Перейти до вмісту

Знайти потрібну людину важко

Повідомлень в темі: 160

#61 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.05.2006 – 00:13

Перегляд дописуKleo (10.05.2006 02:17) писав:

Дійшла висновку: НІКОГО шукати непотрібно. Нехай нас шукають. :)
але якщо всі сядуть і будуть тіки чекати, щоб їх знайшли, то ніхто ніколи не стрінеться :)
так недобре. імхо :)
  • 0

#62 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.05.2006 – 00:14

Перегляд дописуKleo (13.05.2006 00:01) писав:

наприклад, для жінок..
Охоче вислухаю твою пораду щодо жінок і чоловіків.(окремо)

Всі уважно слухаємо дядька Хобіта з його порадами. Поради універсальні, унісекс, все як в африці короче. А тепер власне порада:

Якщо вам не вистачає половинки, то шукайте її, а не сидіть на місці! Шановні дівчатка -- ви ж не квіточки, які сидять і чекають поки їх запилять. А хлопчики -- ви ж не тичники, шо шукаєте муху для того, щоб пилок згрузити. Рухайтеся. Нагадує рекламу нескафе. правду негр каже: Давай, Ворушись!
  • 0

#63 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:замку Іф

Відправлено 13.05.2006 – 03:22

це все дуже цікаво, дядьку... :) :) :)
може ще підкажете в якому напрямку "ворушитись" ? З чого починати свій рух ?
  • 0

#64 Emili

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 13.05.2006 – 05:33

A ja najshla svoe kohanja v ni4nomy klybi Dobuvalas' jogo dovgo byla z num 3 roku a potim zradula Os' tak :) Teper poglunajy naslidku Zavwdu e nadie sh4o te s4o robush byde krash4um.Golovne ba4utu j cinyvatu te s4o zaraz maesh ,ne ganjatusja za personawamu vashoji fantaziji a sprujmatu ljyduny takojy jaka vona e

А я найшла своє кохання в нічному клубі Добивалась його довго була з ним 3 роки а потім зрадила Ось так :) Тепер поглинаю наслідки Завжди є надія що те що ти робиш буде кращим Головне бачити й цінувати те, що зараз маєш, не ганятися за персонажами власної фантазії а сприймати людину такою яка вона є

Повідомлення відредагував Parsokon: 13.05.2006 – 09:01

• 0

#65 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 13.05.2006 – 11:32

Перегляд дописуKleo (13.05.2006 04:22) писав:

це все дуже цікаво, дядьку... :) :) :)
може ще підкажете в якому напрямку "ворушитись" ? З чого починати свій рух ?

Це вже надто інливідаульний підхід потрібно. Можна шукати: в колі людей, які мають інтереси такі як в тебе. Тобто дискотеки, бібліотеки і т.д. Іншим варіантом є уважно переглянути своїх знайомих (наголошую, не контакт ліст в асьці), спробувати відкрити в них щось нове, незвідане, можливо воно стане стимулом для подальших стосунків. а взагалі напрямних векторів купа. Всі і не перелічиш.
  • 0

#66 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 16.06.2006 – 16:31

В мене є до вас прохання, дайте мені якусь пораду, я не знаю що мені робити… Річ в тому, що я майже чотири роки як кохаю одну дівчину. Хоча я її жодного разу не бачив в житті, ми познайомились в чаті. Ми спілкуємось часто по програмі ICQ або розмовляємо по телефону, вона мені давала декілька своїх фотографій. Після того як я її побачив, почалися мої мучення. Я постійно про неї думаю, іноді від цього майже божеволію. Мені особливо подобається її голос, дуже приємно з нею розмовляти. Я так сильно мрію з нею зустрітися, поговорити з нею в реальному житті, можливо навіть запропонувати їй свою руку і серце. Якось я в неї запитав, чи не бажає вона зустрітись зі мною, вона дала тоді згоду. Але коли я назбирав всі гроші для поїздки, вона мені відказала. Сказала лише що більше не хоче зустрічатись з кимось із Інтернету, ну і звісно вибачилась. Я після того дуже страдав, подумки мене не полишали зовсім. Але я до цього часу з нею розмовляю по телефону. Дайте мені пораду хтось, що мені далі робити? Просити ще в неї один раз про зустріч? Чи змиритись з тим, що я її ніколи не побачу? Якщо другий варіант, то яким чином можна перестати про неї думати та й мріяти, а бути просто друзями? Дякую всім за ваші поради завчасно…
P.S. З повагою, Дмитро.
  • 0

#67 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2006 – 17:07

Кохання по і-нету то цілковати брехня, ти просто створив собі образ, який ти кохаєш. Ти не знаєш яка та дівчина насправді. Якщо вона тобі відмовила, то навіщо тобі далі мучатись , чи ти хочеш жити лише телфонними звінками ? . Будь мужиком, припини цю безнадійну справу, для себе лише краще зробиш.
  • 0

#68 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень

Відправлено 16.06.2006 – 20:01

Ця історія мені дещо нагадує...
Я вважаю, що кохання чи любові не може бути по і-нету. Це обман власних почуттів. Так, можлива симпатія, можлива дружба (якщо її можна так назвати). Людина яка спілкується з тобою по і-нету, може збрехати про себе, про власне життя, а коли ти бачиш людини в живу, то можна побачити її справжні почуття, брехню, щирість.
Ця дівчина просто здякалась, зустрітись з тобою. Чи то вона набрехала про себе і боїться побачити ТЕБЕ розчарованим, чи не хоче САМА розчаруватись. Можливо в неї є хлопець та вона тобі про це не повідомила. Можливо вона розуміє, що ти хочеш перейти на рівень більший ніж просто дружба по інтернету і не хоче цього. Є багато ріхних варіантів.
Я вважаю, що ти можеш продовжувати з нею спілкуватися як друг, та не обманювати себе і зрозуміти,що між вами нічого не може бути.
Це моя власна думка з цього приводу.
Прикріплений файл  stoptalking_1_.gif   10.06К   22 Кількість завантажень:
  • 0

#69 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.06.2006 – 22:29

А ти впевнений, що ти кохаєш її?

перевір свої почуття, подумай.
а тоді спробуй зустрітися з нею ще раз.
краще зробити це і жалкувати про це певний час, ніж не зробити і жалкувати про це все життя.
  • 0

#70 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.06.2006 – 00:38

Перегляд дописуudacha (16.06.2006 17:31) писав:

Після того як я її побачив, почалися мої мучення.
Ось відправний пункт! В тебе спрацював акцент на зовнішності! Якщо ти бачиш що ви не будите разом, то просто зрозумій для себе - знайдеш ще гарнішу і "покохаєш". було б значно гірше якби ти без фотки її "покохав", от як у мене було :cry:
А взагалі - не перенапружуйся...
  • 0

#71 tHe_Eney

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 348 повідомлень
  • Місто:Косів

Відправлено 17.06.2006 – 09:57

Перегляд дописуudacha (16.06.2006 17:31) писав:

вона мені давала декілька своїх фотографій. Після того як я її побачив, почалися мої мучення.

а ти впевнений, шо вона справді дала свої фотки. от я раз був в чаті одружився одною навіть дуже гарною дівчиною, а через місяць мені добрі люди дали ссилку звідки вона ту фотку скачала.

Перегляд дописуMarcos (16.06.2006 18:07) писав:

Кохання по і-нету то цілковати брехня, ти просто створив собі образ, який ти кохаєш. Ти не знаєш яка та дівчина насправді. Якщо вона тобі відмовила, то навіщо тобі далі мучатись , чи ти хочеш жити лише телфонними звінками ? . Будь мужиком, припини цю безнадійну справу, для себе лише краще зробиш.

100%
  • 0

#72 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 17.06.2006 – 13:26

Ілюзії. В сучасному житті дуже багато ілюзій. Щасливих людей мало, а нещасливих багато. І от, щоб легше було жити, вони створюють собі ілюзії щастя. Це відбувається мимовільно, підсвідомо і дуже легко. Можливо не всі, лише ті, хто мають достатньо розвинену фантазію. Бо для цього „щастя” потрібно створити цілий світ, ілюзорний світ. Він є просто частиною самозахисту психіки від навколишнього світу, світу в якому ти відчуваєш себе самотньою людиною. Але штучне є штучним, і воно не рятує, лише заспокоює на певний час. Проте діє як наркотик – з часом тобі потрібно все більше і більше, і коли дія ілюзії припиняється і ти бачиш реальність стає боляче, така собі „ломка”. Internet, здавалося б, невинна і дуже корисна річ, як поглянути на це з одного боку. Але, як і все в цьому житті, має і зворотній бік. Він дає необмежені можливості такій фантазії, доповнюючи цю ілюзію зображенням і співрозмовником для продовження творення того вигаданого світу. От і маємо безліч „закоханих” у своїх співрозмовників/співрозмовниць. Але ж це зовсім інше почуття, і його не можна назвати коханням. Проте це теж почуття, і з цим не варто сперечатись. Але як і той світ, ілюзорне. Так, по той бік є жива людина. Так, навіть спілкуючись з людиною у звичайному житті не завжди спілкуєшся з тим ким вона є насправді. Так, помилитися можна завжди. Але…Але одних слів на екрані і голосу у слухавці телефону замало для того, щоб називати ці почуття коханням. Це все одно що закохатися у „Мону Лізу” Да Вінчі чи у статую Давіда. Кохання – дуже просте слово, але дуже непросте почуття, воно багаторівневе і складається з багатьох компонентів, наче хімічна формула з різних елементів. Якщо щось у цьому складі буде відсутнім, це вже не кохання, а інша „речовина”, хоча можливо і близька за походженням.
Так що це не кохання. Бо кохати за голос чи гарне личко окремо без усього іншого це маячня.
Що робити? Спробуй ще раз запропонувати зустріч. Ні. То живи далі. Це ж не єдина дівчина в світі. І ти ж не примусиш її ні до чого. Отже, протсо живи. Час розставить все на місця. Спілкування, якщо воно приємне припиняти не варто. Але відокремлюй ілюзії від реальності і не роби швидких висновків, вони бувають дуже помилковими.
Щасти тобі.
  • 0

#73 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 17.06.2006 – 15:56

Всім велике спасибі, хто відповів мені. Мені особливо сподобалося філософія «Зимова Дівчина», вона мене змусила трохи задуматись. Іноді думаю, краще б для мене було, щоб не був в мене цей Інтернет. Але воно як Ви сказали, як наркотик від якого тяжко відвикнути. Але можливо. Я ось трохи подумав і вирішив останній раз запропонувати їй зустрітись зі мною, якщо відмовить... значить якось буду намагатись жити реальним життям. Ех… :cry: Всім ще раз щиро дякую.
P.S. З повагою, Діма.
  • 0

#74 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.06.2006 – 01:25

Перегляд дописуЗимова Дівчина (17.06.2006 14:26) писав:

От і маємо безліч „закоханих” у своїх співрозмовників/співрозмовниць. Але ж це зовсім інше почуття, і його не можна назвати коханням. Проте це теж почуття, і з цим не варто сперечатись. Але як і той світ, ілюзорне. Так, по той бік є жива людина. Так, навіть спілкуючись з людиною у звичайному житті не завжди спілкуєшся з тим ким вона є насправді. Так, помилитися можна завжди. Але…Але одних слів на екрані і голосу у слухавці телефону замало для того, щоб називати ці почуття коханням.
Абсолютно не згоден!!! АБСОЛЮТНО!!! Зі свого досвіду знаю :cry:
  • 0

#75 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.06.2006 – 09:23

Власного досвіду, нажаль (нажаль, не через те, що шкодую, а в цілях дати гарну пораду..) не маю... Проте знаю, що одна дуже мені близька людина мала щось подібне... тобто спершу було спілкування "в пластмасі" а потім домовились зустрітись. Я її, щоправда, не розпитував про це...але вона дала мені зрозуміти, що нічого доброго з цього не вийшло.. На мою думку...ем.. от подумай...ти створюєш собі цей образ частково.. і закоханість (заміть, не кохання) виникає саме до цієї суміші: реальності, віртуального спілкування і додуманого образу...
  • 0

#76 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 18.06.2006 – 11:25

Шановний AndyR, вам легко казати, щоб я перестав про неї думати. Я напевно так «закохався» в неї, що так легко мені забути про неї буде тяжко, якщо це можливо. Я в цьому сам винен, що в неї закохався і можливо як ви всі казали, вона не така як я собі надумав. Я не знаю як воно на справді… Але я знаю, що вскочив у халепу. Я в неї все ж спитаю, чи захоче вона зі мною зустрітись. Якщо я ще раз не спитаю, я буду все життя жалкувати. Хто знає, якщо ми зустрінемось колись, можливо справді ми не підійдемо один для одного, і я це зрозумію. Думаю через неділі три, я вас повідомлю про результати. А поки що, мені потрібно завтра їхати на сесію. До зустрічі.
P.S. З повагою, Діма. Всім дякую за ваші щирі підказки.
А ще одне. Відповім на питання tHe_Eney. Справді, вона дала мені свої фотографії. Спершу вона присилала на електрону почту, вони були трошки змінені під фотошоп. Ось тоді в мене були трохи сумніви. А от коли я купив собі мобільний телефон Siemens M75, я попросив її прислати декілька своїх фотографій, і що ви думаєте? Там була вона зображена, майже не відрізнялася від тих фоток. Тепер я цілковито впевнений, що це вона. Її фотографія стоїть як фон в моєму телефоні.
До побачення!
І дам вам одну її фотографія, вона знаходиться зверху, з правої сторони. Надіюся вона не заходить на цей сайт :cry:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  ________1.jpg   82.06К   54 Кількість завантажень:

• 0

#77 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 18.06.2006 – 12:30

Різниця між закоханністю і коханням??????? дуж хочу відповідь :cry:
  • 0

#78 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 18.06.2006 – 13:50

Перегляд дописуhobit (18.06.2006 13:30) писав:

Різниця між закоханністю і коханням??????? дуж хочу відповідь :cry:

Точно не знаю, але спробую відповісти:
Кохання – це коли одна або дві людини кохають один одного, і не можуть жити в розлуці. Вони готові заради щастя практично на все, щоб бути разом. Напевно це так буде.
Закоханість – це коли якась людина як я створила собі образ, та закохалася в цю людину. Тобто, закохалася в ту людину, яку хотіла би бачити її такою. Здається так.
Якщо я не відповів правильно, будь ласка, дай точну ознаку цих термінів.
  • 0

#79 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 18.06.2006 – 15:52

Перегляд дописуudacha (18.06.2006 11:25) писав:

І дам вам одну її фотографія, вона знаходиться зверху, з правої сторони.:cry:
Каойужос! (якижах. [редаговано модером]) Більш негарного обличчя і більшнеякісної фотки важко буде знайти. Існують тисячі кращих дівчат за неї. Забий, Удачо.
  • 0

#80 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 18.06.2006 – 17:07

Перегляд дописуІржавий Цвях (18.06.2006 16:52) писав:

Каойужос! (якижах. [редаговано модером]) Більш негарного обличчя і більшнеякісної фотки важко буде знайти. Існують тисячі кращих дівчат за неї. Забий, Удачо.

Слухай, якщо тобі не подобається, то затули пельку, та просто мовчи! За такі слова, я не знаю, що з тобою зробив би… І зроби мені ласку, на моє ім’я більше не пиши!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних