Перейти до вмісту

Знайти потрібну людину важко

Повідомлень в темі: 160

#101 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 07.07.2006 – 15:39

2Udacha: зверни увагу перш за все на недоліки які, як ти вважаєш, в тебе є..... спробуй їх виправити....старайся свої хороші якості розкривати людям...... але так щоб це було непомітно (не треба кричати у весь голос шо "я це вмію класно!!!.... і те також.....") зроби так щоб з розмови людина сама почала робити висновки... старайся бути впевненим у собі у будь-якій ситауції (доречі "бути впевненим у собі" не так вже й легко..... це треба також вміти.... бо дуже часто така "впевненість" виглядає смішно з боку).... завжди оцінюй свої можливості реально.... не треба робити того що ти як відчуваєш не зможеш і роби більше коли знаєш що це тобі під силу..... по менше звертай увагу на інших....
.....на це все піде багато часу... можливо не один рік.... але воно того варте...... і не треба вступати ні в які секти і т. д.
  • 0

#102 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 07.07.2006 – 16:37

Перегляд дописуPlexus (7.07.2006 16:39) писав:

2Udacha: зверни увагу перш за все на недоліки які, як ти вважаєш, в тебе є..... спробуй їх виправити....старайся свої хороші якості розкривати людям...... але так щоб це було непомітно (не треба кричати у весь голос шо "я це вмію класно!!!.... і те також.....") зроби так щоб з розмови людина сама почала робити висновки... старайся бути впевненим у собі у будь-якій ситауції (доречі "бути впевненим у собі" не так вже й легко..... це треба також вміти.... бо дуже часто така "впевненість" виглядає смішно з боку).... завжди оцінюй свої можливості реально.... не треба робити того що ти як відчуваєш не зможеш і роби більше коли знаєш що це тобі під силу..... по менше звертай увагу на інших....
.....на це все піде багато часу... можливо не один рік.... але воно того варте...... і не треба вступати ні в які секти і т. д.

Цікаві ти дав поради Plexus, знаєш, я подумаю над цим. Дуже дякую :)
  • 0

#103 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 08.07.2006 – 02:30

Перегляд дописуudacha (7.07.2006 08:03) писав:

І ти Kassandra не права, це не інстинкт завойовника… тобі все одно це не зрозуміти, як усім вам.

це просто ти не розумієш мене.я знаю як це.я близько року бачила і спілкувалася із хлопцем, якого я вважала , що кохаю.ти не уявляєш як було мені тяжко розуміти, що я не можу його обняти, поцілувати,бо він не кохає мене.і весь той час я свою увагу приділяла тільки йому, була йому другом, слухала його постійно.І це був не якесь там знайомство через інтернет, фотки, оброблені у фотошопі, та розмови по телефоні.я бачила його майже щодня на власні очі, говорила з ним, знала яка він людина.та я із ним і зараз спілкуюся.та з часом я все зрозуміла, що то було насправді. і ти теж зрозумієш.тільки в тебе буде інше просвітлення, інше розуміння.
  • 0

#104 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 01:45

Як цікаво це все читати! :) Можна самому чогось навчитись, зробити для себе висновки...
Виникло в мене запитання до тебе, udacha: чи ти давав цій дівчині свої фотки? якщо ні то чому? (вибач, якщо пропустив це)
  • 0

#105 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 11.07.2006 – 09:06

Перегляд дописуEvol (11.07.2006 02:45) писав:

Як цікаво це все читати! :) Можна самому чогось навчитись, зробити для себе висновки...
Виникло в мене запитання до тебе, udacha: чи ти давав цій дівчині свої фотки? якщо ні то чому? (вибач, якщо пропустив це)

Звичайно можеш питати. Фотографії я їй давав, казала наче нормальний... Знаєш, я вже думаю що я їй зовнішньо не сподобався. Це теж можливе.
  • 0

#106 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.07.2006 – 11:44

Перегляд дописуudacha (6.07.2006 09:15) писав:

Але мені більш за все подобається група «Cradle Of Filth». Добре, пішов я відсипатись. Всім щасливо, ще якось загляну.
P.S. З повагою, Діма.
Овва, це ж треба! Це теж моя улюблена група! Із тих кліпів що у мене є найбільше подобається "From The Cradle To Enslave". Дуже гарно підмічено, що з нами роблять жінки...І аватар ти собі змінив...От тільки побільше з ним креативу - просто виглядає як реклама. Я вже багато кредловських аватарів тут використовував...

Cradle Of Filth lyrics:
16. The Smoke Of Her Burning

Earth and sea cower from my screams
As I climb into the skies
Atop sins towered heaven high for me
From whence I see no reason why
I should not smite with vengeance
And hurl thieves down from paradise
For storms before were as nothing more
Than a breeze next to this night

I am Methuselah of the Tribulation
The Moonchild come to harm
A riot of stars shaken from their station

The choking smoke of Jerusalem burning
Six vices become wrath

And though half-blind with ravening
Like Phineus now I see
The end declared from the beginning
Love won through my defeat
But now I fear I will never peer
On Her radiance again
I shall glimpse instead, the slurried red
Of faces pressed to bloodstained panes

Betrayed and played by God
Who alone but He
Scapegraced and goated me?
Now I wish to piss on His parade

Angels, clawed with burnished wings
Still loyal, kiss the seal
Bent on knees and harrowing
Promise overkill

Know that you shall die like whores
And the cries of your writhings shall rise
To please their Lord...
So before the sword
Side with me in slaughter

I am Methuselah of the Tribulation
The Moonchild come to harm
The spoken horns of desolation

Drink the pouring of my fury
Those darkened waters spur
The brink of war as my judge and jury
And rapist executioner
Our time is short, the horsemen ride
A foul-breathed chora howls, besides
Damnation and a day has passed
This divine right to genocide

Weld the gates to heaven shut
The abyss leers in hissing ruts
Unhilt the black grimoire of death
Inscribe all names that God has left

I lived the dream of nymph and men
But now the nightmares come again

Now the nightmares come again...

А взагалі, почитавши всі дописи...якось все м'якотіло...Всі такі жалісливі та добрі. Це тільки ще більше заставляє засмучуватись та мучитись. Бувають моменти в житті, коли краще бути монстром ніж жалісливим...
З.І. але на Сатану, udacha, забий. Він тебе не вартий.
  • 0

#107 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 12:27

Перегляд дописуudacha (11.07.2006 10:06) писав:

Звичайно можеш питати. Фотографії я їй давав, казала наче нормальний... Знаєш, я вже думаю що я їй зовнішньо не сподобався. Це теж можливе.
можливо... але можливо так тільки здається... а чого б тобі прямо не спитатися, чому вона не хоче зустрітися? можливо відповідь і не сподобається тобі, але це краще ніж сидіти і думати чому так.
  • 0

#108 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.07.2006 – 09:02

Перегляд дописуEvol (11.07.2006 02:45) писав:

хто це тут хоче навчитись кохати згідно порад форумців, наївний.

кохання це як відбитки пальців, схожого немає.
можна перейняти певного досвіду для заведення нових знайомств, навчитись розмовляти з пртилежною статтю, щоб не паритися і всяке таке, а кохати навчитися неможливо, це необхідно пережити
  • 0

#109 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 12.07.2006 – 12:20

Перегляд дописуСлавік (12.07.2006 10:02) писав:

хто це тут хоче навчитись кохати згідно порад форумців, наївний.

можна перейняти певного досвіду для заведення нових знайомств, навчитись розмовляти з пртилежною статтю, щоб не паритися і всяке таке, а кохати навчитися неможливо, це необхідно пережити
А хто казав, що "навчитись кохати"??? :) Напевно мало (а може взагалі й нема) людей, які не вміють кохати, просто не знають шо з цим робити і як краще повестися...
  • 0

#110 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 15:31

Не правда. Якщо до людини не ставити дуже великі вимоги, то це вже не так важко.
  • 0

#111 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 02.04.2007 – 15:35

Перегляд дописуbeater (2.04.2007 16:31) писав:

Не правда. Якщо до людини не ставити дуже великі вимоги, то це вже не так важко.
Все одно важко... І ніякі умови не ставиш - просто йдеш і дивишся, пробуєш, а воно все не те і не викликає тремтіння серця... Зітхаєш... Можна закохатися й у "ліхтарний стовп", але це тре відчути. я ніколи не ставлю пше-вимог. можна закохатись у дурепу й каліку, даруйте, але можна ж і проіґнорувати красуню-розумницю... чи не так?
  • 0

#112 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.04.2007 – 16:17

Перегляд дописуbeater (2.04.2007 16:31) писав:

Важко "не ставити дуже великі вимоги"...
  • 0

#113 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 02.04.2007 – 16:21

Перегляд дописуzav (2.04.2007 17:17) писав:

Важко "не ставити дуже великі вимоги"...
Як для кого... ти їх можеш ставити підсвідомо...не ставити...ставити свідомо...або не усвідомлювати взагалі поставлених вимог
  • 0

#114 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 16:30

Перегляд допису4esterfielter (2.04.2007 16:35) писав:

Все одно важко... І ніякі умови не ставиш - просто йдеш і дивишся, пробуєш, а воно все не те і не викликає тремтіння серця... Зітхаєш... Можна закохатися й у "ліхтарний стовп", але це тре відчути. я ніколи не ставлю пше-вимог. можна закохатись у дурепу й каліку, даруйте, але можна ж і проіґнорувати красуню-розумницю... чи не так?

4esterfielter, я вважаю що люди - це вже не таке вже велике творіння, вони не ідеал і потрібно це зрозуміти. Дуже добре, якщо твоя людина хоче стати для тебе кращою, то варто задуматися не кохання це?
  • 0

#115 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 02.04.2007 – 17:07

як на мене, то вимоги взагалі не треба ставити. Якщо це кохання, то нічого вимагати не варто, все відчувається.. А якщо ні, то нащо воно треба?
  • 0

#116 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 17:48

Повністю погоджуюсь з попередній топом
  • 0

#117 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.04.2007 – 17:39

Перегляд дописуСлавік (12.07.2006 10:02) писав:

кохати навчитися неможливо, це необхідно пережити.

Класно сказуно... життя дає можливість відчути і побавати всюда, також воно дає можливість кохати, от я на даний момент неможу знайти потрібну людину... от в притул немає... і що робити..???
  • 0

#118 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 06.04.2007 – 17:29

Перегляд дописуbeater (2.04.2007 17:30) писав:

4esterfielter, я вважаю що люди - це вже не таке вже велике творіння, вони не ідеал і потрібно це зрозуміти. Дуже добре, якщо твоя людина хоче стати для тебе кращою, то варто задуматися не кохання це?
зрозуміти-то зрозуміло.... а якщо закохатися в людину не можеш, якщо вона не ідеал?? принаймні для тебе особисто, в певному сенсі, і на даному етапі життя. що робити?
навчитись бачити в людині перспективу? як?
  • 0

#119 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.04.2007 – 18:05

Перегляд дописуkviten (2.04.2007 18:07) писав:

як на мене, то вимоги взагалі не треба ставити. Якщо це кохання, то нічого вимагати не варто, все відчувається.. А якщо ні, то нащо воно треба?
Тверезий розрахунок при створенні родини натепер тримає першість за надійністю.
  • 0

#120 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 06.04.2007 – 19:40

Перегляд дописуDistance (6.04.2007 18:29) писав:

зрозуміти-то зрозуміло.... а якщо закохатися в людину не можеш, якщо вона не ідеал?? принаймні для тебе особисто, в певному сенсі, і на даному етапі життя. що робити?
навчитись бачити в людині перспективу? як?

Люди очікують від інших те, щоб зробили в самі в певній ситуації. Наприклад, коли ти даруєш квіти ти очікуєш, що дівчина, хоч якось виразить свою вдячність. А якщо не, то що вона не ідеал. Люди по різному роблять в різних ситуаціях і за це їх не дуже то і осудиш.
Це теж, що навчити наново людину жити. Коханих не міняють, хоч когось навчити - то вчи своїх дітей.
що робити?
Треба просто вибрати, що для тебе на головному місці, що менш важливо, що не важливо і накінець, те на що увагу тобі просто не потрібно звертати
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних