка, і не обов'язково з нею погоджуватись. мені байдуже який він буде зовні, хоч схожий на Бреда Піта чи Джоні Деппа (кого тут ще називали як ідеальних чоловіків, не згадаю...). якщо воно хамло, бидло або ганчірка, хай живе з дзеркалом і з ним спілкується. мені головне відчуття захищеності і приємного спілкування (як мінімум, бо для мене особисто ще важливими є ніжність і довіра), все інше не те що другорядне, а практично не важливе.

щодо

Цитата

шукати і розумну і красиву дівчину одночасно :-))))
чому б ні? ніколи не зустрічали таких? чи лише хлопчики у нас гарні і розумні одночасно бувають?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних